• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ωτοπλαστική

marilita2

Νεοφερμένος

Η marilita2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια έχω πρόβλημα με τα αυτάκια μου ( . . .η κατάληξη -κια δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτική :/:).Σκέφτομαι να κάνω πλαστική και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς εμπείρια ή αν έχει ακούσει για το κόστος ,σε πόσο καίρο φαίνοντε τα αποτελέσματα ,αν είναι επώδυνη και αν το αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικό .
Σημείωση από ΟΔ:
Η δυσφήμιση διώκεται ποινικά. Η δυσφήμιση δεν αφορά μόνο τους ιδιοκτήτες του site, αλλά ο θιγόμενος έχει δικαίωμα να ζητήσει την άρση του απορρήτου για τον καθεαυτό συντάκτη του μηνύματος. Για αυτό το λόγο και σε αυτό το θέμα δεν επιτρέπεται η ευθέως και ονομαστική ζήτηση ή/και αντιπαραβολή γνώμης και συμπερασμάτων για όσους επαγγελματίες ασχολούνται με αυτές τις επεμβάσεις. Λόγω του νόμου περί δυσφήμισης θα ήμασταν υποχρεωμένοι ως ΟΔ να διαγράφουμε κάθε αρνητικό σχόλιο (δεν διώκεται ποινικά μόνο η συκοφαντική δυσφήμιση αλλά και σε πολλές περιπτώσεις και η δυσφήμιση), αυτό θα ήταν από την πλευρά μας κάτι μη επιθυμητό αφού θα υπήρχε μια ξεκάθαρη μεροληψία υπερ των θετικών σχολίων κάτι που μοιάζει με επιρροή της κοινής γνώμης και την γνώμη των μελών μας. Το θέμα αυτό προορίζεται μόνο στην ανταλλαγή απόψεων και βοήθειας για την διαδικασία της ωτοπλαστικής γενική ή ειδική. Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να ανταλλάσσετε γνώμη για γιατρούς μέσω προσωπικών μηνυμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
δεν ειναι επωδυνη σαν χειρουργειο απλα τις πρωτες 2-3 μερες θα σε ενοχλει αρκετα το οτι θα φορας καποια κορδελα...αυτη παρεπιμπτοντως την κρατας για 2 εβδομαδες και οπως σου ειπα δεν ειναι ενοχλητικο μετα το περας των 2 αυτων ημερων...το κοστος κυμαινεται γυρω στα 1700Ε,τα αποτελεσματα ειναι αμεσα και απολυτα ικανοποιητικα...πιστευω οτι αν το θες και σε ενοχλει τοσο πολυ,η ενοχληση αυτη δε θα σου ειναι τιποτα....απλα μην την κανεις καλοκαιρι γιατι θα σκασεις απο τη ζεστη με τη κορδελα....πρεπει ομως να επιλεξεις και τον καταλληλο γιατρο!!!αν θες κατι στειλε μ μνμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marmes7

Νεοφερμένος

Η marmes7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα,
Ενδιαφερομαι να κανω ωτοπλαστικη αλλα δυστυχως δεν εχω καποιον γνωστο να μου προτεινει καποιο καλο γιατρο. Θα ηθελα καποιες πληροφοριες για γιατρους καθως και για τιμες. Εχω ψαξει αρκετα αλλα περισσοτερο μπερδευτηκα ειναι η αληθεια! Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top