Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ο Ψωμιάδης ζήτησε να μάθει τι θα έκανες αν ερχόταν η άλλη με όνομα Μακεδονία, όχι για παγκόσμια ειρήνη!

Διαγράψτε την κυρία παρακαλώ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
2. Για παρεα επισης, οοομως:
θα εχει καμπινγκ, κατα προτιμηση οργανωμενο
με υπερτελεια παραλια στα 50 μετρα
και σχετικα κοντινα μερη για βραδινη διασκεδαση.

Στην Αγια Αννα της βορειας Ευβοιας εχει ενα σουπερ οργανωμενο καμπινγκ, ακριβως πανω απο την παραλια και με κλαμπ, μπαρακι ακριβως διπλα, μεσα εχει εστιατοριο με πολυ χαμηλες τιμες, περιπτερο, ακομα και πισινα..
Παει νεος κοσμος και εαν σε ενδιαφερει ξερω πως πρεπει να κανει κανεις κρατησεις πολυ νωρις γιατι δε βρισκει ευκολα οχι σκηνη αλλα ουτε και σπιτακια....
Και απο ο,τι θυμαμαι οι τιμες ειναι αρκετα καλες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραιοτατο ακουγεται..Πα να κοιταξω μηπως εχει κανα σαιτ!
(Απο θαλασσα τι λεει; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκιάθος ή γενικά εκεί πέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για Σκιαθο θα ψηνομανε, αλλα οι υπολοιποι (κι εγω μαζι, αλλα δεν ειχα προβλημα) εχουν ξαναπαει :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μήπως Αλόνησσο, Σκόπελο, Σκύρο κλπ...;
Έχω καιρό να πάω, αλλά λέω τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ωραιοτατο ακουγεται..Πα να κοιταξω μηπως εχει κανα σαιτ!
(Απο θαλασσα τι λεει; )

Πεντακαθαρη...μπλε...Αιγαιο ειναι.....:D..μονο που ειναι αποτομη..στο ενα μετρο εισαι μεχρι το λαιμο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μήπως Αλόνησσο, Σκόπελο, Σκύρο κλπ...;
Έχω καιρό να πάω, αλλά λέω τώρα.

Σκόπελος παραείναι οικογενειακό νησί
Αλλόνησος καλή φάση, αν και έχω να πάω από το '92 :P
Σκύρο ντεν έκω πάει ντεν ξέρω!

Για Σάμο κανεις;; ¨Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αναζητουνται προορισμοι:


2. Για παρεα επισης, οοομως:
θα εχει καμπινγκ, κατα προτιμηση οργανωμενο
με υπερτελεια παραλια στα 50 μετρα
και σχετικα κοντινα μερη για βραδινη διασκεδαση.

(Τονιζω την παρεα, για να εννοηθει οτι αποκλειουμε προορισμους τυπου Φολεγανδρος/Σαντορινη, και Συρο/νησια με αυστηρα οικογενειοκαταστασεις)

Στην Αγια Αννα της βορειας Ευβοιας εχει ενα σουπερ οργανωμενο καμπινγκ, ακριβως πανω απο την παραλια και με κλαμπ, μπαρακι ακριβως διπλα, μεσα εχει εστιατοριο με πολυ χαμηλες τιμες, περιπτερο, ακομα και πισινα..
Παει νεος κοσμος και εαν σε ενδιαφερει ξερω πως πρεπει να κανει κανεις κρατησεις πολυ νωρις γιατι δε βρισκει ευκολα οχι σκηνη αλλα ουτε και σπιτακια....
Και απο ο,τι θυμαμαι οι τιμες ειναι αρκετα καλες....
Με πρόλαβε η Νεραιδα!!!
Νομιζω ότι για αυτό που ψάχνεις είναι ότι πιο κατάλληλο.
Επίσης στη Βορεια Εύβοια καταπληκτικά είναι και στη Λίμνη, όμως το οργανωμένο καμπινγκ είναι κανα 3 αρι χλμ εξω από το χωριό και τα ΚΤΕΛ καθόλου βολικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
αμοργός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ωραιοτατο ακουγεται..Πα να κοιταξω μηπως εχει κανα σαιτ!
(Απο θαλασσα τι λεει; )

