Τέλεια ονόματα για τέλειους σκύλους

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχα ωραιοο??? :) και το παπι ωραιο ειναι! Αλλα οταν μεγαλωσει? :Ρ Κι εγω Θεσσαλονικη..

δεν την πειραζει αυτη θελει να το λεει παπι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΑΖΟΡ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαλάκας , αλλα το πρόβλημα είναι οτι όταν θα τον φωνάζεις θα γυρνάει και μια στρατια ανθρώπων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα τα σκυλια δεν γυρνανε στο ονομα πιστευω
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
οποτε και λόλα να τον φωναξουμε με τη φωνη μας παλι θα γυρισει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Δεν έχεις δίκιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαλάκας , αλλα το πρόβλημα είναι οτι όταν θα τον φωνάζεις θα γυρνάει και μια στρατια ανθρώπων .
μπορεις να μην βρισεις εστω και μια φορα;
βασικα τα σκυλια δεν γυρνανε στο ονομα πιστευω
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
οποτε και λόλα να τον φωναξουμε με τη φωνη μας παλι θα γυρισει..:D
και το σκυλι θα ειναι χωρις ονομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα ,,εχει ονομα,,
αλλα μεχρινα το μαθει,,συνηθως γυρναει με τη φωνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μαλάκας , αλλα το πρόβλημα είναι οτι όταν θα τον φωνάζεις θα γυρνάει και μια στρατια ανθρώπων .
Χαχαχαχα!!!!!:clapup: Πες το ψέμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
βασικα τα σκυλια δεν γυρνανε στο ονομα πιστευω
αλλα στη φωνη μας
συνηθως..
οποτε και λόλα να τον φωναξουμε με τη φωνη μας παλι θα γυρισει..:D

Τα σκυλιά γυρνάνε στο όνομα. Στην αρχή μόνο γυρνάνε στην φωνή.

Έτσι που το λες όμως παραμερίζεις αρκετά πράγματα. Για παράδειγμα, πως ένας σκύλος υπακούει στις εντολές που του δίνει το αφεντικό του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα οκ
εχεις δικιο..:D

τοσα σκυλια και αστυνομικα ακι αλλα υπακουν εντολες και μαλιστα σε συγκεκριμενη γλωσσα
οποτε οκ..
για αρχη πιανουν τη φωνη..
αλλα μετα ξεχωριζουν και λεξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ την σκυλίτσα μου την ονόμασα Davina! (το άκουσα στην ταινία "American history X" και μου άρεσε :P )
Αν διάλεγα για αρσενικό σκυλάκι το όνομα θα ήταν μάλλον το "Godrick" (από το "Godrick Griffindor" --> Χάρι Πόττερ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ την επόμενη -γιατί κάποια στιγμή θέλω άλλη μία- θα την ονομάσω Σεν Τε (Ο καλός άνθρωπος από το Σετσουάν, Μπέρτολτ Μπρεχτ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilDayDreamer

Νεοφερμένος

Η lilDayDreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ τον μικρό μου προσπαθούσα με κόπο να τον ονομάσω Ερμή (γιατί....εεεε γιατί έτσι μου ακουγόταν ωραίο αμαν! :P) αλλα δεν άκουγε με τίποτα το παλιοκούταβι. Δοκίμασα και άλλα ονόματα αλλα τίποτες... μέχρι που μια μέρα γυρνάω τον κοιτάω που έπαιζε με ένα κουκλάκι και μονολογώ "Ρε συ...αυτό το σκυλί φτυστή φατσα με τον σκύλο της Χριστίνας τον Τζίμη!" και με το που ακούει το Τζίμη με κοιτάει και έρχετε....ε μετά ξαναδοκίμασα με άλλο όνομα αλλα τίποτα... μόνο το Τζίμη του αρεσε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ηθελα να τον φωναζω ροκι,αλλα αφου ειναι πεκινουα δεν ταιριαζε..Εβαλα με τη μανα μου μια λιστα με ονοματα 2 μερες πριν μας τον φερουν σπιτι..Φοιβος,Αρης κτλ κτλ κτλ απορριφθηκαν ως συνηθισμενα και το ζουζουνακι το βγαλαμε Boo :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μέρα !

Έτσι φωνάζει την σκύλα του ένος φίλος και να φανταστείτε
είναι και κατάμαυρη ! λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μ αρεσει και το Σαρδελα που φωναζει ο Σταθης Παναγιωτοπουλος το σκυλο του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μέρα !

Έτσι φωνάζει την σκύλα του ένος φίλος και να φανταστείτε
είναι και κατάμαυρη ! λολ


Μπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top