Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπαίνω στο δωμάτιο, κοιτάω στο χαλί και τι βλέπω!!!!!!! μία ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΑ ΝΑ!! γιγάντια λέμε!!!! Έμφραγμα είχα πάθει και να τη σκοτώσω φοβόμουν, φωνάζω τον μπαμπά μου να την σκοτώσει δεν άκουγε... Τι να κάνω πάω να την σκωτώσω εγώ μου ξέφυγε αφού έκανε τα τρελά της πρώτα(δεν ξέρω πως αλλά την αναποδογύρισα καταλάθος αφήστε...) και που πήγε??????? ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα ηταν μεσα στο παπουτσι μου,,πριν το φορεσω..

γιαυτο τα τιναζω παντα..

ζω μεστις ελιες βεβαια οποτε εχω μπλικα ζουζουνια,,κυριως αραχνες-που εχω μια φοβια..- και κατι βρωμερα σκουληκια..

η σαρανταποδαρουσα αν την δεις,,δεν σκοτωνεται ευκολα..πρεπει να την πατησεις με το ποδι..ολοκληρο,,και να την λιωσεις τελειως..αλοιφη μιλαμε..:D αλλιως ζει και περπαταει παραπερα..

παντως δεν τσιμπαει..και να σε τσιμπησει με την ουρα της,,αντε καμια κοκκινιλα να κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τι εμπειρίες έχεται, ποια είναι η απόλυτη μέθοδος εξολόθρευσης τους. Πως αντιμετοπίζεται μια "συνάντηση" μαζί τους?

Τι μου θύμισες;;; Είχα εξεταστική και το προηγούμενο βράδυ είχε μπει μια ιπτάμενη στο σπίτι :devil::devil::devil: και ερχόταν κατά πάνω μου. Κόντεψα να μείνω στον τόπο. Δεν υπάρχει απόλυτη μέθοδος εξολόθρευσης, μόνο ο πατέρας μου, που αν δεν ερχόταν τόσο μακρινό ταξίδι για να την βρεί και να την σκοτώσει δεν θα είχα πάει να δώσω εξετάσεις. Εν το μεταξύ, μέχρι να έρθει είχα πάει να κοιμηθώ στην γειτόνισσα. Ας είναι καλά οι γείτονες σε κάτι τέτοια. :redface::redface::redface::redface: Τις τρέμω τις κατσαρίδες και τις σιχαίνομαι.


Σημ: λένε πως μετά από πυρηνικό πόλεμο θα είναι οι μόνες που θα επιζήσουν, ΘΕΕΕΕΕ ΜΟΥ......!!!!!!!!!!!!!!! Κατά τα άλλα φοβάμαι τα πάντα, τα τζιτζίκια, τις μεγάλες μύγες, τις σαρανταποδαρούσες, τους σκορπιούς (έχουμε πολλούς στο εξοχικό), τις σαύρες στους τοίχους, μολυντήρια νομίζω τα λένε ή σαμιαμίδια whatever, :mad::mad::mad::mad:τις αράχνες και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ, τις ακρίδες. ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ......:kill::kill::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σημ: λένε πως μετά από πυρηνικό πόλεμο θα είναι οι μόνες που θα επιζήσουν, ΘΕΕ ΜΟΥ......!!!!!!!!!!!!!
Τι σε νοιάζει;
Αφού εμείς δε θα ζούμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τι σε νοιάζει;
Αφού εμείς δε θα ζούμε. :P
Σωστά αφού θα έχω πεθάνει πρίν από αυτές, ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΔΩ :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε γιατί τέτοιος πανικός... Τα έντομα είναι φίλοι μας...
Καλά εμένα με δέρνει τρελή απάθεια γι' αυτά... Θυμάμαι μια φορά πριν 2-3 χρόνια που σηκώθηκα το βράδυ για να πάω τουαλέτα και όπως μπαίνω εκεί πέφτω πάνω σε μια αρκετά μεγάλη σαρανταποδαρούσα κι αντι να φρικάρω, όπως θα περίμενα, απλώς γυρνάω πίσω στο δωμάτιο, παίρνω ένα παπούτσι και την κάνω πατέ...

Αλλά γενικώς αποφεύγω να σκοτώνω έντομα, τα λυπάμαι... Εκτός από τις μύγες που μου σπάνε άπειρα τα νεύρα όταν είναι πολλές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εμενα ηταν μεσα στο παπουτσι μου,,πριν το φορεσω..

γιαυτο τα τιναζω παντα..

ζω μεστις ελιες βεβαια οποτε εχω μπλικα ζουζουνια,,κυριως αραχνες-που εχω μια φοβια..- και κατι βρωμερα σκουληκια..

η σαρανταποδαρουσα αν την δεις,,δεν σκοτωνεται ευκολα..πρεπει να την πατησεις με το ποδι..ολοκληρο,,και να την λιωσεις τελειως..αλοιφη μιλαμε..:D αλλιως ζει και περπαταει παραπερα..

παντως δεν τσιμπαει..και να σε τσιμπησει με την ουρα της,,αντε καμια κοκκινιλα να κανεις..
Και εμένα δίπλα μου υπάρχει ένα χωράφι από εκεί ήρθε προφανώς...:( Μέσα στο παπούτσι σου??? Θεέ μου αν μου είχε συμβεί αυτό δεν θα είμουν εδώ να γράφω αυτό το μήνυμα!!!:eek: Γενικά επειδή μένω σε νησί έχουμε διάφορα έντομα κτλ αλλά δεν τα έχω συνηθήσει ακόμη...:/:

Τι μου θύμισες;;; Είχα εξεταστική και το προηγούμενο βράδυ είχε μπει μια ιπτάμενη στο σπίτι :devil::devil::devil: και ερχόταν κατά πάνω μου. Κόντεψα να μείνω στον τόπο. Δεν υπάρχει απόλυτη μέθοδος εξολόθρευσης, μόνο ο πατέρας μου, που αν δεν ερχόταν τόσο μακρινό ταξίδι για να την βρεί και να την σκοτώσει δεν θα είχα πάει να δώσω εξετάσεις. Εν το μεταξύ, μέχρι να έρθει είχα πάει να κοιμηθώ στην γειτόνισσα. Ας είναι καλά οι γείτονες σε κάτι τέτοια. :redface::redface::redface::redface: Τις τρέμω τις κατσαρίδες και τις σιχαίνομαι.


Σημ: λένε πως μετά από πυρηνικό πόλεμο θα είναι οι μόνες που θα επιζήσουν, ΘΕΕΕΕΕ ΜΟΥ......!!!!!!!!!!!!!!! Κατά τα άλλα φοβάμαι τα πάντα, τα τζιτζίκια, τις μεγάλες μύγες, τις σαρανταποδαρούσες, τους σκορπιούς (έχουμε πολλούς στο εξοχικό), τις σαύρες στους τοίχους, μολυντήρια νομίζω τα λένε ή σαμιαμίδια whatever, :mad::mad::mad::mad:τις αράχνες και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ, τις ακρίδες. ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ......:kill::kill::kill::kill:
Χαχα μοιάζουμε μπορώ να πω!!:D Εγώ ούτε να σκοτώσω τα έντομα δεν αντέχω και κάνω και την γενναία Θεέ μου!:confused: Εγώ με τις σαύρες(αν λέμε τις ίδιες) δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αν και παλιά τις έτρεμα (και αυτές!) αλλά μου έλεγαν ότι οι σαύρες είναι καλές και τρώνε τα κουνούπια δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αυτό αλλά από τότε μάλλον τις "συμπάθησα" περισσότερο... Δεν ξέρω αν φοβάμαι περισσότερο τις κατσαρίδες ή τις σαρανταποδαρούσες..:( Υπάρχει βέβαια και ένα άλλο έντομο εδώ το λέμε ψαλίδα δεν ξέρω αν λέγεται αλλιώς που το τρέμω και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Τολμώ να πω πως έχω τις χειρότερες εμπειρίες όσον αφορά στα έντομα!!:( Πραγαματικά τα μισώ τα σιχαίνομαι δεν μπορείτε να φανταστείτε!! Μια φορά πέρσι αν θυμάμαι καλά, ήταν βράδυ και πήγα στο δωμάτιο μου να κοιμήθω... Μπαίνω στο δωμάτιο, κοιτάω στο χαλί και τι βλέπω!!!!!!! μία ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΑ ΝΑ!! γιγάντια λέμε!!!! Έμφραγμα είχα πάθει και να τη σκοτώσω φοβόμουν, φωνάζω τον μπαμπά μου να την σκοτώσει δεν άκουγε... Τι να κάνω πάω να την σκωτώσω εγώ μου ξέφυγε αφού έκανε τα τρελά της πρώτα(δεν ξέρω πως αλλά την αναποδογύρισα καταλάθος αφήστε...) και που πήγε??????? ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε τότε άρχισα να κλαίω, πάω στη μαμά μου να χτυπιέμαι στο πάτωμα.... Δεν ήθελα να πάω πίσω στο δωμάτιο και έτσι πήγα να κοιμηθώ στη γιαγιά μου... Το πρωί πήγα στο σχολείο κανονικά (είχα και διαγωνισμα αρχαία) γυρνάω το μεσημέρι μου λέει η μαμά μου που είχε ψεκάσει το προηγούμενο βράδυ ότι την βρήκε πίσω από τον υπολογιστή και ησύχασα... Το θέμα είναι ότι μένω σε πολυκατοικία και πως στην ευχή κατάφερε και σκαρφάλωσε τόσο ψηλά ένας θεός το ξέρει!

