Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
East είναι, αλλά είσαι noob, μη τον κάνεις add και με κράζει μετά.:whistle:

Αυτός δεν έχει main champ.Γιατί όχι Irelia;

Εμένα προσωπικά δεν μ' αρέσει, όχι χωρίς λόγο ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Microsoft Flight Simulator X...........:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


:D Ο west είναι καλύτερος από east? Αξίζει να πάω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Annie. :happy:

Δεν είμαι σκληρός, απλά μου το χαλάς τώρα, μόνο άσχημες γυναίκες παίζουν lol.Είσαι άσχημη;:mastigio
Νόμιζα με έχεις δει. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Pro Evolutioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon

και στη δεύτερη θέση

Football Manager.

Και ντρέπομαι που το λέω.

Αλλά..

Παίζω και LoL.:(
Με παρέσυρε η παρέα.
Μεγαλε,ετσιιιιιι:clapup:
Για το τριτο,λενε οτι ειναι καψιμο,χαρη σε αυτο θα χουν θησαυρισει πολλα νετκαφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Δεν είμαι σκληρός, απλά μου το χαλάς τώρα, μόνο άσχημες γυναίκες παίζουν lol.Είσαι άσχημη;:mastigio

not true:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Νόμιζα με έχεις δει. :confused:

Δεν είμαι σίγουρος.:shifty:

on:
Ξέχασα το CoD ρε!Lan με τα καρντάσια, κάθε φορά μαλωμένοι φεύγουμε απ'τα νετ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Λατρευω Skyrim,αλλα λιώνω (αγνωστο γτι) στο προ 6 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
starhawk

for the unaware

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ζητείται παίκτης για διπλό. Ο υπολογιστής είναι πλέον πολύ προβλέψιμος :D:D:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ζητείται παίκτης για διπλό. Ο υπολογιστής είναι πλέον πολύ προβλέψιμος :D:D:D


Ούτε καν;








Die Waffen, legt an!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Μέχρι το expansion Yuri's Revenge έφτασα. Άγγιζε την τελειότητα για αυτό και δεν χρειάστηκε να δοκιμάσω το 3. :P
Σοβαρά τώρα, ίσως το δοκιμάσω κάποια στιγμή αν βρεθεί χρόνος. Από απαιτήσεις τι λέει το 3; γιατί το pc έχει πλέον μια κάποια ηλικία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέχρι το expansion Yuri's Revenge έφτασα. Άγγιζε την τελειότητα για αυτό και δεν χρειάστηκε να δοκιμάσω το 3. :P
Σοβαρά τώρα, ίσως το δοκιμάσω κάποια στιγμή αν βρεθεί χρόνος. Από απαιτήσεις τι λέει το 3; γιατί το pc έχει πλέον μια κάποια ηλικία...
System requirements Minimum: Windows XP SP2,

  • AMD Athlon 3000+/Intel P4 2.2GHz,
  • 1GB of RAM,
  • 6GB of free space,
  • nVidia GeForce 6 series/ATI X1800 or better,
  • DX9c or 10 compatible sound.
Recommended: Windows Vista SP1, or better

  • AMD Athlon X2 (3500+)/Intel Core 2 Duo (2.6GHz) or better,
  • 2GB of RAM or more,
  • 10GB of free space,
  • nVidia GeForce 6800 or better/ATI X1900 or better.
An internet connection is required to activate for online gaming.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
ΩΧ :( Καλά το φαντάστηκα.
Η δοκιμή αναβάλλεται επ'αόριστον. Ευχαριστώ πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ένδοξες στιγμές του παρελθόντος, όταν στο πρώτο μου pc, προσπαθούσα έπειτα από 5 ώρες installing να παίξω, full στο κόλλημα, το Red Alert το πρώτο.Πάντως από τις λίγες εικόνες που προλάβαινα να δω πριν κολλήσει του κερατά, έχω να πω ότι ήταν γαμάτο το παιχνιδάκι.Πιο πολύ κι από το Warcraft 3 μου είχε αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas vlt

Νεοφερμένος

Ο kwstas vlt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
League of Legends οσον αφορα τα online
Lord of the rings για offline
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δυστυχώς έχω κολλήσει εδώ και χρόνια στο wow με κάποιες μικροδιακοπές. Πάμε για pandaria. :clapup:
Συμβουλή για noobs: Να διαλέγετε server με κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top