Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:inlove:

View attachment 51733:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θυμίζει λίγο το αρβυλάκι του Ε.Σ.!:redface:


Αχά. Έχει η μαμά μου αρβύλες στρατιωτικές. Όντως μοιάζουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Tι ωραία η πρώτηηηηηηηηη!:redface:

...Συγγνώμη κιόλας, σας αρέσει αυτό το παπούτσι;
Ή μόνο εμένα μου φαίνεται...φορτωμένο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
αθλιο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Για να το χαρακτηρίσω καλύτερα είναι τρισάθλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Για να το χαρακτηρίσω καλύτερα είναι τρισάθλιο :P

Λογικό το βρίσκω, με τόσο πράγμα πάνω του. :whistle:
Αν δεν είχε όλα αυτά... Ίσως να ήταν καλύτερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Tι ωραία η πρώτηηηηηηηηη!:redface:

...Συγγνώμη κιόλας, σας αρέσει αυτό το παπούτσι;
Ή μόνο εμένα μου φαίνεται...φορτωμένο; :hmm:

καλά ε, η γιαγιά μου ξετρελάθηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γόβες aside, άνετα θα το φόραγα με μαύρο καλσόν και μαύρες/ασημί μπαλαρίνες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Hello κορίτσια!
Πώς σας φαίνεται αυτό ;
Μου αρέσει πάααρα πολύ για κάποιο λόγο, ίσως μου φαίνεται στην κοπέλα της φωτογραφίας πολύ ωραίο γιατί και το μαλλί μου στο φυσικό τους έτσι είναι.:P
Πώς σας φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Hello κορίτσια!
Πώς σας φαίνεται αυτό ;
Μου αρέσει πάααρα πολύ για κάποιο λόγο, ίσως μου φαίνεται στην κοπέλα της φωτογραφίας πολύ ωραίο γιατί και το μαλλί μου στο φυσικό τους έτσι είναι.:P
Πώς σας φαίνεται?

[παρένθεση]Αν και είμαι αδύνατη γαρ, μου αρέσει που πλέον τα μοντέλα δεν είναι παντού skinny. [/παρένθεση]

Εμένα μ'αρέσει πολύ. Έχω κι εγώ ένα παρόμοιο, το οποίο το φοράω κατά τέλη Ιουνίου που έχω μαυρίσει αρκετά, γιατί διαφορετικά είμαι αστεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Hello κορίτσια!
Πώς σας φαίνεται αυτό ;
Μου αρέσει πάααρα πολύ για κάποιο λόγο, ίσως μου φαίνεται στην κοπέλα της φωτογραφίας πολύ ωραίο γιατί και το μαλλί μου στο φυσικό τους έτσι είναι.:P
Πώς σας φαίνεται?

Αν εννοείς το φόρεμα είναι πολύ ωραίο :) Δεν είμαι τεράστια υποστηρίκτρια της δαντέλας αλλά έχει λιτό και κομψό σχεδιάκι το συγκεκριμένο.


Ναι οκ μπήκε άνοιξη και γέμισε ο τόπος floral print (όχι ότι έχω κάτι εναντίον του απλώς το βλέπω παντού και το βαριέμαι)
το πάνω δεν σας κάνει κάπως γιαγιαδίστικο? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι οκ μπήκε άνοιξη και γέμισε ο τόπος floral print (όχι ότι έχω κάτι εναντίον του απλώς το βλέπω παντού και το βαριέμαι)
το πάνω δεν σας κάνει κάπως γιαγιαδίστικο? :/:

Το έχει φορέσει λίγο χίππικα, οπότε εμένα προσωπικά μ'αρέσει. Σκέτο πάντως δεν θα το έπαιρνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Hello κορίτσια!
Πώς σας φαίνεται αυτό ;
Μου αρέσει πάααρα πολύ για κάποιο λόγο, ίσως μου φαίνεται στην κοπέλα της φωτογραφίας πολύ ωραίο γιατί και το μαλλί μου στο φυσικό τους έτσι είναι.:P
Πώς σας φαίνεται?

Ωραίο... ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Φαινεται πολυ γιαγιαδιστικο οντως.
Το ασπρο φορεματακι ωραιο και εχω και εγω ενα παρομοιο αλλα επειδη δεν μαυριζω ποτε δεν φοραω ασπρα ιδιαιτερα, γιατι μοιαζω με φαντασμα μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Φαινεται πολυ γιαγιαδιστικο οντως.
Το ασπρο φορεματακι ωραιο και εχω και εγω ενα παρομοιο αλλα επειδη δεν μαυριζω ποτε δεν φοραω ασπρα ιδιαιτερα, γιατι μοιαζω με φαντασμα μετα :P
Nαι μεν σε μαυρισμένο σώμα δείχνει πιο ωραίο, αλλά γιατί να το στερηθούμε εμείς οι ασπρουλιάρες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Nαι μεν σε μαυρισμένο σώμα δείχνει πιο ωραίο, αλλά γιατί να το στερηθούμε εμείς οι ασπρουλιάρες? :P

χαχαχ :P ναι προφανως και βαζουμε οτι θελουμε οποτεεε... ^^
βεβαια εγω προτιμω σκουροχρωμα ρουχα ακομη και το καλοκαιρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι οκ μπήκε άνοιξη και γέμισε ο τόπος floral print (όχι ότι έχω κάτι εναντίον του απλώς το βλέπω παντού και το βαριέμαι)
το πάνω δεν σας κάνει κάπως γιαγιαδίστικο? :/:

Το συγκεκριμένο τοπ συνδυάζει τα δύο massive trends της άνοιξης φέτος, το φλοράλ και το κιμονό. Υποτίθεται οι ζακέτες είναι μπανάλ και η νέα "ζακέτα" είναι το κιμονό.

Προσωπικά μου φαίνεται άκυρο να φοράς τζιν και από πάνω το κιμονό :P Οπότε viva οι χρωματιστές βαμβακερές ζακέτες.

Άσχετο, περιπλανιόμουν στην ερμού και βρέθηκε μπροστά μου μια κοπέλα με κάτασπρα πόδια και χακί σουπερ hot mini σορτσάκι. Εντάξει δηλαδή, δεν είμαστε και los angeles από πλευράς θερμοκρασίας για σορτς. (Εγώ πίσω της με την καμπαρντίνα μου :P)

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Άσχετο, περιπλανιόμουν στην ερμού και βρέθηκε μπροστά μου μια κοπέλα με κάτασπρα πόδια και χακί σουπερ hot mini σορτσάκι. Εντάξει δηλαδή, δεν είμαστε και los angeles από πλευράς θερμοκρασίας για σορτς. (Εγώ πίσω της με την καμπαρντίνα μου :P)

:hehe:

Μήπως ήταν τουρίστρια; Από Σκαδιναβία, Γερμανία ή κάτι τέτοιο; Γιατί αυτοί αν δούνε ότι η θερμοκρασία πάει στους 20°C τα βγάζουν όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top