Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τοξότης
Το φιλί του είναι εξεζητημένο κι έχει μια κάποια επιδεικτική εκκεντρικότητα. Ο ανήσυχος Τοξότης βρίσκεται μονίμως προς αναζήτηση της περιπέτειας. Δεν του αρέσει να τον κατακτούν θέλει εκείνος να κατακτά, για να μη χάνει το ενδιαφέρον του. Ενώ συνήθως τα φιλιά του είναι λίγο ψυχρά, όταν θέλει να εντυπωσιάσει, το καταφέρνει. Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Ζυγός, Δίδυμοι, Λέων,(εγώ προσθέτω και) Σκορπιός

Συμφωνώ σε όόόόλα!Με Υδροχόους + Σκορπιούς είναι το κάτι άλλο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ότι και καλά εγώ που είμαι λέων, κατέχω την τέχνη δηλαδή ΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ παντως δινω φιλια με παθος!τα ρομαντικα γλυκαναλατα δεν τα προτιμω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
oh yeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι..είναι λογικο στο φιλί να αισθάνεσαι τα δόντια του αλλου;
μάλλον ήταν ο λάθος συγχρονισμος της πρώτης φορας:redface: το αγορι φιλούσε τόσο γρήγορα με πάθος που δεν τον προλάβαινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μπορει να ηταν μικρουλης, απειρος και τιγκα στο αγχος. θα το βρει/τα βρειτε με τον καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι..είναι λογικο στο φιλί να αισθάνεσαι τα δόντια του αλλου;
μάλλον ήταν ο λάθος συγχρονισμος της πρώτης φορας:redface: το αγορι φιλούσε τόσο γρήγορα με πάθος που δεν τον προλάβαινα...

έχει σημασία εσύ πώς ένιωσες με τον τρόπο που σε φιλούσε αυτός....
τα δόντια δεν είναι κακό, αρκεί να ξέρει τι να τα κάνει γιατί μπορούν να φέρουν το αντίθετο ντεκαβλέ αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
έχει σημασία εσύ πώς ένιωσες με τον τρόπο που σε φιλούσε αυτός....
τα δόντια δεν είναι κακό, αρκεί να ξέρει τι να τα κάνει γιατί μπορούν να φέρουν το αντίθετο ντεκαβλέ αποτέλεσμα.
Γινεστε λιγο ποιο συγκεκριμενος;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οι Υδροχόοι δηλαδή πως φιλούν?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οι Υδροχόοι δηλαδή πως φιλούν?????

Δηλαδη φιλουν διαφορετικα απο τον υπολοιπο κοσμο οι υδροχοοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δηλαδη φιλουν διαφορετικα απο τον υπολοιπο κοσμο οι υδροχοοι;

Μπα δεν έχω τέτοιες αξιώσεις:P..Απλώς παρατήρησα πάνω κάτι σχόλια για ζώδια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Παρθένος
Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Αιγόκερως, Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος.

Χεχε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παρθένος
Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του
.
Ιδανικοί παρτενέρ: Αιγόκερως, Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος.

Χεχε..:P
κοιτα να δεις....ετσι παει;:hmm:εγω εχω οροσκοπο Παρθενο....και ειμαι Ζυγος....δηλαδη:hmm:δηλαδη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
κοιτα να δεις....ετσι παει;:hmm:εγω εχω οροσκοπο Παρθενο....και ειμαι Ζυγος....δηλαδη:hmm:δηλαδη;;

Αν δεν κάνω λάθος έχεις και χαρακτηριστικά Παρθένου..έτσι νομίζω...:hmm: Κάθε ζώδιο εμφανίζει παρόμοια χαρακτηριστικά με τον ωροσκόπο του... Δε ξέρω αν ισχύει..αλλά έτσι έχω ακούσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος έχεις και χαρακτηριστικά Παρθένου..έτσι νομίζω...:hmm: Κάθε ζώδιο εμφανίζει παρόμοια χαρακτηριστικά με τον ωροσκόπο του... Δε ξέρω αν ισχύει..αλλά έτσι έχω ακούσει..

για ζυγο τι ξερεις;;;;;;;;;;;;;;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όσον αφορά τι? Τα αισθηματικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
το φιλι που εγραψες παραπανω και γενικα:hmm::hmm::hmm:

Ζυγός

Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.
Όσον αφορά το φιλί...το έχει στην πρώτη σελίδα του θέματος...

Ο Ζυγός στον έρωτα..

Οι ουρανοί ανοίγουν για τους Ζυγούς όταν ερωτεύονται, και όλα μοιάζουν παράδεισος. Όμως, πόσο εύκολα και συχνά ερωτεύονται! Η ανάγκη τους για συντροφικότητα είναι μεγάλη, σε σημείο να αισθάνονται άδειοι άν δεν έχουν βρεί τον ιδανικό σύντροφο. Άν και, στην αρχή ο κάθε υποψήφιος σύντροφος μοιάζει να είναι ο ιδανικός.
Εδώ η παραδοσιακή αναποφασιστικότητα και αναβλητικότητα των Ζυγών πάει περίπατο, πολύ συχνά σπεύδουν σε μια σχέση αντί να περιμένουν να εξελιχθεί αυτή με τον φυσικό τρόπο. Έχουν την ανάγκη να περνάνε γρήγορα από το ''εγώ'' στο ''εμείς''. Μπορεί εσφαλμένα να παρεξηγήσουν ένα ευγενικό φλέρτ ώς ερωτική εξομολόγηση, ειδικά αν η σχέση μόλις ξεκίνησε. Οι περισσότεροι περνάνε κάποιες οδυνηρές εμπειρίες μέχρι να μάθουν οτι πρέπει να είναι πιο επιφυλακτικοί και υπομονετικοί. Με τα χρόνια. αναπτύσσουν άμυνες όταν κάποιος τους φλερτάρει, οπότε δεν απογοητεύονται εύκολα.

Οι Ζυγοί είναι πολύ ρομαντικοί και θέλουν όλες οι φάσεις της σχέσης τους να έχουν κάτι χρωματιστό, όμορφο και αξιομνημόνευτο. Οι γυναίκες που βγαίνουν με άντρες Ζυγούς, δεν αποκλείεται να δέχονται από αυτούς μπουκέτα λουλουδιών και δώρα, ενώ οι άντρες που βγαίνουν με την γυναίκα Ζυγό, μπορούν να απολαμβάνουν ρομαντικά δείπνα υπο το φώς των κεριών. Όι Ζυγοί συνειδητοποιούν την δύναμη αυτής της συμπεριφοράς για την διάρκεια μιας σχέσης, γι'αυτό φέρονται με αφοσίωση στο ταίρι τους όταν θέλουν να πετύχει ο δεσμός. Από την άλλη, δεν θα δεχτούν την έλλειψη ρομαντισμού από εκείνο, οπότε θα παραπονιούνται για καιρό, άν για παράδειγμα ξεχάσουν μια επέτειο.

Οι Ζυγοί ερωτεύονται πολύ συχνά τον ίδιο τον έρωτα και αδυνατούν να συνειδητοποιήσουν τι ευθύνες έχουν εκείνοι στην σχέση τους. Μπορεί να γίνουν επιπόλαιοι και σε ακραίες μορφές αναίσθητοι. Οι σύντροφοί τους, θα παραπονεθούν κάποτε για επιφανειακή αντίληψη του έρωτα, και για έλλειψη πραγματικής αποδοχής του συντρόφου τους. Το βαθύτερο δέσιμο και η ουσιαστικότερη γνωριμία με τον άλλο, είναι η διαδικασία που θα κάνει τον Ζυγό έτοιμο για την μεγάλη δέσμευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.

Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.
Όσον αφορά το φιλί...το έχει στην πρώτη σελίδα του θέματος...

Ο Ζυγός στον έρωτα..

