Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ακομα λιγο και θα φαω τις ξανθες κοτσιδες μου!!!!!!!!
Οχι τπτ αλλο αλλα εχω μαθημα σε λιγο και ειμαι στο τρεξιμο απο χθες στις 8 και μιση το βραδυ!
Σορρυ κιολας που δε σας εδωσα πληρη αναφορα του προγραμματος μου, οτι εφυγα για Αθηνα και γυρισα μολις πριν λιγο. Δεν ειχα προσβαση σε πισι, προτιμησα το μαμ και το μποουλινγκ!:P

Παμε ενα ενα με τη σειρα...:hmm:

Πάμε στο προκείμενο...

Εσυ νεραιδούλα μου θα ήθελα να μου εξηγήσεις γιατί θα πρέπει σε κάθε γύρο να είσαι υπεράνω πάσης υποψίας.
Ακυρη η ψηφος μου? Δεν νομίζω...αν δεν συμφωνείς με τα επιχειρήματά μου κατεριψέ τα, αλλά ασε τα λόγια του αέρα ότι θολώνω νερά. Δεν άλλαξα εγώ 3 φορες ψήφο γιατί...μου αρέσουν τα ντέρμπυ!!! Να θυμηθούμε κιόλας ότι στον προηγούμενο γύρο που έκανες το ίδιο για να σώσεις την Αντζυ ήσασταν συνδολοφόνες?
Βάλε με λοιπόν σε οποια κατηγορία θες, αν και προτιμώ την κίτρινη καθότι ΑΕΚ! :P


Θυμάμαι κάτι γυρους που σφαζόμασταν μεταξύ μας σαν τα κοτόπουλα και οι "ακυρες" ψήφοι ήταν τελικά οι πιο...έγκυρες!!!



Μαιστα....Με εξαίρεση λοιπόν την Καλυψώ (που προσπαθεί να σώσει τον εαυτό της) αυτοί που καταλήγουν να σώσουν τον φαντασμένο είναι οι Ηρώ, Φοίβη και νεραιδα!
(αν έχω χασει κανενα ποστ μεσα στο χαμό πείτε το)


Σορυ Φαντα αλλά όχι μόνο δεν πείθεις, αλλά με αυτό σου το ποστ καρακαρφώνεσαι!


Και τη λέγαμε στην Ηρώ ότι δεν θυμαται τους κανόνες παρόλο που είναι παλιά παιχτρια. Το νεούδι ο φαντασμένος όμως είναι λογικό να μην θυμάται!!!!



Για να μην σας κουράζω άλλο ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΣ απο μενα.

Νεραιδα you'llbe my next choice darling! :)

Λεπον...οχι δε θα πρεπει να ειμαι υπερανω υποψιας...αλλα αυτη τη φορα κανει μπαμ οτι ειμαι πολιτης και το οτι κανεις οτι δεν το βλεπεις να συγχωρεις αλλα σε κανει υποπτη στα ματια μου. Και καμμια σχεση δεν εχεις με το πως εγραφες ως πολιτης...τλχ στα δικα μου τα ματια...
Και κοιτα να δεις που σχολιασαμε το ιδιο το ποστ του φαντα που δε μας πειθει...ε με τη δικη σου λογικη δινω στεγνα το συνδολοφονο μου....Μαζεψου....:P Εγω δεν ειμαι Φαντα....


Ψηφίζω Lorien

Καλα εσυ πιο πολιτη απο πολιτη δε θα μπορουσες να ψηφισεις...Και εαν δεν εισαι δολοφονος εισαι τσιρακι στα σιγουρα...Οποτε πρεπει να βγεις κακην κακως και λαθος μου που αλλαξα την ψηφο μου απο σενα και την εδωσα αλλου...

