Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

jall

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά ,
H συμπεριφορά ατόμου ή φυλής είναι παράγωγο του περιβάλλοντος του
δεν είναι δυνατον, σε μια δυσκολη κατάσταση, να ζητάμε συμπεριφορά πχ σκανδιναβου,
απο εναν μαροκινό , πακιστανό ή... έλληνα
ΓΙΑΤΙ ?
εφ'οσον υπάρχω (γεννήθηκα και μεγάλωσα) σημαίνει οτι οι γονείς μου
και οι γονείς των γονέων μου, κ.ο.κ. μεχρι τον Αδαμ, κατάφεραν επιτυχημένα (υπάρχω εγω)
να λειτουργήσουν , να επιβιώσουν και να προσφέρουν μια νεα γεννια κάθε φορά.
αυτο σίγουρα σημαίνει οτι
Οταν προερχομαι απο ενα περιβάλλον που είναι σκληρό, άνομο, άδικο ή και εγκληματικό ...
εφ'οσον υπάρχω... οι πρόγονοι μου έκαναν αυτά που έπρεπε να κάνουν για να επιβιώσουν,
το ιδιο θα πρέπει να κάνω και εγώ ...
ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ DNA ΜΟΥ
Οταν αλλάξω περιβάλλον δεν γίνεται ξαφνικά να γίνω καλός, νόμιμος, δίκαιος και μη εγκληματίας , θα μπορούσα να είμαι ...
αλλά μονο εαν νιώσω ότι δεν απειλούμαι,
μόνο εαν νιώσω οτι με σεβονται,
και μονο αν νιώσω οτι η γεννιά μου θα απολαμβάνει ισότητα.
Η αρχη της αυτοσυντήρησης λέει οτι για να επιβιώσω θα λειτουργήσω όπως με προστάζει
το DNA μου
.
ΑΛΛΑ !
η 2ρη , 3ή ... γεννια σταδιακά θα αλλάξει , πάντα σε σχέση με το περιβάλλον της , καλό ή κακό...
Η συμπεριφορά μας ως Ελλάδα τι αποτέλεσμα θα έχει λέτε ?
καλό ή κακό ? στο χέρι μας είναι να είναι καλό ...

Υ.Γ.
Sorry...
για τα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη μου φταίει το περιβάλλον του σχολείου μου
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
...... πάντα θα υπάρχει μια κοινωνική ομάδα την οποία αντιμετωπίζει ρατσιστικά, ενώ κάπου μέσα του γνωρίζει οτι είναι λάθος.

Δεν μπερδεύω τις συμπάθειες και αντιπάθειές μου σε κοινωνικές μερίδες με τον ρατσισμό. Έτσι όπως το εμφανίζεις δείχνεις σαν να είναι το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
1.Με τους εθνικιστες..
2.Με τους φαλοκρατες..
3.Με τις γυναικες που νομιζουν οτι ισοτητα των δυο φυλλων ειναι να κανουν οσα καναν τοσα χρονια οι αντρες(απατη,κοροιδια στη σχεση κτλ)
4.Με τους ανθρωπους που ντυνονται κυριλε και διασκεδαζουν στα μπουζουκια..
5.Με αυτους που κανουν επιδειξη των χρηματων τους
6.Με οσους εχουν τζιπ(αυτο ξερω οτι ειναι ιδιοτροποια μου..:))
7.Με οσους εχουν ενα τεραστιο ΕΓΩ και νομιζουν οτι ειναι το επικεντρο του κοσμου..

