Simpsons

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το παρόν θέμα αφορά αποκλειστικά τους λάτρεις των Simpsons!
Βλέπει κανείς απο εδώ;
Εγώ πρόσφατα ξεκίνησα να βλέπω (σε DVD πάντα) και έχω πορωθεί!!!
Όσο χάλια κι αν είμαι πάντα μου φτιάχνουν τη διάθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα όταν έβαζε το Μακεδονία.Έχουν πλάκα τα περισσότερα:D Βρήκα και στο νετ κάτι επεισόδια και μπορεί να τα κατεβάσω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω εβλεπα απο τοτε που τα εδειχνε στο Mega:D μετα στο star μετα τις βραδυνες ειδησεις. Και τελος στο ΜΑκεδονια. μετα ηρθαν τα torrent:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω δει ποτέ Simpsons. Άραγε καλό είναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω δει ποτέ Simpsons. Άραγε καλό είναι?:hmm:
:|
Μεταξεταστεος!!! Τι λες τωρα?? Χρειαζεσαι φροντιστηριο. Βουρ για το DVD club!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δεν έχουν Simpsons αυτά τα μικρά επαρχιακά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει η jessica Simpson μετράει?:P
https://www.crazydevils.ch/Jessica Simpson.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω το παρακολουθουσα μια εποχη στην Σουηδια αλλα δεν μου αρεσε ιδιετερα... Προτιμω το South park
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω το παρακολουθουσα μια εποχη στην Σουηδια αλλα δεν μου αρεσε ιδιετερα... Προτιμω το South park
Καμια σχεση...Οι simpsons προκαλουν γελιο χωρις να βριζουν ή να κανουν ειρωνικα κοινωνικα, πολιτικα, θρησκευτικα σχολια. Οχι οτι δε πετανε μπιχτες αλλα δεν βριζουν. Μοιαζει με παιδικο αλλα εχει ενηλικο χιουμορ που και να μην το καταλαβει το παιδακι θα περασει καλα βλεποντας simpsons και ακομη καλυτερα οι ενηλικοι:P

Το south park ειναι μεταγενεστερο, πρωτοτυπο μεν, αλλα για πολυ ειδικο κοινο. Καμμενους σαν και εμενα θα ελεγα.:clapup:

Αλλα αναμεσα στα δυο, Simpsons:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καμια σχεση...Οι simpsons προκαλουν γελιο χωρις να βριζουν ή να κανουν ειρωνικα κοινωνικα, πολιτικα, θρησκευτικα σχολια. Οχι οτι δε πετανε μπιχτες αλλα δεν βριζουν. Μοιαζει με παιδικο αλλα εχει ενηλικο χιουμορ που και να μην το καταλαβει το παιδακι θα περασει καλα βλεποντας simpsons και ακομη καλυτερα οι ενηλικοι:P

Το south park ειναι μεταγενεστερο, πρωτοτυπο μεν, αλλα για πολυ ειδικο κοινο. Καμμενους σαν και εμενα θα ελεγα.:clapup:

Αλλα αναμεσα στα δυο, Simpsons:thumbup:


Δεν ειπα οτι εχουν καπια σχεση. η μονη σχεση που εχουν ειναι οτι ειναι και τα δυο παιδικα για μεγαλιτερους;) (δεν θα ελεγα ενηλικους γιατι και εγω δεν ειμαι ενηλικος αλλα βλεπω οπως επισης πολλοι αλλοι εφηβοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Springfield rules…. Και μετά από πολλά πολλά χρονιά…αμέτρητες σαιζόν….οι παραγωγοί αποφάσισαν
https://movies.yahoo.com/shop?d=hv&id=1808405878&cf=info η χαρά μαs…..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Springfield rules…. Και μετά από πολλά πολλά χρονιά…αμέτρητες σαιζόν….οι παραγωγοί αποφάσισαν
https://movies.yahoo.com/shop?d=hv&id=1808405878&cf=info η χαρά μαs…..

YAHOOO!! :yahoo: :clapup:

Καμια σχεση...Οι simpsons προκαλουν γελιο χωρις να βριζουν ή να κανουν ειρωνικα κοινωνικα, πολιτικα, θρησκευτικα σχολια. Οχι οτι δε πετανε μπιχτες αλλα δεν βριζουν. Μοιαζει με παιδικο αλλα εχει ενηλικο χιουμορ που και να μην το καταλαβει το παιδακι θα περασει καλα βλεποντας simpsons και ακομη καλυτερα οι ενηλικοι:P

Συμφωνώ απόλυτα!!
Το South park προσωπικά, απο το λίγο που είδα δεν μου άρεσε καθόλου. Δεν έχει το είδος του χιούμορ που μου αρέσει. Μου θυμίζει κάτι σαν Jackass στο πιο παιδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μόλις λοιπόν τους τελειώσεις βούρ για futurama και μόλις τελειώσεις και αυτό (τώρα θα ξεκινήσει και η πέμτη χρονιά) μετά βουρ στο Tripping The Rift.
Και τα δύο είναι από τους δημιουργούς του simpsons!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Περιστασιακά έβλεπα στο Μακεδονία. Δε ξέρω, τα παίζει τώρα? Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο το Futurama. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμενα ενω μου αρεσει το humor των simpsons ... δεν μπορω να δω πανω απο 2 επεισόδια μαζι ... αρχιζω και νυσταζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά, εμένα δεν μου αρέσει το futurama αλλα μου αρέσουν (πέρα απο την jessica) οι Simpsons.
Ρε Exposed στα περισσότερα τοπικ για σειρές γράφεις ότι σε παίρνει ο ύπνος, για ναρκωληψία σε έχουμε κοιτάξει ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε Exposed στα περισσότερα τοπικ για σειρές γράφεις ότι σε παίρνει ο ύπνος, για ναρκωληψία σε έχουμε κοιτάξει ?:P

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε παιδιά, το futurama που μπορώ να το βρώ ΝΟΜΙΜΑ?
Σε όσα dvd clubs ρώτησα, δεν το είχαν :(
Ελπίζω στην Αθήνα να το έχουν, άντε να μετακομίσω να ησυχάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τελικα κυκλοφορουν σε dvd οι simpsons??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top