Αλλάζω την ψήφο μου από κακερλακ σε φαντασμένο αν και.... εξακολουθώ να προτιμώ την Κακερλακ απ τον Φαντασμένο...
υπάρχει κάτι που δε μου αρέσει στην όλη ιστορία


Γιατί η Ρεζ δεν ψήφισε Φαντασμένο εφόσον τον γνώριζε επίσης όταν αυτός είχε ρεύμα κι επέμεινε στην Κακερλακ? :/:
Προς θεού, μην πεταχτεί καμιά σας τσούπα και πει ότι προσπαθώ να τον αθωώσω θα της φάω τα αυτιά :mad:
Απλά, ειλικρινά θέλω βοήθεια με τη σκέψη μου
Για την ώρα έχει ρεύμα ο Φαντασμένος, ψηφίζει δε το εντελώς άκυρο Λοριέν που αν τελικά αποδειχτεί ο Φαντασμένος δολοφόνος, ο Λοριέν θα είναι ο τρίτος δολοφόνος που ψάχνουμε :P

Βρε ΚΟυε, πας καλα?!
Καταρχας η Ρες εχει δωσει τρια ονοματα...Φαντα, Κακερ και Ηρω...και πολυ διακριτικα και εσυ οπως και η Γιουκι πιο κατω δεν την αναφερετε...Και επιμονα η Κακερ το ρωταει και κανετε πως δεν το βλεπετε....
Και γιατι ειστε τοσο σιγουροι οτι δεν το επαιξε η Αθηνα και καλα ρουφιανος?! Ξεχνατε οτι ειναι και η καλυτερη παιχτρια εβερ...μου φαινεται....αιντε...εαν εισαι πολιτης οπως λες...για ρικονσιντερ...

κακερλακι μου όταν η ρεζουλιν έγραψε αυτο το ποστ δεν ήθελε να υποψιαστεί κανεις ούτε στο ελάχιστο ότι είναι πιθανα ρουφιάνα γιατί αν έκαναν μαντεψιά οι δολοφόνοι θα τέλειωνε και το παιχνίδι
στα τελευταία της ποστ όμως πριν φύγει, ήταν κάποια υποννοούμενα που βέβαια μπορεί να έχουμε καταλάβει λάθος καθότι δεν μπορούσε κι όλας να βγει και να πει "γεια σας ειμαι ο ρουφιανος" αλλά αυτό θα το καταλάβουμε μόνο αν βγαλουμε τα ονοματα που ειπε σε ημερα που φαινεται η ιδιότητα
αν κάνουμε λάθος, θα έχουμε πέσει θύματα μιας καλής παιχτριας και θα είσαστε δυστυχώς παράπλευρες απώλειες :/::P

Οπως ειπες...ειναι απο τις καλυτερες και πολυ ευκολα την εμπιστευεστε και δεν κανει...εγω κραταω πισινη....Και ας εχει δωσει σαν ονομα τον φαντα που τον θεωρω πολυ υποπτο...

1.Πως το θεωρείτε τόσο δεδομένο ότι εγώ είμαι στην ίδια πλευρά με τον Φαντασμένο???
2.Ρώτησα ξανά δεν πήρα απάντηση...Στο τελευταίο ποστ που μιλάει το Ρεζουλίνι.... για 2 υπόπτους ???

Οχι καλο μου...για σενα τον Φαντα αλλα και την Ηρω που αποφευγουν ολοι να αναφερουν...

Σου κάνει αυτό?

Οχι δε θα επρεπε να της κανει...υπαρχει και αλλη παρατηρηση πιο κατω που λεει να δοκιμασουμε για Ηρω....για κοιτα...

Lorien, Neraida, Bill_Slayer, Kakerlak

δε σας ένοιαζε να ψηφίσετε πριν την ώρα της δολοφονίας; :akoma_pio_glukero_ufos:


πς. νοσοκόμα είσαι θεά... εεε, αμα είσαι ντουντ, τότε "θεός" :redface:

Οχι η αληθεια ειναι οτι ειχα πιο σημαντικα πραγματα να κανω απο το να μπω να ψηφισω...ανεφερα και πιο πανω ποιο ηταν το προγραμμα μου:)

Yes!!!!!:D

Ποιος θα μπορούσε να ήταν αυτός που επέλεξαν να δολοφονήσουν;
Για μένα ο fantasmenos. Ήλπιζα ότι η νοσοκόμα όπως και σε κάθε γύρο είναι καλός παίκτης και θα σώσει εκείνον για αυτό και δε μίλησα, για να μην επηρεάσω την επιλογή τους.

