Οι γονείς, τα μωρά και το τηλέφωνο

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τώρα πρόσφατα είχαν πάρει στο σπίτι μου τηλ και ζητούσαν να μιλήσουν με τη μάνα μου.
:crazy:
Πολύ μπέρδεμα.
Νόμιζαν ότι το σήκωσε κάποιο παιδί (εγώ δλδ) και ζητούσαν να μιλήσουν με τη μάνα του (πάλι εγώ δλδ).
Αλλά εγώ νόμιζα ότι έψαχναν να βρουν τη δική μου μάνα.
Αλλά αυτοί δεν έψαχναν τη μάνα μου, έψαχναν εμένα.
Αλλά αυτοί νόμιζαν ότι το σήκωσε το παιδί μου, και ήθελαν εμένα.
Ναι αλλά εγώ παιδί δεν έχω.


Καταλαβάτε τίποτα;
Αν όχι δεν πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ο τίτλος του τοπικ μου θυμίζει ολίγον το:
Τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια.
:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
..έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια???

Πλάκα πλάκα πάλι σήμερα μου το έκαναν. Τηλ από το κινητό μου και μου έδιναν το παιδί τους, το οποίο έτρωγε το τηλέφωνο, άκουγα κάτι "γγγγγγγγγγγγγγγγγλλλλ" και κάτι γελάκια και στο τέλος χρεώθηκα κανένα δεκάλεπτο χωρίς λόγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
..έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια???

Πλάκα πλάκα πάλι σήμερα μου το έκαναν. Τηλ από το κινητό μου και μου έδιναν το παιδί τους, το οποίο έτρωγε το τηλέφωνο, άκουγα κάτι "γγγγγγγγγγγγγγγγγλλλλ" και κάτι γελάκια και στο τέλος χρεώθηκα κανένα δεκάλεπτο χωρίς λόγο..

Ε κλείνε το βρε παιδι μου κι εσυ μολις καταλαβαινεις οτι μιλα το μωρο και παιρνε τους μετα πισω. Η μην απαντας και παρε μετα εσυ πισω! Προβληματα κι αυτα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ε κλείνε το βρε παιδι μου κι εσυ μολις καταλαβαινεις οτι μιλα το μωρο και παιρνε τους μετα πισω. Η μην απαντας και παρε μετα εσυ πισω! Προβληματα κι αυτα....:P

Μην κολλάς στο περιστατικό , κράτα την ουσία. Το όλο concept σε υποβιβάζει στο επίπεδο του ίδιου του νεογέννητου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το όλο concept σε υποβιβάζει στο επίπεδο του ίδιου του νεογέννητου :worry:

Γιατί..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

1ον) Το νεογέννητο(μιλάμε πολύ μικρό..) αδυνατεί να καταλάβει τί του λες.
2) Αρνούμαι να μιλήσω σαν και αυτό σε μια προσπάθεια να το κάνω να καταλάβει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
1ον) Το νεογέννητο(μιλάμε πολύ μικρό..) αδυνατεί να καταλάβει τί του λες.
2) Αρνούμαι να μιλήσω σαν και αυτό σε μια προσπάθεια να το κάνω να καταλάβει :worry:

Σωστά τα λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top