Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κ για να μην ξεχνιομαστε αυτα ειναι δικα σου λογια:clapup:
δεν τα ξεχναω..

μιλαμε γενικα τωρα..για γενικους επιστημονικους φυσικους κανονες..:confused:

το πια θα ερωτευθουμε ακριβωςστο μελλον,,καμια επιστημη -ακομα τουλαχιστον- δεν μπορει να το προβλεψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
προχθες εβλεπα ντοκιμαντερ για τα την ελξη αρσενικου θηλυκου,,για το πώς σε ολον τον κοσμο και μακρυα απο τα media καποιες γυναικιειες αναλογιες θεωρουνταν στατιστικα πιο ελκυστικες..



δεν ειναι όλα σχετικα,,παντως η τηλεοραση κρυβει την πραγματικοτητα συχνα..


διεθνως παντως ιστορικα τα προτυπα θηλυκοτητας που εχουν μεινει δεν ειναι συνηθως οι ψηλες μοντελες..

αλλα η monica bellucci ,170
η μεριλυν μονροε 166..
ακριβως.1.66 για τοτε κ 1.70 για τωρα δεν ειναι κ τιποτα ζουμπαδες καμια απο τις δυο δεν τις λες κοντες.κ εχεις κουρασε σορρυ κιολλας με τις στατιστικες σου μεελετες
την ivanovic πως την βλεπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω ειμαι 1.90 και θελω κοπελιες απο 1.65 και πανω....(αλλα θα ελεγα δεν εχω και τοσο προβλημα και χαμηλοτερα δεχομαστε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δεν τα ξεχναω..

μιλαμε γενικα τωρα..για γενικους επιστημονικους φυσικους κανονες..:confused:

ενικους επιστημονικους φυσικους κανονες????αναφερεσε στο υψος ακομα???εισαι σοβαρος?

προχθες εβλεπα ντοκιμαντερ για τα την ελξη αρσενικου θηλυκου,,για το πώς σε ολον τον κοσμο και μακρυα απο τα media καποιες γυναικιειες αναλογιες θεωρουνταν στατιστικα πιο ελκυστικες..



δεν ειναι όλα σχετικα,,παντως η τηλεοραση κρυβει την πραγματικοτητα συχνα..
μιλαμε για παγκοσμια συνομωσια προπαγανδας υπερ των ψηλων κ αχαρων γυναικων δηλαδη?κατι εχω ακουσει οτι εμπλεκονται κ οι εβραιοι
αμα στηριζαμε την ζωη μας στα ντοκιμαντερ κ στις στατιστικες ερευνες γλυκε μου...ολοι θα ειχαμε κατι να στηριχτουμε κ ολοι κατι να μας απογοητευσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
και γιατι σου αρεσουν?

γιατι μοιαζει κομψο και θηλυκο και ερεθιστικο για τα αρσενικα το σηκωμα των ποδιων στις μυτες που κανει το τακουνι?(γιατι τι αλλο ειναιτο τακουνι?)
Γιατί είναι ωραία! Αυτή η γοβα στιλέτο είναι θειική, δεν τα φοράω για να ερεθίζω κανέναν. Τουλάχιστον όχι εκτός σπιτιού:redface:

εγω ειμαι 1.90 και θελω κοπελιες απο 1.65 και πανω....(αλλα θα ελεγα δεν εχω και τοσο προβλημα και χαμηλοτερα δεχομαστε:P)
Γιατί μένεις Αθήνα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
είμαι 1.71 και δεν έχω πρόβλημα με το ύψος μου,ούτε και με το ύψος των άλλων.. θεωρώ πως είναι κόμπλεξ όλα αυτά περί ύψους(βάρους κ.ο.κ...). είμαστε αυτοί που είμαστε και σε όποιον αρέσουμε!;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εισαι σοβαρος?
όχι:worry:
δεν το καταλαβες?:confused:


Γιατί είναι ωραία!
δεν απαντησεεεες..:whistle::P
και Γιατίιι είναι ωραια?

Εεεεεεεεεεεε?:D


Γιατί μένεις Αθήνα?:P
Γιατι ακομα δεν ανοιξαν τα παραρτηματα του στη Βόρεια Ελλαδα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
προχθες εβλεπα ντοκιμαντερ για τα την ελξη αρσενικου θηλυκου,,για το πώς σε ολον τον κοσμο και μακρυα απο τα media καποιες γυναικιειες αναλογιες θεωρουνταν στατιστικα πιο ελκυστικες..



δεν ειναι όλα σχετικα,,παντως η τηλεοραση κρυβει την πραγματικοτητα συχνα..


διεθνως παντως ιστορικα τα προτυπα θηλυκοτητας που εχουν μεινει δεν ειναι συνηθως οι ψηλες μοντελες..

αλλα η monica bellucci ,170
η μεριλυν μονροε 166..
εξακολοθουμε να διαφωνουμε στο πιο βασικο.εσυ θεωρεις οτι το υψος απο μονο του σημαινει κατι(να φανταστω οτι σπουδαζεις κατι σχετικο)εγω λεω οτι δεν σημαινει τιποτα.δεν εχω ιδεα για το πως αναπτυσεται το ανθρωπινο σωμα κ ουτε με νοιαζει να μαθω.να φανταστω οτι κ για τους ψηλους αντρες εχεις θεωρια.εγω παλι δεν εχω...
το οτι ειμαι 1.80 δεν παει να πει οτι υστερω σε θηλυκοτητα απο μια 1.60 ή οτι το 99% των ανδρων θα προτημουσε την κοντη.δεν εχεις ιδεα για το πως μοιαζω εγω ή οι αλλες ψηλες κοπελες του forum κ ειμαι σιγουρος οτι αυτες οι αχαρες που λες που βλεπεις καθημερινα ειναι εμφανησιμες οι μισες και οι μισες απο τις κοντες που βλεπεις δεν ειναι απλα δεν λες να το δεχτεις κ αρνησε οτι ολα ειναι σχετικα κ οτι ο καθε ανθρωπος εχει το δικο του γουστο κ μου απαντας με βαση ερευνες κ στατιστικες που λενε οτι οι ψηλες ειναι αυτο ή οι κοντες ειναι το αλλο.απο περιεργια τι σπουδαζεις?
εσυ σκεφτεσαι πχ οτι εγω που με δεν με εχεις δει εχω 10% πιθανοτητες να ειμαι ωραια λογο του 1.80
κ μια αλλη κοπελα απο το φορουμ 1.60 εχει 80% πιθανοτητες να ειναι ωραια.αυτο ειναι λαθος κ κοιτα μια τα μυνηματα των αλλων να δεις οτι δεν το λεω μονο εγω
εξακολουθω να πιστευω οτι μια γυναικα αρεσει σε καποιον κ σε καποιον αλλο οχι,οι γυναικες στο σοι μου ειναι ολες 1.70+ κ ποτε δεν ειχαν προβλημα με τις κατακτησεις τους κ ουτε κιεγω
ποσο μαλλον οταν μια γυναικα ειναι κ εμφανησημη.εξαρταται απο το πως μια γυναικα ''φοραει'' το υψος τις κ οχι απο τις επιστημονικες μελετες που ειμαι σιγουρη οτι εχουν γινει ειτε απο κοντους ειτε απο κομπλεξικους ψηλους
μια κοπελα ψηλη κ γλυκεια δεν ειναι η σουπερ εξερεση στον κανονα,γιατι δεν υπαρχει κανονας σε αυτα τα θεματα

οσες πιθανοτητες εχει μια κοντη να ειναι 8αρακι να το πω απλα,αλλες τοσες εχει κ μια ψηλη κ ξερω πολοοοοουυυς αντρες που αυτο πιστευουν αν κ εμενα μου φτανει που το πιστευει ενας συγκεκριμενος

όχι:worry:
δεν το καταλαβες?:confused:



οχι σε εχω για πολυ σοβαρο κ μαλιστα μου βγαζεις πολυ σοφιστικε χωρις πλακα
κατι σαν νεαρος επιστημονας κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
δεν απαντησεεεες..:whistle::P
και Γιατίιι είναι ωραια?

Εεεεεεεεεεεε?:D
Γιατί είναι!

καλά τα τελευταία μπορεί να είναι και too much:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω λεω οτι δεν σημαινει τιποτα
δεν ειναι παραλογο αυτο?

για το υψος που εχεις ή εχω χιλια δυο πραγματα στο dna σου και τον οργανισμο σου σημαινουν,,και στην ψυχολογια σου..

αλλα εκ γεννετης,αλλα απο το περιβαλλον.

