Πως βλέπει το αντίθετο φύλο ένα ομοφυλοφιλικό ζευγάρι;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορούμε να μηλήσουμε ελέυθερα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θες να πεις.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θες να πεις.. :D

Θα το πώ κομψά:D :worry:

άν μια γυναίκα
φτιάχνετε με το γλύψιμο στην επίμαχη μεριά ενώς άντρα απο μία γυναίκα(σε πορνό)

ή της αρέσει ο άντρας να μην ειναι πολύ κούκλος και να κάνει την ανάλογη πράξη(δηλαδή να μην ειναι δύμετρος παίδαρος άλλα νορμάλ)και να παίζει σε τσόντες

και βλέπει πορνό άλλα όχι με γκέι

τότε δεν εχει βρεί το σωστό πορνό με γκέι για να δει


ουάουυυυ το είπα όσο πιο κομψά μορεί να το πεί άνθρωπος, ειμαι φοβερή

Τώρα πιστέυω να ειναι καλύτερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω δεν το καταλαβα...:redface:
Σορυ κιολας mania μου αλλα μαλλον καποιο καλωδιο μου βγηκε παλι και δεν το επιασα το παραπανω...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μωρέ κομψά το είπες εσύ, εγώ πάντως δεν κατάλαβα και πολλά.. :D

Εντιτ: Κι απ' όσο βλέπω δεν είμαι η μόνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μωρέ κομψά το είπες εσύ, εγώ πάντως δεν κατάλαβα και πολλά.. :D

Εντιτ: Κι απ' όσο βλέπω δεν είμαι η μόνη..


σόρυ παιδιά θα δώ πώς θα το σουλουπώσω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ομοφυλοφιλικό σεξ γυναικών μου φαίνεται αηδία, όχι με την έννοια οτι κατακρίνω όσες το κάνουν, με την έννοια οτι μου φαίνεται αηδία αν φανταστώ τον εαυτό μου στη θέση μιας απο αυτές. Το ομοφυλοφιλικό ανδρών αν και δεν με φτιάχνει, δεν με απωθεί κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μανια ουτε εγω σε πιανω νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προσωπικά μου φέρνει μεγάλη αηδία ακόμη και η σκέψη δύο αντρών να κάνουν σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το ομοφυλοφιλικό σεξ γυναικών μου φαίνεται αηδία, όχι με την έννοια οτι κατακρίνω όσες το κάνουν, με την έννοια οτι μου φαίνεται αηδία αν φανταστώ τον εαυτό μου στη θέση μιας απο αυτές. Το ομοφυλοφιλικό ανδρών αν και δεν με φτιάχνει, δεν με απωθεί κιόλας.

Aκριβως μα ακριβως το ιδιο και σε εμενα, απλως με αντεστραμενα τα ..."ζευγαρια".:)
Με λιγα λογια το λεσβιακο sex σιγουρα δεν μου προκαλει αηδια, αλλα δεν ειναι και κατι που θα με εξιταρει ιδιατερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η θέα δύο γυναικών (οι οποίες είναι θεές όμως) σαφώς και μ'εξιτάρει σεξουαλικά. Αντιθέτως δύο άντρες, όσο όμορφοι και αν είναι, μου προκαλούν αηδία. Ακόμα και αν υπάρχει γυναίκα ανάμεσά τους. Γενικά βρίσκω πολύ άσχημη εικόνα δύο γυμνά αντρικά κορμιά να ακουμπάει το ένα το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως αν και μου φαίνεται αηδία η εικόνα δύο γυναικών σε ερωτικές περιπτύξεις, ενίοτε μπορεί και να με "ανάψει" η εικόνα μιας γυναίκας που κάνει στριπτίζ (ειδικά με άντρες απο κάτω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το ομοφυλοφιλικό σεξ γυναικών μου φαίνεται αηδία, όχι με την έννοια οτι κατακρίνω όσες το κάνουν, με την έννοια οτι μου φαίνεται αηδία αν φανταστώ τον εαυτό μου στη θέση μιας απο αυτές. Το ομοφυλοφιλικό ανδρών αν και δεν με φτιάχνει, δεν με απωθεί κιόλας.

