Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καταρχας, το να γνωριζει καποιος τι θελει εχει να κανει αποκλειστικα με την ωριμοτητα που διαθετει.
Σκεφτεται και πραττει αναλογα με το σταδιο ψυχικης, πνευματικης και συναισθηματικης ωριμοτητας που βρισκεται καθε φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φυσικα υπαρχουν. Δεν ειμαστε απολυτοι.
Οπως κ οτι μπορει να ξερουν τι θελει ο αντρας, καλυτερα απο το τι θελουν οι ιδιες.
Δεν θα διαφωνησω Lorien ...τα παντα ειναι ανοικτα οταν μιλαμε για τον ανθρωπινο ψυχισμο,σημειωνω ωστοσο οτι οι οι γυναικες που ειναι ετοιμες να προσφερουν στον ανδρα τα παραπανω ,πρωτιστως ξερουν τι θελουν οι ιδιες .Πρεπει να εχεις ψαχτει πρωτα πολυ καλα εσωτερικα και να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου για να εισαι ετοιμη να προσφερεις στον συντροφο τα προαναφερομενα ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aν συγκρινεις τους ανθρωπους με τα αμαξια, μαλλον κατι δεν εχεις καταλαβει καλα. :/:

Nτόινγκ!


Μπα. Αυτα δε "βγαινουν" τοσο επιπολαια. Ειναι γεννεες και γεννεες που υπαρχει αυτη η πεποιθηση. Ισχυει αυτο που λες οτι γκρινιαζουν πιο πολυ, αλλά δε μιλαμε για γκρινια τωρα. Μιλαμε για το τι θελετε. Και αν το ξερετε. Σαφως και υπαρχουν και ανδρες που δεν ξερουν, αλοιμονο. Αλλά οντας πιο απλο ον ο αντρας, αυτα που θελει ειναι και πιο λιγα, και πιο βασικα, και πιο απλα, και πιο ευκολο να ανιχνευθουν.

Δεν ειναι τυχαια η γνωστη λιστα-ανεκδοτο με το τι θελουν οι γυναικες (30 πραγματα) και τι οι αντρες (2-3). Δεν ειναι προπαγανδα, μην παμε στα ακρα. Ειστε πιο δυσκολο οντα. Ετσι ειναι η φυση σας. Γιαυτο και γυναικες που στο χαρακτηρα ειναι "λιγο πιο αντρες" σε καποια σημεια, τα πανε πολυ καλυτερα με αυτους, χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια.

Ουτε ειναι τυχαια η σοφη ρηση : Μονο ο Chuck Norris ξερει τι θελουν οι γυναικες. :P


Δε μιλάω για προπαγάνδες.
Το βρίσκω υπερβολικό όλο αυτό γύρω από τον μύθο της γυναίκας και το αν τελικά ξέρει τι θέλει ή όχι. Σα να γίνεται σκόπιμα για να ασχολούνται όλοι (βλέπε άντρες) μαζί μας.
Αν τον θέλεις ξαφνικά πιο τρυφερό, πιο βαρβάτο, πιο έξυπνο, πιο ευαίσθητο, πιο αναίσθητο.. σοβαρέψου μανδαμ δε σου κάνει. Δε συμβαίνει γιατί δεν ξέρεις τι θέλεις. Ξέρεις τι θέλεις. Κάτι άλλο από αυτό που έχεις.
Αν δεν έχεις το θάρρος να τον αφήσεις του γκρινιάζεις γύρω από αυτά που δεν έχει και πως θα ήθελες εσύ να είναι.
Αν τον αφήσεις του πετάς ένα "δε φταις εσύ, εγώ δεν ξέρω τι θέλω" και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι και επιβεβαιώνονται όλες οι παραπάνω γενικότητες.



O β ενικός δεν απευθύνεται σε ΄σένα Lorien. Μπορεί να μπερδεύω ξαφνικά τους ανθρώπους με αυτοκίνητα, αλλά το φύλο είναι εμφανές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
O β ενικός δεν απευθύνεται σε ΄σένα Lorien. Μπορεί να μπερδεύω ξαφνικά τους ανθρώπους με αυτοκίνητα, αλλά το φύλο είναι εμφανές.

