Τι θέλουν οι γυναίκες;

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Κόψε το menshealth.



Εξακολουθείς να κάνεις το λάθος της γενίκευσης. Δεν χειρίζεσαι με τον ίδιο τρόπο όλες τις γυναίκες, γιατί διαφέρουν. Ασφαλώς έχουν κοινά αλλά και θεμελιώδεις διαφορές μεταξύ τους.
Οι γυναίκες που αναφέρεις δεν αντιπροσωπεύουν το γυναικείο φύλο και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν έχεις ιδέα περί γυναικών ή έχεις γνωρίσει γυναίκες συγκεκριμένης κάστας με αποτέλεσμα να εξάγεις λανθασμένα συμπεράσματα.



Σεξουαλικός προγραμματισμός από τον κατασκευαστή. Την παλεύεις;



Είναι θέμα σκοπού ρε φίλε. Αν θες απλώς να ικανοποιείσαι αναζητάς κάτι ευκαιριακό, κάτι εύκολο και φυσικά καταφεύγεις σε συγκεκριμένο είδος γυναικών (όχι επί πληρωμή...). Όμως αυτό το είδος ΔΕΝ αντιπροσωπεύει το γυναικείο φύλο γενικώς, όπως ο κάγκουρας άνδρας δεν αντιπροσωπεύει το ανδρικό φύλο.

Υ.Γ. Μην με ρωτήσεις σε ποιους πιστεύω ότι ανήκεις.
1)ok, εσυ ξερεις.. ;) πιο παλια ειχα αποψεις περι του θεματος.. φιλε μου.. οι αποψεις εναι σαν τις κωλοτριπιδες, οκαθενας εχει απο μια.. ο ανεργος σου λεει στην καφετερια αν ημουν υπουργος οικονομικων θα... γελαω.. ο αγαμητος σου λεει: εχεις προβλημα με την κοπελα σου? εγω θα στο λυσω.. :/: φιλε μου δνε ειναι menshealth(what is that??) το εγραψα και προηγουμενος..1) sefish gene - richard dawkkins , 2)red queen 3) evolution of desire 4) the male/female brain 5)practical female psycology.. ξεκινα να διαβαζεις επιστιμονικα βιβλια και σταματα να ακους την κωλοτριπιδα οτυ καθενος.. ;)
2)φιλε μου, οι γυναικες ειναι διαφορετικες οσον αφορα την προσωπικοτητα της καθε μιας!!! σε αυτο ναι ειμαστε ολοι διαφορετικοι.. εδω μιλαμε για υποσυνειδητα κινητρα η ενστικτα(φροΪντ).. η σεξουαλικες επιλογες ειναι κουκια μετριμενα.. δεν τα λεω εγω οι νομπελιστες τα λενε.. αν διαφωνεις παρε τον dawkins,ekman,desmond morris, τηλεφωνο και πες τους οτι λενε μαλακιες.. ;)
ο σκοπος του ανθρωπου ειδους ειναι να περασει τα γονιδια του στην επομενη γενια..οσο περρισοτεροι απογονοι τοσο το καλυτερο.... τοσο απλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
1) sefish gene - richard dawkkins , 2)red queen 3) evolution of desire 4) the male/female brain 5)practical female psycology

Αποτυχημένες απόπειρες κατανόησης της γυναικείας φύσης.

και σταματα να ακους την κωλοτριπιδα οτυ καθενος..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

χαριτωμενο νεο!δεν σου το ειχα!:P

υ.γ.ρε παιδες,γιατι να προσπαθουμε να αντιληφθουμε την αβυσσο της γυναικας,ενω μπορουμε ανετα να κατσουμε και να την απολαυσουμε ειτε υπευθυνα ειτε ανευθυνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
εσυ ξερεις ;)

