Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ο οικιακος γυμνισμος αποτελει μορφη τεχνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
για τους γυμνιστές του σπιτιού,

αν γίνει κάποιος σεισμός, τι κάνετε, ψάχνετε εκείνη
τη στιγμή για σωβρακοσουτιέν;

και αν χτύπα ξύλο, πέσετε, χτυπήσετε,
ζαλιστείτε, και προστρέξουν τρίτοι προς βοήθειά σας..

καλό είναι να φοράτε κάτι, έστω εσώρουχα όταν είστε μόνοι σας,
ποτέ δεν ξέρετε.
Αν γίνει σεισμός ή γκρεμοτσακιστείς, το μικρότερό σου πρόβλημα θα είναι ότι δε θα φοράς κάτι επάνω σου me thinks. Ίσως κάνει τη σκηνή που θα σε βρουν πιο αμήχανη. Πες ότι γλίστρησες στη μπανιέρα, πάλι έτσι θα σε έβρισκαν.

Δεν κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι, αλλά καμιά φορά μπορεί να κοιμηθώ χωρίς τίποτα, συνήθως όταν έχω πολύ άγχος και με ενοχλούν τα πάντα ή όταν θέλω να κοιμηθώ πραγματικά ΚΑΛΑ και δεν έχω κάτι προγραμματισμένο για την επόμενη ημέρα. Αυτά μόνο στο δικό μου σπίτι βέβαια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Nαι ρε σεις. Με την ίδια λογική σταματήστε το σεξ και το μπάνιο γιατί μπορεί να χτυπήσετε κατά τη διάρκεια και πως θα πάτε στο νοσοκομείο, και πως θα σας δουν οι γείτονες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λόγω του ότι μένω με γονείς, αδέρφια κλπ κλπ, δεν κυκλοφορώ γυμνή παρά μόνο όταν είμαι μόνη μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λόγω του ότι μένω με γονείς, αδέρφια κλπ κλπ, δεν κυκλοφορώ γυμνή παρά μόνο όταν είμαι μόνη μου. :P



