Πώς δείχνει μια γυναίκα ότι της αρέσει κάποιος;

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ σε καμία περίπτωση δεν δα είχα το θάρρος να εξομολογηθώ σε κάποιον ότι μου αρέσει καθώς είμαι πολύ ντροπαλή και (κακώς μάλλον) πιστεύω ότι τα αγόρια πρέπει να κάνουν το πρώτο βήμα.. Πάντως, όταν μου αρέσει κάποιος είμαι πολυυυυυ ντροπαλή, κοκκινίζω νομίζω και τις περισσότερες φορές όταν μιλάμε δεν μπορώ να τον κοιτάξω στα μάτια..:worry:

Παρολου που και εγω ειμαι λιγο φοβητσιαρης θα ελεγα οτι το αγορι θα πρεπει να κανει το πρωτο βημα. Αλλα το κοριτσι να εχει δειξει οτι θελει και αυτη . Να κοκκινιζεις οσο θες :) Ειναι οτι πιο φυσιολογικο και εμενα προσωπικα μου αρεσει κιολας.

Ακόμα δεν έχω ακούσει κάποιο λογικό επιχείρημα γιατί το αγόρι να πρέπει να κάνει το πρώτο βήμα. Από την μία (πολύ σωστά) καταπολεμούμε τον σεξισμό, αλλά από την άλλη διαιωνίζουμε τα ίδια κοινωνικά στερεότυπα και 'πρέπει' με τις πράξεις, τα λόγια και τις απαιτήσεις μας. Και συγνώμη, ο 'άνδρας κυνηγός' δεν αποτελεί επιχείρημα κατά την γνώμη μου: το θεωρώ υποτιμητικό για τις γυναίκες, λες και έχουν λιγότερες δυνατότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
δλδ αμα κανει την πρωτη κινηση το κοριτσι,δεν ξενερωνει το αγορι;

Εξαρτάται από την εμφάνιση της κοπέλας άμα θα ξενερώσει ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Εξαρτάται από την εμφάνιση της κοπέλας άμα θα ξενερώσει ή όχι.
Φαντάζομαι ότι λέγοντας "εμφάνιση" δεν εννοείς απλά όσα θα έδειχνε και μια φωτογραφία, αλλά στη λέξη συμπεριλαμβάνεις και τρόπους, γενική παρουσία, χαρακτήρα, κοινωνικότητα, άνεση κινήσεων και συμπεριφοράς, ευφυΐα, χιούμορ, εκφραστικότητα, χαμόγελο κλπ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι λέγοντας "εμφάνιση" δεν εννοείς απλά όσα θα έδειχνε και μια φωτογραφία, αλλά στη λέξη συμπεριλαμβάνεις και τρόπους, γενική παρουσία, χαρακτήρα, κοινωνικότητα, άνεση κινήσεων και συμπεριφοράς, ευφυΐα, χιούμορ, εκφραστικότητα, χαμόγελο κλπ.

έχω την εντύπωση πως δεν τα συμπεριλαμβάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ATG

