Σχολιασμός laptops (>1000€)

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Τον θέλω για normal χρήση, κυρίως Internet, αλλά που και που παίζω κανά παιχνίδι. Απλά επειδή θέλω να τον κρατήσω αρκετά χρόνια θα ήθελα να είναι σχετικά καλός. Χρησιμοποιώ μερικά προγράμματα αλλά όχι τίποτα τρελό. Η οθόνη θα ήθελα να είναι γύρω στις 15 - 16 ίντσες. Οι περισσότεροι υπολογιστές σε αυτές περίπου τις διαστάσεις βγαίνουν στις 15,6 που είναι μια χαρά. Επίσης, δεν θα ήθελα να είναι Vaio και HP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
alis εγω σου προτεινω να αγορασεις toshiba,ειναι με διαφορα τα καλυτερα συμφωνα με την προσωπικη μου εμπειρια(εχω ηδη 2...);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επίσης, δεν θα ήθελα να είναι Vaio και HP.
alis εγω σου προτεινω να αγορασεις toshiba,ειναι με διαφορα τα καλυτερα συμφωνα με την προσωπικη μου εμπειρια(εχω ηδη 2...);)
συμφωνω και επαυξανω..:D


αυτο ειναι εξαιρετικο πχ;)

https://www.skroutz.gr/s/324085/Toshiba-Satellite-L650-1KR.html
https://www.skroutz.gr/s/322720/Toshiba-Satellite-L650-1NC.html
https://www.skroutz.gr/s/323910/Toshiba-Satellite-Pro-S500-15E.html


και αυτο
https://www.skroutz.gr/s/344294/Toshiba-Satellite-L655-1GL.html?keyphrase=Toshiba+Satellite+L655-1GL+

σε κατι φτηνοτερο,, που τα εχει ομως ολα
το χει το και πλαισιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ και από το Dell που έχω είμαι πολύ ευχαριστημένη! Θα σου έλεγα δηλαδή ή Dell ή Toshiba που έχουμε σπίτι και είναι πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδια και εγω θα αγορασω σε λιγο καιρο λαπτοπ και σκεφτομαι αυτον

HP Pavilion DM4-1350EN Entertainment - Laptop - Intel Core i5 460M 2.53 GHz - 14" LED - Ασημί

https://www.multirama.gr/products/pro...4&catid=010200.
Πιστευετε οτι ειναι καλη επιλογη;Δεδομενου οτι ενα βασικο χαρακτηριστικο που θελω ειναι η φορητοτητα, ειναι καλο το μεγεθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Κι εγώ βασικά σκέφτομαι ή Dell ή Toshiba και τώρα ψάχνω συγκεκριμένα μοντέλα, αλλά δεν έχω καταλήξει κάπου.
Balthazor η ΗΡ σταματάει να βγάζει υπολογιστές σύντομα οπότε ίσως αυτό δημιουργήσει δυσκολίες στο μέλλον αν θες ανταλλακτικά κλπ. Κι εμένα μ'αρεσε ένα HP αλλά για αυτό τώτα το ψάχνω αλλού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η hp οντως κανεινερά.

του πλαισιου ειναι εξαιρετικο,, 4 γιγα μνημη,i3 cpu ,500αρη δισκο,και ξεχωρη καρτα γραφικων,,
σε τιμη ειπες μαξιμουμ?:worry:

Πιστευετε οτι ειναι καλη επιλογη;Δεδομενου οτι ενα βασικο χαρακτηριστικο που θελω ειναι η φορητοτητα, ειναι καλο το μεγεθος;
ε,,λιγο μικροτερο απο το κανονικο,,15

κατα αλλα καλο,,δεν του λειπει κατι,,
δες ομως και και τα τοσιμπα.. που εβαλα παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Όχι πάνω από 700 ευρώ. Θα ήθελα όμως i5 επεξεργαστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
συμφωνω με τον αγγελο .
το τοσιμπα c670-11g ειναι απο τα καλα της αγορας και σε καλη τιμη

αλις στο προτεινω ανεπιφυλαχτα και με 2+2 χρονια εγγυηση απο την ideal Που εχει καταστηματα σε ολη την ελλαδα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοιτα με 600 ευρω παρε το Toshiba Satellite L655-1GL αλις

και θα εισαι μια χαρα,,τωρ αστη μαρκα αυτη για i5 πας στα 700 ευρω τουλαχιστον..