και κατέβα επιτέλους να ζμπρώξεις
όλο απλωμένος φαρδύς πλατύς σχολιάζεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμπεριστατωμενο σχολιο, τι να απαντησω ; :P

Δε μιλάω για προπαγάνδες.
Το βρίσκω υπερβολικό όλο αυτό γύρω από τον μύθο της γυναίκας και το αν τελικά ξέρει τι θέλει ή όχι. Σα να γίνεται σκόπιμα για να ασχολούνται όλοι (βλέπε άντρες) μαζί μας.
Αν τον θέλεις ξαφνικά πιο τρυφερό, πιο βαρβάτο, πιο έξυπνο, πιο ευαίσθητο, πιο αναίσθητο.. σοβαρέψου μανδαμ δε σου κάνει. Δε συμβαίνει γιατί δεν ξέρεις τι θέλεις. Ξέρεις τι θέλεις. Κάτι άλλο από αυτό που έχεις.
Αν δεν έχεις το θάρρος να τον αφήσεις του γκρινιάζεις γύρω από αυτά που δεν έχει και πως θα ήθελες εσύ να είναι.
Αν τον αφήσεις του πετάς ένα "δε φταις εσύ, εγώ δεν ξέρω τι θέλω" και είμαστε όλοι ικανοποιημένοι και επιβεβαιώνονται όλες οι παραπάνω γενικότητες.
Ωραια ολα αυτα που λες και συμφωνω μαζι σου. Στην πραξη τι γινεται. Στο δια ταυτα. Δε γινεται αυτο που λες. Αυτο που λες θα γινοταν (μιλαμε για το συνηθες εννοειται), αν οντως οι περισσοτερες ηξεραν τι ηθελαν. Και "ξερω τι θελω" εννοούμε οτι οχι απλα ξερω τι θελω, αλλά κ το εκδηλωνω, κινουμαι προς αυτο. Αλλιως περναμε σε άαααλλο προβλημα.

Και ειλικρινα...πιστευεις οτι οι αντρες του πλανητη, εχουν δημιουργησει ενα μυθο σχετικα με αυτο....για να "ασχολουμαστε μαζι σας" ; Δλδ με αυτον τον τροπο νομιζεις οτι θελουμε να ασχολουμαστε μαζι σας ; Δε μας φτανουν τοσες σκοτουρες ; Δ εμας φτανει τοσο πρηξιμο και γκρινια, λες να θελαμε κι αλλη ; Οχι βεβαια. Αναγκαστικά εχει βγει αυτο, γιατι απλα ετσι ειναι. Οπως και αντιστοιχα οταν ο αντρας δε ξερει τι θελει, το λετε εσεις γιαυτον. (δε το λετε για να γινεται κουβεντα απλως).

και κατέβα επιτέλους να ζμπρώξεις
όλο απλωμένος φαρδύς πλατύς σχολιάζεις :'(
Μεταφραση στα ελληνικά περικαλώ, ολο μιλας με γριφους. Με εχεις περασει για σοφο ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και ειλικρινα...πιστευεις οτι οι αντρες του πλανητη, εχουν δημιουργησει ενα μυθο σχετικα με αυτο....για να "ασχολουμαστε μαζι σας" ; Δλδ με αυτον τον τροπο νομιζεις οτι θελουμε να ασχολουμαστε μαζι σας ; Δε μας φτανουν τοσες σκοτουρες ; Δ εμας φτανει τοσο πρηξιμο και γκρινια, λες να θελαμε κι αλλη ; Οχι βεβαια. Αναγκαστικά εχει βγει αυτο, γιατι απλα ετσι ειναι. Οπως και αντιστοιχα οταν ο αντρας δε ξερει τι θελει, το λετε εσεις γιαυτον. (δε το λετε για να γινεται κουβεντα απλως).

Οι γυναίκες Lorien είπα ότι έχουν δημιουργήσει αυτό το μύθο για να ασχολούνται οι άντρες μαζί τους. Ό,τι γίνεται από την πλευρά των αντρών στη διαιώνιση αυτού του μύθου γίνεται άθελά σας. :P


Όσο για τα υπόλοιπα αν έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα, μάλλον ορίζουμε διαφορετικά το "δεν ξέρω τι θέλω" δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπερδευτηκα γιατι ειχες "Έχει βγει το όνομα στις γυναίκες ότι δεν ξέρουν τι θέλουν ". Αρα εννοεις οτι εσεις το διαδιδετε ; Δεν εχω τετοια εντυπωση. Δε βλεπω γυναικες ουτε να το διαδιδουν σκοπιμα, ουτε καν να το παραδεχονται. (εκτος εξαιρεσεων).

