Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σακακια φέτος!!! Πολλά σακάκια!!:D
Tι έχετε να πείτε γι' αυτά?

Μια χαρά τα βρίσκω! Για κάθε μέρα είναι ο,τι πρέπει!

Επίσης μπότες! Ρε κορίτσια, ξέρετε κάνα μαγαζί που να έχει δερμάτινα καουμπόικα, ιππασίας κλπ? Ηξερα ένα που αγόραζα σίγουρα, αλλά έκλεισε. Είναι κι ένα ακόμα που θα επισκεφτώ, αλλά να μαζέψω μερικά μαγαζια, να τα χαζέψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τα παπουτσάκια δεν μου αρέσουν, δεν έχουν καθόλου θηλυκότητα.
Εκτός αν τα θες για τελείως καθημερινά, και τα συνδυάσεις με κάτι girly, όπως ένα φούξια τοπ, οπότε οκ, εκεί θα είναι ωραίος συνδυασμός (η έντονη αντίθεση δηλαδή).
Τα πλεκτά και το παρκά είναι πάαααρα πολύ ωραία, το δε σακάκι ωραιότατο!

Το Massimo Dutti κατά τη γνώμη μου έχει φοβερά ρούχα. Σικ και καλοφτιαγμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα αγαπάω όλαα αυτά! Ειδικά τα δύο πλεκτά και το παρκά στην τελευταία φωτογραφία είναι φοβερά! :worship:Μήπως έχεις το label αυτών των δύο (μπας και τα βρω)?:)

Παρκά

Πρώτο πουλοβεράκι

Δεν είναι ακριβά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καθόλου ακριβά, και ωραιότατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Tι έχετε να πείτε γι' αυτά?

:yes: Εγκρίνω!


Εγκρίνω το παρκά^^
ωραίο,πρασινάκι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Ευχαριστώ πάρα πολύ (όντως δεν είναι πολύ ακριβά!) :)

Έχω και δύο γενικές ερωτήσεις όποια μπορεί να μου απαντήσει.

1.Μήπως έχετε δει πουθενά κανένα κόκκινο φόρεμα (όχι πολύ κοντό)? Γιατί απ'όσα έχω ψάξει εγώ κανένα δεν ήταν satisfying enough...

2.Θέλω να βρω μια σχετικά καλή μπλουζίτσα για κλαμπ, αλλά δεν έχω δει κάτι, μήπως έχετε δει εσείς τίποτα?? (Υ.Γ. σιχαίνομαι τα φωσφοριζέ ρούχα:P)


Φιλιά σε όλες (και όλους?!:)) :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να πάρω γόβες, είτε να πάω να φτιάξω γόβες (γιατί οι περισσότερες που κυκλοφορούν, δεν βλέπονται!)

Είχα δει σε ένα περιοδικό να τις φοράει μία σχεδιάστρια μόδας, και τις αγάπησα. Ήταν μαύρες, μάλλον καστόρινες με ξύλινο τακούνι μπροστά και πίσω. Πολύ κομψές! Έχει πάρει το μάτι σας καμία τέτοια γόβα στην αγορά; :hmm:

Και μου αρέσουν επίσης...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γενικά τις πιο ωραίες γόβες τις βρίσκω στον Καλογήρου.
Έκει έχει διάφορες τιμές, από πολύ ακριβες έως νορμάλ.
Αυτό που θα σου πω να προσέξεις, είναι να μην είναι "ντυμένο" το τακούνι, γιατί το τακούνι χτυπιέται και μετά η γόβα δείχνει πολύ άσχημη. Ενώ το άντυτο τακούνι δεν παθαίνει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ποτε δεν καταλαβα γιατι δεν ταιριαζει το μαυρο με το καφε???
επισης,ποια αλλα χρωματα δεν ''πρεπει'' να συνδυάζονται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ποτε δεν καταλαβα γιατι δεν ταιριαζει το μαυρο με το καφε???
επισης,ποια αλλα χρωματα δεν ''πρεπει'' να συνδυάζονται???
Αφου το μαυρό ταιριάζει με όλα:)

Απλά φοβερό στυλάκι (μαύρο καφέ)!


Κι αυτό καλό είναι


Εγώ προσωπικά θα πρότεινα το όλο στυλ να έχει μεχρι 3-4 διαφορετικά χρώματα. Μετά γίνεται too much. Εκτός βέβαια αν μιλάμε για patterns, όπως παραδείγματος χάρην floral, tribal κλπ, που καλό θα ήταν να μην υπερφορτώνονται με τίποτα άλλο παρα μόνο με χρώμα καποιο χρώμα που υπάρχει μέσα σε αυτό, δηλαδή εαν έχουμε ένα μπλουζάκι floral με πρασινο, μπεζ και ροζ καλό θα ήταν το παντελόνι να είναι ή μπεζ ή ροζ ή πράσινο, κατά προτίμηση με το πιο ουδέτερο χρώμα, στην προκειμένη περίπτωση μπεζ. Φυσικά αυτά που λέω αφορούν το προσωπικό μου στυλ και τι τι θεωρώ εγώ ως στυλάτο, κάποια άλλη μπορεί να έχει τελείως διαφορετική άποψη έτσι;:) ΓΙα παράδειγμα πέρυσι ήταν πολύ της μόδας το mix'n'match που ήθελε δύο και παραπάνω διαφορετικά πατρόν στο ίδιο σύνολο (λίγο κακόγουστο κατ την άποψή μου αλλά οκ). Tώρα όσον αφορά τα χρώματα που ταιριάζουν μεταξύ τους, νομίζω αυτό έγγυται στο ατομικό σου στυλ και την προσωπική σου άποψη. Γενικά πάντως υπάρχει ο χρωματικός κύκλος που σου δείχνει ποια χρώματα είναι σε αντίθεση και ποιά σε αρμονία χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει ντε κια καλά να φοράς πάντα μπλε με γαλάζιο ή μπλε με πράσινο που είναι κοντινά χρώματα και λαχανί κλπ..μπορείς να δημιουργήσεις και όμορφες αντιθέσεις π.χ.ροζ με τυρκουάζ:)



Τα εξηγεί και σε αυτό το site καλά...
https://www.1stwebdesigner.com/design/please-clients-color-combinations/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ειμαι αγορι και να σου πω την αληθεια δεν καταλαβα και παρα πολλα ...
συγκρατω το γεγονος οτι δεν υπαρχει προβλημα με αυτη τη 2χρωμια που με ενδιαφερει παντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είχε πει κάποτε η Wintour ότι δεν υπάρχει λόγος να συνδυάζουμε τα ρούχα μεταξύ τους ανάλογα με το χρώμα, αλλά ανάλογα με:
1. τα υφάσματα
2. το κόψιμο
3. το στυλ/την εποχή απ'όπου βγήκε
και τέλος 4. το χρώμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χμ.Ναι.Μες τη βδομάδα θα πάω να πάρω αθλητικά,γιατί τα σταράκια που πήρα τον Μάη δε θα φοριούνται το καταχείμωνο και τα περσινά μποτάκια τα έχω ξεπατώσει.Και έχω στο νου μου κάτι χρυσά της αντίντας και κάτι πολύχρωμα της νάικ.
Το συζήτησα με τη μάνα μου και λέει οτι τα χρυσά δε μου τα παίρνει (ναι,συζητάμε για οτιδήποτε έχω σκοπό να αγοράσω) και σκέφτομαι τι θα κάνω αν δε βρω τα πολύχρωμα.Και ερωτώ:Έχει κανένας asics?Σας είναι άνετα?
Και αυτά τα ρωτώ γιατί έχω σκοπό να κάνω την αλλαγή μετά απο 5 χρόνια και δε ξέρω πως θα είναι.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Χμ.Ναι.Μες τη βδομάδα θα πάω να πάρω αθλητικά,γιατί τα σταράκια που πήρα τον Μάη δε θα φοριούνται το καταχείμωνο και τα περσινά μποτάκια τα έχω ξεπατώσει.Και έχω στο νου μου κάτι χρυσά της αντίντας και κάτι πολύχρωμα της νάικ.
Το συζήτησα με τη μάνα μου και λέει οτι τα χρυσά δε μου τα παίρνει (ναι,συζητάμε για οτιδήποτε έχω σκοπό να αγοράσω) και σκέφτομαι τι θα κάνω αν δε βρω τα πολύχρωμα.Και ερωτώ:Έχει κανένας asics?Σας είναι άνετα?
Και αυτά τα ρωτώ γιατί έχω σκοπό να κάνω την αλλαγή μετά απο 5 χρόνια και δε ξέρω πως θα είναι.:|

Να σου πω... asics δεν θυμάμαι να είχα ποτέ... όμως τα nike είναι τα παπούτσια που είναι ένα με το πόδι μου! Πολύ ξεκούραστα!!
Άσε που πιστεύω ότι ίσως λόγω συνδυασμού χρωμάτων τα nike είνια πιο ευκολοφόρετα από τα άλλα αθλητικά...
sckethers είχα πάρει πιο παλιά(όταν είχε γίνει ο κακός χαμός) , πολύ άνετα αλλά υστερούν στο σχέδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εμένα τα νάικ (με τα σταράκια) είναι τα πιο άνετα παπούτσια που έχω φορέσει,αλλά επειδή μ'αρέσει ένα σχέδιο της Asics που είδα σκέφτομαι να πάρω.Αλλιώς δε το συζητώ,νάικ μποτάκια*.*
Απλώς νταξ,ήθελα κάτι χαμηλό και βρήκα μόνο αυτό.:|
Τη γκαντεμιά μου-.-!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μπορούμε να γυρίσουμε πίσω στο 2007 που το χρήμα έρεε άφθονο????:(:(:(:(:P:P
Αααχχχχχχ.....


https://www.flirtprom.com/Collection/PF5109
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • PF5109_sweetpink_Front.jpg
    PF5109_sweetpink_Front.jpg
    313.4 KB · Εμφανίσεις: 126

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι. Λεφτά υπάρχουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top