αλλα για τη χρηση που το θες,,δεν θα καταλαβεις διαφορα,,και με μπολικη μνημη και καρτα γραφικων..παιζει και κανα παιχνιδι αμα λαχει..;)

review καλα λογια,,

About battery life, this Toshiba L655 can be used about 4-5 hours without cord. So its battery life is great enough.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αγγελε πιστευεις οτι ο υπολογιστης που πηρα τελικα ειναι μηπως λιγο υπερβολικος για τωρα? :P https://www.skroutz.gr/s/321299/Sony-Vaio-VPCEB4X0E-BQ.html?from=recommendation
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Όχι πάνω από 700 ευρώ. Θα ήθελα όμως i5 επεξεργαστή.

αμα τον θες για απλες εφαρμογες γραφειου τοτε παιρνεις και λαπτοπ μεταχειρισμενο με ιντελ π4 στα 3ghz 1mb ram και winxp .


τα παραπανω ειναι για παιχνιδια ...πιστεψε με ... οποτε κατι παραπανω απο i3 δεν θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
αμα τον θες για απλες εφαρμογες γραφειου τοτε παιρνεις και λαπτοπ μεταχειρισμενο με ιντελ π4 στα 3ghz 1mb ram και winxp .


τα παραπανω ειναι για παιχνιδια ...πιστεψε με ... οποτε κατι παραπανω απο i3 δεν θες
Το 1 GB RAM είναι λίγο. Με 15 tabs ανοιχτά θα τα φτύσει. 2GB είναι το ελάχιστο που πρέπει να έχει, 4GB το ιδανικό, προεκτάσιμο στα 8GB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλο το σονυ...μονο του μειον οτι δεν εχει λεντ οθονη..

το τοσιμπα επισης που εβαλα παραπανω,,
το μονο μειον ειναι οι 2 usb υποδοχες και οτι δεν εχει esata για πιο γρηγορη συνδεση φορητου δισκου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
καλο το σονυ...μονο του μειον οτι δεν εχει λεντ οθονη..

το τοσιμπα επισης που εβαλα παραπανω,,
το μονο μειον ειναι οι 2 usb υποδοχες και οτι δεν εχει esata για πιο γρηγορη συνδεση φορητου δισκου..

παιδια το λαθος που κανουν ολοι στην επιλογη υπολογιστη ειναι στο οτι δεν επιλεγουν υπολογιστη συμφωνα με τις αναγκες τους .
οπως επισης δεν ξερουν πως η αγορα ενος υπολογιστη δεν συνιστα επενδυση - δηλαδη ειναι χαμενα λεφτα αφου σε 6 μηνες θα εχει μειωθει η τιμη του στο μισο .

οποτε πρωτα κοιταζουμε ποσα χρηματα διαθετουμε - για ποιον λογο τον θελουμε - και μετα παμε στην εγγυηση
η εγγυηση ειναι ενα θεμα το οποιο θελει πολλες γραμμες αναλυσης .
ολες οι εταιρειες σου προσφερουν εγγυηση και ολες λενε οτι θα ειναι την επομενη μερα σπιτι να στο φτιαξουν και αλλα τετοια ωραια.
αλλα η αληθεια ειναι πως αν σου χαλασει την εβαψες .
και συνεχιζω acer εχει αντιπροσωπεια στην ελλαδα αλλα αν στην ελλαδα δεν υπαρχει το ανταλλακτικο τοτε δεν το φερνουν απο το εξωτερικο - αλλα στελνουν τον υπολογιστη σου εξωτερικο
sony αντιπροσωπεια μονο στο βελγιο και θα κανει περιπου ενα 3μηνο να σου ερθει ξανα στα χερια σου
hp η χειροτερη αντιπροσωπεια κακη εξυπηρετηση αργουν και πολλες φορες δεν κανουν σωστη επισκευη
toshiba μετριο σερβις αφου η αντιπροσωπεια εχει καταστηματα σε ολη την ελλαδα και οποτε αν εισαι τυχερος θα πεσεις σε καλο τεχνικο
lenovo απλα υπαρχει σερβις
turbo-x και λοιπα λαπτοπ τα οποια ειναι απο καταστηματα ελληνικα ΜΑΚΡΙΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ
αυτα τα ολιγα οσα μπορω να θυμηθω απο σερβις .