Τελοσπαντων, αν πιστευεις οτι αλλιως εννοουμε το "δε ξερω τι θελω", πες μου, εσυ πως το εννοεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα φυσικά και δεν θα το παραδεχτεί... Όταν λες κάτι που δεν είναι και πολύ υπέρ σου, δεν θα σε πιστέψουν... Ενώ αν το δείχνεις και δεν το παραδέχεσαι, γίνεται από μόνη της η δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Οι γυναίκες είπα ότι έχουν δημιουργήσει αυτό το μύθο για να ασχολούνται οι άντρες μαζί τους. Ό,τι γίνεται από την πλευρά των αντρών στη διαιώνιση αυτού του μύθου γίνεται άθελά σας. :P
Μήπως οι άνδρες με την φαινομενική αδιαφορία τους, έχουν προκαλέσει την δημιουργία του μύθου που νομίζετε οτι δημιουργήσατε;
Και αυτό γιατι όταν στο αντιληπτικό σας πεδίο εντοπίσετε κάποιον που σας κάνει κλίκ, τότε να δεις ο μύθος σας πως κάνει απεργία:whistle:,

αλλά και όλη η γλύκα σας εκεί φανερώνεται... :huglove::huglove::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σαφέστατα. Με μία λέξη, μην είναι χαζογκόμενα.

Και επεκτείνομαι, καθώς είδα ότι απάντησα ελλιπέστατα.
Σαν άντρας, έχω κατασταλάξει στο τι ζητάω από μία γυναίκα, που είναι 3+1 απλά πράγματα.

  1. Να είναι ερωτική σύντροφος. Να την ποθώ και να με ποθεί, να κάνουμε έρωτα με το σώμα και την ψυχή μας, να ικανοποιούμαστε με την ικανοποίηση του άλλου. Το υπέροχο σεξ - ή καλύτερα ο υπέροχος έρωτας - είναι μία πολύ καλή βάση για μια υγιή σχέση.
  2. Να είναι σύντροφος. Να μπορώ να συζητάω μαζί της τα πάντα και όχι να βρεθούμε ύστερα από 2 εβδομάδες χωρίς θέματα συζήτησης. Ένα άτομο δηλαδή με την οποία μπορούμε να περνάμε και οι δύο μαζί υπέροχα τις ώρες που βρισκόμαστε ή βγαίνουμε μαζί.
  3. Μεσοπρόθεσμος στόχος: να μοιραζόμαστε τις δουλειές του σπιτιού. Εφόσον και οι δύο θα έχουμε απαιτητική καθημερινότητα, είναι χρήσιμο να μπορούμε να καταμερίζουμε τις δουλειές του σπιτιού, ανάλογα με το τι είναι εύκολο στον καθένα. Δεν της αρέσει να πλένει πιάτα; Εντάξει, τα κάνω εγώ. Βρίσκει πιο εύκολο το σιδέρωμα; Το αναλαμβάνει εκείνη. Οι δουλειές του σπιτιού είναι ένας πολύ σημαντικός παράγοντας για την αρμονική συμβίωση δύο ατόμων, σε περίπτωση που αποφασίσουν να συζήσουν και γι' αυτό το βάζω σαν τρίτο παράγοντα.
  4. Μακροπρόθεσμος στόχος: την θέλω αρκετά έξυπνη ώστε να γίνει μητέρα των παιδών μου. Ναι, πολύ μακροπρόθεσμος στόχος - ειδικά άμα είσαι στα 23 και δεν έχεις σκοπό να κάνεις παιδιά για καμιά 10ετία - αλλά κάποια στιγμή θα έρθει κι αυτό στο προσκήνιο.
Πιθανές απορίες ή σχόλια που μπορεί να έχετε:

  • Το πρόβλημα; Δύσκολα θα βρεις κοπέλες που έχουν και τα τέσσερα.
  • Τι κοιτάω απ' αυτά; Σε βραχυπρόθεσμη φάση το (1) και το (2). Τα άλλα δύο έρχονται αργότερα ή πολύ αργότερα, αλλά σίγουρα θα χρειαστούν σε κάποια στιγμή.
  • Μήπως ζητάω πολλά; Πιθανώς να έχω πολύ υψηλούς στόχους μεν, αλλά γνωρίζω πλήρως τι ζητάω εγώ. Αυτές είναι οι αρχές μου στις οποίες και δεν επιθυμώ να κάνω εκπτώσεις. Από εκεί και πέρα εάν δεν βρεθεί στον δρόμο μου κοπέλα που να πληροί όλα τα παραπάνω ... είναι κάτι που είναι κι αυτό μέσα στο παιχνίδι και έχω πλήρη επίγνωση γι' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Στο μήνυμα σου Γιώργο,σε βρίσκω σωστό.Με μια συμπλήρωση:Τέτοια γυναίκα θα έχει κι εκείνη τα δικά της τουλάχιστον 3 + 1,τα οποία θα πρέπει να βρουν ανταπόκριση από τη δική σου πλευρά,ώστε αυτό να είναι αμφίδρομο.Κι ενδεχομένως αυτά να διαφέρουν από τα δικά σου.Τότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι ενδεχομένως αυτά να διαφέρουν από τα δικά σου.Τότε;
Αν δεν ταιριάζετε; You're screwed! :hehe:

Σαφώς και όταν αρχίζεις να κάνεις τέτοιες καταγραφές προκύπτει ότι ίσως να απογοητευθείς εάν δεν βρεις κάποια κοπέλα που να ανταποκρίνεται σε αυτά που ψάχνεις. Αλλά είμαι ευχαριστημένος που ξέρω τι αποζητάω και δεν πηγαίνω με την λογική του "ό,τι μας κάτσει".

Θέλω να πω πως καλύτερα να ξέρω τι θέλω κι ας ζητάω τα καλύτερα, παρά να μην ξέρω τι θέλω και στη διαδικασία αυτή να πληγώνω και την εκάστοτε κοπέλα που είναι δίπλα μου μόνο και μόνο επειδή ... δεν ξέρω τι θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Μια μονογαμική Πόρνη. :P Το π με κεφαλαίο. Δηλαδή μια ουτοπία.

μεγαλε τι ειπες τωρα ..... δεν μπορω να βρω καλυτερες λεξεις να το πω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


Το μόνο που ζητώ από μια γυναίκα
είναι να νιώσει τρυφερά για μένα
όταν κι εμένα η καρδιά μου
χτυπήσει τρυφερά γι αυτήν,
να γεννηθεί ανάμεσά μας ένα απαλό,
απαλό τρεμούλισμα σα σιωπηλές καμπάνες.
Είναι το μόνο που ζητώ.
Με κούρασαν τόσο οι βίαιες γυναίκες
που απαιτούν ν' αγαπηθούν
δίχως να υπάρχει ίχνος αγάπης μέσα τους.

David Helbert Lawrens, το μόνο που ζητώ
Μετάφραση: Ολυμπία Καράγιωργα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όταν ένα αγόρι λέει πως του αρέσουν οι δύσκολες..πως θέλει να του συμπεριφέρεται δηλαδή μια κοπέλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όταν ένα αγόρι λέει πως του αρέσουν οι δύσκολες..πως θέλει να του συμπεριφέρεται δηλαδή μια κοπέλα??

Θελει να του λες "οχι" ενω στην πραγματικοτητα εννοεις "ναι".:P

Θελουν να νοιωσουν κυνηγοι και πως εσυ εισαι το θηραμα.Ειναι αρχεγονο ενστικτο του αντρα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Θελει να του λες "οχι" ενω στην πραγματικοτητα εννοεις "ναι".:P

Θελουν να νοιωσουν κυνηγοι και πως εσυ εισαι το θηραμα.Ειναι αρχεγονο ενστικτο του αντρα αυτο.

πολυ κουραστικα ολα αυτα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βασικά όταν μια γυναίκα το παίζει δύσκολη κάνει μπαμ από μακριά.. Και νομίζω οτι ο άλλος θα ξενερώνει να βλέπει μια κοπέλα να του λέει "καλέ όχι, δε θέλω" και να καταλαβαίνει οτι στην πραγματικότητα θέλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αν όμως στο αγόρι σου αρέσουν οι δύσκολες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Αν όμως στο αγόρι σου αρέσουν οι δύσκολες??
Ερωτας, αγάπη, σχέση και σωστή συμπεριφορά, άρα εμβάθυνση σε αυτό που ζεις, έχει να κάνει όχι με τι του αρέσει, αλλά με τον βαθμό που ζει αυτό που ζει. Εχει να κάνει με το πόσο αβίαστα η φύση του αναδύεται με την παρουσία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top