Νεοφερμένος

Ο ATG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες! Λοιπον χθες με τον κολλητο μου ειχα φερει σπιτι μου 2 κοπελες! Ο φιλος μου την ηξερε την κοπελα καιρο ενω εγω την εβλεπα πρωτη φορα αν και μιλαγαμε fb 2-3 βδομαδες. Τελος παντων με λιγο δυσκολια (απο την ντροπη) την πιανω την φιλαω . Σταματαμε λιγο και μετα την βαζω πανω μου. Σαν παιδι και εγω χουφτονω οτι και να πιανω οτι βρω(Εκτος απο ενα σημειο που νομιζω ολοι ξερετε),δεν μιλησε ουτε κινηση να μου παρει τα χερια. 2 ωρες πρπ γινοταν αυτο . Τελος παντων μηπως το παρακανα λιγο και δεν επρεπε απο το πρωτο ραντεβου? Σημερα της στελνω και γενικα κανει ωρα να απαντησει η δεν απανταει. Ηδη βεβαια οτι εχει παει καπου και ειναι εκτος σπιτιου αλλα και παλι. Ειναι αρκετα ντροπαλη βεβαια αφου την εβλεπα ουτε στα ματια δεν με κοιταγε. Θα προτεινω να ξαναερθουν αυτες τι μερες αλλα μηπως εκανα καμια γκαφα και δεν ξαναερθει? Αυτη φανηκε οτι της αρεσε πολυ απο οτι καταλαβα αλλα δεν ξερω ειστε και περιεργες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες! Λοιπον χθες με τον κολλητο μου ειχα φερει σπιτι μου 2 κοπελες! Ο φιλος μου την ηξερε την κοπελα καιρο ενω εγω την εβλεπα πρωτη φορα αν και μιλαγαμε fb 2-3 βδομαδες. Τελος παντων με λιγο δυσκολια (απο την ντροπη) την πιανω την φιλαω . Σταματαμε λιγο και μετα την βαζω πανω μου. Σαν παιδι και εγω χουφτονω οτι και να πιανω οτι βρω(Εκτος απο ενα σημειο που νομιζω ολοι ξερετε),δεν μιλησε ουτε κινηση να μου παρει τα χερια. 2 ωρες πρπ γινοταν αυτο . Τελος παντων μηπως το παρακανα λιγο και δεν επρεπε απο το πρωτο ραντεβου? Σημερα της στελνω και γενικα κανει ωρα να απαντησει η δεν απανταει. Ηδη βεβαια οτι εχει παει καπου και ειναι εκτος σπιτιου αλλα και παλι. Ειναι αρκετα ντροπαλη βεβαια αφου την εβλεπα ουτε στα ματια δεν με κοιταγε. Θα προτεινω να ξαναερθουν αυτες τι μερες αλλα μηπως εκανα καμια γκαφα και δεν ξαναερθει? Αυτη φανηκε οτι της αρεσε πολυ απο οτι καταλαβα αλλα δεν ξερω ειστε και περιεργες.
Ωχ τι πέρασε το κορίτσι!!:P
Μήπως βιαστηκες λιγάκι; Ε εντάξει μπορεί να μην σε διέκοψε το κορίτσι γιατί ήθελε να δει που το πας αλλά εσύ έβλεπες ανταπόδοση; Ειπες δεν σε κοιτούσε καν ε; Σε φιλούσε τουλάχιστον ή κάτι παρομοιο ή όχι; Αν όχι τότε μάλλον δεν της άρεσε το όλο σκηνικό τόσο γρήγορα που έγινε ..Αν ναι τότε ντρέπεται να σου ζητήσει να ξαναβγειτε οπότε κλείσε το ραντεβού που ελεγες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σκάει πονηρά ή λιγο διαφορετικά χαμόγελα, δείχνει λίγο μπούτι λίγο βυζί ανάλογα τι καλό έχει η καθεμία, ξαφνικά δεν τρώει τον άπακα όταν είναι μπροστά σου, τη νοιάζει πως φαίνεται μπροστά σου, είναι sometimes πιο νευρική από ότι πρέπει, λέει πιο εύκολα ψέμματα τα οποία μπορείς να ψάξεις για να δεις πως είναι όντως ψέμματα, ΤΑΧΑΜΟΥ δεν την νοιάζει η εμφάνιση, θα σου πει κανα άκυρο κοπλιμέντο κλπ κλπ που δεν μου έρχονται τώρα.

