Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
lol wut

μηπως αφηνει και μουστακι?

???

οκ ρε γιωργο. μ αρέσει η σιγουριά σου γενικά οπότε δε στο χαλάω:P. ελπίζω όλα όντως να έρθουν όπως τα θες κ ακόμα καλύτερα.

στο κατω κατω το 1 και 2 είναι πράγματα απαραίτητα. μετά είναι που μεγαλώνουν οι απαιτήσεις:devil:



χμμμ αμα τα κανεις αυτα σαν αγγαρεία - και αυτό φαίνεται - κατι δεν (θα) παει καλα... και για τους δυο... :/:

Αυτό είναι το πρόβλημα... δε το κάνω απο αγγαρεία το ότι τα απαρίθμησα δηλαδή σου δίνει αυτην την εντύπωση;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εμ... ναι:redface:

λες κ τα μετρας ενα πράγμα. εάν τα έκανες από ευχαρίστηση δε θα τα έφερνες προς "διαπραγμάτευση":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες;

food :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
εμ... ναι:redface:

λες κ τα μετρας ενα πράγμα. εάν τα έκανες από ευχαρίστηση δε θα τα έφερνες προς "διαπραγμάτευση":redface:

με ευχαριστεί ότι ευχαριστεί την σύντροφο... τα απαρίθμησα γιατί τα θεωρώ λίγα και μετρήσιμα και δεν τα διαπραγματεύομαι... δεν θα έλεγα ότι είμαι ο τύπος που δεν ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των άλλων... :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κάτσε να δω πότε το έγραψα... α ναι, Μάιος 2012.

Κοίτα, αν είσαι άτομο που κάθεται στην σπηλιά του και γνωρίζει 3-5 νέα άτομα όλο τον χρόνο, σαφώς και δεν θα βρεις ποτέ το άτομο που θέλεις. Ωστόσο, αν είσαι άτομο που γνωρίζει 3-5 νέα άτομα την εβδομάδα, αμέσως 50-πλασιάζονται οι πιθανότητές σου να βρεις ένα άτομο που να ταιριάζει με σένα.

Οπότε it all comes down to: be sociable. Να είσαι κοινωνικός και just be your awesome self. ;)


Να συμβιβαστεί όποιος θα παντρευόταν μόνο για να κάνει παιδιά. :P Not me.

Ξέρεις, δεν πίστευα ποτέ στην τύχη, αλλά ήμουν πάντα της άποψης "η τύχη είναι με τους δυνατούς". Δεν έχω απολύτως κανένα άγχος, όλα θα έρθουν φυσιολογικότατα όπως ακριβώς τα θέλω εγώ. :)
Από εδώ φαίνεται λίγο πως.. ωπ, ''θα μου την πεις''. Ίσως υπήρχε η πιθανότητα να με διαψέυσεις κιόλας και να μας κοτσάρεις ''εγώ την βρήκα''.
Και που λες. Τόσες είναι και οι πιθανότητες στο τέλος κάθε εβδομάδας να παραδέχεσαι πως πέρα από τα σκατά υπάρχουν και τα απόσκατα.
Ναι ναι. Με το να γνωρίζεις τον κάθε κουλό θαρρείς πως πλησιάζεις στο τέλειο. Ω ναι! Σε αυτή τη ζωή ζω και γω, σίγουρα.

Τύχη θέλει και αισιοδοξία και κάτι τέτοια χαζά. Η λογική του γνωρίζω άπειρο κόσμο στην εβδομάδα/τον μήνα μου δεν παίζει. Μπορεί να γνωρίζεις κάποιον από την παιδική ηλικία και τσουπ μετά από 9 χρόνια να πεις ''ωπ κοίτα τι είχα δίπλα μου τότες στο θρανίο''.
Νομίζω όσους πιο πολλούς γνωρίζεις τόσα πιο πολλά γνωρίζεις απογοητεύεσαι ξανά απογοητεύεσαι αηδιάζεις νευριάζεις και αφήνεις. Τι αφήνείς; Το τομάρι σου στην τύχη.

Ντάξει και πόσο κοινωνικός να είναι κάποιος. Ο υπερ κοινωνικός θα μας βγει και πηδηχτούλης ή απήδητος και η υπερ κοινωνική πουτανίτσα ή απελπισμένη. Ω τι συμφορά.

Αυτά. Μικρές οι κακίες μου θαρρώ. :P
Πάντως Γιώργο μπράβο. Εύχομαι και προσεύχομαι αυτά που σκέφτεσαι/λες/θες/μας γράφεις να γίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ειλικρίνεια, Συνέπεια, Τιμιότητα, Κατανόηση, Πρωτοβουλία.

Α και Ειλικρίνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ειλικρίνεια, Συνέπεια, Τιμιότητα, Κατανόηση, Πρωτοβουλία.



Α και Ειλικρίνεια.


+ κάνα παστίτσιο που κ που :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι θέλουν κάτι πολύ διαφορετικό από τις γυναίκες. Απλά από άνθρωπο σε άνθρωπο, απο ηλικία σε ηλικία και από φάση σε φάση αυτό μπορεί να διαφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ειλικρίνεια, Συνέπεια, Τιμιότητα, Κατανόηση, Πρωτοβουλία.

Α και Ειλικρίνεια.
.....................εκτος από ποδι δύο μέτρα κοιλια πλάκα,στήθος μπαλκόνι και μυαλό τούβλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να μην πρήζει ούμπαλα,αγάπη,σεξ και ελευθερία.
Ααα που και που να πλένει και κάνα πιάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να μην πρήζει ούμπαλα,αγάπη,σεξ και ελευθερία.
Ααα που και που να πλένει και κάνα πιάτο.

Υπάρχουν και πλυντήρια πιάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Να μην πρήζει ούμπαλα,αγάπη,σεξ και ελευθερία.
Ααα που και που να πλένει και κάνα πιάτο.

ρε, μην είστε σεξιστές

Υπάρχουν και πλυντήρια πιάτων.

ρε, μην είστε φεμινίστριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σεξ χωρις αναστολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top