• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ElenS17

Νεοφερμένος

Η ElenS17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επικοινώνησε μαζί μου. Έχω No1 πρόταση από Θεσσαλονίκη.


Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα. Δεν μου βγάζει τέτοια επιλογή στο προφίλ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElenS17

Νεοφερμένος

Η ElenS17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.

:( Δεν μου βγαίνουν σαν επιλογές αυτά που λες. Μπορείς να μου στείλεις εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιρις7

Νεοφερμένος

Η ιρις7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα,ειμαι καινουργια στο φορουμ!τι γνωμη εχετε για τον κ.κωνσταντινιδη?

Σημείωση συντονιστή: Απαντήσεις μόνο με προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦανήA

Νεοφερμένος

Η ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μπορείς να μου στείλεις e-mail, για πλαστικό στην Θεσ/νίκη που ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenita91

Νεοφερμένος

Η elenita91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα Φανή. Σού έστειλα προσωπικό μήνυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariakv

Νεοφερμένος

Η mariakv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας..θα εκτιμουσα πολυ την βοήθεια σας..Ρινοπλαστικη για αισθητικούς καθαρα λόγους..Ποιον θα μου προτείνατε;εχω ηδη κάνει μια φορα με οχι επιθυμητο αποτέλεσμα κ δεν ξέρω ποιον πραγματικά να εμπιστευτω .Σε προσωπικο μήνυμα παρακαλώ αφου δεν γίνεται να διμοσιευουμε ονοματα ..Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani3

Νεοφερμένος

Η fani3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχει κάνει κανείς πρόσφατα επέμβαση στο Λου;Σκέφτομαι να προχωρήσω άμεσα και θα ήθελα πολύ να με βοηθήσετε.Σε προσωπικό μην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki85

Νεοφερμένος

Η Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά Γεια Σας!! Μια ερώτηση όποιος ξέρει, έκανα πριν μια βδομάδα ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ ακόμα να χαμογελάσω κανονικά.. εσάς πόσο σας κράτησε μέχρι να φύγει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦανήA

Νεοφερμένος

Η ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα και χρόνια πολλά! Η κόρη μου έκανε πριν 10 μέρες επέμβαση στη Θεσσσαλονίκη και δεν μπορεί ακόμα να χαμογελάσει κανονικά. Νομίζω είναι φυσιολογικό. Η μύτη και η περιοχή γύρω από αυτήν θα είναι λίγο μουδιασμένη για καιρό. Άλλωστε ο γιατρός της είπε να αποφεύγει τους έντονους μορφασμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki85

Νεοφερμένος

Η Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι ειμαι ήδη καλύτερα Ευχαριστώ έβγαλα και τη νάρθηκα πολύ ωραίο το αποτέλεσμα! Καλή μας ανάρρωση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efaki86

Νεοφερμένος

Η efaki86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Έχω ήδη κάνει 2 αποτυχημένες επεμβάσεις ρινοπλαστικής σε πασίγνωστο ΩΡΛ και είμαι πολύ απογοητευμένη από το αισθητικό αποτέλεσμα :( . Ευτυχώς η μύτη μου δεν έχει λειτουργικό πρόβλημα και αναπνέω καλά.
Σκέφτομαι να κάνω και μια τρίτη ρινοπλαστική, θα μπορούσατε να μου στείλετε σε προσωπικο μήνυμα ονόματα γιατρών με εμπειρία στην επανορθωτική ρινοπλαστική; Σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινακι

Νεοφερμένος

Η Κατερινακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας και απο εμενα θελω και εγω να κανω ρινοπλαστικη, εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην Θεσσαλονικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariasta

Νεοφερμένος

Η mariasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα.
Θα ηθελα να ρωτήσω τι γνωρίζετε για έναν συγκεκριμενο γνωστο γιατρο ρινοπλαστικής με ιατρείο στον γέρακα. Επειδή είμαι πολύ αγχωμένη θα εκτιμούσα ειλικρινά τα σχόλια σας.


Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lol123

Νεοφερμένος

Ο Lol123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.. έκανα αφαιρέσει υβου και διάφραγμα πριν ένα μήνα και έξι μέρες.. η μύτη μου προς το παρον μου αρέσει(αν και δεν είχα κανένα μεγάλο θέμα,γι αυτό ίσως να μη μου φαίνεται μεγάλη αλλαγή) αλλά αντί να με ενοχλεί το πρήξιμο στην μύτη που είναι φυσιολογικό, είμαι πρησμένη στα μάγουλα και νιώθω χαλια.. το έχει πάθει κανείς άλλος αυτό; Θα πρέπει όντως να περιμένω εξάμηνο να φύγει το πρήξιμο από τα μάγουλα;; Κάθε άποψη θα βοηθήσει... έχω ψιλό σοκαριστεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariasta

Νεοφερμένος

Η mariasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα
Έχει κάποιος να μου πεις προσωπική αξιόπιστη γνώμη για τον λουλουδη;;
Είναι σημαντικο για μένα να γνωρίζω καθώς μάλλον θα προχωρήσω μαζί του σε ρινοπλαστικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Maraki85

Νεοφερμένος

Η Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.. έκανα αφαιρέσει υβου και διάφραγμα πριν ένα μήνα και έξι μέρες.. η μύτη μου προς το παρον μου αρέσει(αν και δεν είχα κανένα μεγάλο θέμα,γι αυτό ίσως να μη μου φαίνεται μεγάλη αλλαγή) αλλά αντί να με ενοχλεί το πρήξιμο στην μύτη που είναι φυσιολογικό, είμαι πρησμένη στα μάγουλα και νιώθω χαλια.. το έχει πάθει κανείς άλλος αυτό; Θα πρέπει όντως να περιμένω εξάμηνο να φύγει το πρήξιμο από τα μάγουλα;; Κάθε άποψη θα βοηθήσει... έχω ψιλό σοκαριστεί..

Κι εγώ είχα πρησμένα μάγουλα είναι πολύ φυσιολογικό αλλά θα περάσει! Εξάμηνο θέλει το πρήξιμο στη μύτη στα μάγουλα 2 βδομάδες το πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lol123

Νεοφερμένος

Ο Lol123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ είχα πρησμένα μάγουλα είναι πολύ φυσιολογικό αλλά θα περάσει! Εξάμηνο θέλει το πρήξιμο στη μύτη στα μάγουλα 2 βδομάδες το πολύ

Μaraki85 σε ευχαριστώ γι την απάντηση..☺️ Στην μύτη το ξέρω ότι θέλει εξάμηνο αλλά τα μάγουλα μου έχει περάσει ένας μήνας και εννιά μέρες και ακόμα υπάρχει οίδημα.. εσένα στις δυο εβδομάδες σου έφυγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irakou

Νεοφερμένος

Η irakou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν θα σου πω την δίκη μου εμπειρία πολύ ειλικρινά και επειδή μπορώ να νιώσω και να κατανοήσω την αγωνία σου! Εγώ έκανα χειρουργείο στις 16 Απριλίου, το έκανα μετά από πολύ ψάξιμο στον [......] Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη και κυρίως ευτυχισμένη με το τέλειο αποτέλεσμα που έχω και φαντάσου η μύτη μου είναι ακόμα πρησμένη και θα φτιάξει κ άλλο! Στο λέω μέσα από την καρδια μου πήγαινε σε αυτόν τον γιατρό και θα με θυμηθείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top