Οι ουρανοί ανοίγουν για τους Ζυγούς όταν ερωτεύονται, και όλα μοιάζουν παράδεισος. Όμως, πόσο εύκολα και συχνά ερωτεύονται! Η ανάγκη τους για συντροφικότητα είναι μεγάλη, σε σημείο να αισθάνονται άδειοι άν δεν έχουν βρεί τον ιδανικό σύντροφο. Άν και, στην αρχή ο κάθε υποψήφιος σύντροφος μοιάζει να είναι ο ιδανικός.
Εδώ η παραδοσιακή αναποφασιστικότητα και αναβλητικότητα των Ζυγών πάει περίπατο, πολύ συχνά σπεύδουν σε μια σχέση αντί να περιμένουν να εξελιχθεί αυτή με τον φυσικό τρόπο. Έχουν την ανάγκη να περνάνε γρήγορα από το ''εγώ'' στο ''εμείς''. Μπορεί εσφαλμένα να παρεξηγήσουν ένα ευγενικό φλέρτ ώς ερωτική εξομολόγηση, ειδικά αν η σχέση μόλις ξεκίνησε. Οι περισσότεροι περνάνε κάποιες οδυνηρές εμπειρίες μέχρι να μάθουν οτι πρέπει να είναι πιο επιφυλακτικοί και υπομονετικοί. Με τα χρόνια. αναπτύσσουν άμυνες όταν κάποιος τους φλερτάρει, οπότε δεν απογοητεύονται εύκολα.

Οι Ζυγοί είναι πολύ ρομαντικοί και θέλουν όλες οι φάσεις της σχέσης τους να έχουν κάτι χρωματιστό, όμορφο και αξιομνημόνευτο. Οι γυναίκες που βγαίνουν με άντρες Ζυγούς, δεν αποκλείεται να δέχονται από αυτούς μπουκέτα λουλουδιών και δώρα, ενώ οι άντρες που βγαίνουν με την γυναίκα Ζυγό, μπορούν να απολαμβάνουν ρομαντικά δείπνα υπο το φώς των κεριών. Όι Ζυγοί συνειδητοποιούν την δύναμη αυτής της συμπεριφοράς για την διάρκεια μιας σχέσης, γι'αυτό φέρονται με αφοσίωση στο ταίρι τους όταν θέλουν να πετύχει ο δεσμός. Από την άλλη, δεν θα δεχτούν την έλλειψη ρομαντισμού από εκείνο, οπότε θα παραπονιούνται για καιρό, άν για παράδειγμα ξεχάσουν μια επέτειο.

Οι Ζυγοί ερωτεύονται πολύ συχνά τον ίδιο τον έρωτα και αδυνατούν να συνειδητοποιήσουν τι ευθύνες έχουν εκείνοι στην σχέση τους. Μπορεί να γίνουν επιπόλαιοι και σε ακραίες μορφές αναίσθητοι. Οι σύντροφοί τους, θα παραπονεθούν κάποτε για επιφανειακή αντίληψη του έρωτα, και για έλλειψη πραγματικής αποδοχής του συντρόφου τους. Το βαθύτερο δέσιμο και η ουσιαστικότερη γνωριμία με τον άλλο, είναι η διαδικασία που θα κάνει τον Ζυγό έτοιμο για την μεγάλη δέσμευση.
.....αυτοι οι παρτεναιρ αποκλειονται δια ροπαλουυυυυυυυυυυυυ ....ειδικα οι Διδιδιμοι!!!!!!!!!!!!!!
κατα τα λοιπα.............τι να πω............αναλυτικοτατη!!!!!!!!!!!!!θα σε χρησω προσωπικη μου αστρολογο...............μεσα εχεις πεσει σε πολλα....:redface:αλλα οχι και αναισθητη βρε παιδι μου:hmm::hmm::hmm:ελεοςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
:redface:αλλα οχι και αναισθητη βρε παιδι μου:hmm::hmm::hmm:ελεοςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω συναντήσει Ζυγούς αναίσθητους...:redface: Εννοείται πως υπάρχουν και εξαιρέσεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top