Εγώ δεν ξέρω τίποτα. Ο Δουκίδης ξέρει: Είναι πάντα υπέροχο να κατακτάς το κορμί μιας γυναίκας. Είναι πολύ πιο συναρπαστικό όμως να κυριεύεις την ψυχή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω τίποτα. Ο Δουκίδης ξέρει: Είναι πάντα υπέροχο να κατακτάς το κορμί μιας γυναίκας. Είναι πολύ πιο συναρπαστικό όμως να κυριεύεις την ψυχή της.
ok ;) ειναι δικαιομα σου να προσεγγιζεις το θεμα φιλοσοφικα , κουλτουριαρικα, θεωρητικα και να ειχαμε να λεγαμε... Αν αυτο δουλευει για σενα συνεχισε να κανεις οτι εκανες.. ;) Εγω απλα προτιμω να ψαχνω πιο πρακτικες και δυναμικες προσεγγισεις..:) οι οποιες δουλευουν για τουσ δικους μου και οποιον αλλο εχω γνωρισει.. Σου ευχομαι να δουλευει για σενα πραγματικα ο δικος σου τροπος.. Αν δουλευει please let us know how.. Αλλα δεν νομιζω. Αυτα... Να περνας ομορφα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Οταν το ανακαλύψουμε θα σας ενημερώσουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
να μην τις εκνευρίζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ρε συ "Playboy", μπας και είσαι ο Μ.Π.? Γιατί αυτή την μυθομανία την ξέρω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ρε συ "Playboy", μπας και είσαι ο Μ.Π.? Γιατί αυτή την μυθομανία την ξέρω καλά...

oxi... Δεν ειμαι.. Αλλα εισαι σιγουρη οτι ειναι μυθομανια? ;) απο την αλλη πιστευω οτι πολλα κοριτσακια καταλαβαινουν τι γραφω... Και συμφωνοθν κιολας απλα δεν τους αρεσει η αληθεια... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
πιστευω οτι πολλα κοριτσακια καταλαβαινουν τι γραφω... Και συμφωνοθν κιολας απλα δεν τους αρεσει η αληθεια... ;)
Αμα μιλάμε για κοριτσάκια (ή γυναίκες που είναι σαν κοριτσάκια), ισχύουν αρκετά. Αλλά μόνο για αρπαχτές με τα προαναφερθέντα κοριτσάκια (ή σχέση του τύπου "περνάμε καλά"). 'Εχω την εντύπωση πως το θέμα ασχολείται περισσότερο με πραγματικές σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αμα μιλάμε για κοριτσάκια (ή γυναίκες που είναι σαν κοριτσάκια), ισχύουν αρκετά. Αλλά μόνο για αρπαχτές με τα προαναφερθέντα κοριτσάκια (ή σχέση του τύπου "περνάμε καλά"). 'Εχω την εντύπωση πως το θέμα ασχολείται περισσότερο με πραγματικές σχέσεις.
πραγματικές σχέσεις??? τι θα πει πραγματικη σχεση φιλη christinelle?? την αγαπαω και με αγαπει ναι.. και δεν χρειαζετε να αγαπας μονο μια/εναν... μονογαμια δεν υπαρχει.. ενας αντρας αν ειναι ψηλα στην ιεραρχια ειναι θεμα χρονου ποτε θα κανει sex και με αλλη.. ειναι ανθρωπινη φυση.. το ιδιο και μια γυναικα.. το ιδανικο υποσυνηδητο σεναριο για μια γυναικα* ειναι να ειναι παντρεμενη με εναν alpha male(clooney,sarkozi,obama...) να ζει σε μια βιλα , και 1-2 φορες την εβδομαδα να κανει sex με τα pool boys 1,85 πολιστες, μοντελα.. απο την αλλη ενας αντρας ιδανικα θελει χαρεμι γυναικων*. η αγαπη ειναι πολυ διαφορετικο πραγμα απο το sex... to ξερουμε καλα καποιοι αντρες και ολες οι γυναικες.. δεν κατακρινω.. και αν διαβασες πριν, εγραψα οτι οι αντρες ειναι χειροτεροι.. τεσπα.. η προσωπικη μου αποψη ειναι 1) αντρες: ανεβειτε ψηλα στην ιεραρχια.. αποκτηστε εξουσια και δυναμη.. οι γυναικες θα θελουν να σας βιασουν μετα απο λιγο... κλασικο τραγικο παραδειγμα οι μπατσοι.. η μεση γυναικα οταν βλεπει στολη καυλω...ει, και στις περισοτερες περιπτωσεις ο τυπος που φοραει την στολη μπορει να ειναι γκασμας... δεν εχει σημασια... το ιδιο συμβαινει παντου..μπαρμεν,προεδροι κλπ.
2) γυναικες:οσο ακομα εχετε υψηλη αξια αναπαραγωγης(ωραια κοπελα στα βλαχικα) βρητε εναν επιχειρηματια και παντρευτειτε τον!.. γιατι οταν φτασετε 30φευγα θα αρκεστιτε με εναν βητα τυπακο υπαλληλακο και θα κανετε sex με αλλους μαγκες και στην ερωτηση μα γιατι τον απατας αφου τον αγαπας θα απαντατε: "εε ειναι πολυ καλος ανθρωπος, αλλα..." ειναι στανταρ απαντιση.. νουμερο ενα σε ακουσματα..
ξαναλεω.. αυτα ειναι προσωπικες αποψεις! οποιος θελει ακουει οποιος δεν θελει, εε θα κλαψω 3 λεπτα και μετα θα αποφασισω αν θα παω για sex η να βγαλω ακομα περισοτερα λεφτα..as simple as that.. life is extreme simple.. kisses ;)
*the red queen book
Playboy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Βρε συ Playboy χωρίς καμία πρόθεση να σε προσβάλλω, ώρες ώρες νομίζω ότι ζεις στην Τόλμη και Γοητεία.
Δεν είναι έτσι οι σχέσεις.
Υπάρχει αγάπη, υπάρχει συντροφικότητα, συναισθήματα.
Στην τελική δεν ονειρεύονται όλες οι γυναίκες να κάνουν σεξ με τον κηπουρό.

