Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
δεν πηγε το μυαλο μου στην ανδρικη ομοφιλοφυλια.ανεφερα τις ανδρικες ορμονες γιατι οι ανδρες ομοφιλοφυλοι εχουν καποια ελειψη αυτων των ορμονων ενω οι ομοφιλοφυλες εχουν σε μεγαλυτερη ποσοτητα απ'οσο πρεπει.και αυτο εννοουσα.το πεσιμο με χυδαιο τροπο.και επισης σε μια εφημεριδα ειδα μια ερευνα που ελεγε οτι 3/10 ανδρες εχουν ομοφιλοφυλικες τασεις σε αντιθεση με τις γυναικες που μονο 1/10 εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η ανδρικη ομοφυλοφιλια ειναι περισσοτερη,, και φανεροτερη, ,δεν ειναι τυχαιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
η ανδρικη ομοφυλοφιλια ειναι περισσοτερη,, και φανεροτερη, ,δεν ειναι τυχαιο..

Εξήγηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απλα γιαυτο τη συζηταμε περισσοτερο..

τωρα εξηγηση,,πολλες θα δωσω..
υποθεσεις..

τα γεγονοτα ομως παραμενουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
η ανδρικη ομοφυλοφιλια ειναι περισσοτερη,, και φανεροτερη, ,δεν ειναι τυχαιο..
Αφού η ανδρική ομοφυλοφιλία είναι περισσότερη και η γυναικεία λιγότερη (δηλαδή λίγες γυναίκες απαρνιούνται το ανδρικό φύλο), είναι προφανές ότι το ανδρικό φύλο είναι το πιο ωραίο, ελκυστικό και γοητευτικό. :inlove: :clapup:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ειναι κατι για το οποιο δεν μπορω να εχω ξεκαθαρη αποψη.Δεν ειμαι η ιδια ουτε εχω διαβασει γι αυτην.Ωστοσο κατα τη γνωμη μου ειναι κατι που το εχει κανεις εκ φυσεως και δεν μπορει να το αλλαξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αφού η ανδρική ομοφυλοφιλία είναι περισσότερη και η γυναικεία λιγότερη (δηλαδή λίγες γυναίκες απαρνιούνται το ανδρικό φύλο), είναι προφανές ότι το ανδρικό φύλο είναι το πιο ωραίο, ελκυστικό και γοητευτικό.

το αναποδο..
οτι ψυχολογικα και γεννετικα το αρσενικο ειναι πιο ασθενες,(ακομα και με τα χημικα και φαρμακα πχ),και μπορει πιο ευκολα να το βαλει κατω και να απαρνηθει τον εαυτο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
το αναποδο..
οτι ψυχολογικα και γεννετικα το αρσενικο ειναι πιο ασθενες,(ακομα και με τα χημικα και φαρμακα πχ),και μπορει πιο ευκολα να το βαλει κατω και να απαρνηθει τον εαυτο του..
Το αν είναι ή όχι γενετικά και ψυχολογικά ασθενέστερο (πράγματα κάπως σχετικά), δεν έχει σχέση με το πόσο όμορφο και γοητευτικό είναι (αυτό που είπα πάντως περί γοητείας, το είπα ειρωνικά - θεωρώ ότι το κάθε φύλο έχει τη δική του γοητεία).
Το δυσκολότερο φορτίο που έχει να υποστεί το ανδρικό φύλο είναι οι μύθοι που το περιτριγυρίζουν, κοινωνικές δηλαδή κατασκευές.

Επίσης η ομοφυλοφιλία δε σημαίνει απάρνηση του φύλου, είτε σε άντρες είτε σε γυναίκες. Όταν κάποιος απαρνιέται το φύλο του, νομίζω αυτό λέγεται διαταραχή ταυτότητας φύλου ή κάπως έτσι.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα μαζί τους,απότι στιγμή που δεν με ενοχλούν μπορούν να κάνουν ότι θέλουν στη ζωή τους και στο κρεβάτι τους.Έχω και γνωστό που είναι ομοφυλόφιλος και η σχέση μου είναι μια χαρά μαζί του,όπως είμαι με όλους τους άλλους είμαι ακριβώς το ίδιο και με εκείνον αλλα δεν μπορών να πω ότι αν μου έλεγε ο αδερφός μου ότι είναι gay η στο μέλλον το παιδί μου θα χαιρόμουν κιόλας.Ναι θα τον στήριζα και όλα τα αλλα ξέρω ότι μέσα μου θα ένιωθα κάπως.πάντως έχω να πω ότι βλέπω πολλούς γονείς να απορρίπτουν τα παιδιά τους όταν μαθαίνουν ότι είναι ομοφυλόφιλοι και αυτό το βρίσκω απαίσιο,οι γονείς πρέπει να στηρίζουν τα παιδιά τους ότι και να είναι όπως και να είναι,απορώ πως γίνεται να μην ξαναμιλήσεις στο παιδί σου μονο και μονο επειδή θα σου πει ότι μια διαφορετική σεξουαλική προτίμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Η γνωμη μου ειναι οτι ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει στο κρεβατι του, δεν αφορα κανεναν αλλον.
Απο εκει και περα δεν μου αρεσει οταν το προβαλλουν και οταν το κανουν θεμα,γιατι τοτε οι ιδιοι εκμεταλλευονται την διαφορετικοτητα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Η γνωμη μου ειναι οτι ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει στο κρεβατι του, δεν αφορα κανεναν αλλον.
Απο εκει και περα δεν μου αρεσει οταν το προβαλλουν και οταν το κανουν θεμα,γιατι τοτε οι ιδιοι εκμεταλλευονται την διαφορετικοτητα τους.
Προφανώς για σενα η ομοφυλοφιλία αποτελεί μόνο σεξουαλική έκφραση και ανάγκη , και θεωρείς ότι πρέπει να περιστρέφεται,να περιορίζεται γύρω από τους χώρους του κρεβατιού και εκεί πρέπει να μένει...
Της στερείς δηλαδή την παράμετρο του συναισθήματος και συγκεκριμένα της ανάγκης έκφρασής του, και της επιτρέπεις να αποτελεί μόνο @αμησάκι ένοχο, κρυφό και απαγορευμένο -και πολύ τους είναι-...
Τί σημαίνει ¨όταν το προβάλλουν και όταν το κάνουν θέμα¨;;
Εμείς οι ετεροφυλόφιλοι όταν νιώθουμε ερωτευμένοι θέλουμε να έχουμε κάθε δικαίωμα να κοιτάμε τον άλλο σε δημόσιους χώρους σαν λιγωμένοι , να του χαϊδεύουμε το χέρι, να τον έχουμε αγκαλίτσα, να περπατάμε αγκαλίτσα...όμορφα πράγματα και αθώα (θεωρώ)...
Στον ομοφυλόφιλο ο έρωτας σαν συναίσθημα και η έκφρασή του ξαφνικά μεταλλάσσεται σε εκχυδαϊσμένο μπαμπούλα που αποστρεφόμαστε και που τρομοκρατεί τα χρηστά ήθη και την αισθητική μας;;
Εν ολίγοις ας τα πει ο Φώτης που τα λέει πολύ πιο γλυκά, πιο τρυφερά και πιο όμορφα από μένα, και δεν διακρίνω κάτι εκχυδαΪσμένο στον τρόπο του και στις ανάγκες του... Μόνο τρυφερότητα και αλήθεια μου βγάζει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προφανώς για σενα η ομοφυλοφιλία αποτελεί μόνο σεξουαλική έκφραση και ανάγκη , και θεωρείς ότι πρέπει να περιστρέφεται,να περιορίζεται γύρω από τους χώρους του κρεβατιού και εκεί πρέπει να μένει...
Της στερείς δηλαδή την παράμετρο του συναισθήματος και συγκεκριμένα της ανάγκης έκφρασής του, και της επιτρέπεις να αποτελεί μόνο @αμησάκι ένοχο, κρυφό και απαγορευμένο -και πολύ τους είναι-...
Τί σημαίνει ¨όταν το προβάλλουν και όταν το κάνουν θέμα¨;;
Εμείς οι ετεροφυλόφιλοι όταν νιώθουμε ερωτευμένοι θέλουμε να έχουμε κάθε δικαίωμα να κοιτάμε τον άλλο σε δημόσιους χώρους σαν λιγωμένοι , να του χαϊδεύουμε το χέρι, να τον έχουμε αγκαλίτσα, να περπατάμε αγκαλίτσα...όμορφα πράγματα και αθώα (θεωρώ)...
Στον ομοφυλόφιλο ο έρωτας σαν συναίσθημα και η έκφρασή του ξαφνικά μεταλλάσσεται σε εκχυδαϊσμένο μπαμπούλα που αποστρεφόμαστε και που τρομοκρατεί τα χρηστά ήθη και την αισθητική μας;;
Εν ολίγοις ας τα πει ο Φώτης που τα λέει πολύ πιο γλυκά, πιο τρυφερά και πιο όμορφα από μένα, και δεν διακρίνω κάτι εκχυδαΪσμένο στον τρόπο του και στις ανάγκες του... Μόνο τρυφερότητα και αλήθεια μου βγάζει...:)

Οχι, δεν εννοουσα καθολου αυτο που καταλαβες. Εννοουσα οτι με ενοχλουν κατι διαμαρτυριας για τους gay, κατι παρελασεις,κατι τετοια. Το θεωρω υπερβολη. Φυσικα και εχουν δικαιωμα να ερωτευτουν,εννοειται,ανθρωποι ειναι. Να σημειωσω οτι ενας παρα πολυ κοντινος μου ανθρωπος ειναι ομοφυλοφιλος και δεν με ενοχλει καθολου. Για να μην παρεξηγηθουμε κιολας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά,δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Η σεξουαλικη ταυτοτητα καθενος ειναι αποκλειστικά δική του επιλογή και αφορά εκείνον και μονο εκεινον.Ο καθενας μπορει να εκφραζεται με οποιον τροπο επιθυμει και να αισθανεται ομορφα,να ικανοποιει τον εαυτο του με οποιον τροπο τον ευχαριστει.Γιαυτο και δεν εχω κανενα απολυτως θεμα μαζι τους.Τωρα...στην κλασικη ερωτηση :"Καλα λες πως δεν εχεις θεμα μαζι τους αλλα τι θα ελεγες αν ο γιος σου αυριο μεθαυριο ερχοταν και....?"Απαντω ακριβως με τον ιδιο τροπο,δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα,μου αρεσει οι ανθρωποι γυρω μου να ειναι ευχαριστημενοι και ελευθεροι να επιλεγουν αυτο που θα τους ικανοποιει.Μου αρεσει να ακουω ενα αγορι να λεει πως ειναι γκει και να μη φοβαται τιποτα και κανεναν παρα ενα αλλο που υπερτονιζει συνεχως τον αντρισμο του..το αντιστοιχο πιστευω και για τις γυναικες φυσικα.Εχω φιλους μου ομοφυλοφιλους και γνωριζω τι περνανε και πως σκεφτονται και ειλικρινα πιστευω πως στην εποχη μας τετοια ταμπου θα επρεπε να ειχαν υποχωρησει σημαντικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προσωπικά,δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους.Η σεξουαλικη ταυτοτητα καθενος ειναι αποκλειστικά δική του επιλογή και αφορά εκείνον και μονο εκεινον.Ο καθενας μπορει να εκφραζεται με οποιον τροπο επιθυμει και να αισθανεται ομορφα,να ικανοποιει τον εαυτο του με οποιον τροπο τον ευχαριστει.Γιαυτο και δεν εχω κανενα απολυτως θεμα μαζι τους.Τωρα...στην κλασικη ερωτηση :"Καλα λες πως δεν εχεις θεμα μαζι τους αλλα τι θα ελεγες αν ο γιος σου αυριο μεθαυριο ερχοταν και....?"Απαντω ακριβως με τον ιδιο τροπο,δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα,μου αρεσει οι ανθρωποι γυρω μου να ειναι ευχαριστημενοι και ελευθεροι να επιλεγουν αυτο που θα τους ικανοποιει.Μου αρεσει να ακουω ενα αγορι να λεει πως ειναι γκει και να μη φοβαται τιποτα και κανεναν παρα ενα αλλο που υπερτονιζει συνεχως τον αντρισμο του..το αντιστοιχο πιστευω και για τις γυναικες φυσικα.Εχω φιλους μου ομοφυλοφιλους και γνωριζω τι περνανε και πως σκεφτονται και ειλικρινα πιστευω πως στην εποχη μας τετοια ταμπου θα επρεπε να ειχαν υποχωρησει σημαντικα..

Εχεις απολυτο δικιο,γιατι κι εγω εχω ενα πολυ αγαπημενο μου ατομο το οποιο ειναι αναγκασμενο να κρυβεται διαρκως,να κανει πως δεν ακουει τα κακοβουλα σχολια και να πεφτει ψυχολογικα απο αυτα που ακουει,ακομα και απο την οικογενεια του.

