Μου φαίνεται σαν νά ʽναι χθες, μα πάνε πέντε χρόνια…

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
....και ανταλλάξαμε συναισθήματα..., χωρίς λόγο...;
για κάποιο λόγο.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Να ζήσεις e-steki
και χρόνια πολλά!
Μεγάλο να γίνεις
με πάρα πολλούς fans!
Παντού να σκορπίζεις
ώρες δημιουργικές
και όλοι να θένε
περισσότερα threads (μαζί με τα συνακόλουθα posts και τη συμμετοχή των χιλιάδων μελών για να μη ξεχνιόμαστε...)!

:clapup: να πούμε και το άλλο! Να πούμε και το άλλο! :clapup:
Happy birthday to you!
Happy birthday to you!
Happy birthday dear e-steki!
Happy birthday to you!
Και τώρα τούρτα!! :birthday:
εεε, μη ξεχάσουμε να κάνουμε ευχή πριν σβήσουμε τα κεράκια!
* * * * * * * * *
* εύχομαι το e-steki να συνεχίσει για πολλά ακόμη χρόνια να προσφέρει χαρά, ξεκούραση, καλή παρέα, γέλιο, συμβουλές και διασκέδαση σε όσα μέλη του το έχουν ανάγκη!* * * * * * * * * * * * * * *
:clapup: χρόνια πολλάαααα :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ δεν έχω καταλάβει το λόγο που μπαίνω.... :worry:
και ίσως κάποιοι ακόμη.... και ίσως δεν υπάρχει θέμα :confused:
εσύ, τί φτιάχνεις...; :hmm:
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ρε παιδιά, κομματάκι απο την τούρτα περίσσεψε ή την φάγατε όλη;;;;;;;;;;



συνεχίστε την καλή δουλειά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Έδωσες ιδέα για τούρτα τώρα! Τραβάτε με κι ας κλαίω, από τη μία σχεδιάζω συνταγές και κάνω γλυκά κι από την άλλη έχω βάλει στο μάτι την ρουμάνα που φορά τα κολλητά παντελόνια :clapup::hehe:

Στα 10 χρόνια πρέπει να κάνετε κανονικό πάρτυ στην πρωτεύουσα για να το γιορτάσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω την τούρτα που έφτιαξε η venividivici και μάλιστα όχι ένα αλλά 2-3 γερά κομμάτια, και μετά βουρ στο θρεντ που κάνουμε δίαιτα.
Μου ανοίξατε τον όρεξη βραδιάτικα ...

Κι εγώ από τη μεριά μου εύχομαι χρόνια πολλά στο σάιτ, πολλά και καλά θέματα και συζητήσεις και δύναμη στους συντελεστές, γιατί ξέρω ότι σπαταλούν χρόνο και πολύ κόπο να στο να διαχειρίζονται το σάιτ, και σε όλους και όλες εμάς (αν και έχω αραιώσει τελευταία) να γράφουμε και να το ανεβάζουμε ποιοτικά, γιατί από όλους εμάς φτιάχνεται, από την συμμετοχή μας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
…από τη μέρα που το e-steki άνοιξε πανιά, στις θάλασσες του διαδικτύου. Ήμασταν μόνο δύο, πολύ νέοι τότε, με ενθουσιασμό, θράσος κι άγνοια κινδύνου, αλλά και μʼ ένα κοινό όραμα: να φτιάξουμε ένα site που θα στέγαζε τις ανησυχίες μας και θα κάλυπτε την ανάγκη μας για ουσιαστικό διάλογο κι ελεύθερη διακίνηση ιδεών, έναν χώρο φιλικό προς τη δημιουργικότητα, ευχάριστο και ποιοτικό, σοβαρό κι όχι σοβαροφανή.
:)
:confused:

...Τελικά τα καταφέρατε; :p

Λολ... Πρέπει να ομολογήσω πως εκτιμώ αφάνταστα τους χώρους με ουσιαστικό διάλογο κλπ κλπ,
γι΄αυτό δεν πατάω εκεί :P
Λολαγκαίν, εννοώ πως
ευχαριστώ τη σελίδα για τις ατελείωτες ώρες που έχω περάσει
ξοδεύοντας άσκοπα τον πολύτιμο χρόνο μου :P:(

Υγ. Θενξ α λοτ γκάιζ.
Με υποχρεωσατε τωρα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Χρονια πολλα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top