Το μόνο σίγουρο είναι πως είμαι γυναίκα και πως ως γυναίκα σου λέω πως δεν έχεις ιδέα από το τι θέλουν οι γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
και πάνω από όλα η κάθε γυναίκα αλλά και ο κάθε άντρας θέλουν διαφορετικά πράγματα!!δεν χρειάζεται να κατατάσουμε τους ανθρώπους σε κατηγορίες.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πάντως αυτοί οι τύποι ανθρώπου που περιγράφεις είναι αυτό που στο χωριό μου λέμε "μαλ@κας" και "πουτ@να".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Βρε συ Playboy χωρίς καμία πρόθεση να σε προσβάλλω, ώρες ώρες νομίζω ότι ζεις στην Τόλμη και Γοητεία.
Δεν είναι έτσι οι σχέσεις.
Υπάρχει αγάπη, υπάρχει συντροφικότητα, συναισθήματα.
Στην τελική δεν ονειρεύονται όλες οι γυναίκες να κάνουν σεξ με τον κηπουρό.

Το μόνο σίγουρο είναι πως είμαι γυναίκα και πως ως γυναίκα σου λέω πως δεν έχεις ιδέα από το τι θέλουν οι γυναίκες.
δεν μιλησα για κηπουρο.. μιλησα για μοντελο 1,85 pool boy με στολη μπατσου..;) φιλη gilda, κανεις απο την ομαδα μας δεν ασχολητε με το τι πιστευουν πως θελουν οι γυναικες.. ασχολουμαστε με το τι πραγματικα ανταποκρινονται.. επησεις.. ειπα εγω οτι με τις σχεσεις μου δνε εχω αγαπη και συναισθημα??? προφανος και εχω!! προφανος και λατρευω να ειμαι διπλα της και να την βλεπω να κοιμαται.. μου αρεσει να την βλεπω να ξυπναει και να με κοιταει διπλα της.. αυτο που λεω ειναι οτι σε καμια πεπτοση ολα αυτα δεν τα παρεχω σε μια μονο γυναικα... απλα δεν αξιζει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δηλαδή οι γυναίκες ανταποκρίνονται σε έναν άντρα 1,85 pool boy με στολή αστυνομικού?
Ξέρεις τι θα έκανα εγώ που είμαι γυναίκα, αν έβλεπα έναν τέτοιο άντρα?