Lorelai(Νατασα) said..
Ασε κιεγω μισω τους ελληνες και τους ιταλους και τους νορβηγους, γιατι ξερω οτι καποιοι απο αυτους κλεβουν και εκβιαζουν και σκοτωνουν! Ενας δανός μαλιστα σκοτωσε το θειο του μπατζανακη μου!Μισω επισης ολη την ανθρωποτητα, γιατι ενα μεγαλο ποσοστο ειναι κακοι ανθρωποι! οποτε ας ψοφισουν ολοι τους καλυτερα! Σωστα?
Μην ακουω σαχλαμαρες, δεν θα μπορουσε καλλιστα να ειναι ελληνες ολοι αυτοι που εκαναν αυτα στους γνωστους σου? ή ρουμανοι και πακιστανοι? Δεν υπαρχει διαφθορα αναμεσα στους ελληνες? Επειδη δηλαδη οι ελληνες εχουν χρημα και καλυπτουν οτι μπινιες κανουν, νομιζουμε οτι ειναι αγγελοι. Εχεις αναρωτηθει αν με την ρατσιστικη μας συμπεριφορα ωθουμε αυτους τους μεταναστες στην εγκληματικοτητα?
Υστερα, λεει ο αλλος φιλος μου απο κει να σεβονται τη χωρα στην οποια ηρθαν. Οταν τους δειχνουμε εμεις μηδεν σεβασμο, απο που και ως που απαιτουμε σεβασμο απο εκεινους? Οταν τους δινουμε τον μισο μισθο απο αυτον που παιρνει ο ελληνας, οταν αυτοι καταδεχονται να δουλεψουν κηπουροι και οικοδομη αναμεσα στους ελληναρες με μεταπτυχιακο στα οικονομικα, και μετα τους κανουμε να αισθανονται υποχρεωση που "τους δινουμε και δουλεια απο πανω"?
Δεν καταλαβαινω τον τροπο που σκεφτεστε ρε παιδια :(
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά ,
H συμπεριφορά ατόμου ή φυλής είναι παράγωγο του περιβάλλοντος του
δεν είναι δυνατον, σε μια δυσκολη κατάσταση, να ζητάμε συμπεριφορά πχ σκανδιναβου,
απο εναν μαροκινό , πακιστανό ή... έλληνα
ΓΙΑΤΙ ?
εφ'οσον υπάρχω (γεννήθηκα και μεγάλωσα) σημαίνει οτι οι γονείς μου
και οι γονείς των γονέων μου, κ.ο.κ. μεχρι τον Αδαμ, κατάφεραν επιτυχημένα (υπάρχω εγω)
να λειτουργήσουν , να επιβιώσουν και να προσφέρουν μια νεα γεννια κάθε φορά.
αυτο σίγουρα σημαίνει οτι
Οταν προερχομαι απο ενα περιβάλλον που είναι σκληρό, άνομο, άδικο ή και εγκληματικό ...
εφ'οσον υπάρχω... οι πρόγονοι μου έκαναν αυτά που έπρεπε να κάνουν για να επιβιώσουν,
το ιδιο θα πρέπει να κάνω και εγώ ...
ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ DNA ΜΟΥ
Οταν αλλάξω περιβάλλον δεν γίνεται ξαφνικά να γίνω καλός, νόμιμος, δίκαιος και μη εγκληματίας , θα μπορούσα να είμαι ...
αλλά μονο εαν νιώσω ότι δεν απειλούμαι,
μόνο εαν νιώσω οτι με σεβονται,
και μονο αν νιώσω οτι η γεννιά μου θα απολαμβάνει ισότητα.
Η αρχη της αυτοσυντήρησης λέει οτι για να επιβιώσω θα λειτουργήσω όπως με προστάζει
το DNA μου
.
ΑΛΛΑ !
η 2ρη , 3ή ... γεννια σταδιακά θα αλλάξει , πάντα σε σχέση με το περιβάλλον της , καλό ή κακό...
Η συμπεριφορά μας ως Ελλάδα τι αποτέλεσμα θα έχει λέτε ?
καλό ή κακό ? στο χέρι μας είναι να είναι καλό ...

Υ.Γ.
Sorry...
για τα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη μου φταίει το περιβάλλον του σχολείου μου
:D

Πάρα πολύ διαφωνώ με αυτό που αναφέρεις για το DNA.
Η συμπεριφορά ενός ανθρώπου ορίζεται από το περιβάλλον, στο οποίο μεγάλωσε και ζει.
Η συμπεριφορά ενός αλλοδαπού (και αλλοδαπός είναι ο Μίρι από τα Τίρανα αλλά κι εγώ στην Ελβετία) ορίζεται ΚΑΙ από το περιβάλλον που τον φιλοξενεί.
Κάθε λεπτό και στιγμή επηρεάζεται.
Κανείς δε γεννιέται κακός, κανείς δεν πλάθεται κακός.

Άλλωστε ποιο είναι το παράδειγμά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι ρατσιστής.
Ο ρατσισμός είναι έγκλημα.
Και τα εγκλήματα είναι για τους μαύρους. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Εγώ δεν είμαι ρατσιστής.
Ο ρατσισμός είναι έγκλημα.
Και τα εγκλήματα είναι για τους μαύρους. :look:

καλά αυτό που είπες δεν είναι ρατσισμός ?
---------------------------------------------------------------
1. συχαίνομαι τον κάθε δεξιό Κύπριο
2. Αποελίστες
3. Ανορθωσιάτες
4. τους Γριβικούς και
5. τους Εθνικιστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ είμαι ρατσιστής, μόνο απέναντι σε όσους δεν είναι σαν εμένα: Τέλειοι από κάθε άποψη...:devil:

Μου άρεσε και η άποψη του Shaman. Είμαστε οι λιγότερο ρατσιστές σ' αυτό το φόρουμ, είμαι απολύτως βέβαιος.:whistle::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λοιπόν στα πλαίσια της εξομολογητικής διάθεσης στην οποία βρίσκομαι από τότε που έγινα μέλος (εδώ και δέκα λεπτά για την ακρίβεια),
οφείλω να πω ότι είμαι αρνητικά προκατηλειμμένη απέναντι στους:
(διαβάθμιση από το πιο σύνηθες στο πιο πέρα-από-το-διάστημα)

1. ακροδεξιούς(μου δημιουργείται η ιδέα ότι είναι άσπλαχνοι, επικίνδυνοι και ενδεχομένως βίαιοι)
2. περήφανους ψηφοφόρους του κόμματος του πρώην μποντυμπιλνταρά(πρώτη σκέψη: είναι αργόστροφοι, ευκολόπιστοι και γραφικοί-εκτός αν ανήκουν στην παραπάνω κατηγορία οπότε ακόμα χειρότερα)
3. ταξιτζήδες ειδικά όταν ταυτόχρονα ανήκουν και στις παραπάνω κατηγορίες [πρώτη σκέψη: αργά ή γρήγορα θα αρχίσουν να βρίζουν εμένα που έχω πάνω μου μόνο εικοσάευρω, κάποιον άλλο πελάτη για οποιονδήποτε λόγο, την οδηγό στο μπροστινό αυτοκίνητο γιατί γεννήθηκε γυναίκα, μια πεζή γιατί "κατέντησε έτσι τον εαυτό της"(= είναι εύσωμη,ούτε καν χοντρή!)]
4. υπηρετούντες στην αστυνομία και τα σώματα ασφαλείας
5. παράγοντες κάθε είδους
6. τις κοπέλες με το στυλ-μαλλί-βάψιμο "πάω-στα-μπουζούκια" στις 11 η ώρα το πρωί (αυτόματα και ακούσια τις κατατάσσω ή στις κατίνες ή στις κατώτερης ευφυϊας)
7. τα άτομα με τα πολύ ανοιχτόχρωμα μάτια(!!!)...Εντάξει το ξέρω ότι είμαι κλινική περίπτωση αλλά για κάποιο λόγο δεν τα εμπιστεύομαι στην αρχή.. Αυτό κι αν είναι είδος τελείως παράλογης και χωρίς λόγο(από όσο θυμάμαι τουλάχιστον-γιατί τα παιδικά τραύματα μπορεί να ανάγονται σε πολύ πολύ μικρή ηλικία) προκατάληψης.

ΟΚ, εννοείται ότι δεν δέρνουν τη φίλη τους όλοι οι ακροδεξιοί, ότι πολλοί αστυνομικοί είναι μια χαρά παιδιά, ότι υπάρχουν πολύ έξυπνες και εντάξει κοπέλες που δεν μου αρέσει το στυλ τους, ότι έχω γνωρίσει ευγενέστατους, συμπαθητικούς αλλά και μουσικόφιλους ταξιτζήδες και φυσικά ότι έχω αρκετούς φίλους με πολύ ανοιχτόχρωμα μάτια..

Σε επίπεδο πρώτων εντυπώσεων όμως αστα να πάνε...
(εξαίρεση οι ακροδεξιοί που όπως και με όσο χιούμορ κι αν το δω παραμένουν στο 100% των περιπτώσεων αντιπαθείς και με τη δεύτερη ματιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
περιφρονώ ρατσιστικά και μέχρι άγνοιας, τους ρατσιστές πάσης φύσεως(και παντός περιεχομένου)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIDAG

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα ειμαι ρατσιστης με τους βαλκανιους .Δεν εχω προβλημα με τους μαυρους,τους κινεζους,τους τουρκους,κλπ.Δε γουσταρω ομως καποιους που τρωνε ψωμι στη χωρα μου και μετα μου το παιζουν και μαγκες . Δε δαγκωνεις το χερι που σε ταιζει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αλλά χαίρω πολύ... παντού γίνεται αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα ειμαι ρατσιστης με τους βαλκανιους .Δεν εχω προβλημα με τους μαυρους,τους κινεζους,τους τουρκους,κλπ.Δε γουσταρω ομως καποιους που τρωνε ψωμι στη χωρα μου και μετα μου το παιζουν και μαγκες . Δε δαγκωνεις το χερι που σε ταιζει!!!!

