Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,292 μηνύματα σε 74,730 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 321 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Internet Explorer
1
2,50%
Firefox
16
40,00%
Opera
5
12,50%
Google Chrome
15
37,50%
Safari
2
5,00%
Άλλο
1
2,50%

kostassakel13

Νεοφερμένος

Ο kostassakel13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O kostassakel13 έγραψε: στις 11:58, 14-07-06:

Mozilla Firefox!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:37, 21-07-06:

κι εγώ την αλεπού έχω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 15:41, 21-07-06:

Mozilla firefox και γω και πάντα αγγλική έκδοση.
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε: στις 15:44, 21-07-06:

ενα εχω να πω....

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 08:37, 22-07-06:

Mozilla Firefox και από εμένα, ο ie είναι για τα μπάζα, η opera σε qt, ο μοζίλας είναι μπούλης και το netscape κλειστού κώδικα μπούλης.
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε: στις 20:47, 22-07-06:

Maxthon...μάλλον είμαι ο μοναδικός που τον χρησιμοποιεί.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrJ7000 : 22-07-06 στις 20:51.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:53, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000
Maxthon...μάλλον είμαι ο μοναδικός που τον χρησιμοποιεί.
Χμ ισως φταιει οτι εχει σαν μηχανη τον IE. Μερικοι οταν ακουν IE τρεχουν μακρια
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 00:12, 23-07-06:

Η μηχανή του IE7 θα είναι σαν ένα ψεύτικο μπάλωμα αυτής του ie6 ή θα είναι όπως λένε από τους ασφαλέστερους browsers;
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε: στις 00:20, 23-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Χμ ισως φταιει οτι εχει σαν μηχανη τον IE. Μερικοι οταν ακουν IE τρεχουν μακρια
Μάλλον έτσι είναι.Και δεν έχουν και άδικο όσοι "τρέχουν μακρυά" από ΙΕ. Νομίζω πάντως πως ένας χρήστης που τηρεί τα βασικά σε θέμα ασφάλειας δε θα χει ιδιαίτερο πρόβλημα.Και θα οφέληθει και μερικά πλεονεκτήματα του ΙΕ ( πχ συμβατότητα).

Στην τελική, όπως βολεύεται ο καθένας.Εγώ δοκίμασα πολλούς και κόλλησα στον Maxthon. Βίτσια είναι αυτά.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:24, 23-07-06:

Μάλλον έτσι είναι.Και δεν έχουν και άδικο όσοι "τρέχουν μακρυά" από ΙΕ. Νομίζω πάντως πως ένας χρήστης που τηρεί τα βασικά σε θέμα ασφάλειας δε θα χει ιδιαίτερο πρόβλημα.Και θα οφέληθει και μερικά πλεονεκτήματα του ΙΕ ( πχ συμβατότητα).

Στην τελική, όπως βολεύεται ο καθένας.Εγώ δοκίμασα πολλούς και κόλλησα στον Maxthon. Βίτσια είναι αυτά.
Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab. Το μονο αρνητικο σε θεματα ασφαλειας ειναι τα activex ... αν δεν προσεχεις ισως τις πατησεις πολυ ασχημα!
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε: στις 00:29, 23-07-06:

Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab. Το μονο αρνητικο σε θεματα ασφαλειας ειναι τα activex ... αν δεν προσεχεις ισως τις πατησεις πολυ ασχημα!
Ε, αυτά προσφέρει ο Maxthon (μαζί με κάτι άλλες ευκολίες).
Για τα activex έχεις απόλυτο δίκιο.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:39, 23-07-06:

Ε, αυτά προσφέρει ο Maxthon (μαζί με κάτι άλλες ευκολίες).
Για αυτο δεν μου φάνηκε περιέργο που έχεις maxthon.

activex έχεις απόλυτο δίκιο.
Ο Maxthon υποστήριζει activex;
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε: στις 01:28, 23-07-06:

Ο Maxthon υποστήριζει activex;
Όλοι πλέον υποστηρίζουν activex (νομίζω).Ο Maxthon εννοείται οτι υποστηρίζει . Το θέμα είναι αν θες.
Χωρίς activex δε παίζουν flash, streaming video κτλ
Με activex παίζουν όλα, αλλά παίζουν και trojans κτλ.
Ο Maxthon έχει επίλογη "Allow -Do not allow activex".΄Έχεις όμως και τη δυνατότητα να επιτρέψεις activex σε ορισμένες σελίδες που θες.

Όλα είναι θέμα επιλογών. Προσωπικά πιστεύω πως είναι ανούσιο χωρίς activex. Ένα καλό antivirus κάνει μια χαρά τη δουλειά του.

ΥΓ:Έχεις δοκιμάσει Maxthon; Άν όχι κάνε μια δοκιμή, μπορεί να σ αρέσει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrJ7000 : 23-07-06 στις 01:53.
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 01:58, 23-07-06:

εγω το οπερα το 9 χρησημοποιω παντα οπερα κ ας μην ειναι τσαμπα το λατρευω τον ΙΕ ουτε να τον φτυσω αφου σκεφτομαι να τον βγαλω κιολας
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε: στις 07:03, 23-07-06:

Εγω πιστευω οτι ο IE ειναι μια χαρα για το μεσο χρηστη αν ειχε tab......
ασχετο..
δε ξερω μπορει και να κανω λαθος αλλα ο νεος IE εχει tabs..
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

O DrJ7000 έγραψε: στις 11:25, 23-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Cancerman
ασχετο..
δε ξερω μπορει και να κανω λαθος αλλα ο νεος IE εχει tabs..
Δεν κάνεις λάθος. Έχει. Καιρός ήταν.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:30, 23-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
εγω το οπερα το 9 χρησημοποιω παντα οπερα κ ας μην ειναι τσαμπα το λατρευω τον ΙΕ ουτε να τον φτυσω αφου σκεφτομαι να τον βγαλω κιολας
Ο opera πλεον ειναι τσαμπα εδω και αρκετο καιρο
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 20:46, 24-07-06:

Ο opera πλεον ειναι τσαμπα εδω και αρκετο καιρο
παλια δεν ηταν τωρα πλεον το ξερω οτι ειναι δεν εχει πια ηλιθια μπανερ
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 04:22, 25-07-06:

Ακομη και τοτε ομως με τα banner, σου προσφερε καλλιτερο support αν το αγοραζεσες, τωρα σε ολους τους χρηστες το ιδιο προσφερει!
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 12:49, 17-08-06:

Safari και Opera για Mac OS X, τίποτε άλλο.... και όποτε τύχει να χρησιμοποιήσω υπολογιστή με Windows μόνο Firefox και τώρα τελευταία τον καταπληκτικό Opera...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους