Τι όνειρο είδατε χθες;

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ειδα οτι βγηκαν οι βαθμοι των μαθηματικων και της φυσικης (πανελληνιες) και ειχα γραψει 16 και 15 ααντιστοιχα...
Οκ τι να πω......αν βγαλουμε την μοναδα και απο τις 2 βαθμολογιες ισως να γινει πιο ρεαλιστικο!!:P
Α ναι και ετοιμαζομουνα για μαθηματικα γενικης που θα εγραφα μεθαυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ότι έγραψα χάλια στην εξεταστική... Μόνο και βγει αληθινό τι έχει να γίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD:P...
Όλα τα καλά σήμερα στον ύπνο μου :hehe::vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD:P...
Όλα τα καλά σήμερα στον ύπνο μου :hehe::vava:

Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός:whistle:
Ελπίζω να μην είναι και ζωντανός εφιάλτης :lol:
Ναι άσε που να ακούσεις και τι άλλα όνειρα έχω δει :hehe:
:worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είδα στον ύπνο μου τη γιαγιά μου, που έχει πεθάνει από το 1997. Ξέρω, όμως, γιατί είδα αυτό το όνειρο. Χτες το βράδυ κοιτούσα ένα άλμπουμ με παλιές φωτογραφίες που εγώ ήμουν παιδάκι. Σε κάποιες απ' αυτές ήταν και η γιαγιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
ρε παιδια τι σημαινουν τα φιδια? καλο ειναι ή κακο?
και μαλιστα δυο κιολας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
ρε παιδια τι σημαινουν τα φιδια? καλο ειναι ή κακο?
και μαλιστα δυο κιολας!!!
Δεν θέλω να σε φρικάρω αλλά δε νομίζω ότι είναι και καλό:P Εγώ όσες φορές έχω δει στον υπνο μου κομπρες ή καναν πυθωνα δεν μου έχει βγει σε καλο...Πρόσεχε τους γύρω σου, φίλους γνωστους κτλ μπορεί να στη φέρουν εκει που δεν το περιμένεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD:P...
Όλα τα καλά σήμερα στον ύπνο μου :hehe::vava:
σε ζηλευω :hehe:
ρε παιδια τι σημαινουν τα φιδια? καλο ειναι ή κακο?
και μαλιστα δυο κιολας!!!

το φιδι σημαινει εχθρος. Προσεχε κοντινα προσωπα και ειδικα φιλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα :P

αυτα τα ειπαμε χθες :pfff: εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο :mad::mad: γινεται; :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
αυτα τα ειπαμε χθες :pfff: εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο :mad::mad: γινεται; :mad::mad::mad:

Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.:)

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.:)

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.:hmm:

:redface::redface: να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω:P:P
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
:redface::redface: να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω:P:P
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;

Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες.:) Όσο για τα μπλε μαλλιά ίσως να έχεις δίκιο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τι όνειρο είδα εχθές..............
ότι πήγα για ψώνια με την Αννέτα από το "είσαι το ταίρι μου" και ήμουν και πολύ κουβαρντού...............
οοοοοοοοοοοοοκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ήμουν στην παραλία, ήταν βράδυ, είχε χιόνι, κρύο και η θάλασσα είχε τρικυμία. Εκεί βρισκόταν ένας που πουλούσε βάρκες και ένας αγοραστής είχε πάει να πάρει μια βάρκα. Προσπαθούσε να την τραβήξει από ένα σχοινί που ήταν δεμένη για να την σύρει. Το σχοινί ήταν το μισό κάτω από το χιόνι για να μην φύγει η βάρκα και η άκρη του προεξείχε. Αυτός προσπαθούσε να την σύρει, αλλά έπιανε λάθος το σχοινί και δεν μπορούσε. Εγώ τον σπρώχνω και του λέω φύγε άχρηστε κλπ θα το κάνω εγώ χαχα. Τελικά, πήγα να τραβήξω το σχοινί και το έπιασα από την λάθος μεριά και έπεσα σε έναν γκρεμό. Και έπεφτα, έπεφτα, έπεφτα και ξύπνησα...

Ένα άλλο που είδα προχθές. Ήμουν πάλι στην παραλία, η οποία είχε πάρα πολύ κόσμο και αφού έκανα μπάνιο, αποφάσισα να φύγω. Πάω να αφήσω τα πράγματα στο αυτοκίνητο, αλλά διαπιστώνω πως ξέχασα μια τσάντα. Πηγαίνω να την βρω και στον δρόμο βρίσκω 7 ευρώ, χαχα. Και μετά ξύπνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είχα πάει για εξερεύνηση σε ένα μέρος με άγρια βλάστηση, χάθηκα και μετά ήρθε ένα άτομο που ξέρω και με βρήκε.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το Χάρη Ρώμα να παίζει λύρα καθιστός σε μεζεδοπωλείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα το 15χρονο αδερφό μου να καπνίζει ένα στριφτό σα μπουρί σόμπας και όταν με είδε με κοίταξε και με βραχνή χασικλίδικη φωνή μου λέε ''Μη το πεις στη μαμά>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
οτι η σχολη ηταν στην Ικαρια
οτι ο ουρανος ηταν μια φορα γαληνεμενος και μια σα να ερχοταν καταιγιδα
οτι εγω δεν ημουν ευχαριστημενη πουθενα
αγνωστα και γνωστα προσωπα
............αυτη η ζεστη μας εχει αλλαξει τα φωτα και στον υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top