Μαρινα μου, ειδα το βιντεακι και θελω να σου πω οτι δεν εννοουσα αυτο που εννοουσε και ο Φωτης με το "προκαλουν"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχεις απολυτο δικιο,γιατι κι εγω εχω ενα πολυ αγαπημενο μου ατομο το οποιο ειναι αναγκασμενο να κρυβεται διαρκως,να κανει πως δεν ακουει τα κακοβουλα σχολια και να πεφτει ψυχολογικα απο αυτα που ακουει,ακομα και απο την οικογενεια του.
Εμένα ο κολλητός μου ειναι gay και το είχα καταλάβει πολύ καιρό πριν ο ίδιος μου το παραδεχθεί.Και αυτό επειδή ντρεπόταν,κρυβόταν και δεν ήθελε να το παραδεχθεί ούτε στον ίδιο του τον εαυτό.Είναι κρίμα να το παίζουμε φιλελεύθεροι δημοκρατικοί και προοδευτικοί εν.ω οι αντιλήψεις μας είναι ριζωμένες σε παλαιότερους αιώνες και με αυτό το τρόπο πληγώνουμε άτομα που δεν το αξίζουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εμένα ο κολλητός μου ειναι gay και το είχα καταλάβει πολύ καιρό πριν ο ίδιος μου το παραδεχθεί.Και αυτό επειδή ντρεπόταν,κρυβόταν και δεν ήθελε να το παραδεχθεί ούτε στον ίδιο του τον εαυτό.Είναι κρίμα να το παίζουμε φιλελεύθεροι δημοκρατικοί και προοδευτικοί εν.ω οι αντιλήψεις μας είναι ριζωμένες σε παλαιότερους αιώνες και με αυτό το τρόπο πληγώνουμε άτομα που δεν το αξίζουν..

Εχεις δικιο.. Και νομιζω οτι και αυτο ειναι μερος της κουλτουρας του "Ελληναρα του αντρακλα".. Αν ζουσαμε σε αλλη χωρα, δεν θα αντιμετωπιζαν προβλημα.. Ακουω κατι ακραιες αποψεις οι οποιες συμπεριλαμβανουν μεσα και την λεξη "σκοτωμα" και πραγματικα εξοργιζομαι. Αν ειναι δυνατον να υπαρχουν ανθρωποι που σκεφτονται ετσι.Οτι κι αν ειναι ο αλλος,ακομα και δολοφονος δεν λες ετσι απλα την λεξη "σκοτωμα" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί τους ισα ισα που γνωρίζω αρκετούς και τα πάμε και μια χαρά.

Ανεξάρτητα από αυτό όμως δεν μου αρέσουν αυτοί που το κάνουν να φαίνεται πολύ χυδαίο και προκλητικό και έτσι πιστεύω ότι περισσότερο χάνουν παρά κερδίζουν στα μάτια των ανθρώπων και τίποτα άλλο

Πρέπει όλοι να καταλάβουμε ότι δεν έχουν τίποτα περισσότερο ηλιγότερο από εμάς,

το ποιον ή ποια θα βάλουμεστο κρεβάτι μας δεν πρέπει να απασχολεί κανέναν, ο άνθρωπος πρέπει να κρίνεται από τις πράξεις του και όχι τις σεξουαλικές του ιδιαιτερότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν εχω κανενα προβλημα και δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα γιατι καποιοι εχουν προβλημα με ανθρωπους οι οποιοι εχουν μια διαφορετικη αντιληψη ας το πουμε απο τους ιδιους! ο καθενας εχει το δικαιωμα να κανει ΟΤΙ θελει στη προσωπικη του ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχεις δικιο.. Και νομιζω οτι και αυτο ειναι μερος της κουλτουρας του "Ελληναρα του αντρακλα".. Αν ζουσαμε σε αλλη χωρα, δεν θα αντιμετωπιζαν προβλημα.. Ακουω κατι ακραιες αποψεις οι οποιες συμπεριλαμβανουν μεσα και την λεξη "σκοτωμα" και πραγματικα εξοργιζομαι. Αν ειναι δυνατον να υπαρχουν ανθρωποι που σκεφτονται ετσι.Οτι κι αν ειναι ο αλλος,ακομα και δολοφονος δεν λες ετσι απλα την λεξη "σκοτωμα" :/:
Kαλά είσαι,εδώ άκούω πως οι ομοφυλόφιλοι είναι άρρωστοι..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Kαλά είσαι,εδώ άκούω πως οι ομοφυλόφιλοι είναι άρρωστοι..:sick:

Το εχω ακουσει κι εγω... Δυστυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top