Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αυτο το πουκαμισο με τα φλαμινγκο ταιριαζει σε εξτριμ τυπους!Δεν ειναι για ολους.
Αληθεια ειναι unisex ή γυναικειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οντως ειναι για extreme τυπους, για να φορεσει καποιος αυτο το πουκαμισο θα πρεπει να μπορει να το υποστηριξει και να μην το νοιαζουν τα σχολια που πιθανον θα δεχτει, εγω πιστευω πως ειναι unisex αλλα ισως να πηγαινε περισσοτερο στους αντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pralina

Νεοφερμένος

Η pralina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πήρα παρκάααααα. ΠΗΡΑ ΠΑΡΚΑ.
Να αναφέρω στο σημείο αυτό ότι το παρκά είναι πιο μακρύ από'μένα.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Γενικότερα δεν μου αρέσουν τα ρούχα/παπούτσια με πολύ λεοπάρ, αν και έχω αυτά εδώ.


Αν θες κάτι σε λεοπάρ και αυτά ωραία φαίνονται αν και δεν θα τα φορούσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

το έχωωω :clapup:

είμαι σε δίλλημα.

αυτά


ή αυτά;

το συγκεκριμένο σχέδιο παπουτσιού μ' αρέσει πάρα πολύ αλλά τα ζευγάρια που ανέβασες, όντας μάρκες, θα είναι ακριβά. ψάξε ανάλογο σχέδιο στα στραντιβάριους, αυτά πήρα κι εγώ με 30 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν θες κάτι σε λεοπάρ και αυτά ωραία φαίνονται αν και δεν θα τα φορούσα. :P

Τι ωραίαιαια.:redface:

Ζηλεύω. Τα θέλω. ΤΩΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
7800312010_w_2_2_2.jpg

Τι λετε για αυτο? Σκεφτομαι να το πω ετσι για το σχολειο η καμια βολτα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πήρα παρκάααααα. ΠΗΡΑ ΠΑΡΚΑ.
Να αναφέρω στο σημείο αυτό ότι το παρκά είναι πιο μακρύ από'μένα.:hehe:

Με γεια το απόκτημα :clapup:
Ή το βρήκες σε εκπτώσεις ή έδωσες το 80άρι γιατί αλλιώς δεν εξηγείται :P Κι εγώ θέλω αλλά περιμένω να αρχίσουν οι μεγάλες εκπτώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
View attachment 57958

Τι λετε για αυτο? Σκεφτομαι να το πω ετσι για το σχολειο η καμια βολτα !

μου αρέσουν πολύ αυτά τα παπούτσια! να τα πάρεις :)
Eγώ πήρα αυτή τη φουστιτσα από το bershka και σκέφτομαι να πάρω τα παπούτσια στην άλλη εικόνα

βασικά,όσο πιο πολύ τα βλέπω,τόσο περισσότερο μ'αρέσουν. αύριοο :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με γεια το απόκτημα :clapup:
Ή το βρήκες σε εκπτώσεις ή έδωσες το 80άρι γιατί αλλιώς δεν εξηγείται :P Κι εγώ θέλω αλλά περιμένω να αρχίσουν οι μεγάλες εκπτώσεις...

Έσκασα 70αρι βασικά. Βασικά,στην αρχή είχα πάρει ένα που έκανε 70,αλλά αν και είχε ωραίο design δε βόλευε για πολλά ρούχα και πήρα ένα που έκανε 80,αλλά το πήρα 70 γιατί δεν είδε ο πωλητής είχα υπόλοιπο.:whistle:
Για μπότες θα πάω από εβδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
10800007999992_1.jpg

πόσο υπέροχα, τα θέλω, τα θέλω, τα θέλω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
10800007999992_1.jpg

πόσο υπέροχα, τα θέλω, τα θέλω, τα θέλω. :redface:


Συμφωνω:clapup::clapup:

ποιο μοντελο ειναι; γενικα δεν τα παω καλα μ το να θυμαμαι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ως λατρης των adidas ειναι τα stan smith:P και μαλιστα πρεπει να ειναι συλλεκτικη εκδοση:hmm:ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.





Φούστες, φούστες, φούστες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Φούστες, φούστες, φούστες...

Αν και είμαι fun της pencil φούστας μέχρι το γόνατο, μου αρέσουν πάρα πολύ και όλες οι παραπάνω, ιδιαίτερα η μαύρη και η μπλε. Φέτος λέω να αγοράσω και μια τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Skater skirts? Λατρεύουμε! Θα πάρω μια μαύρη όταν βρω. ;)

Σήμερα πήρα μια πουκαμίσα πράσινη και ένα πουκάμισο κόκκινο. Επιτέλους. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Φούστες, φούστες, φούστες...

Φούστες με φούτερ!! Φορούσα χθες μια ασπρη με μπορντώ φούτερ από πάνω. Πολύ ωραία :P Θα ανέβαζα σέλφι αλλά δεν έχω καμιά τώρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top