Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Χαχα :lol: . Παρθένος κανονικά αλλά με τις αλλαγές Λέων. :P Χάρηκα Παρομοίως :D

πρώην καρκίνος. το αστείο είναι ότι όλοι ταυτίζονταν με τα ζώδια τους τα παλιά που ήταν λάθος :P εσύ ταυτίζεσαι με παρθένο ή με λέων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πρώην καρκίνος. το αστείο είναι ότι όλοι ταυτίζονταν με τα ζώδια τους τα παλιά που ήταν λάθος :P εσύ ταυτίζεσαι με παρθένο ή με λέων;

Ναι όντως.. Εγώ έχω ταυτιστεί με το παλιό μου ζώδιο τον παρθένο, αν και για να σου πω την αλήθεια δεν έχω ψάξει και πολλά για τον Λέων.:worry: Καιρός να αρχίσω νέα έρευνα:clapup: Εσύ ταυτίζεσαι με τον Καρκίνο ή με τον Δίδυμο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ναι όντως.. Εγώ έχω ταυτιστεί με το παλιό μου ζώδιο τον παρθένο, αν και για να σου πω την αλήθεια δεν έχω ψάξει και πολλά για τον Λέων.:worry: Καιρός να αρχίσω νέα έρευνα:clapup: Εσύ ταυτίζεσαι με τον Καρκίνο ή με τον Δίδυμο? :P

Με Δίδυμο και πολύ λιγότερο με Καρκίνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Με Δίδυμο και πολύ λιγότερο με Καρκίνο :P
Άρα έχεις προσαρμοστεί μια χαρά με το "καινούργιο" σου ζώδιο :P σε αντίθεση με εμένα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
:hehe:Καρκίνος και δε με νοιάζουν οι αλλαγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Μια από τα ίδια κι εγώ, υδροχόος γεννήθηκα και υδροχόος θα πεθάνω.:P
Η αλήθεια είναι πως μικρή ήμουν πολύ πιο αντιπροσωπευτική υδροχόος, μεγαλώνοντας όμως είδα πως σοβάρευα και πίστεψα πως πλέον με επηρρέαζε περισσότερο ο ωροσκόπος μου που είναι ταύρος.
Πάντως δεν θα ήθελα με τίποτα να είμαι αιγόκερος...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ ειμαι Λέων αλλά της τελευταίας μέρας όποτε δεν έχω σε τρελό βαθμό τα χαρακτηριστικά που λένε για ματαιοδοξία κτλ ωστόσο ναι,θα έλεγα ότι ειμαι αρκετά τυπικός λέων. Μπορεί τα ζώδια να μην έχουν επιστημονική βάση (αν και κάποιοι υποστηρίζουν ότι έχουν) αλλά δεν κάνει κακό σε κανέναν να ταυτίζεται με το ζώδιο του, αρκεί να μην αφήνει τα ζώδια και τις προβλέψεις να καθορίζουν τη ζωή του και την προσωπικότητα του και να μην προσπαθεί να βελτιώνεται επειδή και καλά ετσι είναι το ζώδιο του. Σ'αυτη τη ζωή δεν χρειάζεται να είμαστε συνέχεια μέσα στη σοβαρότητα, χαλαρώστε λίγο, δεν θα πάθετε κάτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Είμαι Αιγόκερως και παρότι έχω αρκετά στοιχεία, επηρεάζομαι από διάφορα πράγματα :P
Καταρχάς είμαι στις 22 Δεκεμβρίου ξημερώματα, τη πρώτη μέρα, άρα επηρεάζομαι από Τοξότη (γεννήθηκα τη μεγαλύτερη νύχτα του χρόνου :P )
Έχω ωροσκόπο Ζυγό
Σελήνη Ιχθείς...

Δε θέλει και πολύ ακόμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Τοξότης είσαι σύμφωνα με τα νέα ζώδια! Τα παλιά είναι λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγώ και με τα παλιά και με τα καινούρια Ταύρος είμαι πάντως. Ευτυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Γεννήθηκα 17 Ιουλίου, άρα σύμφωνα με τα νέα δεδομένα είμαι Δίδυμος, που καθόλου δεν ταυτίζομαι με τον χαρακτήρα των Διδύμων.
Περισσότερο καρκίνος, αλλά και πάλι όχι "καθαρός" χαρακτήρας καρκίνου, γιατί σύμφωνα με τα αστρολογικά δεδομένα, εξαρτάται και σε τι ζώδιο βρίσκονταν οι άλλοι πλανήτες κατά το γενέθλιο ωροσκόπιο. Αν πάλι μετακινήθηκε η θέση του ήλιο, δεν συνέβη άραγε το ίδιο και με τη θέση της Σελήνης, του Άρη, του Δία, του Ερμή κλπ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ολοι οι αστερισμοι μετακινηθηκαν καθως και οι πλανητες. εαν μπεις εδω https://www.heavens-above.com/skychart2.aspx?lat=0&lng=0&loc=Unspecified&alt=0&tz=UCT θα σου βγαλει που ειναι ο ηλιος οταν γεννηθηκες και θα μαθεις το ζωδιο σου. και εγω με τα παλια καρκινος ειμαι αλλα λογω της μεταπτωσης του αξονα της γης ειμαι διδυμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Είμαι Αιγόκερως και παρότι έχω αρκετά στοιχεία, επηρεάζομαι από διάφορα πράγματα :P
Καταρχάς είμαι στις 22 Δεκεμβρίου ξημερώματα, τη πρώτη μέρα, άρα επηρεάζομαι από Τοξότη (γεννήθηκα τη μεγαλύτερη νύχτα του χρόνου :P )
Έχω ωροσκόπο Ζυγό
Σελήνη Ιχθείς...

Δε θέλει και πολύ ακόμα... :P
Αδερφε ιδια μερα; :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Που πάω για να δω το νέο ζώδιο μου; Με βάση το σαιτ του strain με βγάζει άλλο, με βάση το 13 ζώδιο με βγάζει άλλο. Καμια σοβαρή πηγή έχουμε; Εγώ είμαι καρκίνος με τα παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύθος

Νεοφερμένος

Ο Μύθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Που πάω για να δω το νέο ζώδιο μου;... Καμια σοβαρή πηγή έχουμε;

Χωρίς λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Το σαιτ που εστειλα και το 13ο ζωδιο εχουν τα ιδια αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το site που έστειλες γιατί ρωτάει και την ώρα τότε;

Χωρίς λόγια.

Θέλω να δω με ποιες ταιριάζω :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Είναι διαδραστικός χάρτης ουρανού. Τι πάει να πάει να πει γιατί ρωτάει και την ώρα; Είπες ότι το site που σου έστειλα και τα 13 ζώδια σου βγάζουν άλλο ζώδιο. Εξήγησε το, αλλιώς πάρτο πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top