μετα παμε στις δυνατοτητες

το πιο σημαντικο ειναι η μπαταρια να ειναι τελευταιας τεχνολογιας ωστε να εχει μεγαλυτερη διαρκεια και να μπορεις να βρεις ευκολα καινουρια γιατι σιγουρα μετα απο 1.5 χρονο θα δειτε οτι θα κραταει ολο και πιο λιγο

μεγαλο σκληρο δισκο απο 500gb και πανω

led oθονη για καλυτερη ευκρινεια και χαμηλη καταναλωση

εξοδο HDMI για να μπορειτε ευκολα να το συνδεεται στην μεγαλη σας οθονη και να βλεπεται σε HD αναλυση ταινιες ,

και μνημη 4gb το λιγοτερο

αυτα ειναι τα σπουδαια .
απο εκει και περα ο επεξεργαστης και το αν εχει καλη η οχι καρτα γραφικων ειναι αναλογα με τον αν τον θελετε να παιζεται παιχνιδια η οχι

αυτες οι συμβουλες μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενα ωραιο asus laptop

με 500 ευρω..

θεωρουνται κορυφαια,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ενα ωραιο asus laptop

με 500 ευρω..

θεωρουνται κορυφαια,,
πολυ καλη επιλογη...Ψαχνομαι για καινουριο laptop αλλα το θελω καλο δλδ να παιζει για κανα 2-3χρονια χαλαρα games(οχι σε top αναλυση αλλα σε μετρια,κυριως football manager και pro) και το ψηνω για αυτο...μετα απλα θα το εχω για surfing και office...Δεν μου λες φιλε πιστευεις οτι αξιζει;;;εκει το εβλεπα εγω δλδ τοσα χρηματα αντε 600-700euro αν ειναι κατι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!εσυ τι λες αξιζει;;;απλα θελω να κρατησει αρκετο καιρο....τελος απο αναβαθμιση παιρνει πραγμα πολυ;;;;
επισης,θεωρεις ειναι καλυτερο αυτο;;;https://www.multirama.gr/products/product?pid=0517784&catid=010200εεε;;;;(απο αναβαθμιση καλυτερο;;;):hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το λενοβο εχει 2 γιγα μνημη και ειναι παλαιο..το ασους ειναι καλυτερο με 4..και με τελευταια καρτα γραφικων μονο μειον η i3 cpu..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
πολυ καλη επιλογη...Ψαχνομαι για καινουριο laptop αλλα το θελω καλο δλδ να παιζει για κανα 2-3χρονια χαλαρα games(οχι σε top αναλυση αλλα σε μετρια,κυριως football manager και pro) και το ψηνω για αυτο...μετα απλα θα το εχω για surfing και office...Δεν μου λες φιλε πιστευεις οτι αξιζει;;;εκει το εβλεπα εγω δλδ τοσα χρηματα αντε 600-700euro αν ειναι κατι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!εσυ τι λες αξιζει;;;απλα θελω να κρατησει αρκετο καιρο....τελος απο αναβαθμιση παιρνει πραγμα πολυ;;;;
επισης,θεωρεις ειναι καλυτερο αυτο;;;https://www.multirama.gr/products/product?pid=0517784&catid=010200εεε;;;;(απο αναβαθμιση καλυτερο;;;):hmm::hmm::hmm:

βρε παιδια γιατι ντε και καλα σπαταλατε τα χρηματα σας σε λαπτοπ ωστε να παιζεται παιχνιδια ? δηλαδη δεν μπορω να το καταλαβω αυτο
σαν να μου λετε θελω μια φερραρι με 5000 κυβικα αλλα να εχει 200 αλογα αντι για 450 . αυτο ειναι τα λαπτοπ παιρνεις ενα μηχαμημα 600 ευρω το οποιο εχει χαμηλοτερες επιδοσεις απο το αν παρετε τα ιδια χαρακτηριστικα σε κανονικο υπολογιστη .

θες να παιζεις παιχνιδια για 3 χρονια χαλαρα ? εμ με λαπτοπ πρεπει να σκασεις το 1000ρικο . γιατι αν παρεις τωρα ενα με 600 ευρω σε 2 χρονια θα θες μνημη - σκληρο δισκο κλπ κλπ .

δωσε τα ιδια χρηματα παρε ενα υπολογιστη ( αν θες να σου πω και τι κομματια να παρεις ) και θα εχεις υπολογιστη για 3 χρονια .

και για να γινω συγκεκριμενος εγω εχω δωσει πριν 4 χρονια σχεδον 1500 ευρω για υπολογιστη ( τον εφτιαξα εγω ) και απο τοτε δεν μου εχει κολησει ποτε - παιζω ολα τα παιχνιδια - εχω ταχυτητες σε ολα τα προγραματα που χρησιμοποιω και ολα τα αλλα .. να μου πεις μπορεις να το μετακινεις . ? οχι δεν μπορω αλλα αν ειναι να παω μια βολτα ε δεν θελω τον υπολογιστη μου μαζι .