Απεναντι πχ. στους Ελληνες της Αμερικης και της Γερμανιας, ρατσιστης εισαι..?
Γιατι και αυτοι βγαζουν λεφτα σε ξενες χωρες και το παιζουν και μαγκες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πολύ εύστοχη η Νεράιδα. Κι επειδή έχω ζήσει στο εξωτερικό δε μπορείτε να φανταστείτε πόσο γαϊδούρια μπορούν να γίνουν οι έλληνες απένταντι στους γερμανούς!!!

Δεν είμαι ρατσιστής με κανέναν. Θεωρώ πως σε όλες τις φυλές, κοιν. ομάδες κτλ υπάρχουν οι "σωστοί" και οι "λάθος". Δεν πρέπει να βγάζουμε συμπεράσματα για οποιαδήποτε ομάδα κρίνωντας μόνο από ένα μερικό υποσύνολο της. Εκτός κι αν η ομάδα όλη συμφωνεί με το υποσύνολο. Και σ αυτήν περίπτωση πιστεύω οτι η απαξίωση και η μισαλλοδοξία δεν βοηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα ειμαι ρατσιστης με τους βαλκανιους .Δεν εχω προβλημα με τους μαυρους,τους κινεζους,τους τουρκους,κλπ.Δε γουσταρω ομως καποιους που τρωνε ψωμι στη χωρα μου και μετα μου το παιζουν και μαγκες . Δε δαγκωνεις το χερι που σε ταιζει!!!!

Κάποιοι "μη Βαλκάνιοι" του κόσμου τούτου(Αμερικανοί, Γάλλοι, Άγγλοι, Ισπανοί κλπ) σε θεωρούν και σένα "Βαλκάνιο". Είσαι, τελικά, ή δεν είσαι; Και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εγώ πάλι που μισώ τους ρατσιστές θεωρούμαι ρατσιστής; O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Εγώ πάλι που μισώ τους ρατσιστές θεωρούμαι ρατσιστής; O.o

Ναι, αλλά "εξαιρετικός". Όπως λέμε, "κάθε κανόνας έχει και τι;ς εξαιρέσεις του"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα στην αρχή ότι είμαι ρατσίστρια επειδή στο λεωφορείο όποτε έβλεπα μελαμψούς-τύπου πακιστανούς- έκοβα λάσπη...βασικά οι άνθρωποι δεν μου είχαν κάνει τίποτα αλλά έχουν μία περίεργη μυρωδιά λόγω των μπαχαρικών που τρώνε την οποία απέδιδα σε απλησιά... Μέχρι που τελικά παρατήρησα ότι η ίδια και χειρότερη μυρωδιά αναυλίζει και από συμπατριώτες μου. Εεεε, και τελικά συνειδητοποίησα ότι είμαι απλά ρατσίστρια με όσους έχουν μαλώσει με το σαπούνι!!!:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αυτο αγαπη δεν ειναι ρατσισμος :Ρ ειναι μια φυσικη αντιδραση. Αλλωστε, ολοι εχουμε μπει εστω μια φορα στο λεωφορειο και εχουμε συνειδητοποιησει οτι... παραιδρωσαμε και βρωμαμε λιγο. Το θεμα ειναι να μην βλεπεις εναν μεταναστη και να αλλαζεις δρομο, επειδη ακριβως ειναι μεταναστης. Προσωπικα το 80% των μεταναστων που τυχαινει να δω ενω ειμαι εξω μου φαινονται ιδιαιτερα συμπαθεις ^^ ειδικα ανατολιτες και μαυροι.
Αντιθετα το 50% των ελληνων που βλεπω μου φερνουν δυσφορια, το 30% απο αυτους αηδια, και το υπολοιπο 50 ειναι 40% αδιαφορια και 10% περιεργεια/συμπαθεια/ενδιαφερον.
Ειμαι περιεργη? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZefiroS

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
1. Ακροδεξιούς
2. "Μακεδόνες"
3. Παιδεραστές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Με Νεοδημοκράτες που ξεκινάνε κουβέντα με τη φράση "όταν ξαναβγούμε κυβέρνηση":redface:

Με γαύρους που ξεκινάνε με τη φράση "αδικηθήκαμε από το διαιτητή".:whistle:

Με αριστερούς που ξεκινάνε με τη φράση "τα έλεγε ο Μαρξ":worry:

Με Καρατζαφερικούς που το παίζουν αντι-Αμερικανοί:mad:

Με Πασόκους που μιλάνε για αδιαφάνεια:clapup:

Με συντρόφια που τα βάζουν με το Ντέμη:mad:

Με Τρέμη-Ζαχαρέα-Στάη να μιλάνε για την ακρίβεια φορώντας συνολάκια 5.000 ευρώ:hmm:

Με όσους βλέπουν Λαζόπουλο:D

Έμεινε κανείς;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top