+1000000 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Η θέα δύο γυναικών (οι οποίες είναι θεές όμως) σαφώς και μ'εξιτάρει σεξουαλικά. Αντιθέτως δύο άντρες, όσο όμορφοι και αν είναι, μου προκαλούν αηδία. Ακόμα και αν υπάρχει γυναίκα ανάμεσά τους. Γενικά βρίσκω πολύ άσχημη εικόνα δύο γυμνά αντρικά κορμιά να ακουμπάει το ένα το άλλο.

Συμφωνώ και να προσθέσω, οι γυναίκες να μην έχουν και πολύ αισχρόφατσες. :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Η θέα δύο γυναικών (οι οποίες είναι θεές όμως) σαφώς και μ'εξιτάρει σεξουαλικά. Αντιθέτως δύο άντρες, όσο όμορφοι και αν είναι, μου προκαλούν αηδία. Ακόμα και αν υπάρχει γυναίκα ανάμεσά τους. Γενικά βρίσκω πολύ άσχημη εικόνα δύο γυμνά αντρικά κορμιά να ακουμπάει το ένα το άλλο.

Συμφωνώ απολύτως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θα το πώ κομψά:D :worry:

άν μια γυναίκα
φτιάχνετε με το γλύψιμο στην επίμαχη μεριά ενώς άντρα απο μία γυναίκα(σε πορνό)

ή της αρέσει ο άντρας να μην ειναι πολύ κούκλος και να κάνει την ανάλογη πράξη(δηλαδή να μην ειναι δύμετρος παίδαρος άλλα νορμάλ)και να παίζει σε τσόντες

και βλέπει πορνό άλλα όχι με γκέι

τότε δεν εχει βρεί το σωστό πορνό με γκέι για να δει


ουάουυυυ το είπα όσο πιο κομψά μορεί να το πεί άνθρωπος, ειμαι φοβερή

Τώρα πιστέυω να ειναι καλύτερα:D

Στη μεταφρασμένη έκδοση (μανία μου ελπίζω να το έπιασα!) :

Αν σε μια γυναίκα αρέσει να βλέπει ταινίες με πρωταγωνιστές άτομα του αντίθετου φίλου, στις ετεροφιλικές ταινίες ο άντρας θα πρέπει να είναι δίμετρος και κούκλος κτλ, ενώ στις ομοφυλοφιλικές νά έχει κάποια χαμηλότερα "standars" γιατί υποβαθμίζεται αλλιώς (εμ τώρα ούτε εγώ δεν κατάλαβα τι είπα, τέσπα, ελπίζω να είναι αυτό που εννοείς μάνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στη μεταφρασμένη έκδοση (μανία μου ελπίζω να το έπιασα!) :

Αν σε μια γυναίκα αρέσει να βλέπει ταινίες με πρωταγωνιστές άτομα του αντίθετου φίλου, στις ετεροφιλικές ταινίες ο άντρας θα πρέπει να είναι δίμετρος και κούκλος κτλ, ενώ στις ομοφυλοφιλικές νά έχει κάποια χαμηλότερα "standars" γιατί υποβαθμίζεται αλλιώς (εμ τώρα ούτε εγώ δεν κατάλαβα τι είπα, τέσπα, ελπίζω να είναι αυτό που εννοείς μάνια)


Οχι άντίθετο άν δεν έχεις πρόβλημα σε μια τσόντα ετερόφυλών να μήν ειναι και πέδαρος αντός που το κάνει με την γυναίκα
και όταν μια γυναίκα της αρεσει και φτιάχνετε να βλέπει σε τσόντα μια άλλη γυναίκα να γλύφει την πίσω τρύπα ενώς άντρα τότε δεν έχει βρεί την κατάλληλη γκέι τσόντα ακόμα:D

Αυτή ήταν η τελευτέα προσπάθεια άν ειπα κάτι άσεμνο παρακαλώ διαγράψτε το;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top