Προσωπικά
ρίχνω βλέμμα ενδιαφέροντος
μετά το παίζω σοβαρή σαν να μαι ήδη σε σοβαρή σχέση και δεν ψάχνομαι
μετά σαν σοβαρή όλο τυχέως πιάνω κουβέντα
χαμογελώ ακόμη πιο πολύ από ότι ήδη χαμογελώ
προσπαθώ να μη πω μαλακίες ούτε και εξυπνάδες, μετρώ πολύ δλδ τι λέω
και αν το πράγμα προχωρήσει, όταν μαρέσει πολύ ο άλλος, κάνω αυστηρή διατροφή ώστε να μαι θεάρα :P (πολύ μεγάλη νοημοσύνη δείχνω εδώ)
μετά δε θυμάμαι παρακάτω

Καλησπερα παιδες! Λοιπον χθες με τον κολλητο μου ειχα φερει σπιτι μου 2 κοπελες! Ο φιλος μου την ηξερε την κοπελα καιρο ενω εγω την εβλεπα πρωτη φορα αν και μιλαγαμε fb 2-3 βδομαδες. Τελος παντων με λιγο δυσκολια (απο την ντροπη) την πιανω την φιλαω . Σταματαμε λιγο και μετα την βαζω πανω μου. Σαν παιδι και εγω χουφτονω οτι και να πιανω οτι βρω(Εκτος απο ενα σημειο που νομιζω ολοι ξερετε),δεν μιλησε ουτε κινηση να μου παρει τα χερια. 2 ωρες πρπ γινοταν αυτο . Τελος παντων μηπως το παρακανα λιγο και δεν επρεπε απο το πρωτο ραντεβου? Σημερα της στελνω και γενικα κανει ωρα να απαντησει η δεν απανταει. Ηδη βεβαια οτι εχει παει καπου και ειναι εκτος σπιτιου αλλα και παλι. Ειναι αρκετα ντροπαλη βεβαια αφου την εβλεπα ουτε στα ματια δεν με κοιταγε. Θα προτεινω να ξαναερθουν αυτες τι μερες αλλα μηπως εκανα καμια γκαφα και δεν ξαναερθει? Αυτη φανηκε οτι της αρεσε πολυ απο οτι καταλαβα αλλα δεν ξερω ειστε και περιεργες.

Ναι δεν της άρεσες καθόλου και καθόταν όλη την ώρα (2 ώρες μάλιστα) γτ κωλοβαριόταν.
Σύνελθε. Καραγούσταρε. Πραγματικά.
Απλά δεν σου απαντά γιατί μιλά με τις 767868968689 φίλες για το τι να κάνει παρακάτω.
Αν δεν σου ξανά μιλήσει δε λέει κάτι απλά μπορεί να κολώσει. Εσύ τα πήγες φανταστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες! Λοιπον χθες με τον κολλητο μου ειχα φερει σπιτι μου 2 κοπελες! Ο φιλος μου την ηξερε την κοπελα καιρο ενω εγω την εβλεπα πρωτη φορα αν και μιλαγαμε fb 2-3 βδομαδες. Τελος παντων με λιγο δυσκολια (απο την ντροπη) την πιανω την φιλαω . Σταματαμε λιγο και μετα την βαζω πανω μου. Σαν παιδι και εγω χουφτονω οτι και να πιανω οτι βρω(Εκτος απο ενα σημειο που νομιζω ολοι ξερετε),δεν μιλησε ουτε κινηση να μου παρει τα χερια. 2 ωρες πρπ γινοταν αυτο . Τελος παντων μηπως το παρακανα λιγο και δεν επρεπε απο το πρωτο ραντεβου? Σημερα της στελνω και γενικα κανει ωρα να απαντησει η δεν απανταει. Ηδη βεβαια οτι εχει παει καπου και ειναι εκτος σπιτιου αλλα και παλι. Ειναι αρκετα ντροπαλη βεβαια αφου την εβλεπα ουτε στα ματια δεν με κοιταγε. Θα προτεινω να ξαναερθουν αυτες τι μερες αλλα μηπως εκανα καμια γκαφα και δεν ξαναερθει? Αυτη φανηκε οτι της αρεσε πολυ απο οτι καταλαβα αλλα δεν ξερω ειστε και περιεργες.