Ευχαριστούμε νοσοκόμα!:D
Τώρα θα μάθουμε στα σίγουρα τι κουμάσι είναι. Μπουχαχα σας τη χάλασε η νοσοκόμα τη δουλειά ε;

Άσχετο, αλλά έτσι όπως έχουμε κάνει το παιχνίδι και οι ρόλοι που έχουμε βάλει το κάνουν ΤΕΛΕΙΟ!


Πως εποκλείεις να ήταν ο fantasmenos. Είναι προφανές!
Πιο ειναι το προφανες? Γιατι σε μενα δεν ειναι...

οκ ο Λορυ έχει και απουσία (μάλλον εσκεμμένη)
ο Μπιλ γράφει συνήθως βράδυ, έχει σχολείο και ψηφίζει σχεδόν πάντα βράδυ
Η νεράιδα ομως... :hmm: και ΕΙΔΙΚΑ η κάκερ που ήταν και μέσα κι έγραφε.... ως τις 11 :hmm:

Εσυ παλι..τι ειναι αυτα που λες?! ΠΟυ το ξερεις οτι ηταν εσκεμμενη?! Ωραια, εγω σου υπογραφω πως δεν ηταν εσκεμμενη και πως ειχε αλλα πραγματα να κανει και δεν ηταν στο πισι...και ως σουπερ μπορεις να το εξακριβωσεις το κατα ποσο ηταν ον λαιν ή οχι..

:worry: δεν είχα καν σκεφτεί ένα τέτοιο ενδεχόμενο
να προσπάθησαν δλδ να δολοφονήσουν τον δικό τους ώστε να μην φανεί το βράδυ....

ενδιαφέρουσα άποψη ομολογώ και μάλλον σωστή!
θα δούμε λοιπόν σε λίγες ώρες :D

Αχ...ΚΕ...δεν τα λες καθολου καλα...και οσο συμφωνεις σε τετοια σεναρια της Ηρους τοσο με ζωνουν τα φιδια....
Μη οσυ πω...οτι μολις μπηκες σητν κοκκινη ομαδα....

Έχουμε αρκετές υποθέσεις, οι οποίες θα γίνουν συμπεράσματα μόλις φανεί η ιδιότητα του fantasmenos.

Δηλαδή:
φαντασμένος : δολοφόνος. Τον σκότωσαν γιατί θα τον έχαναν σίγουρα και ήθελαν να θολώσουν το τοπίο.
φαντασμενος: πολίτης. Τον σκότωσαν για να ισχυριστούμε ότι είναι δολοφόνος και να υποθέσουμε τα παραπάνω.
Kαι τα 2 τους βόλευαν για αυτό θεωρώ ότι σκοτώθηκε αυτός.

άλλος : Φοβήθηκαν μήπως η νοσοκόμα σώσει τον fantasmenos και επιχείρησαν να σκοτώσουν κάποιον που δεν έχει μιλήσει πολύ, όπως dark kronos, Corpse Bride, jrot.. η νοσοκόμα έπιασε την τακτική τους και έσωσε κάποιον από τους παρταπάνω. Οι πιθανότητες να τον πετύχει η νοσοκόμα σε αυτή την περίπτωση μου φαίνονται απλά λιγότερες.

Εγω παλι γιατι δεν καταλαβαινω για ποιο λογο απο ολους εμας να διαλεξαν το φαντασμενο?! Και οχι καποιον αλλο...υπαρχουν λογοι απορριψης ολων των υπολοιπων ξεχωριστα που να εχεις σκεφτει? Εαν ναι...για πες μου και εμενα....


Αυτα για την ωρα...και θα επανελθω γιατι τα διαβασα λιγο στα γρηγορα....ειπαμε εχουμε και μαθημα σε λιγο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Προτείνω στο εξής να μαθαίνουμε ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ σώθηκε. Εεεεε??

Συμφωνώ για όταν δεν πετυχαίνει το σώσιμο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
με την εξελιξη που εχει παρει το παιχνιδι θα ψηφισω και εγω φαντασμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
παρατήρηση 1: Δεν σου άρεσε kakerlak που έστρεψα τα βλέμματα πάνω σου και προσπάθησες (με τη βοήθεια κάποιων συμμάχων σου) να στρέψεις τα βλέμματα σε μένα. No comments....l

παρατήρηση 2: Σε κάποιον δεν άρεσε η "πρώτη γραμμή παρακολούθησής μου" (θυμίζω fantasmenos και kakerlak) και από κει που δεν..υπήρχα ξαφνικά έγινα η κακιά .

παρατήρηση 3: η νεράιδα μάλλον έχει φύγει. (εννοώ από εδώ για να δώσει διευκρινήσεις)

παρατήρηση 3α: πραγματικά αναρωτιέμαι για το ρόλο της though!

παρατήρηση 4: Give it a try for Ηρώ.

Αυτο γιατι κανετε πως δεν το βλεπετε ολοι εσεις που θεωρειτε ρουφιανα την Αθηνα..αναρωτιεμαι τωρα εγω...εντονως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ηρώ πουλάκιμ πού τα σκέφτεσαι όλα αυτά;!
Με έχεις αφήσει άφωνη... σπιτςλες :confused:

Πάμε να βγάλουμε φαντασμένο να δούμε τι κουμάσι είναι το λοιπόν.


...πάω να διαβάσω τώρα γιατί αρκετά χάζεψα στο πισι
και φροντίστε μέχρι τις 6 που θα ξαναμπώ να μην γίνει τίποτα συνταρακτικό και το χάσω! γκρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μόλις παραιτήθηκα από την δουλειά μου.!! :(
Τους δολοφόνους θα σκεφτόμουν!!

Άσε που πολλές φορές δεν ψηφίζω.. εφόσον φεύγω δεν με ενδιαφέρει το μετά.;)

SORRY αλλά μήπως σας πλήρωσε κανείς??? ε δεν μπορεί όλοι σχεδόν να έχετε μπερδευτεί κ να τα λέτε αυτά.... ξυπνήστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νεράιδα, προσωπικά θα τα τσεκάρω όλα όσα λες... θα σκεφτώ :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγω παλι γιατι δεν καταλαβαινω για ποιο λογο απο ολους εμας να διαλεξαν το φαντασμενο?! Και οχι καποιον αλλο...υπαρχουν λογοι απορριψης ολων των υπολοιπων ξεχωριστα που να εχεις σκεφτει? Εαν ναι...για πες μου και εμενα....


Αυτα για την ωρα...και θα επανελθω γιατι τα διαβασα λιγο στα γρηγορα....ειπαμε εχουμε και μαθημα σε λιγο...:P

Όταν τα διαβάσεις επομένως καλύτερα και συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις, τότε θα σου εξηγήσω.
Το ποστ μου ήταν ξεκάθαρο.

Κι όσο για το τι είπε η Αθηνά, αφού μετράς τόσο τα λόγια της, να σου θυμίσω πως αν ήταν ρουφιάνος ξέρει 2 σίγουρους δολοφόνους.
Και για μένα χαρακτηριστικά ανέφερε : "Η Ηρώ στη χειρότερη να είναι τσιράκι"

Αν σου κάνω εσένα για τσιράκι ψήφισέ με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικά μπορεί να βάρεσαν στου κουτρούλη το γάμο και να συζητάμε για να χαμε να λέγαμε εδώ πέρα, αλλά οι δολοπλοκίες και τα μυστήρια είναι το φόρτε μου:P

Αυτο ειναι σιγουρο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όταν τα διαβάσεις επομένως καλύτερα και συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις, τότε θα σου εξηγήσω.
Το ποστ μου ήταν ξεκάθαρο.

Κι όσο για το τι είπε η Αθηνά, αφού μετράς τόσο τα λόγια της, να σου θυμίσω πως αν ήταν ρουφιάνος ξέρει 2 σίγουρους δολοφόνους.
Και για μένα χαρακτηριστικά ανέφερε : "Η Ηρώ στη χειρότερη να είναι τσιράκι"

Αν σου κάνω εσένα για τσιράκι ψήφισέ με.

Οπα...οπα...εγω τη Ρες δεν τηνεχω για αθωα...αλλα για να εχει κακο ρολο και να το επαιξε ρουφιανα...τλχ αυτο μου φαινεται σαν περισσοτερο πιθανο σεναριο...αυτα τα εμπιστευομαι τυφλα την Αθηνα ειναι αλλων....εγω τη θεωρω υπερβολικα καλη παιχτρια και ξερει κιολας οτι ευκολα μπορει να επηρεασει οπως και του λογου σου:)
Εγω παρατηρηση εκανα...γιατι οσος φορες και να ρωτουσε η Κακερ εσενα και η ΚΕ και η Γιουκι απεφευγαν να σε αναφερουν και αυτο δε μου αρεσε καθολου....Γιουκι και ΚΕ ειναι πιο υποπτες για μενα αυτη τη στιγμη μετα απο οσα εχουν γραψει....μαζι με τη Φοιβη...απο τους σιωπηλους...
Ο Φαντα δυστυχως με εχει μπερδεψει πολυ...ειτε εχει κακο ρολο ειτε απλα δεν εχει διαθεση να παιξει και γραφει αλλα αντι αλλων...ετσι για το χαβαλε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 17 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: fantasmenos
  2. Bill_Slayer:
  3. Corpse Bride: Bill_Slayer
  4. Dark_kronos: fantasmenos
  5. fantasmenos: Lorien
  6. Ηρώ: fantasmenos
  7. jrot6: Kakerlak
  8. Kakerlak:
  9. Κακή Επιρροή: fantasmenos
  10. kalypso: fantasmenos
  11. Lorien
  12. Neraida:
  13. Phoebe: fantasmenos
  14. Youki: fantasmenos
Ψήφοι
7 fantasmenos
1 Kakerlak
1 Bill_Slayer
1 Lorien

Αποχωρήσεις
Resident Evil (ψηφοφορία)

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την πρώτη ιδιότητα την μαθαίνετε στην ψηφοφορία της Τρίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
παρατήρηση 3: η νεράιδα μάλλον έχει φύγει. (εννοώ από εδώ για να δώσει διευκρινήσεις)

παρατήρηση 3α: πραγματικά αναρωτιέμαι για το ρόλο της though!

παρατήρηση 4: Give it a try for Ηρώ.

Εντάξει τώρα;
Και τι είπαμε καταλαβαίνουμε από αυτό;

Κοίτα να δεις Neraida στο γύρο αυτό ο ρουφιάνος ξέρει 2 δολοφόνους. ΑΝ είναι η Αθηνά τότε ξέρει σύμφωνα από τα λόγια της τον fantasmenos και την kakerlak.
Ό,τι μα ο,τι άλλο έχει αναφέρει είναι λόγια ενός πολίτη και εικασίες.
Ακόμα και αυτό που είπε για σένα. Δε λαμβάνω λοιπόν τόσο σοβαρά υπόψιν λόγια ενός πολίτη, γιαυτό και δε σε κατηγορώ.

Μας βοήθησε όσο μπορούσε, ΑΝ φανεί ότι μας βοήθησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όταν τα διαβάσεις επομένως καλύτερα και συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις, τότε θα σου εξηγήσω.
Το ποστ μου ήταν ξεκάθαρο.

Εγω σου ζητησα να μου πεις τις σκεψεις σου για τους υπολοιπους παιχτες που εβγαλες απ' εξω και οχι το σεναριο σου για τον φαντα....ξερουμε οτι εχεις φαντασια...δε σου ειναι δυσκολο καθολου να σκεφτεις ενα σεναριο...αλλα για ποιους λογους απερριψες ολους τους αλλους δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μωρέ λες ο φαντασμένος να είναι αθώος; Ήμήπως να είναι αυτός ο ρουφιάνος και να παίζει τον ρόλο του τρελού, όπως και την προηγούμενη φορά; Και σαν πολλές ψήφους δεν μαζεύει; Σίγουρα σε αυτές θα κρυφτούν κάποιοι δολοφόνοι!

Νομίζω πως σήμερα προτιμώ να γίνει ντέρμπυ, πολύ περισσότερο από εχθές, γιατί σήμερα μαθαίνουμε ιδιότητα!

Η Νεράιδα νομίζω έχει ένα point!

Η Ρέζιντεντ γιατί να είναι ο ρουφιάνος; Η Ηρώ γιατί πιστεύει οτι η νοσοκόμα έσωσε τον φαντασμένο (ακόμα δεν το έχω καταλάβει!) ; Στην κακέρλακ γιατί κανένας δεν απαντάει;
Πφφφφ, πολύ μπέρδεμα και με κόβω να αλλάζω ψήφο πιο μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οπα...οπα...εγω τη Ρες δεν τηνεχω για αθωα...αλλα για να εχει κακο ρολο και να το επαιξε ρουφιανα...τλχ αυτο μου φαινεται σαν περισσοτερο πιθανο σεναριο...αυτα τα εμπιστευομαι τυφλα την Αθηνα ειναι αλλων....εγω τη θεωρω υπερβολικα καλη παιχτρια και ξερει κιολας οτι ευκολα μπορει να επηρεασει οπως και του λογου σου:)
Εγώ δεν έχω κανέναν για αθώο και θα φανεί απόψε με την αποχώρηση του fantasmenos τι ήταν και αυτή και αυτός.

Εγω σου ζητησα να μου πεις τις σκεψεις σου για τους υπολοιπους παιχτες που εβγαλες απ' εξω και οχι το σεναριο σου για τον φαντα....ξερουμε οτι εχεις φαντασια...δε σου ειναι δυσκολο καθολου να σκεφτεις ενα σεναριο...αλλα για ποιους λογους απερριψες ολους τους αλλους δεν ξερω...
Μα δεν καταλαβαίνεις ότι δεν έχει ΤΩΡΑ νόημα;
Περιμένω να δω τι είναι ο φαντα για να βγουν συμπεράσματα. Ό,τι άλλο και να πούμε τώρα δε βοηθάει σε τίποτα.
Και δεν είναι θέμα φαντασίας, λογικής είναι.

Πάω για διάβασμα μη με κάνετε να ξαναποσταρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εντάξει τώρα;
Και τι είπαμε καταλαβαίνουμε από αυτό;

Κοίτα να δεις Neraida στο γύρο αυτό ο ρουφιάνος ξέρει 2 δολοφόνους. ΑΝ είναι η Αθηνά τότε ξέρει σύμφωνα από τα λόγια της τον fantasmenos και την kakerlak.
Ό,τι μα ο,τι άλλο έχει αναφέρει είναι λόγια ενός πολίτη και εικασίες.
Ακόμα και αυτό που είπε για σένα. Δε λαμβάνω λοιπόν τόσο σοβαρά υπόψιν λόγια ενός πολίτη, γιαυτό και δε σε κατηγορώ.

Μας βοήθησε όσο μπορούσε, ΑΝ φανεί ότι μας βοήθησε.

ΚΟιτα....επειδη ξερει η Αθηνα οτι ειμαι αθωα, ριχνει και πανω μου υποψιες, σιγα τα ωα.λιγο με νοιαζει, ειμαι πολιτης και δεν καιγομαι μη με βγαλετε...σου ειπα εγω δεν την εχω για αθωα...τωρα τι κακο ρολακι ειχε, δεν ειμαι σιγουρη..εαν ηταν δολοφονος ή τσιρακι...
Αλλα το να μη σκεφτεσαι σαν το ιδιο πιθανο σεναριο να επαιξε η Αθηνα το ρουφιανο μου κανει εντυπωση....ειλικρινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
παρατήρηση 4: Give it a try for Ηρώ.
Xμ...εγώ αυτό το είχα διαβάσει ως "Give it a try Ηρώ".

Λεπον...οχι δε θα πρεπει να ειμαι υπερανω υποψιας...αλλα αυτη τη φορα κανει μπαμ οτι ειμαι πολιτης και το οτι κανεις οτι δεν το βλεπεις να συγχωρεις αλλα σε κανει υποπτη στα ματια μου. Και καμμια σχεση δεν εχεις με το πως εγραφες ως πολιτης...τλχ στα δικα μου τα ματια...
Και κοιτα να δεις που σχολιασαμε το ιδιο το ποστ του φαντα που δε μας πειθει...ε με τη δικη σου λογικη δινω στεγνα το συνδολοφονο μου....Μαζεψου....:P Εγω δεν ειμαι Φαντα
Το ότι κάνεις μπαμ για πολίτης είναι η δικιά σου άποψη. Η δικιά μου θα μου επιτρέψεις να είναι διαφορετική.
Επίσης, αν κι εσένα δεν σου κάνω για πολίτης περιμένω να ακούσω τους λόγους. Διότι μέχρι στιγμής δεν μου έχεις πει κανένα λόγο για τον οποίο με θεωρείς ύποπτη πέρα από τη...διαίσθηση σου και το ότι σε κατηγόρησα και σε ψήφισα (με συγκεκριμένα επιχειρήματα).

Συμφωνώ για όταν δεν πετυχαίνει το σώσιμο όμως.
Τότε δεν έχει νόημα...δλδ τι? Να μας λένε δολοφονείται ο τάδε και η νοσοκόμα είχε σώσει τον τάδε?? Σε τι βοηθάει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Είναι σημαντικό να δούμε την ιδιότητα της κάκερλακ ή του φαντασμένου για να καταλάβουμε αν η Ρεζ ήταν ρουφιάνος.
Αφού μελέτησα ξανά όλα τα ποστ,είμαι πεπεισμένος πλέον ότι ο φαντασμένος είναι ΠΟΛΙΤΗΣ.;)Με βάση αυτό 1)Η Ρεζ ήταν ρουφιάνος αλλά μας έδωσε μόνο το ένα όνομα(:P)
2)Η Ρεζ είχε κακό ρόλο(αν ήταν δολοφόνος θα είχε παίξει πιο προσεκτικά,μάλλον τσιράκι ήταν).
...Ένα απ'τα δύο ισχύει με απαραίτητη προϋπόθεση ο fantasmenos να είναι πολίτης(και να είναι σωστός ο τρόπος σκέψης μου).
Θα επανέλθω αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:popcorn:


Εμένα πάντως με αγνοήσατε τότε που σας έλεγα για Άντζυ_Ανν (χθες.)
θα θελα να δω τι είναι, σήμερα, αλλά αν βγάλετε φαντασμένο είμαι μαζί σας.

Either way, για μένα, Youki-Phoebe-Ηρώ είναι πολίτες
και η Ρεζ επίσης
για τους άλλους δεν κόβω ούτε χέρι ούτε κεφάλι ούτε τίποτα.
Και την Κάκερλακ δεν την κόβω για ένοχη- ακόμα να καταλάβω γιατί την συζητάμε τόσο πολύ, μόνο και μόνο επειδή την ανέφερε η Αθηνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:popcorn:


Εμένα πάντως με αγνοήσατε τότε που σας έλεγα για Άντζυ_Ανν (χθες.)
θα θελα να δω τι είναι, σήμερα, αλλά αν βγάλετε φαντασμένο είμαι μαζί σας.

Either way, για μένα, Youki-Phoebe-Ηρώ είναι πολίτες
και η Ρεζ επίσης
για τους άλλους δεν κόβω ούτε χέρι ούτε κεφάλι ούτε τίποτα.

Εσυ πολυ σιγουρη εισαι....αλλα για κακο ρολακι δε σε εχω...καιοχι γι αυτα που γραφεις αλλα λογω του οτι εχεις εξεταστικη και ησουν στο τσακ να μην παιξεις και το ειπες...
Η συνονοματη δυσκολο να την εχουν βαλει παλι...χρονο δεν εχει και ηταν μαζι μου στο προηγουμενο εαν θυμασαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top