Μασονία

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πότε έγινε ο χαμός; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Oύτε εγώ είδα κάτι πρόσφατα στο συγκεκριμένο θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αναφερθηκα γενικα ρε παιδια,ότι δηλαδη με μια αναζητηση στο Διαδικτυο,υπαρχει ολα τα υποτιθεμενα; νεοταξικα σχεδια:-P Εγω απλα ηθελα να επαναφερω το θεμα,διοτι, ο,τι και να ισχυει στ'αληθεια,παρουσιαζει ενδιαφερον.

Πολύ Dan Brown διαβάζετε...:whistle:

Ουτε την ταινια εχω δει,ουτε το βιβλιο εχω διαβασει,απλα εκανα καποιες αναζητησεις στο ιντερνέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αναφερθηκα γενικα ρε παιδια,ότι δηλαδη με μια αναζητηση στο Διαδικτυο,υπαρχει ολα τα υποτιθεμενα; νεοταξικα σχεδια:-P Εγω απλα ηθελα να επαναφερω το θεμα,διοτι, ο,τι και να ισχυει στ'αληθεια,παρουσιαζει ενδιαφερον.



Ουτε την ταινια εχω δει,ουτε το βιβλιο εχω διαβασει,απλα εκανα καποιες αναζητησεις στο ιντερνέτε.
Και γω απο το Ιντερνετ κατατοπίστηκα..Είχα δει και ένα ντοκιμαντέρ.Είναι καλό να ψάχνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αμα ολα αυτα που γραφονται, ισχυουν, τοτε γιατι τα αφηνουν να βγουν στη φορα;
Θα πει κανεις ,και που κυκλοφορει ο,τι κυκλοφορει, θα γινει τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top