:ropalo: έτσι μπράβο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Συνήθως οχι.Τώρα αν τύχει και μπεί η μάνα μου στο δωμάτιο και με δεί, ντάξει σιγά! (αν και με τσαντίζει:mad: που μπαίνουν στο δωμάτιο αδέρφια και μαμάδες χωρίς να χτυπάνε,αν ήμουν με το αγόρι μ τι θα γινόταν ΟΕΟ;!!) Αλλά οφείλω να παραδεχτώ οτι έκανα κι εγώ τις βλακειούλες μου.Πρίν λίγα χρόνια ήταν στο απέναντι μπαλκόνι ένας κούκλος :inlove: μαναρι γείτονας και ένα απόγευμα που έκανα μπάνακι και τον πέτυχα ΑΚΡΙΒΩΣ ομως,άλλαγα ρούχα χωρίς να κλείσω ούτε πατζούρια ουτε φως ουτε τίποτα!!!!! :redface: (τσιτσίδι φυσικα!!!) Ο άνθρωπος κοκκάλωσε με γουρλωμένα τα ματια για..καμια ώρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,050 μηνύματα.
Βλέπω ότι έχω διαφορετικές απόψεις και εμπειρίες από πολλούς, έτσι θα γράψω κσι τη δική μου ιστορία. Από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου, θεωρούσα το γυμνό απόλυτα φυσιολογικό και μου έκανε εντύπωση η ντροπή των άλλων παιδιών για το σώμα τους. Οι γονείς μου ήταν από νέοι φανατικοί γυμνιστές και με έμαθαν να μην αισθάνομαι άσκημα για τη γύμνια ούτε τη δική μου ούτε των άλλων. Από μωρό μέχρι και τις αρχές της λυκειακής ηλικίας πήγαινα μαζί τους για μπάνιο σε παραλίες γυμνιστών μαζί με άλλες φιλικές οικογένειες. Εκεί μικροί και μεγάλοι είμασταν όλοι γυμνοί, χωρίς κανένας να θεωρεί ότι κάναμε κάτι το ξεχωριστό. Στο σπίτι ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα το να δει ένα μέλος της οικογένειας τα άλλα χωρίς ρούχα. Βέβαια, μου είχαν οι γονείς μου εξηγήσει ότι δεν έχουν όλοι τους ίδιους κανόνες κι έτσι πρόσεχα να συμπεριφέρομαι διαφορετικά σε γιαγιάδες, θείους, σχολεία, φίλους, εκδρομές και κατασκηνώσεις. Όμως κάποια φορά όταν ήμουν 12 χρονών, σε κάποια κατασκήνωση επειδή βιαζόμουν δεν το σκέφτηκα και περπάτησα γυμνός από τα ντους μέχρι τη σκηνή μου, οπότε αυτό είχε σα συνέπεια να μου γίνουν πολύ αυστηρές παρατηρήσεις. Από μικρή ηλικία μέχρι και τώρα, στο σπίτι μου πάντα πριν κοιμηθώ, όσο κουρασμένος και αν είμαι, κάνω ένα μπανάκι και πέφτω γυμνός και καθαρός στο κρεβάτι μου. Στο σπίτι μου, το γράφω επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω, παρά το ότι δεν υπήρχε πρόβλημα ντροπής, είχαμε τον απαράβατο κανόνα ότι κανένας δεν ανοίγει μια πόρτα χωρίς να χτυπήσει και δεν ακούσει έγκριση εισόδου. Για να μην δημιουργήσω λαθεμένες εντυπώσεις, σημειώνω ότι δεν είμασταν ένα σπίτι όπου όλοι παρίσταναν τους πρωτόπλαστους, ντυμένοι κυκλοφορούσαμε, αλλά απλά δεν είχαμε πρόβλημα αν τύχαινε κάποιος να δει τον άλλο χωρίς ρούχα. Τώρα που μένω μόνος σε ανεξάρτητο στουντιάκι, πολύ συχνά όταν κάνει ζέστη κυκλοφορώ με τη στολή του Αδάμ. Είμαι υπέρ του γυμνισμού, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν και πολλά άτομα στις παρέες μου με παρόμοιες απόψεις, οπότε δεν συχνάζω πλέον σε παραλίες γυμνιστών. Βέβαια στις διακοπές με την κοπέλα μου και με ένα πολύ φιλικό μας ζευγάρι, πηγαίναμε σε ερημικές ακρογιαλιές και απολαμβάναμε ολόγυμνοι τη θάλασσα και τον ήλιο. Πιστεύω ότι δεν υπάρχει σοβαρός λόγος να είναι ταμπού το γυμνό και θεωρώ το γυμνισμό τρόπο ζωής που σε φέρνει πιο κοντά στη φύση. Ξέρω ότι καμιά δεκαριά χρόνια πριν γεννηθώ ο γυμνισμός ήταν πολύ διαδεδομένος, πολλοί επιδίδονταν σ΄αυτόν (ας το κρατάνε μυστικό τώρα που μεγάλωσαν) και λυπάμαι που η μόδα αυτή πέρασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αν γίνει σεισμός ή γκρεμοτσακιστείς, το μικρότερό σου πρόβλημα θα είναι ότι δε θα φοράς κάτι επάνω σου me thinks. Ίσως κάνει τη σκηνή που θα σε βρουν πιο αμήχανη. Πες ότι γλίστρησες στη μπανιέρα, πάλι έτσι θα σε έβρισκαν.

Δεν κυκλοφορώ μέσα στο σπίτι, αλλά καμιά φορά μπορεί να κοιμηθώ χωρίς τίποτα, συνήθως όταν έχω πολύ άγχος και με ενοχλούν τα πάντα ή όταν θέλω να κοιμηθώ πραγματικά ΚΑΛΑ και δεν έχω κάτι προγραμματισμένο για την επόμενη ημέρα. Αυτά μόνο στο δικό μου σπίτι βέβαια. :redface:


όντως θα είναι το μικρότερό σου πρόβλημα, δεν παύει όμως να είναι ένα (ακόμη) πρόβλημα.

τα άσχημα συμβαίνουν εκεί που δεν τα περιμένουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Συνήθως οχι.Τώρα αν τύχει και μπεί η μάνα μου στο δωμάτιο και με δεί, ντάξει σιγά! (αν και με τσαντίζει:mad: που μπαίνουν στο δωμάτιο αδέρφια και μαμάδες χωρίς να χτυπάνε,αν ήμουν με το αγόρι μ τι θα γινόταν ΟΕΟ;!!) Αλλά οφείλω να παραδεχτώ οτι έκανα κι εγώ τις βλακειούλες μου.Πρίν λίγα χρόνια ήταν στο απέναντι μπαλκόνι ένας κούκλος :inlove: μαναρι γείτονας και ένα απόγευμα που έκανα μπάνακι και τον πέτυχα ΑΚΡΙΒΩΣ ομως,άλλαγα ρούχα χωρίς να κλείσω ούτε πατζούρια ουτε φως ουτε τίποτα!!!!! :redface: (τσιτσίδι φυσικα!!!) Ο άνθρωπος κοκκάλωσε με γουρλωμένα τα ματια για..καμια ώρα!!!!

οκ, ιδιαίτερα άβολο!!!και συ πως αντέδρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick9019

Νεοφερμένος

Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
@timonierhs
χα χα,καλό!!
Τα αγόρια πάντα θα είναι ζωηρά, ας το πάρουν όλοι απόφαση πια.

*γιατί δε ακούμε τέτοιες ιστορίες απ' τα κορίτσια;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Με τέτοιο κρύο δεν κυκλοφορώ γυμνή εννοείται. Ωστόσο το καλοκαίρι πολύ άνετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αν κυκλοφορούμε γυμνοί στο σπίτι;
Πόσο μπανάλ.:pfff:

Προτιμώ να ακολουθώ τον κώδικα Σ.Σ.Σ.
Περιφέρομαι στο σπίτι φορώντας σουτιέν,σλιπ και κρατώντας ενα σουίφερ στο χέρι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Η ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μετά το ντούς μου αρέσει... Κλασικά γυμνή από κάτω, αλλά με ξεχειλωμένο φανελάκι από πάνω, για παν ενδεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
οκ, ιδιαίτερα άβολο!!!και συ πως αντέδρασες;
Ενα μόνο θα σου πώ..! Μετά απο 1 χρόνο τα φτιάξαμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNι

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ μονο όταν είμαι μόνη μου στο σπίτι και αυτό σπάνια...πάντως νιώθεις ανάλαφρη/ος και σου φεύγουν τα κόμπλεξ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Πως ακριβώς σου φεύγουν τα κόμπλεξ;
Αν είναι για αυτό το λόγο πας σε παραλία γυμνιστών όχι μέσα στο σπίτι σου. :P


Ούτε καν, σιγά μη κάθομαι να παγώνω χωρίς λόγο, μόνο και μόνο από αυτό προκύπτει πως τελικά το να είσαι γυμνός μέσα στο σπίτι δεν είναι καθόλου άνετο, :P
επίσης θα συχαινόμουν να κάθομαι, και να ακουμπάω πράγματα...
Σαν τις πιτζάμες δεν έχει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ούτε καν, σιγά μη κάθομαι να παγώνω χωρίς λόγο, μόνο και μόνο από αυτό προκύπτει πως τελικά το να είσαι γυμνός μέσα στο σπίτι δεν είναι καθόλου άνετο, :P
επίσης θα συχαινόμουν να κάθομαι, και να ακουμπάω πράγματα...
Σαν τις πιτζάμες δεν έχει. :D

ακριβώς αυτό!
το καλοκαίρι αν ζεσταθώ πολύ,τυχαίνει να κυκλοφορώ με το μαγιό για λίγο (π.χ. αν κάνω κάποιες δουλειές όρθια)
τον χειμώνα δεν υπάρχει λόγος..........και έπειτα συγκρίνεται η αίσθηση της πιτζάμας(εγώ τις πέρνω και ένω νούμερο μεγαλύτερες για να αιθάνομαι πιο άνετα :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:) με το να είσαι γυμνός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ακριβώς αυτό!
το καλοκαίρι αν ζεσταθώ πολύ,τυχαίνει να κυκλοφορώ με το μαγιό για λίγο (π.χ. αν κάνω κάποιες δουλειές όρθια)
τον χειμώνα δεν υπάρχει λόγος..........και έπειτα συγκρίνεται η αίσθηση της πιτζάμας(εγώ τις πέρνω και ένω νούμερο μεγαλύτερες για να αιθάνομαι πιο άνετα :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:) με το να είσαι γυμνός;

Με το μαγιό;;; Μέσα στο σπίτι;;;;
χαχαχααχχαχα, βάλε βρακί με μπλουζάκι μωρέ και εσύ. :P

1 νούμερο μεγαλύτερες οι πιτζάμες;;;;;;
Α, δικιά μου είσαι εσύ, πάντα μεγαλύτερες οι πιτζάμες, παίζεις και με τα μανίκια ρε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Με το μαγιό;;; Μέσα στο σπίτι;;;;
χαχαχααχχαχα, βάλε βρακί με μπλουζάκι μωρέ και εσύ. :P

1 νούμερο μεγαλύτερες οι πιτζάμες;;;;;;
Α, δικιά μου είσαι εσύ, πάντα μεγαλύτερες οι πιτζάμες, παίζεις και με τα μανίκια ρε! ;)

ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΤΖΑΜΕΣ!!!!!!!!!!!!
*με το μαγιο βολεύει καλύτερα,άσε που άμα σε δει κάποιος γείτονας να είσαι και πιο γοητευτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick9019

Νεοφερμένος

Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μετά το ντούς μου αρέσει... Κλασικά γυμνή από κάτω, αλλά με ξεχειλωμένο φανελάκι από πάνω, για παν ενδεχόμενο.

άλλαξ' το, δε κρύβεις λόγια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top