ναι, πολύ πιθανό να της άρεσες αλλά κι εσύ ρε παιδί μου βιάστηκες. την γνώριζες από κοντά πρώτη φορά και κανόνισες να έρθει σπίτι σου και μάλιστα για να φασωθείτε? δεν σε κατακρίνω, απλά μπορεί να της έδωσες την εντύπωση πως την θες μόνο για λίγο και πως δεν σου αρέσει πραγματικά.
βασικά για πες μας, νιώθεις τίποτα για την κοπέλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jddrs

Νεοφερμένος

Ο jddrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ίσως να σκέφτεται αν είναι οκ να συμπεριφέρεται σαν πουτανάκι ή όχι.

Γιατί χωρίς να έχεις δει ποτέ το συγκεκριμένο άτομο, και χωρίς να είστε μεθυσμένοι, το να τον αφήνεις να πιάνει ότι θέλει από την πρώτη μέρα χωρίς να γνωρίζεστε χωρίς να έχεις καμιά επαφή με το παιδί πιο πριν, ε δηλώνει λίγο πουτανάκι.

Αν σου απαντήσει μάλλον είναι. Δεν είναι κοπέλα για σχέση είτε θα την αφήσεις εσύ γρήγορα είτε θα βρει κάποιον άλλον. Αν συνεχίζει να σε αγνοεί μάλλον δεν θέλει να είναι τέτοια οπότε προσπάθησε να φτιάξεις την κατάσταση λέγοντας ότι προχώρησες πολυ΄γρήγορα, δεν την σεβάστηκες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ίσως να σκέφτεται αν είναι οκ να συμπεριφέρεται σαν πουτανάκι ή όχι.

Γιατί χωρίς να έχεις δει ποτέ το συγκεκριμένο άτομο, και χωρίς να είστε μεθυσμένοι, το να τον αφήνεις να πιάνει ότι θέλει από την πρώτη μέρα χωρίς να γνωρίζεστε χωρίς να έχεις καμιά επαφή με το παιδί πιο πριν, ε δηλώνει λίγο πουτανάκι.

Αν σου απαντήσει μάλλον είναι. Δεν είναι κοπέλα για σχέση είτε θα την αφήσεις εσύ γρήγορα είτε θα βρει κάποιον άλλον. Αν συνεχίζει να σε αγνοεί μάλλον δεν θέλει να είναι τέτοια οπότε προσπάθησε να φτιάξεις την κατάσταση λέγοντας ότι προχώρησες πολυ΄γρήγορα, δεν την σεβάστηκες κλπ.

Η κοπέλα που άφηνε είναι 'πουτανάκι', αλλά το αγόρι που έπιανε είναι 'γαμιάς' και 'μάγκας', να υποθέσω? :hmm:

Βρε ουστ με τα σεξιστικά σας στερεότυπα. Ότι θέλει κάνει ο καθένας/η καθεμία με το σώμα του/της. Αν της κοπέλας της άρεσε αυτό που έγινε, δικαίωμά της και μπράβο της, δεν ζήτησε κριτική από κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ίσως να σκέφτεται αν είναι οκ να συμπεριφέρεται σαν πουτανάκι ή όχι.

Γιατί χωρίς να έχεις δει ποτέ το συγκεκριμένο άτομο, και χωρίς να είστε μεθυσμένοι, το να τον αφήνεις να πιάνει ότι θέλει από την πρώτη μέρα χωρίς να γνωρίζεστε χωρίς να έχεις καμιά επαφή με το παιδί πιο πριν, ε δηλώνει λίγο πουτανάκι.

Αν σου απαντήσει μάλλον είναι. Δεν είναι κοπέλα για σχέση είτε θα την αφήσεις εσύ γρήγορα είτε θα βρει κάποιον άλλον. Αν συνεχίζει να σε αγνοεί μάλλον δεν θέλει να είναι τέτοια οπότε προσπάθησε να φτιάξεις την κατάσταση λέγοντας ότι προχώρησες πολυ΄γρήγορα, δεν την σεβάστηκες κλπ.

Πως κρίνεις έτσι ένα άτομο που δε γνωρίζεις? Κι όπως είπε και ο προλαλήσαντας, αν η κοπέλα είναι "πουτανάκι", όπως τη χαρακτηρίζεις, το αγόρι τι είναι? δεν θα μπορούσαμε κι αυτόν να τον θεωρήσουμε... ανήθικο?
(CaneSenpai δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jddrs

Νεοφερμένος

Ο jddrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Προφανώς και είναι και αυτός πέφτουλας. Συγνώμη αλλά αν δεν ξέρεις κάποιον και τον αφήνεις να πιάνει κώλο βυζί κλπ τότε τι είσαι? Εσείς θα αφήνατε τελείως αγνώστους?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Προφανώς και είναι και αυτός πέφτουλας. Συγνώμη αλλά αν δεν ξέρεις κάποιον και τον αφήνεις να πιάνει κώλο βυζί κλπ τότε τι είσαι? Εσείς θα αφήνατε τελείως αγνώστους?


Το πέφτουλας είναι πολύ πιο επιεικής χαρακτηρισμός από το "πουτανάκι".
Σταματήστε να βάζετε ταμπέλες σε ανθρώπους, ειδικά από την στιγμή που δεν τους ξέρετε. Η κοπέλα από την 1η στιγμή που είδε κάποιον ήθελε να φασωθεί μαζί του, το ότι δεν θα το έκανα εγώ ή εσύ δεν σημαίνει ότι αυτή είναι λάθος και πρέπει να της προσάπτουμε χαρακτηρισμούς. Όχι, δεν θα ήθελα να φασωθώ από την πρώτη στιγμή με κάποιον, αλλά δεν θα ήθελα και αυτός ο κάποιος από το πρώτο 10λεπτο να σκεφτεί να ικανοποιήσει το πουλί του και τις ορέξεις του.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jddrs

Νεοφερμένος

Ο jddrs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι, ο CaneSenpai δεν είναι καλύτερος. Απ' ότι βλέπω κατηγορείτε εμένα που δεν τον κατηγορώ, ή τουλάχιστον λέτε το παρακάτω:
Το πέφτουλας είναι πολύ πιο επιεικής χαρακτηρισμός από το "πουτανάκι".
Άρα καταδικάζετε αυτό που έκανε όμως επειδή είναι μέλος του φόρουμ δεν θέλετε να του το πείτε.

CaneSenpai θες να την πηδήξεις απλώς έτσι δεν είναι? Ή την θες για την προσωπικότητα της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ναι, ο CaneSenpai δεν είναι καλύτερος. Απ' ότι βλέπω κατηγορείτε εμένα που δεν τον κατηγορώ, ή τουλάχιστον λέτε το παρακάτω:

Άρα καταδικάζετε αυτό που έκανε όμως επειδή είναι μέλος του φόρουμ δεν θέλετε να του το πείτε.

CaneSenpai θες να την πηδήξεις απλώς έτσι δεν είναι? Ή την θες για την προσωπικότητα της?

Δεν κατάλαβες τι εννοούμε. Δεν είπαμε ότι η κοπέλα είναι 'πουτανάκι' και ο CaneSenpai 'πούτανος' (το ότι δεν έχουμε αντίστοιχα 'ισχυρή' λέξη με την αντίστοιχη σημασία για τους άντρες είναι πολύ ενδιαφέρον... :hmm:), αλλά ότι δεν πρέπει να βάζουμε ταμπέλες σε κανέναν από τους δύο.

