Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,245 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 552 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Opera

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 10:34, 11-09-09:

Εννοώ αρχική σελίδα....και να μην αρχίζει από εκεί που τελείωσες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 10:36, 11-09-09:

Τοοls > Preferences > Start-up και homepage.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:04, 11-09-09:

Ευχαριστώ
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 17:04, 27-09-09:

Γράφω εδώ για να μην ανοίγω καινούριο θέμα.

Στον Opera 10 όταν ανοίγει τη σελίδα www.nbc.com βγάζει το κάθε αντικείμενο κάτω από το άλλο. Τις εικόνες διάσπαρτα, τις φράσεις σε περίεργη διάταξη.

O Chrome δεν το κάνει.

Διορθώνεται;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 18:52, 27-09-09:

Σε μένα κανονικά εμφανίζεται νομίζω.
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 19:00, 27-09-09:

Εμένα μου βγαίνει έτσι:
http://www.ischool.gr/album.php?albu...pictureid=4496
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 13:04, 28-09-09:

Πρέπει να έχεις κάνει block τις διαφημήσεις... αυτό κάνει ο firefox όταν του λες να τις αφαιρέσει αυτόματα...
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε: στις 19:30, 30-09-09:

Για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο βαλτε Firefox...ειμαι πολυ ευχαριστημενος!
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 19:51, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από JIMMYS13
Ευτυχώς ή δυστυχώς αναγκάστηκα να βάλω Opera λόγω προβλημάτων (γνωστών στη mozilla ) για να μπαίνω στο youtube. Όπως και να έχει μια χαρά είναι και ο Opera.
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε: στις 19:54, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από chronis_25
Ευτυχώς ή δυστυχώς αναγκάστηκα να βάλω Opera λόγω προβλημάτων (γνωστών στη mozilla ) για να μπαίνω στο youtube. Όπως και να έχει μια χαρά είναι και ο Opera.

Τι Προβλημα εχεις στο Youtube με τον Firefox?
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 19:59, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από JIMMYS13
Τι Προβλημα εχεις στο Youtube με τον Firefox?
Βασικά νομίζω ό,τι υπάρχει θέμα με τα cookies (κάπου το είχα δει στη mozilla αλλά δεν θυμάμαι) και μάλιστα το είχαν πολλοί χρήστες διεθνώς.
Μπορώ να δω μία 2 φορές βίντεο αλλά μερικές φορές δεν το φορτώνει ή δεν το παίζει.
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

O HOOLIGAN13 έγραψε: στις 20:07, 30-09-09:

Εγω ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα...3 χρονια χρησιμοποιω
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 20:38, 30-09-09:

Έχω πρόβλημα με το wmp plugin στον Opera (έχω βρει οδηγίες αλλά δεν διορθώνεται...) Φυσικά αυτός δεν είναι λόγος για να αλλάξω browser. Όσο για τον Firefox... Τον εκκινώ και ενώ δείχνει στο task manager να τρέχει δεν εμφανίζει το παράθυρο. Πάω τέλος διεργασίας, τον ξανανοίγω. Αν μας κάνει το χατήρι, ανοίγει το παράθυρο. Και μόλις πατάω new tab μου λέει ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και κλείνει. Έχω απηυδίσει πια μαζί του.

Άσχετα, αλλά έρχεσαι και λες να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο βάζοντας firefox και το γράφεις στο θέμα του Opera και με παρασύρεις. Εδώ μιλάμε για Opera. Άμα θες, κάνε σύγκριση, μην λες ποιος σου αρέσει εσένα, υπάρχει και το topic "ποιον browser χρησιμοποιείτε".

Για τους νεοφερμένους στον χώρο, ας ρίξουν μια ματιά εδώ. Κάαααποια στιγμή θα γράψω και άρθρο για Opera tips.
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

O HOOLIGAN13 έγραψε: στις 20:44, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Έχω πρόβλημα με το wmp plugin στον Opera (έχω βρει οδηγίες αλλά δεν διορθώνεται...) Φυσικά αυτός δεν είναι λόγος για να αλλάξω browser. Όσο για τον Firefox... Τον εκκινώ και ενώ δείχνει στο task manager να τρέχει δεν εμφανίζει το παράθυρο. Πάω τέλος διεργασίας, τον ξανανοίγω. Αν μας κάνει το χατήρι, ανοίγει το παράθυρο. Και μόλις πατάω new tab μου λέει ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και κλείνει. Έχω απηυδίσει πια μαζί του.

Άσχετα, αλλά έρχεσαι και λες να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο βάζοντας firefox και το γράφεις στο θέμα του Opera και με παρασύρεις. Εδώ μιλάμε για Opera. Άμα θες, κάνε σύγκριση, μην λες ποιος σου αρέσει εσένα, υπάρχει και το topic "ποιον browser χρησιμοποιείτε".

Για τους νεοφερμένους στον χώρο, ας ρίξουν μια ματιά εδώ. Κάαααποια στιγμή θα γράψω και άρθρο για Opera tips.

οκ κακο ειναι να πω την γνωμη μου? αφου ποτε μου δεν ειχα προβλημα..και δεν σου επεβαλα να βαλεις και εσυ firefox οτι σου αρεσει εσενα.

φιλικα
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 21:47, 30-09-09:

Mα δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Στην ουσία το πρώτο post
ήταν offtopic και σαν spam. Αυτό προσπαθώ να σου εξηγήσω. Δεν έχω πρόβλημα να κουβεντιάσω για ff, αφού κι εγώ χρησιμοποιώ.
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

O HOOLIGAN13 έγραψε: στις 22:11, 30-09-09:

εγω ειπα την γνωμη μου αμα σπαμ...τι να σου πω εγω φταιω τοτε
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:14, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue

Εγώ πάντως δεν είχα πρόβλημα με το plugin του Media Player.

Ίσα ίσα.
Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε: στις 00:25, 05-10-09:

Ο Opera είναι έρωτας, κι ας έχει τα μικροπροβλήματα του.
Δεν τον αλλάζω.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 01:18, 05-10-09:

Δεν έχει προβλήματα βλάσφημε, σουτ.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 01:23, 05-10-09:

E έχει το ρημάδι το πρόβλημα με τον wmp
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Phantom of the Opera(2004) - Από vagialena
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-11 στις 17:09.
    • Opera Mini - Από Mitsos The Great
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-10 στις 11:39.
    • Πώς γίνεται hard refresh σε Opera; - Από KaufenMan
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-08 στις 06:23.
    • [Windows Phone] Opera - Τώρα και για PPC - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-06 στις 11:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους