Σχετικά με το paypal

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
υπόψιν κάθε φόρτιση της προπληρωμένης χρεώνει 1 ευρω
την χρησιμοποιώ σε efood, αγορες και g2a αλλα αυτό που κατάλαβα είναι οτι η προπληρωμένη απλα σου δίνει μια αίσθηση ασφάλειας..
στα 3 χρόνια που την χρησιμοποιώ κανένα μαγαζί δεν μου τράβηξε παραπάνω χρήματα απο όσο έπρεπε
και χρεωστική να βάλεις μην φοβάσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πεταμενα λεφτα σε χρεωσεις. Μια χαρα κανεις τη δουλεια σου με τη χρεωστικη αρκει να μην ψωνιζεις απο αμφιβολα καταστηματα. Και εννοειται πως το paypal δεν συγκαταλεγεται στα επικινδυνα σαιτ. Παντως εχει δουλεψει η προπαγανδα των τραπεζων για τις ασφαλεις προπληρωμενες...

:confused:

η προπληρωμένη σου κρατάει λίγα λεφτά όταν παίρνεις και σου κρατάει λίγα λεφτά όταν βάζεις δε σε χρεώνει τπτ παραπάνω. Οπότε αν κάνεις αναλήψεις όταν συγκεντρώνεται μεγάλο ποσό τότε δεν έχεις ζημιά από την χρέωση αυτή.

Βάζοντας κάθε φορά όσα θέλω για συναλλαγή νιώθω ασφαλής.... το ίδιο πράγμα θα έκανα αν έκανα ένα δεύτερο λογαριασμό που θα τον ονόμαζα internetολογαριασμό.

Την προπληρωμένη αυτή την στιγμη την έχω sto paypal , στο bet365 και κάθε λογής αγορά από το internet ενώ την κανονική κάρτα την έχω για την ενχόρια αγορά.

Ούτε εμένα δε μου τράβηξε λεφτά παραπάνω αυτό δε σημαίνει πως πρέπει να είμαι χύμα και να κάνω yolo αγορές με την κάρτα που έχω τα πολλά λεφτά.

Εκτός από υποκλοπή μπορεί να αγοράσει κάποιος ένα προιόν που είναι πολύ ακριβό καταλάθως αν χρησιμοποιείς το κόλπο focko-προπληρωμένη τότε δε χρεώνεσαι γιατί δεν υπάρχουν στην κάρτα τόσα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
φόκο άνοιξε δεύτερο λογαριασμό και βάζε όσα χρήματα θέλεις εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Τώρα που λέτε για τα τραπεζικά, μπορώ να ανοίξω λογαριασμό σε κάποια τράπεζα, ή θα μου τον βγάλουν από την μύτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
η προπληρωμένη σου κρατάει λίγα λεφτά όταν παίρνεις και σου κρατάει λίγα λεφτά όταν βάζεις δε σε χρεώνει τπτ παραπάνω. Οπότε αν κάνεις αναλήψεις όταν συγκεντρώνεται μεγάλο ποσό τότε δεν έχεις ζημιά από την χρέωση αυτή.
στις αγορές πλέων εμένα δεν μου κρατάει τίποτα.το άλλαξαν πρόσφατα. μόνο η φόρτιση χρεώνει το ευρω.
πχ αν βάλω 100 ευρώ μπαίνουν 99
αν βάλω 10 μπαίνουν 9

το paypal η χρησιμότητα που έχει είναι για αγορές απο ebay που νομίζω εκει δεν υπάρχει άλλος τρόπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Τώρα που λέτε για τα τραπεζικά, μπορώ να ανοίξω λογαριασμό σε κάποια τράπεζα, ή θα μου τον βγάλουν από την μύτη?


Εαν έχεις ήδη λογαριασμό στο όνομα σου δεν επιτρέπεται να ανοίξεις καινούργιο εξαιτίας των capital controls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εαν έχεις ήδη λογαριασμό στο όνομα σου δεν επιτρέπεται να ανοίξεις καινούργιο εξαιτίας των capital controls.

Εάν δεν έχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Εάν δεν έχω?


Μόνο κάτω απο συγκεκριμένες περιπτώσεις όπως είναι η πληρωμή μισθοδοσίας προσωπικού ή αποπληρωμή χρεών προς την τράπεζα που είχες πριν την 28 Ιουνίου 2015,την καταβολή συντάξεων και προνοιακών επιδομάτων,την εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων ως έφεδρος οπλίτης στις ένοπλες δυνάμεις της χώρας το άνοιγμα λογαριασμού προς εξυπηρέτηση χρεών προς το δημόσιο πάντα φυσικά με την έγγραφη άδεια του φορέα (εργοδότη,ασφαλιστικού φορέα,στρατολογικής υπηρεσίας) και με υπεύθυνη δήώση ότι δεν διαθέτεις άλλο λογαριασμό με τον οποίο μπορέίς να εξυπηρετήσεις τις ανάγκες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Μόνο κάτω απο συγκεκριμένες περιπτώσεις όπως είναι η πληρωμή μισθοδοσίας προσωπικού ή αποπληρωμή χρεών προς την τράπεζα που είχες πριν την 28 Ιουνίου 2015,την καταβολή συντάξεων και προνοιακών επιδομάτων,την εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων ως έφεδρος οπλίτης στις ένοπλες δυνάμεις της χώρας το άνοιγμα λογαριασμού προς εξυπηρέτηση χρεών προς το δημόσιο πάντα φυσικά με την έγγραφη άδεια του φορέα (εργοδότη,ασφαλιστικού φορέα,στρατολογικής υπηρεσίας) και με υπεύθυνη δήώση ότι δεν διαθέτεις άλλο λογαριασμό με τον οποίο μπορέίς να εξυπηρετήσεις τις ανάγκες σου

Οπότε δεν μπορώ. Κρίμα. Ευχαριστώ πολύ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
"LO, its me" :D

Ερώτηση! Εάν θέλω να κάνω μία πληρωμή μέσω paypal, μπορώ να κάνω link την προπληρωμένη μου κάρτα στην paypal και έτσι να πληρώσω, ή ντε και καλά χρεωστική/πιστωτική?! Η prepaid μου είναι από Εθνική, "VISA".

Και εάν το site έχει ως επιλογή "Credit Cards", εκεί μπορώ να χρησιμοποιήσω απευθείας την prepaid?! Επειδή είναι VISA και διάβασα σε ένα φόρουμ ότι oi prepaid φαίνονται σαν credit card, αφού είναι VISA :D

ΕΝΤΙΤ: Εάν η επιλογή είναι κάπως έτσι
https://prnt.sc/dz4s0k
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
"LO, its me" :D

Ερώτηση! Εάν θέλω να κάνω μία πληρωμή μέσω paypal, μπορώ να κάνω link την προπληρωμένη μου κάρτα στην paypal και έτσι να πληρώσω, ή ντε και καλά χρεωστική/πιστωτική?! Η prepaid μου είναι από Εθνική, "VISA".

Και εάν το site έχει ως επιλογή "Credit Cards", εκεί μπορώ να χρησιμοποιήσω απευθείας την prepaid?! Επειδή είναι VISA και διάβασα σε ένα φόρουμ ότι oi prepaid φαίνονται σαν credit card, αφού είναι VISA :D

ΕΝΤΙΤ: Εάν η επιλογή είναι κάπως έτσι
https://prnt.sc/dz4s0k
1.) Γιατί να έχεις prepaid; Είναι by far οι πιο άβολες κάρτες που θα μπορούσες να έχεις. Αν φοβάσαι για το υπόλοιπο του λογαριασμού σου όταν χρησιμοποιείς την χρεωστική σου για αγορές, φτιάξε δύο λογαριασμούς στην ίδια τράπεζα και κάνε μεταφορές από τον έναν λογαριασμό (που έχεις τα "πολλά" λεφτά) στον άλλον λογαριασμό (που έχεις συνδεδεμένο με την κάρτα-->δεν αφήνεις πολλά λεφτά εκεί μέσα) μέσω e-banking. Θα μου πεις: "Πώς να το κάνω αυτό ρε Τζέι; Έχουμε capital controls... Well, όταν δοθεί η δυνατότητα να ανοίγεις λογαριασμούς, να το κάνεις το συντομότερο :hehe:
2.) Μπορείς να συνδέσεις την prepaid σου στο paypal, όμως ίσως αντιμετωπίσεις κάποια προβλήματα με το validation της κάρτας ή ίσως να μην σου αναγνωρίσει το ποσό που έκανες top up στην κάρτα.
3.) Οπουδηποτε στο internet βλέπεις την επιλογή "credit card" ή "credit/debit card" μπορείς να χρησιμοποιείς την prepaid σου κανονικά. Απλά keep in mind ότι σε μερικές εταιρίες (κυρίως για αεροπορικά εισιτήρια) ίσως χρειαστεί να χρεωθείς προμήθεια συναλλαγής, αν η κάρτα σου δεν αναγνωρισθεί σαν visa debit ή visa electron.