Θες να φασωθείς και να πιάνεις/να σε πιάνουν στα πρώτα 10 λεπτά? Δικαίωμα και χαρά σου! Θες να κάνεις 5 χρόνια να φτάσεις στο φιλί? Δικαίωμα και χαρά σου! Αφήστε τον καθέναν να κάνει ότι θέλει με το σώμα του και κρίνετε τον εαυτό σας πριν από τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
@jddrs: καθείς είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει στην ερωτική του ζωή. Από τη στιγμή μάλιστα που και οι δύο τους δεν έχουν σχέση, δεν τίθεται κάποιο ηθικό ζήτημα και ό,τι κάνουν το κάνουν με προσωπική ευθύνη. Δεν έχουν να δώσουν λόγο σε κανέναν. Συνεπώς, εσένα τι σε κόφτει ακόμα και αν ήθελαν να βγάλουν τα μάτια τους από το πρώτο ραντεβού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ναι, ο CaneSenpai δεν είναι καλύτερος. Απ' ότι βλέπω κατηγορείτε εμένα που δεν τον κατηγορώ, ή τουλάχιστον λέτε το παρακάτω:

Άρα καταδικάζετε αυτό που έκανε όμως επειδή είναι μέλος του φόρουμ δεν θέλετε να του το πείτε.

CaneSenpai θες να την πηδήξεις απλώς έτσι δεν είναι? Ή την θες για την προσωπικότητα της?

Κατηγορούμε εσένα που κρίνοντας από μαρτυρίες τρίτων για ένα πρόσωπο που δεν ξέρεις, του κολλάς την ρετσινιά της πουτάνας.
Όχι δεν καταδικάζω αυτό που έκανε ο χρήστης, ούτε καταδικάζω την κοπέλα που το δέχτηκε, στην τελική για να τον άφηνε ήταν συναινετικό και το ήθελε, άρα δεν τίθεται ηθικό ζήτημα.
Μπορεί κι αυτή να θέλει να κάνει απλά σεξ γιατί έχει καύλες. Not our problem. Αλλά άμα ο canesenpai ήταν κοπέλα και έγραφε το ποστ θα πέφτατε όλοι με τα μούτρα για το πόσο βιάζεται, και δεν πρέπει, και αχ οι καλές κοπέλες δεν τα κάνουν αυτά.

Σεξιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Σορρυ που αργησα να αναπτησω οποτε για παμ.

Εγω πιστευω οτι τα πιο πολλα κοριτσια αυτην την στιγμη εχουν γινει λιγο πιο "ευκολες" ας πουμε. Τωρα η δικια μου δεν σε καμια περιπτωση δεν ειναι πουτα**** οπως ειπε καποιος πριν. Ισως να το παρακανα και εγω λιγο με το χουφτωμα αλλα μου αρεσε τρομερα η κοπελα. 2 ωρες φιλιομασταν στην κυριολεξια δεν την χουφτωνα μονο ...

Και ναι ισχυει οτι βγηκα ο μαγκας που την εκανα οτι "ηθελα" και αυτη η ανηθικη δλδ κλαιω..Λες και αυτης δεν της αρεσε και την εκμεταλευτηκα. Ενταξει στην αρχη το παραδεχομαι ηθελα να κανω την φαση μου να δω πως ειναι αλλα τελικα μου αρεσε το κοριτσι και οχι δεν θελω να την π***** μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Αυτη τη...φιλοσοφία περί πιο εύκολων και πιο δύσκολων καλυτερα να προσπαθήσεις να την αποβάλλεις τωρα που εισαι ακομα μικρός :P Παλι θα πω οτι η καθεμία κανει ο,τι θέλει. Καποιες μπορει να ειναι ο χαρακτήρας τους ετσι και να το πηγαίνουν πιο αργα,αλλες μπορει να θελουν σχεση,αλλες μονο να φασωθουν οπως λες και εσυ. Ας κανουν ο,τι θελουν και ας αποφεύγουμε σεξιστικους χαρακτηρισμούς.
Για το θεμα σου,εγω προσωπικά πιστεύω οτι βιαστηκες λιγο αλλα αφου το θέλατε και οι δυο τοτε νταξ,τι να πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top