Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
κλαιω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
φωναζω???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σπάνια να έχω νεύρα που να κρατήσουν πάνω από μερικά λεπτά! Είμαι πολύ ήρεμος τύπος και νιώθω ικανοποιημένη που δεν χάνω συχνά την ψυχραιμία μου, έχω σώσει αρκετές καταστάσεις μ'αυτόν τον τρόπο. :happy: Ωστόσο άμα τα πάρω πραγματικά...γίνεται το έλα να δεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τρώω παγωτό. :D


-η αλήθεια είναι ότι αφορμές ψάχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμσίς. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Τζακ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ντανιελς?:eek:
jack.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Γενικά είχα υπομονή πάντα, και νεύρα να είχα δεν το έδειχνα έλεγα σιγά άστο δε πειράζει, έχω παρατηρήσει όμως το τελευταίο καιρό ότι σιγά-σιγά έχω πολλά νεύρα, πχ εχθές νευρίασα απίστευτα που η μάνα μου άλλαξε θέση στα καλαμάκια, νταξ δεν ήταν κάτι σπουδαίο, αλλά δεν ξέρω νευρίασα πολύ, και αυτό το παθαίνω αρκετά συχνά με βλακείες :(
Πάω βόλτες μόνη μου, αυτό με ηρεμεί, όταν ηρεμήσω θέλω να τα πω σε κάποιον για να πω την ατάκα στο τέλος "εε πες μου ρε συ έχω άδικο τώραααααααα?" :P
Από την άλλη όταν έχω ΠΌΛΛΑ νεύρα, και έχω και τον άλλον μπροστά, βρίζω και φωνάζω πολύ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σπάνια να έχω νεύρα που να κρατήσουν πάνω από μερικά λεπτά! Είμαι πολύ ήρεμος τύπος και νιώθω ικανοποιημένη που δεν χάνω συχνά την ψυχραιμία μου, έχω σώσει αρκετές καταστάσεις μ'αυτόν τον τρόπο. :happy: Ωστόσο άμα τα πάρω πραγματικά...γίνεται το έλα να δεις :redface:

Έχουμε -ως φαίνεται- παρόμοιο χαρακτήρα. Κι εμένα 99 στις 100 φορές το νευρικό μου σύστημα θυμίζει ευθεία γραμμή, ηρεμία σε σημείο βλακείας, δηλαδή. Αφού οι φίλες μου συχνά μου λένε: "Λυσιστράτη, παίρνεις τίποτα χάπια; Να μας τα συστήσεις κι εμάς". Ωστόσο, αν μια φορά στα δέκα χρόνια τα πάρω στο κρανίο "γκρεμίζω σπίτια". Καλό, όμως, είναι να εξωτερικεύεται ο θυμός μας σε μικρές και λογικές δόσεις όταν μας φέρονται άδικα ή άσχημα, έτσι ώστε να μην συσσωρεύεται.
Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
αν εχω νευρα με ενα ατομο και βρισκετε απεναντι:
πεταω εξυπνες κακιες εις βαρος του
ειρωνευομαι
με πιανει ταραχη και μιλαω αγγλικα,σπανιοτατα κανα γαλλικο τυπου cest imposimble!(τι σου ειναι οι ξενες γλωσσες)

αν λειπει απλα κλαιω και βριζω τους φασαριοζους γειτονες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΠΠΟΠΟΤΑΜΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Bάζω το βίντεο με τις φάπες του Κασίδη στην @@δού :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αν εχω νευρα με ενα ατομο και βρισκετε απεναντι:
πεταω εξυπνες κακιες εις βαρος του
ειρωνευομαι
με πιανει ταραχη και μιλαω αγγλικα,σπανιοτατα κανα γαλλικο τυπου cest imposimble!(τι σου ειναι οι ξενες γλωσσες)

αν λειπει απλα κλαιω και βριζω τους φασαριοζους γειτονες

χαχαχα

ον τοπικ: εγω συνηθως ξεκιναω και λεω ολη την ιστορια στους φιλους μου, οι οποιοι ερχονται ενας ενας και τα λεω 15 φορες, ε βρυζω και λιγο και μετα απο καμια ωρα το ξεχναω. ε τωρα οταν ο αλλος ειναι μπροστα του μιλαω προσπαθωντας να βρω το δικιο μου και να το βουλωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Όταν έχω τα νεύρα μου προσπαθώ να ηρεμήσω ακούγοντας μουσική, παίζοντας κιθάρα, βλέποντας ταινία για να ξεχαστώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
στέφανε προτεινω να διαβασεις το η τεχνη του να εχεις παντα δικιο του σοπενχαουερ.αν η σκηνη διαδραματιζεται στο σπιτι σου μπαινεις γεματος νευρα στο δωματιο σου:mad: ανοιγεις το βιβλιο διαβαζεις ενα τιπακι και βγαινεις εξω σαν εξαγριωμενος ρινοκερος:rant::rant::rant: και αρχιζεις την ρηση σου

κασσιοπεια επειδη τυχαινει να εχω κιθαρα στο σπιτι σε συμβουλευω να μην προτιμας αυτην την λυση γιατι καμια μερα θα την πιασεις και θα αρχισεις να σπαζεις κεφαλια:beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
εγώ πάλι αν είμαι σπίτι και έχω νεύρα αρχίζω και καθαρίζω ντουλάπια,παράθυρα ότι προκύψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Trollαρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top