2010 FIFA World Cup - South Africa

Ποιον υποστηρίζετε για τον τελικό του Mundial;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 9 36.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 13 52.0%
  • Αφού δεν κέρδισε η ομαδάρα μου, το ίδιο μου κάνει

    Ψήφοι: 3 12.0%

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Έξω ο Ντρογκμπά...τραυματίας.;)
Iιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....:stunned::stunned::stunned:
Άντε τώρα να φάνε Βραζιλία ή Πορτογαλία χωρίς το σοκολατομωρό τον Ντιντιέ- πόοοοοοοοοσο πολύ θα το χαιρόμουν να απέκλειαν τους αλλαζονο-Βραζιλιάνους, ένας θεός ξέρει...:redface:

Για Γκάνα, Καμερούν τι λέτε;;

Δηλαδη ο zanetti που ειναι 38 χρονων δεν θεωρειται παλαιμαχος επειδη βρισκεται στην εθνικη ομαδα;:worry: Μετα ο Aimar παιζει χειροτερα απο παλαιμαχο πλεον(το ξερω ειναι κριμα γιατι μια φορα κι εναν καιρο τον γουσταρα πολυ αυτο το παιχτη)

Εγώ να δεις...:P
Περα απ'την πλάκα, σου λέω οτι δεν δικαιολογείται να υπάρχουν παίχτες όπως ο zanetti και ο veron στην ομάδα, οι οποίοι σερ-νο-νται κυριολεκτικά και να χάνουμε άλλους, που και νεότεροι είναι και σε καλύτερη φόρμα...γιατί και ο Αγκουέρο, δεν λέω ταλεντάρα είναι το παιδί, αλλά θα ήθελα να είναι και ο Κρέσπο κάπου εκεί κοντά γιατί ήταν πιο ηγετική φυσιογνωμία.

Επισης θυμασαι την Αργεντινη τα τελευταια χρονια να κανει κατι σημαντικο για να φοβασαι τις νεες αλλαγες και τα ρισκα που πρεπει να παρει αυτη η εθνικη για να αναγεννηθει και να σηκωσει τη κουπα(ρε γαμωτο);!:confused:

Ώπα...και 'συ ΜπιάνκοΣελέστε είσαι Ρας;; :D:)
Τι υπονοείς, δεν ήταν τρομερή πρωτουπία πρόπερσι να βάλουν το Μάξι (Κινγκ ολράαααιτ) Ροντρίγκεζ να παίζει ταυτόχρονα και μέσος και επιθετικός (ενώ είναι ολόκληρο ντούκι το παιδί 1.80+) καινα τρέχει σαν το κατσίκι πάνω κάτω;! :P
Μακάρι βρε παιδί μου να το πάρουμε...με το χέρι στην καρδιά, εσύ τον εμπιστεύεσαι τον Ντιέγκο για κόουτς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οδηγίες για τις γυναίκες για το Μουντιάλ 2010




Από τα παραπάνω εξαιρείται η Μάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πριν από μία εβδομάδα ο Ντιέγκο Αρμάντο Μαραντόνα προκάλεσε τεράστιο ντόρο σε όλη την ποδοσφαιρική υφήλιο δηλώνοντας "αν πάρουμε το Μουντιάλ θα βγω γυμνός στους δρόμους του Μπουένος Άιρες", όμως ακόμα και η βαρύγδουπη αυτή δήλωση ωχριά μπροστά σε αυτή που τόλμησε να κάνει ο Κάρλος Μπιλάρδο.

Ο νυν τεχνικός διευθυντής της ομάδας, ο οποίος το 1986 την είχε οδηγήσει στην κατάκτηση του βαρύτιμου τροπαίου από τον πάγκο (αλλά και στον τελικό του 1990), άφησε άπαντες άφωνους κατά τη διάρκεια παρουσίας του σε τηλεοπτική εκπομπή δηλώνοντας ευθαρσώς ότι θα κάτσει να τον γ.... όποιος παίκτης της Αργεντινής βάλει το καθοριστικό γκολ της ομάδας του στον τελικό του Παγκοσμίου Κυπέλλου!

"Άμα κερδίσουμε το τρόπαιο εγώ θα στηθώ να με γ.... Αν γίνουμε πρωταθλητές, ας με παρουν από πίσω", ήταν η "υπόσχεση" που έδωσε ο Μπιλάρδο, ο οποίος όταν ρωτήθηκε αν αυτός μπορεί να είναι ο Μαραντόνα καθώς θα κάθονται δίπλα-δίπλα στον πάγκο, έσπευσε να διευκρινίσει:

"Όχι ο Μαραντόνα, θα με γ... αυτός που θα βάλει το κρίσιμο γκολ..."

Αξίζει να σημειωθεί πως οι δηλώσεις αυτές του 64άχρονου "Narigon" μεταφέρθηκαν σε μερικούς παίκτες του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος της χώρας, οι οποίοι φρόντισαν να κάνουν και σχόλια: "Εγώ θα βάλω το γκολ αλλά δεν θα γίνει τίποτα με μένα και τον Κάρλος", είπε ο Τέβες, "Δεν υπόσχομαι τίποτα" ήταν το λακωνικό σχόλιο του Βερόν, ενώ ο Μαστσεράνο δήλωσε:

"Θα πρέπει να δούμε τί εννοούσε... Πρέπει να το είπε για πλάκα, έτσι;"

--Πηγή--

:P




:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

billxania

Νεοφερμένος

Ο BTXXIV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ποιος πιστεύεται ότι θα το πάρει;;; Η Ελλάδα ποσό ψηλά μπορεί να φτάσει;;;



ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!

#1 - Από 11 Ιουνίου μέχρι 11 Ιουλίου οφείλεις να διαβάζεις αθλητικές εφημερίδες ώστε να ξέρεις τι συμβαίνει στο Μουντιάλ και να μπορείς να παίρνεις μέρος σε συζητήσεις. Αν δεν το κάνεις θα σε κοιτάνε με μισό μάτι ή απλά θα σε αγνοούν. ΜΗΝ παραπονεθείς αν δε σου δίνει κανείς σημασία.

#2 - Κατά τη διάρκεια του Μουντιάλ η τηλεόραση είναι δική μου, δική μου, δική μου. Ανά πάσα στιγμή. Χωρίς εξαιρέσεις.

#3 - Δεν με πειράζει αν πρέπει να περάσεις μπροστά από την τηλεόραση κατά τη διάρκεια ενός παιχνιδιού εφ'όσον συρθείς στο πάτωμα και δεν μου αποσπάσεις την προσοχή. Αν αποφασίσεις να σταθείς γυμνή μπροστά μου βεβαιώσου ότι δε θα πουντιάσεις γιατί δε θα έχω χρόνο να σε πάω στο γιατρό ή να σε νταντεύω. Άσε που όλο το χειμώνα, που είχε κάθε λογής λαλακία το βράδι, είχες πονοκέφαλο ή περίοδο...τώρα μου θυμήθηκες να τη δεις Τζούλια?

#4 - Όταν έχει αγώνα θα είμαι τυφλός, κουφός και μουγκός - εκτός αν χρειαστώ κι άλλη μπύρα ή κανένα σάντουιτς. Δε θα 'σαι στα καλά σου αν περιμένεις να ακούσω αυτά που έχεις να πεις, να ανοίγω την πόρτα, να απαντάω στο τηλέφωνο ή να σηκώσω το μωρό που μόλις έπεσε από το δεύτερο όροφο...ξέχνα το.

#5 - Όταν θα πηγαίνεις για ψώνια να κανονίζεις ώστε να υπάρχουν ανά πάσα στιγμή τουλάχιστον 2 εξάδες μπύρα στο ψυγείο όπως επίσης και πολλά σνακ. Α, και μην κάνεις γκριμάτσες όταν έρχονται οι φίλοι μου για να δούμε κάποιο ματς. Σε αντάλλαγμα θα σου επιτραπεί η χρήση της τηλεόρασης μεταξύ 12-6 το ξημέρωμα, εκτός και αν έχει επανάληψη κάποιου καλού ματς.

#6 - Please please PLEASE αν είμαι εκνευρισμένος γιατί η ομάδα μου χάνει ΜΗΝ μου λες ότι είναι μόνο ένα παιχνίδι ή ότι είσαι σίγουρη πως θα κερδίσουν την επόμενη φορά. Αν το κάνεις θα θυμώσω κι άλλο και θα σε αγαπάω λιγότερο. Δεν πρόκειται ποτέ να ξέρεις περισσότερα για το ποδόσφαιρο από μένα και τέτοιου είδους εμψυχώσεις θα οδηγήσουν σε χωρισμό ή διαζύγιο!

#7 - Είσαι καλοδεχούμενη να κάτσεις μαζί μου για να δούμε -έναν- αγώνα και μπορείς να μου μιλήσεις στο ημίχρονο, μόνο όταν θα 'χει διαφημίσεις και μόνο αν το σκορ με ευχαριστεί. Ξαναλέω, ΕΝΑΝ αγώνα, οπότε μη σκεφτείς να χρησιμοποιήσεις το Μουντιάλ σαν μια φτηνή δικαιολογία για να περνάμε όλη τη μέρα μαζί!

#8 - Αν νομίζεις ότι θα κάνουμε έρωτα αυτόν τον μήνα...είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Μοναδική περίπτωση ένα στα πεταχτά, κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου, φυσικά.

#9 - Τα replay των γκολ είναι πολύ σημαντικά. Δε με νοιάζει αν τα έχω δει ή όχι ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΩ. ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!

#10 - Πες στους φίλους σου να μην κανονίσουν οποιουδήποτε είδους συγκεντρώσεις που απαιτούν την παρουσία μου γιατί:
1ον: Δεν θα πάω
2ον: Δεν θα πάω, και
3ον: Δεν θα παω.

#11 - Οι εκπομπές μετά τους αγώνες που δείχνουν τα καλύτερα στιγμιότυπα είναι εξίσου σημαντικές με τους αγώνες. Μην σου περάσει από το μυαλό να πεις "Μα...τα έχεις ξαναδεί αυτά, βάλε να δούμε dancing with the stars"... Μαμούνια. Ξέχασες κι όλας τον κανόνα #2?

#12 - Απαγορεύονται διά ροπάλου εκδηλώσεις θαυμασμού όπως: "Αχ τι γλυκούλης που είναι αυτός ο Messi" όταν θα πανηγυρίζει το 5ο γκολ της Αργεντινής στον αγώνα με την Ελλάδα.

#12.1 Όσες θεωρείτε ως το απόλυτο αρσενικό τον Cristiano Ronaldo...κάντε υπομονή μέχρι το τέλος της Πορτογαλίας πρoτού αρχίσετε τις φιλοφρονήσεις...για ακόμη μια φορά θα βάλει τα κλάματα!

#13 - Τέλος, εκφράσεις του στυλ "Ευτυχώς το μουντιάλ είναι μόνο κάθε 4 χρόνια" κράτα τες για τον εαυτό σου, γιατί πριν το καταλάβεις θα 'χουν αρχίσει τα προκριματικά του Champions League.




Ευχαριστούμε προκαταβολικά για τη συνεργασία σας!
Με εκτίμηση,
Οι άντρες του κόσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Χαχαχα σωστός! Τα χα 'δει σε βίντεο αυτά τα λόγια στο σταρ τις προάλλες και πέθανα!
Για να δούμε τι θα δούμε φέτος αν και πολύ δύσκολα τα πράγματα... Αλλά όταν έχεις Αβραάμ να κουμαντάρει τον Μέσσι δε φοβάσαι τίποτα:clapup:
2 μέρες μείνανε πατριώτες ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Σωστός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:) Πάμε σαν το 2004..... Ο Μέσι θα ακούει Ελλάδα και θα κλαίει σαν τον Cristiano :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billxania

Νεοφερμένος

Ο BTXXIV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σε 2 μέρες θα είναι η πιο χρήσιμη σελίδα του internet... Το ημερολόγιο του ΜΟΥΝΤΙΑΛ... ημερομηνίες, όμιλοι, γήπεδα, ώρες... Τα πάντα...

https://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λι@kosKom

Νεοφερμένος

Ο Λι@kosKom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οι ωρες ειναι ''ψιλολαθος'' καθως δν ειναι σε ωρα ελλαδος...εχουμε 1 ωρα διαφορα νμζ...οποτε το Σαββατο στις 14.30 στο πρωτο μεγαλο ραντεβου της εθνικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


ωραιες στιγμες. γυρναγαμε οικογενειακως απο ενα διημερο τη μερα του αγωνα και ειχαμε στο αμαξι την ελληνικη σημαια, και πολλα αλλα αμαξια για τον αγωνα το βραδυ και ολοι κορναραμε ο ενας στον αλλον και καναμε το σημα της νικης.

πως σε ενωνει το ποδοσφαιρο ε??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:) Πάμε σαν το 2004..... Ο Μέσι θα ακούει Ελλάδα και θα κλαίει σαν τον Cristiano :)
Καλά, εγώ πάντως ψήνομαι να παίξω κάνα 10-20άρι στο ότι δεν θα σκοράρει η Εθνική στο Μουντιάλ. Και δίνει καλά λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλά, εγώ πάντως ψήνομαι να παίξω κάνα 10-20άρι στο ότι δεν θα σκοράρει η Εθνική στο Μουντιάλ. Και δίνει καλά λεφτά.

βαλε με μεσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Δεν είμαι υπέρ της απαισιοδοξίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν είμαι υπέρ της απαισιοδοξίας...
Ούτε εγώ, αλλά αν μη τι άλλο λίγα ζεστά ευρώπουλα θα μας απαλύνουν τον πόνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πιστεύω ότι τελικό θα πάνε Ισπανία και Αργεντινή.
Η Ελλάδα δε νομίζω να κάνει και πολλά πράγματα πάντως σίγουρα δε θα παρουσιάσει το καρναβάλι του 94 (που πραγματικά η ομάδα ήταν καρναβάλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μακάρι βρε παιδί μου να το πάρουμε...με το χέρι στην καρδιά, εσύ τον εμπιστεύεσαι τον Ντιέγκο για κόουτς;;
Οσο εμπιστευομαι τον Χαριστεα στην ελληνικη επιθεση..:redface::P

Ο παραγοντας "μαραντονα" και η δυσαναλογια που υπαρχει σε ταλεντο και ποιοτητα στην επιθεση με τη μεση και την αμυνα ειναι οι μονοι λογοι που με κανουν να μην ειμαι σιγουρος 100% για τη κατακτηση του μουντιαλ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Με τον Σωτήρη Κυργιάκο να μην βρίσκεται στην βασική ενδεκάδα θα παραταχθεί η Εθνική Ελλάδας στο πρώτο της παιχνίδι στο Μουντιάλ της Νοτίου Αφρικής κόντρα στην Νότια Κορέα. Την "κυανόλευκη" εστία θα υπερασπιστεί ο Αλέξανδρος Τζόρβας, σέντερ μπακ θα είναι οι Αβραάμ Παπαδόπουλος και Βύντρα, αριστερά ο Τοροσίδης και δεξιά θα είναι ο Σεϊταρίδης,
Η τριάδα των χαφ θα απαρτίζεται από τους Τζιόλη, Κατσουράνη και Καραγκούνη, ενώ στην επίθεση θα είναι ο Χαριστέας (δεξιά), ο Σαμαράς (αριστερά) και ο Γκέκας (κορυφή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άντε και με τη νίκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Καλή επιτυχία αδέρφια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top