και εγώ σκεφτόμουν πάντα τις πιο ευφάνταστες ιστορίες για να γλιτώσω το διάβασμα στα αρχαία:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
και εγώ σκεφτόμουν πάντα τις πιο ευφάνταστες ιστορίες για να γλιτώσω το διάβασμα στα αρχαία:redface:
Χαχαχα πρόσεχε τι λες είμαι και θεωρητική!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μέσα στο παπούτσι σου??? Θεέ μου αν μου είχε συμβεί αυτό δεν θα είμουν εδώ να γράφω αυτό το μήνυμα!!!
το τιναξα πριν..

παπουτσι πριν το τιναξεις αναποδα δεν βαζεις εδω..;)


εδω,οταν εχει ζεστη και αφησω παπουτσια για αρκετες μερες,,πιανουν αραχνες μεσα..ιστους βασικα..:Dοπως και στα αυτοκινητα..

αλλα οι κατσαριδες ειναι κυριως των πολεων..εδω στη φυση,,σπανια βλεπω κατσαριδες στο σπιτι..

:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
παπουτσι πριν το τιναξεις αναποδα δεν βαζεις εδω..;)

εδώ σε λίγο δεν θα έχουμε παπούτσι να βάλουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εδώ σε λίγο δεν θα έχουμε παπούτσι να βάλουμε
θα βαζουμε και τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σήμερα ερχοταν μια καθηγήτρια στην τάξη μας και από πίσω της ακολουθούσε μία σαρανταποδαρούσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαμός να στριγγλίζουμε όλες μέχρι που ήρθε ο διευθυντής να δει τι γίνεται... Η μπροστινή μου πήγε να βγει από το παράθυρο.. Τελικά η καθηγήτρια που δεν είδε την σαρανταποδαρούσα την πάτησε καταλάθος!!! Δηλαδή αν είναι δυνατόν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ένα πρωί ενώ σηκωνόμουν για τη δουλειά, αισθανόμουν κάτι σαν γλοιώδες κάπου στην γάμπα μου.
Σηκώνω την πιτζάμα και στην αρχή δεν βλέπω τίποτα.
Μετά καθώς ξυριζόμουν, αισθάνομαι πάλι κάτι να κινείται στην γάμπα μου.
Τότε βλέπω αηδιασμένος μία κατσαρίδα να έχει αράξει στην γάμπα μου.
Δίνω μια δυνατή πατημασιά στο πάτωμα και έφυγε.
Δεν τρόμαξα και τόσο, αλλά ήταν σιχαμερό, τώρα που το γράφω γελάω, εκείνο το πρωί δεν χρειαζόμουν ούτε καφέ να ξυπνήσω, με ξύπνησε απότομα η κατσαρίδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ένα πρωί ενώ σηκωνόμουν για τη δουλειά, αισθανόμουν κάτι σαν γλοιώδες κάπου στην γάμπα μου.
Σηκώνω την πιτζάμα και στην αρχή δεν βλέπω τίποτα.
Μετά καθώς ξυριζόμουν, αισθάνομαι πάλι κάτι να κινείται στην γάμπα μου.
Τότε βλέπω αηδιασμένος μία κατσαρίδα να έχει αράξει στην γάμπα μου.
Δίνω μια δυνατή πατημασιά στο πάτωμα και έφυγε.
Δεν τρόμαξα και τόσο, αλλά ήταν σιχαμερό, τώρα που το γράφω γελάω, εκείνο το πρωί δεν χρειαζόμουν ούτε καφέ να ξυπνήσω, με ξύπνησε απότομα η κατσαρίδα :D
Παναγία μου ήταν πάνω σου??:(:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Μην τα ρωτάς :D
Εγώ μπορεί και να είχα αυτοκτονήσει!!:( Μάλλον όχι σίγουρα θα είχα αυτοκτονήσει:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟ-ΚΟΥΝΟΥΠΑ και άλλα συγγενικά τους πρόσωπα!!
ΠΑΝΤΟΦΛΑ-ΛΙΩΣΙΜΟ & ΕΚΔΙΚΗΣΗ :D:D είμαι πολύ φιλόξενος τύπος.......:devil: τα περιποιούμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι, αλλα κατσαριδες(και το χειροτερο...σκουλικια) ερχονται που και που πανω μου το καλοκαιρι, οταν ειμαι στο εξοχικο και χαλαρωνω ακουγοντας μουσικουλα ανενοοοοοχλητη!! Απορω πως δεν εχω αυτοκτονησει ακομα!!
Οσο για την αντιμετωπιση τους...τσιριζω, κοκκινιζω, ειμαι ετοιμη να λιποθυμισω και τα χερια μου πηγαινουν πανω-κατω-δεξια-αριστερα με ταχυτατους ρυθμους προσπαθωντας να τα διωξω. Και οταν τελικα τα καταφερω, παντοφλα, απορρυπαντικο για τα πιατα ή ο,τι αλλο εχω διπλα μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μια φορά είχα λιώσει μια κατσαρίδα.... τεραστίων διαστάσεων με το πόδι της καρέκλας (την πέτυχα γιατί ήταν ανάσκελα για κάποιο λόγο)

Yeah.. δεν τολμούσα να φάω τίποτα τις επόμενες 2 ώρες :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι, αλλα κατσαριδες(και το χειροτερο...σκουλικια) ερχονται που και που πανω μου το καλοκαιρι, οταν ειμαι στο εξοχικο και χαλαρωνω ακουγοντας μουσικουλα ανενοοοοοχλητη!! Απορω πως δεν εχω αυτοκτονησει ακομα!!
Οσο για την αντιμετωπιση τους...τσιριζω, κοκκινιζω, ειμαι ετοιμη να λιποθυμισω και τα χερια μου πηγαινουν πανω-κατω-δεξια-αριστερα με ταχυτατους ρυθμους προσπαθωντας να τα διωξω. Και οταν τελικα τα καταφερω, παντοφλα, απορρυπαντικο για τα πιατα ή ο,τι αλλο εχω διπλα μου ;)
Εγώ ούτε που τολμάω να τις σκοτώσω, φοβάμαι ότα θα ερθουν πανω η κάτι τέτοιο...:redface: Το καλοκαίρι πήγε μία και ανέβηκε πάνω στο κλιματιστικο παναγία μου... δεν υπάρχει :worry:

Μια φορά είχα λιώσει μια κατσαρίδα.... τεραστίων διαστάσεων με το πόδι της καρέκλας (την πέτυχα γιατί ήταν ανάσκελα για κάποιο λόγο)

Yeah.. δεν τολμούσα να φάω τίποτα τις επόμενες 2 ώρες :S
Μάλλον δεν θα έτρωγα τίποτα για όλη την ημέρα:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top