Αναζητήσεις κομματιών!

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να 'σαι καλά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
συνηθως ευκολα βρισκεις καποιο τραγουδι απο το google αν ξερεις εστω και λιγους στιχους του...
ψαχνω το Mr.Taliman αλλα σε πιο γρηγορη version!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
σ'ευχαριστω παρα πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Είχατε ακούσει ένα εθιστικό μπιτάκι που έπαιζε στην αρχη του μήνα όταν το mega διαφήμιζε τις ταινίες του; Κι εγώ! Ξέρετε ποιο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχατε ακούσει ένα εθιστικό μπιτάκι που έπαιζε στην αρχη του μήνα όταν το mega διαφήμιζε τις ταινίες του;

Όχι. :P
Μήπως μπορείς να βρεις το διαφημιστικό spot, ή να μας βοηθήσεις με οποιοδήποτε άλλο στοιχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Όχι. :P
Μήπως μπορείς να βρεις το διαφημιστικό spot, ή να μας βοηθήσεις με οποιοδήποτε άλλο στοιχείο;
Ναι, η διαφήμιση παίζει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ναι, η διαφήμιση παίζει ακόμα!

https://www.youtube.com/watch?v=Zd61Rc3D23g&feature=related

Αν εννοείς αυτή την διαφήμιση, κάτω στα σχόλια λέει για δυο τραγούδια..
Διάλεξε και πάρε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Thnx!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
ψάχνω εδώ και κάνα χρόνο το τραγούδι με αυτούς τους στίχους.. το χω ψάξει στο youtube και στο google 100 φορές (καλά, είμαι και εγώ λίγο άσχετη σε αυτά τα πράγματα).. δεν ξέρω όμως τον τίτλο... αλλά όλους τους στίχους.. όποιος μου το βρει έχει χάρη.. το ρεφρεν λέει :
πες μου πού γυρίζεις και θα έρθω να σε βρω
πες μου αν κοιμάσαι και στον ύπνο σου θα ρθω
πες μου τι ονειρεύεσαι και γω να ονειρευτώ
μήπως και μπορέσω στ' όνειρό σου να βρεθώ


Δυστυχώς τα μόνα άλλα στοιχεία που ξέρω είναι ότι το κομμάτι είναι έντεχνο.... Δεν ξέρω αν το λέει άνδρας ή γυναίκα γιατί το είχα ακούσει σε μια μαθητική εκδήλωση

Αυτό το "πες μου" που διάβασα μου έρχεται μόνο στο μυαλό αυτό το τραγούδι

Μήπως είναι αυτό;;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Συγχώρεσέ με - Γιώργος Αλκαίος


αυτό εννοείς;;; γιατί ο σύνδεσμος δεν λειτουργεί......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ναι, αυτό...
τώρα δεν ξέρω αν αυτό ψάχνει η κοπέλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Αυτό το "πες μου" που διάβασα μου έρχεται μόνο στο μυαλό αυτό το τραγούδι

Μήπως είναι αυτό;;; :/:

ευχαριστώ πάρα πολύ....:) αλλά δεν ήταν αυτό....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Είναι ένα τραγούδι που λέει: σου μιλώ σαν να είσαι εδώ, σε ζητώ ψάχνω να σε βρω..
Είναι στη διαφήμιση ενός σίριαλ στον ANT1 νομίζω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων guys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ψαχνω ενα τραγουδι house στο στυλ,που το τραγουδαει γυναικα,και λεει σε καποια στιγμη τα εξης
''i need somebody to love,somebody to love,my heart's going crazy like boom boom boom,like boom-boom-boom,like boom-boom-boom''.Πρεπει να ειναι περσινο ή προπερσινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Αυτά είναι τα Boom Boom που μου ήρθαν στο μυαλό.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simon Iord' ..

Νεοφερμένος

Ο Simon Iord'. . αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος πώς λένε το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση του Focus; Πάει κάπως έτσι: Is it cause I'm cool, cause they dress like me....

Pretty please..... Δεν ξέρω πού να το ψάξω είμαι λίγο άσχετη:o ...

https://www.anysonglyrics.com/lyrics/m/mousse-t/is-it-cos-im-cool.htm

....πιθανον να λες αυτο δεν ειμαι σιγουρος σου εστειλα τους στιχουσ μιπωσ το θυμιθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Στην αναζητησεις που κανω τα εχω πετυχει και τα τρια κομματια,αλλα δεν ειναι αυτο που ψαχνω...:(

Ψαχνω ενα σχετικα καινουργιο τραγουδι(1-2 μηνων το πολυ),το οποιο λεει και τα εξης λογια:i wanna lose my feelings,i wanna lose control...You re in my soul...so keep on falling,falling love!!!Το ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μήπως εννοείς αυτό;

https://www.youtube.com/watch?v=p9dtF4Bl9mY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top