Θα του δινα συμβουλές styling. :P

Στο ξαναλέω, ζεις σε ένα παράλληλο σύμπαν. Αυτο το πολυγαμικό που περιγράφεις δεν έχει ούτε αισθήματα, ούτε πάθος.
Επίσης το σεξ, οι σχέσεις κτλ, είναι πράγματα που ανθίζουν με την συνεχή επαφή με έναν άνθρωπο.
Όλο αυτό που περιγράφεις εσύ είναι απλά αμήχανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πάντως αυτοί οι τύποι ανθρώπου που περιγράφεις είναι αυτό που στο χωριό μου λέμε "μαλ@κας" και "πουτ@να".
δεν κατακρινω τους ανθρωπους..αγαπαω τους ανθρωπους και σεβομαι τις επιλογες τους.. το ποστ το ανεβασα για τα παιδια που θελουν να μαθουν τι πραγματικα γινεται.. πιστεψε με αν μπορεσει καποια στιγμη καποιος να παρει την φαντασια σου και το μυαλο σου και να το ταξιδεψει... θα κανεις πραγματα που δεν το ονειρεβοσουνα για αυτον... απο τον ερθεις να μηνεις απο το παρισι στην αθηνα χωρις χρηματα και δουλεια μεχρι να του πληρωνεις διακοπες στο Μonte carlo.. :)

και πάνω από όλα η κάθε γυναίκα αλλά και ο κάθε άντρας θέλουν διαφορετικά πράγματα!!δεν χρειάζεται να κατατάσουμε τους ανθρώπους σε κατηγορίες.....:)
πιστευει πως θελει διαφορετικα πραγματα.. αυτα τα οραγματα εχουν να κανουν με την ηλικια(πχ κοινονικη πιεση.. ποτε θα παντρευτεις?? η κορα της θειας της νξιτσα απο τον αστποπυργο πηρε ενα καλο παιδι.. ) επησεις δεν εβαλα κατηγοριες.. ειπα απλα οτι υπαρχουν συγκεκριμενα ιδοι αντρα που ανταποκρινετε οι πλεοψηφι των γυναικων..(sakis,brad pitt, obama. klp.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειπα απλα οτι υπαρχουν συγκεκριμενα ιδοι αντρα που ανταποκρινετε οι πλεοψηφι των γυναικων..(sakis,brad pitt, obama. klp.)
στη θεωρια
απο κοντα μπορει να τους εφτυναν
ο χαρακτηρα μετραει

και μενα μου αρεσουν τοσες ηθοποιες απο μακρια
απο κοντα παω στοιχημα οτι δεν θα μου αρεσουν
ουτε σαν χαρακτηρες ουτε σαν σωμα ακομα

αλλο η φανταστικη εικονα του θεαματος αλλο η πραγματικοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δηλαδή οι γυναίκες ανταποκρίνονται σε έναν άντρα 1,85 pool boy με στολή αστυνομικού?
Ξέρεις τι θα έκανα εγώ που είμαι γυναίκα, αν έβλεπα έναν τέτοιο άντρα?

Θα του δινα συμβουλές styling. :P

Στο ξαναλέω, ζεις σε ένα παράλληλο σύμπαν. Αυτο το πολυγαμικό που περιγράφεις δεν έχει ούτε αισθήματα, ούτε πάθος.
Επίσης το σεξ, οι σχέσεις κτλ, είναι πράγματα που ανθίζουν με την συνεχή επαφή με έναν άνθρωπο.
Όλο αυτό που περιγράφεις εσύ είναι απλά αμήχανο.
εχει να κανει και με την ηλικια της γυναικας.. αν ειναι πανω απο 27-28 ισως και να μην εκανε τιποτα..
στην πολυγαμια υπαρχει και παθος και συναισθημα.. :) το οτι το sex και οι σχεση ανθιζει με την επαφη συμφωνω απολυτα..! γιαυτο κυριοι οταν θα θελησετε να κανετε παραλληλες σχεσεις α εχετε λυσει το οικονομικο θεμα.. παθητικο εισοδημα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top