Γενική συμβουλή προς όλους: Αν σκοπεύετε να πληρώνετε με κάρτες, να μην προτιμήσετε ΠΟΤΕ τις κάρτες της American Express. Ειδικά τώρα που σχεδόν όλες οι επιχειρήσεις βάζουν POS της Εθνικής :hehe: Η american express έχει προμήθεια επί της συναλλαγής ~3,5% και σε περίπτωση αεροπορικών εισιτήριων, θα το πληρώσετε εσείς αυτό το καπέλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
1.) Γιατί να έχεις prepaid; Είναι by far οι πιο άβολες κάρτες που θα μπορούσες να έχεις. Αν φοβάσαι για το υπόλοιπο του λογαριασμού σου όταν χρησιμοποιείς την χρεωστική σου για αγορές, φτιάξε δύο λογαριασμούς στην ίδια τράπεζα και κάνε μεταφορές από τον έναν λογαριασμό (που έχεις τα "πολλά" λεφτά) στον άλλον λογαριασμό (που έχεις συνδεδεμένο με την κάρτα-->δεν αφήνεις πολλά λεφτά εκεί μέσα) μέσω e-banking. Θα μου πεις: "Πώς να το κάνω αυτό ρε Τζέι; Έχουμε capital controls... Well, όταν δοθεί η δυνατότητα να ανοίγεις λογαριασμούς, να το κάνεις το συντομότερο :hehe:


Η american express έχει προμήθεια επί της συναλλαγής ~3,5% και σε περίπτωση αεροπορικών εισιτήριων, θα το πληρώσετε εσείς αυτό το καπέλο.


Δεν πρόκειται να αρθούν τώρα τα capital controls το τραπεζικό μας σύστημα τελεί ακόμα υπο κατάρρευση και οι καταθέσεις φεύγουν ακόμα στο εξωτερικό και στα στρώματα.Πήγα Κύπρο άνοιξα λογαριασμό έβγαλα κάρτα για e banking και την χρησιμοποιώ όποτε γουστάρω γιατί εδώ στις ελλεεινές τράπεζες δεν έχουν μπέσα ήθελα να κάνω αγορά πριν 1 μήνα απο Αγγλία και η ΕΘνική ακύρωνε την τραπεζική συναλλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Α μιας και το φέρατε στην επιφάνεια, πληρωμές μέσω PayPal από το εξωτερικό, από τι πόσο και πάνω/μήνα ενδέχεται να κινήσουν υποψίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Α μιας και το φέρατε στην επιφάνεια, πληρωμές μέσω PayPal από το εξωτερικό, από τι πόσο και πάνω/μήνα ενδέχεται να κινήσουν υποψίες;

Τι εννοείς να κινήσουν υποψίες? Εαν μιλάμε για online καταστήματα του εξωτερικού που εκκαθαρίζουν τις συναλλαγές τους σε ξένες τράπεζες μπορείς μέχρι τό όριο που εγκρίνει η επιτροπή τραπεζικών συναλλαγών του Γενικού Λογιστήριου του Κράτους και των υποεπιτροπών που λειτουργούν στα κατά τόπους καταστήματα.Ακριβές όριο δεν υπάρχει ανά πελάτη μόνο ενας πίνακας που ορίζει οτι οι 4 συστημικές τράπεζες μπορούν να εγκρίνουν μέχρι 112 εκατομμύρια ευρώ εβδομαδιαία και κάποια μικρότερα ποσά οι υπόλοιπες τράπεζες που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα





Eμένα δεν μου ενέκριναν συναλλαγή συνολικού ύψους 870 αγγλικών λιρών οπότε έκανα συναλλαγή μέσω κάρτα που διαθέτω σε άλλο πιστωτικό ίδρυμα του εξωτερικού.Φαντάζομαι θα είχε καλύψει το εβδομαδιαίο όριο που μπορούσε να εγκρίνει η ΕΘνική Τράπεζα και γι αυτό μου ακύρωνε την συναλλαγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    40.7 KB · Εμφανίσεις: 460
  • Capture1.PNG
    Capture1.PNG
    7.5 KB · Εμφανίσεις: 435
Τελευταία επεξεργασία:

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Είχε κανείς άλλος πρόβλημα με την επικύρωση της διεύθυνσης κατοικίας που ζητά το paypal; Θέλει λογαριασμούς ή οποιοδήποτε έγγραφο πιστοποιεί ότι η διεύθυνσή μου είναι αυτή που έχω δηλώσει. Προφανώς όλα τα έγγραφα είναι στα ελληνικά όμως. Χρειάζεται μετάφραση από πιστοποιημένο μεταφραστή ή μπορώ να δηλώσω απευθείας τη διεύθυνσή μου με ελληνικούς χαρακτήρες; :worry:

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Είχε κανείς άλλος πρόβλημα με την επικύρωση της διεύθυνσης κατοικίας που ζητά το paypal; Θέλει λογαριασμούς ή οποιοδήποτε έγγραφο πιστοποιεί ότι η διεύθυνσή μου είναι αυτή που έχω δηλώσει. Προφανώς όλα τα έγγραφα είναι στα ελληνικά όμως. Χρειάζεται μετάφραση από πιστοποιημένο μεταφραστή ή μπορώ να δηλώσω απευθείας τη διεύθυνσή μου με ελληνικούς χαρακτήρες; :worry:

Ευχαριστώ!

Το paypal δεν ζητα πιστοποιηση διευθυνσης. τι μαντεμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Είχε κανείς άλλος πρόβλημα με την επικύρωση της διεύθυνσης κατοικίας που ζητά το paypal; Θέλει λογαριασμούς ή οποιοδήποτε έγγραφο πιστοποιεί ότι η διεύθυνσή μου είναι αυτή που έχω δηλώσει. Προφανώς όλα τα έγγραφα είναι στα ελληνικά όμως. Χρειάζεται μετάφραση από πιστοποιημένο μεταφραστή ή μπορώ να δηλώσω απευθείας τη διεύθυνσή μου με ελληνικούς χαρακτήρες; :worry:

Ευχαριστώ!
Όχι δεν πειράζει να είναι στα ελληνικά! Εγώ είχα στείλει σκανναρισμένο έναν λογαριασμό Vodafone του κινητού μου. ;)

Edit: a ok νόμιζα ότι αναφέρεσαι στην επιβεβαίωση της διεύθυνσης κατοικίας. Αν είσαι στη φάση της αρχικής εγγραφής στο PayPal όπου σου ζητάει διεύθυνση, εγώ να πω ότι είχα βάλει τη διέθυνσή μου με αγγλικούς χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Όχι δεν πειράζει να είναι στα ελληνικά! Εγώ είχα στείλει σκανναρισμένο έναν λογαριασμό Vodafone του κινητού μου. ;)

Edit: a ok νόμιζα ότι αναφέρεσαι στην επιβεβαίωση της διεύθυνσης κατοικίας. Αν είσαι στη φάση της αρχικής εγγραφής στο PayPal όπου σου ζητάει διεύθυνση, εγώ να πω ότι είχα βάλει τη διέθυνσή μου με αγγλικούς χαρακτήρες.

Στην επιβεβαίωση αναφέρομαι! Άρα σου το δέχτηκε κανονικά; Τέλεια! Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Από πότε ζητάει το paypal επιβεβαίωση διεύθυνσης κατοικίας κατά την εγγραφή; :P

Εγώ είχα βάλει shipping και billing address την διεύθυνση του τόπου σπουδών και όχι την μόνιμη κατοικία. Ξέρω ότι έκανα βλακεία για το billing address, γιατί στην τράπεζα είχα δηλώσει τη διεύθυνση της μόνιμης κατοικίας. Παρόλ' αυτά δεν έχει γίνει κάτι, βέβαια... (μήπως την γλίτωσα επειδή έχω συνδέσει μόνο την χρεωστική κάρτα και όχι τον λογαριασμό; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top