απλη λογικη ειναι,,καθε υψοςε χει συν και πλην,,
πχ οι πολυ κοντοι ανδρες αναπτυσουν συχνα εντονη προσωπικοτητα,,και ακομα και αρχηγοι διεθνως γινονται..Ναπολεων,Μ.Αλεξανδρος,Χιτλερ κλπ

οχι σε εχω για πολυ σοβαρο κ μαλιστα μου βγαζεις πολυ σοφιστικε χωρις πλακα
κατι σαν νεαρος επιστημονας κατι τετοιο
απλος πληροφορικαριος ειμαι,,φοιτητης,,με τεχνολογια ασχολουμαι..
δεν ασχολουμαι με ιατρικα βιολογικα κλπ

εισαι νεα στο φορουμ και δεν με ξερεις..-ακομα--τι κερατας ειμαι..
ρωτα αλλους να μαθεις..:hehe::hehe::hehe::angel::shifty::console:
(ακούς εκει σοβαρός..:shifty::hehe:)


Γιατί είναι!
ουτε γω ξερω μεσα μου γιατι μου αρεσουν τοσο,,και παθαινω κατι οταν τα βλεπω..:worry:
αλλα ξερω οτι υπαρχει καποιος λογος..!:hmm::D(ειναι παντως χοντρα παντως,,δεν μου αρεσουν τοσο,,)


δεν βαζεις και καμια μποτα ψηλη τωρα να ανεβασουμε τελειως θερμοκρασια?:smoke::smoke::jumpy::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
δεν βαζεις και καμια μποτα ψηλη τωρα να ανεβασουμε τελειως θερμοκρασια?:smoke::smoke::jumpy::smoke:
Μην το παρακάνουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δεν ειναι παραλογο αυτο?

για το υψος που εχεις ή εχω χιλια δυο πραγματα στο dna σου και τον οργανισμο σου σημαινουν,,και στην ψυχολογια σου..

αλλα εκ γεννετης,αλλα απο το περιβαλλον.

απλη λογικη ειναι,,καθε υψοςε χει συν και πλην,,
πχ οι πολυ κοντοι ανδρες αναπτυσουν συχνα εντονη προσωπικοτητα,,και ακομα και αρχηγοι διεθνως γινονται..Ναπολεων,Μ.Αλεξανδρος,Χιτλερ κλπ

χα χα δεν παιζεσαι.στο παραδειγμα σου παλι οι κοντοι ειναι καλυτεροι.εισαι μοναδικος.οχι το υψος δεν σημαινει τιποτα για μενα αλλα απ οτι φαινεται σημαινει πολλα για σενα.παντως μην ανησυχεις,αυτη η αρρωστεια που λεγεται υψος δεν ειναι κολλητικη οποτε ουτε εσυ θα προσβληθεις ουτε οι υπερδιαγαλαξιακες κοπελες που σου αρεσουν.ειστε ασφαλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μην το παρακάνουμε...:P
ναι,,κανει και ζεστη ηδη..
δικιο εχεις..:worry:


στο παραδειγμα σου παλι οι κοντοι ειναι καλυτεροι.εισαι μοναδικος.οχι το υψος δεν σημαινει τιποτα για μενα αλλα απ οτι φαινεται σημαινει πολλα για σενα.παντως μην ανησυχεις,αυτη η αρρωστεια που λεγεται υψος δεν ειναι κολλητικη οποτε ουτε εσυ θα προσβληθεις ουτε οι υπερδιαγαλαξιακες κοπελες που σου αρεσουν.ειστε ασφαλες
κοιτα,,

εχω την κακια συνηθεια,,να αναλυω υπερβολικα λογικα τα πραγματα..
¨οοολα τα πραγματα..

μην το παιρνεις τοις μετροιτης και προσβαλεσαι..
απλα είμαι Ψύρας,που λενε και οι γονεις μου..:P:confused:


στην κανονικη ζωη μου.. δεν προκειται ποτέ να προσβαλω ή να σχολιασω το υψος ή το βαρος μια κοπελας..
δεν με ενδιαφερει..