ενα πραγμα θα σας πω οποιοδηποτε κομματι λαπτοπ και να δειτε ειναι χαμηλομενο σε επιδοσεις απο οτι το κανονικο για 2 λογους : 1 ) χαμηλη καταναλωση 2) μικροτερες θερμοκρασιες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βρε παιδια γιατι ντε και καλα σπαταλατε τα χρηματα σας σε λαπτοπ ωστε να παιζεται παιχνιδια ? δηλαδη δεν μπορω να το καταλαβω αυτο
δεν συμφωνω μπορει να θες και φορητοτητα,δεν θα παρω ολο τον πυργο και την οθονη αν παω στο χωριο ή σε μια αλλη πολη επισκεψη..Ασε που δεν παιζω FEAR κτλπ βαρια παιχνιδια αλλα manager και pro και μαλιστα ουτε καν στην μεγιστη αναλυση,απλα για αν περναει η ωρα...δεν νομιζω ζηταω κατι too much
σαν να μου λετε θελω μια φερραρι με 5000 κυβικα αλλα να εχει 200 αλογα αντι για 450 . αυτο ειναι τα λαπτοπ παιρνεις ενα μηχαμημα 600 ευρω το οποιο εχει χαμηλοτερες επιδοσεις απο το αν παρετε τα ιδια χαρακτηριστικα σε κανονικο υπολογιστη .
συμφωνω αλλα εχω ηδη ενα καλο pc απλα θελω και laptop αντι να αναλωνομαστε σε ασκοπες συζητησεις ,ρε φιλε δεν μου προτεινεις και τπτ....

θες να παιζεις παιχνιδια για 3 χρονια χαλαρα ? εμ με λαπτοπ πρεπει να σκασεις το 1000ρικο . γιατι αν παρεις τωρα ενα με 600 ευρω σε 2 χρονια θα θες μνημη - σκληρο δισκο κλπ κλπ .
δινω μεχρι 600-700euro,δεν τα θεωρω λιγα.-αν τελος,πραγματι ειναι καποιο μοντελο SUPER!!! τοτε οκ αντε να κανω την υπερβαση αλλα μεχρι εκει δεν αρχιζω με τα 1000ρικα εκτος και αν βρεθει καποια τρομερη ευκαιρια

δωσε τα ιδια χρηματα παρε ενα υπολογιστη ( αν θες να σου πω και τι κομματια να παρεις ) και θα εχεις υπολογιστη για 3 χρονια .
καλο αυτο αλλα στα laptop δεν θα το προτεινα σε κανενα...

οχι δεν μπορω αλλα αν ειναι να παω μια βολτα ε δεν θελω τον υπολογιστη μου μαζι .
θα παω ΞΑΝΘΗ να σπουδασω,δεν μπορω να ΚΟΥΒΑΛΗΣΩ ολο το πυργο και την οθονη,δεν επειγει η μεταφορα αυτη και το κυριοτερο δεν γουσταρω κιολας αρα σκεφτομαι να παρω ενα laptop.εκει που θα ειμαι λοιπον ΘΕΛΩ να εχω pc.δεν νομιζω ομως οτι ειναι αναγκαιο να το αναλυουμε τοσο,απλα μοντελακια να προτεινουμε και να το συζητησουμε plz;)

ενα πραγμα θα σας πω οποιοδηποτε κομματι λαπτοπ και να δειτε ειναι χαμηλομενο σε επιδοσεις απο οτι το κανονικο για 2 λογους : 1 ) χαμηλη καταναλωση 2) μικροτερες θερμοκρασιες .
οκ εχεις απολυτο δικιο σε αυτο.no comment:)

το λενοβο εχει 2 γιγα μνημη και ειναι παλαιο..το ασους ειναι καλυτερο με 4..και με τελευταια καρτα γραφικων μονο μειον η i3 cpu..
ναι αλλα το asus παιρνει αναβαθμιση μεχρι 4 ενω το lenovo 8...γενικα τι εχεις να μου προτεινεις σε αυτη την τιμη;;;γενικα σου ειπα αυτα τα 2 παιχνιδια παιζω που δεν εχουν και ιδιαιτερες απαιτησεις....το lenovo με ξενερωνει η οθονη του,tft,στο asus οι δυνατοτητες αναβαμισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top