www.clubagiaanna.gr

Πηγαίνω κάθε χρόνο, ρώτα ό,τι θες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Merci beaucoup παιδακια, ψηθηκαμε για Αγια Αννα, μαλλον θα εξορμησουμε κατα κει :D
Με κτελ κτλ ποση ωρα ειναι περιπου;

Επισης κουφονησια εχει κανει κανεις καμπινγκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Με ΚΤΕΛ θες κανα 3ωράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κτελ απευθείας για την Αγκάλη (που είναι η παραλία της Αγίας Άννας όπου βρίσκεται το camping). Εμείς κατεβαίνουμε στη Στροφιλιά κι από εκεί ταξάκι (γύρω στα 10 ευρώ).

EDIT: Χωρίς να θέλω να σε αποκαρδιώσω (όπως είπα εγώ πάω κάθε χρόνο εδώ και 4 χρόνια με μικρό παιδί) η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κτελ απευθείας για την Αγκάλη (που είναι η παραλία της Αγίας Άννας όπου βρίσκεται το camping). Εμείς κατεβαίνουμε στη Στροφιλιά κι από εκεί ταξάκι (γύρω στα 10 ευρώ).

EDIT: Χωρίς να θέλω να σε αποκαρδιώσω (όπως είπα εγώ πάω κάθε χρόνο εδώ και 4 χρόνια με μικρό παιδί) η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι.
Είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει? :confused:

Και ναι, η διαδρομή έχει πολύ στροφιλίκι, αλλα είναι από τις πιο όμορφες διαδρομές της Ελλάδας!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει, θα παρω και σακουλες :sick:8)

Θενκγιααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ελπιζω να κλεισατε δωματιο στο βορειο τμημα αυτης....;)

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες..Το site το ειχα βρει και εγω..Στον αρμενιστη εκλεισα δωματιο..Καλα ειναι?Θα εχω και αμαξακι βεβαια για γυρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο Αρμενιστης εχει *συνηθως* καταπληηηκτικη θαλασσα, εκτος απ'τις μερες που πιανει τρελο κυμα. Εχει κι αρκετο κοσμο στην παραλια λογω καμπινγκ, γενικα ομως ειναι πολυ ομορφα και γαλαζια ολα. Αν εχεις τουτου, εχε υποψην σου και την παραλια του Αγιου Ιωαννη και της Καλογριας που ειναι απιθανες. Νομιζω πως ειναι αρκετα κοντα με Αρμενιστη, αλλα θα ρωτησω και τον σωφερ μου, μη σου λεω βλακειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ο Αρμενιστης εχει *συνηθως* καταπληηηκτικη θαλασσα, εκτος απ'τις μερες που πιανει τρελο κυμα. Εχει κι αρκετο κοσμο στην παραλια λογω καμπινγκ, γενικα ομως ειναι πολυ ομορφα και γαλαζια ολα. Αν εχεις τουτου, εχε υποψην σου και την παραλια του Αγιου Ιωαννη και της Καλογριας που ειναι απιθανες. Νομιζω πως ειναι αρκετα κοντα με Αρμενιστη, αλλα θα ρωτησω και τον σωφερ μου, μη σου λεω βλακειες :P
Καλογριά και Αγ. Ιωάννης είναι όντως κορυφή:clapup:
Ο Αρμενιστής δεν είναι μακριά, νομίζω γύρω στα 20 λεπτά με αυτοκίνητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη ότι δεν υπάρχει? :confused:

Αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, θα με βγάλεις από μεγάλο κόπο. Πάντως απ' όσο ξέρω δεν έχει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top