Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
In: Ο ύπνος
Out: Οταν ξυπνάς το πρωι αφού έχεις κοιμηθεί νωρίς την προηγούμενη μέρα και ακόμη νυστάζεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
In: να καταφέρεις να ξυπνήσεις νωρίς
Out: να πρέπει να ετοιμαστείς μες στο ψοφόκρυο να πας σχολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ιn: καφές φίλτρου με άρωμα βανίλια και ρούμι :inlove:
Οut: να πρέπει να τον πιεις γρήγορα για να πας σπίτι και να κάνεις τις εργασίες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
in: να σου ακυρώνουν δίωρο μάθημα και να έχεις όλο το απόγευμα ελεύθερο να διαβάσεις αυτό που θέλεις

out: να περνάς τελικά όλη σου τη μέρα προσπαθώντας να λύσεις εφτακόσιες ασκήσεις κωλοφυσικής του κερατά και να σου βγαίνει το δυναμικό κάτι παρδαλά νούμερα :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
in: να γιορτάζεις αύριο
οut: να έχεις ένα σκατοπρόγραμμα στο πανεπιστήμιο τη μέρα της γιορτής σου που να σε αναγκάζει να σαι κει από πρωί μέ΄χρι βράδυ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
in: είναι κυριακή
out: έχω διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
In.: Οι στιγμές χαλάρωσης με καλή παρέα, το γυμναστήριο,οι καλές ταινίες..
Οut: Οι περίοδοι της εξεταστικής, οι πολλές υποχρεώσεις, ο κακός ύπνος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
In.: Οι στιγμές χαλάρωσης με καλή παρέα, το γυμναστήριο,οι καλές ταινίες..
Οut: Οι περίοδοι της εξεταστικής, οι πολλές υποχρεώσεις, ο κακός ύπνος, η μελαγχολία μετά το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ιn: Oι εκλογές. Βασικά οι μέρες που θα κάθομαι σπίτι.
Out: ΑΡΓΟΥΝΕ ΠΟΛΥ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
in:
oι κυριακες
να ξυπνάς στην ώρα σου για τη δουλειά και να μη τρέχεις σαν μαλάκας
οι ταινίες
ο καφές
η ελεύθερη ώρα που θα βρεις για γυμναστήριο

out:
όλοι αυτοί που γίνονται μπάστακες στη ζωή σου και σου την πρήζουν
αυτοί που θα συναντήσεις το πρωί με άπλυτα δόντια
οι φορές που δεν προλαβαίνεις ούτε να φας όχι να πας γυμναστήριο
οι κυριακές που έχεις κενές και θα κάτσει να δουλεύεις
οι τιτανομέγιστες καθημερινές υποχρεώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σε αυτή τη φάση της ζωής μου ( εννοώ για αυτό το μήνα )

IN :
•Μια ψυχή εκεί έξω που ανέχεται τα παλαβά μου καιρό τώρα.
•Η Ζυράννα Ζατέλη που με ταξιδεύει μέσα από τις ιστορίες της σε κόσμους αλλόκοτους.
•Το ότι έμαθα πως επιστρέφει η 10η εντολή.
•Η προσπάθεια που κάνω να δω ένα "πνευματικό μου τέκνο" να προοδεύσει κι εγώ μαζί του.

OUT:
• Η εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ΙΝ : η κραιπάλη που προβλέπεται την ημέρα πριν τις εκλογές, όταν και θα επιστρέψω προσωρινά στον τόπο καταγωγής μου
OUT : το βιβλίο 870 σελίδων που με περιμένει επί ώρες στον καναπέ, συν άλλα 7 που θα πρέπει να υπομείνω μέχρι το τέλος της εξεταστικής σε ένα μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
out: διάβασμα
in: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
αυριο
in: έχουμε γενέθλια
out: βγαίνουν τα αποτελέσματα 3 μαθημάτων της εξεταστικής..
ευχηθείτε μαζί μου να είναι αυτά που θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
out: έχω να διαβάσω όλο το προσφυγικό ζήτημα :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
out: έχω να διαβάσω όλο το προσφυγικό ζήτημα :studying:

Πωω το είχα ξεχάσει αυτό το μαρτύριο!!!! Υπομονή όμως! ^^

In: Οι Φίλοι (ναι με "Φ" κεφαλαίο)
Out: Το κρύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
in: πιτογυρα
out: η καταραμένη γερουνδιακή έλξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
In: να ψήσεις με φίλους...
out:.. στον φούρνο γιατί δεν έχετε ψησταριά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
In: να θες να βγεις έξω με παρέα
Out: να μην έχεις παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
In: Να παίζεις με τα κατοικίδιά σου! :D

Out: Ελλειψη ύπνου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top