Πόσο εύκολα δοκιμάζετε νέες γεύσεις;

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
παρα πολυ ευκολα!!! ειδικα στα κινεζικα,στα γιαπωνεζικα κι αυτα...μολις με βλεπει ο καταστηματαρχης του κινεζικου ξερει κατευθειαν οτι πρεπει να φερει αλλο απο αυτο που ειχε φερει την αλλη φορα!!!χαχααχα...ενταξει,οχι κι ετσι,αλλα δεν εχω προβλημα...εκτος αν κατι φαινεται πολυ μπλιαχ...τοτε...λυπαμαι!!!:slourp: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σχετικά εύκολα δοκιμάζω νέες γευσεις... εκτός αν έχει μέσα κάτι που δεν τρώω καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Όσο μου το επιτρέπει το πορτοφόλι μου και το στομάχι μου. Αυτά αποφασίζουν:eek:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Παντα, εκτος αν προκειται για περιεργα πιατα με εντομα, τριχες και δεν ξερω και εγω τι αλλα τρωνε ορισμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πανεύκολα! Τρελαίνομαι για νέες γεύσεις. Αν είναι και πικάντικες με μπαχαρικά, λεμόνι και τέτοια ακόμη καλύτερα.
Μόνο κροκόδειλο, φίδι και καρχαρία μη μου δώσεις :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top