οπότε ασε με εμενα να αναλυσω και εσυ κανε τις βολτες με τα διμετρα :yahoo::yahoo:8):angel: ποδια σου ,στις παραλιες και τους δρομους.. (και αν συναντηθουμε γραψε μου..:Pαφου μενω Πατρα)



και μια τελευταια λεξη..
Μην με παιρνεις πολυ στα σοβαρα,,για το δικο σου καλο..:hehe::hehe::hehe:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
το είπε και η himela...όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...
και μη ξανακούσω τη βλακεία <<τα καλα αρώματα μπαίνουν σε μολρά μπουκαλάκια>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...
όσα δεν φτανει η αλεπού ,
φοράει τακούνια και τα πιανει..:hehe::hehe::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ποιααααα????????????:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Xαχαχαχ Άγγελε έλιωσα με το τελευταίο σου ποστ! Χαχαχαχα!

Γιατί σε κάποιον/α που δεν αρέσουν οι ψηλές απαραίτητα ισχύει ''όσα δε τα φτάνει η αλεπού...μπλαμπλα...''
Απαγορεύεται να έχει μια γνώμη;:confused:

Είσαι ψηλή; Ωραία! Νιώθεις καλά με τον εαυτό σου; Ωραία!
Τι σε νοιάζει, αν λένε ότι είστε άχαρες; Άμα αισθάνεσαι καλά, άστους να λένε!!!

-Γενικό αυτό ε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
(....)
1. αν μια γυναικα βαλει τακους ισιους στα ποδια ή ξυλοποδαρα δεν θα ειναι ελκυστικη
(...)
2. μια επιστημονικη ερμηνεια ειναι αυτη..

1. Οκ, δηλαδή η ελκυστικότητα φαίνεται στα τακούνια. Nice.
2. Μα τον tweety, βάλθηκες να με τρελάνεις με τις επιστημονικές σου θέσεις-απόψεις.
Γιατί σε οποιαδήποτε άποψή σου επικαλείσαι την επιστήμη;
Εν τέλει, δείξε και σε εμάς αυτά τα επιστημονικά άρθρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
1. Οκ, δηλαδή η ελκυστικότητα φαίνεται στα τακούνια. Nice.

οχι αποκλειστικα,αλλα ειναι ενα στοιχειο..

ενα γυναικειο οπλο..
Γιατί σε οποιαδήποτε άποψή σου επικαλείσαι την επιστήμη;

απλα προσπαθω να βρω λογικες εξηγησεις για ολα αυτα.
και ναμην λεω απλα"μου αρεσουν ή οχι"

απλα το ψαχνω..

παρατηρω μια ταση να μην θελουμε να ψαχνουμε λογικες εξηγησεις για θεματα,(περισσοτερο απο γυναικες βλεπω;)),να μην τα ψαχνουμε με ερευνες κλπ ότι υπαρχει βεβαια..
δεν θα επρεπε να μας ενοχλει..
οχι το υψος δεν σημαινει τιποτα για μενα
εγω βλεπω γυρω μου οτι την κοντη 1,52 αδελφη μου πιο πιθανον ειναι να τη στριμωξουν σε μια ουρα,(και γκρινιαζει γιαυτο συχνα ή να την βρισουν στα φαναρια,ενω εμενα τους σκουνταω κατα λαθος και μου λενε και συγγνωμη

εγω και ο καθε ψηλος ή ευσωμος επιβαλεται με την παρουσια,,ενω ο μικρος κοντος πρεπει να φωναξει,,ή να δειξει προσωπικοτητα,,ή να φορεσει σαν γυναικα ρουχα που να τραβανε την προσοχη..
Μα τον tweety,
τι μου θυμισες τωρα..:P

στο σχολειο παλια εβαζα ενα καναρινι πουλοβερ και ολοι με ελεγαν Τουιτι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παρατηρω μια ταση να μην θελουμε να ψαχνουμε λογικες εξηγησεις για θεματα,(περισσοτερο απο γυναικες βλεπω;)),να μην τα ψαχνουμε με ερευνες κλπ ότι υπαρχει βεβαια..
δεν θα επρεπε να μας ενοχλει..
Κάνεις λάθος αγαπητέ.
Καταρχήν είμαι κοντούλα, άρα σύμφωνα με τη λογική σου θα έπρεπε να δεχτώ τα όσα λες γιατί με... συμφέρουν.

Ωστόσο, η ένστασή μου είναι ότι επικαλείσαι επιστημονικές θεωρίες τις οποίες δεν έχω δει-βρει-ψάξει.
Μπορείς, λοιπόν, να με κατατοπίσεις που να ψάξω-βρω και εγώ αυτές τις θεωρίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top