Piercings

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
ΑΑ είναι του ΠΑΟ :thumbsdown: γι'αυτο......αν ήταν του ΟΣΦΠ :thumbsup: θα τον ήξερα :tongue: :tongue: :tongue:

Υο!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
3+3 στα αυτια +1 στη μυτη
εχω βαρε8ει ολες των αυτιων και πλεον φοραω μονο σ'αυτην που εχω "ψηλα" (καταλαβατε το σημειο,μ?:p)
ηθελα να κανω και στοφρυδι αλλα μου περασε
σε αγορια μ'αρεσει σε φρυδι και tragus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
καποτε φορουσα 7+3 στα αυτια, στο ενα μαλιστα ειχα 2 στο κοκαλακι και 5 στον λοβο, μια εποχη ειχα "πλεξει" μια λεπτη αλησιδιτσα και ηταν αουπερ...τις βαρεθηκα πολυ ομως και αφου περασα μια φαση χωρις καθολου σκουλαρικια (ημουν και στην σχολη τοτε και απογορευοταν) τωρα φοραω 2+1

στην μυτη και το φρυδι μ'αρεσει σε φατσουλες baby κτλ αλλα τα υπολοιπα τα θεωρω υπερβολες

στον αντρα μου δεν θελω καθολου τρυπες, μ'αρεσει το στυλ του ως εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
σε ποιά σχολή απαγορευονταν τα σκουλαρικια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
σε ποιά σχολή απαγορευονταν τα σκουλαρικια ?
ιδιωτικη ελβετικη για σπουδες στα ξενοδοχειακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
ιδιωτικη ελβετικη για σπουδες στα ξενοδοχειακα

Ψέματα λέει στις καλόγριες ήταν και την έδιωξαν. Δεν μπορώ να πώ για ποιό λόγο :redface: :redface: :redface:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ψέματα λέει στις καλόγριες ήταν και την έδιωξαν. Δεν μπορώ να πώ για ποιό λόγο  :redface: :redface: :redface:!!!
καααλα καααλα θα τα πουμε αργοτερα εμεις... :knife: :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν 3 στο δεξί αυτί και 2 στο αριστερό...Δεν τα βγάζω και δεν τ'αλλαζω 8) Μ'αρέσουν φοβερά...Βέβαια μ'αρέσουν και στην μύτη αλλά δεν μου πάει γμτ...Βρε μαμά γιατί πήρα την δικιά σου μου λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
καααλα καααλα θα τα πουμε αργοτερα εμεις... :knife: :knife:

θα έρθω κι εγώ για βοήθεια
για να τον κάνουμε μετα να
:devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ δεν έχω τίποτα ιδιαίτερο από piercings..απλά μία έξτρα τρύπα που έκανα πέρυσι στο αριστερό αφτί..σίγουρα θα έκανα και στη μύτη,αλλά έχω αλλεργία και δεν μπορώ,οπότε βολέυομαι με αυτοκόλλητα στρασάκια.. ;)

το piercing μου αρέσει,αρκεί να είναι διακριτικό (μην είναι για παράδειγμα το πρόσωπο του άλλου "σουρωτήρι"..) και να πηγαίνει στον άλλον..για παράδειγμα,εμένα μου αρέσει πολύ το κρικάκι σταν άκρη του κάτω χείλους,αλλά δεν θα έκανα,γιατί δεν πάει με το γενικότερο "στυλ" μου.. :hmm: αυτό που απεχθάνομαι όμως,είναι piercing στα γεννητικά όργανα και στο στήθος.. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είχα στο αριστερό φρύδι, αν πας σε ειδικό δεν πονάς καθόλου. Το έβγαλα τώρα πρόσφατα γιατί θα μπω στρατό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω το κλασσικό 1 στο κάθε αυτί. Θα μου άρεσε και στο φρύδι, αλλά δεν το κάνω επειδή μου φαίνεται too much για δουλειά και τέτοια. Πάντως μου αρέσει πολύ το piercing στους άλλους. Δεν γουστάρω τις άνω των 3 τρύπες στο κάθε αυτί και τις τρύπες σε στήθος και γεννητικά όργανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εγω ειχα 3+1 2 κατω κ μια στη μεση του αυτιου της ειχα κανει μονη...
κ ειχα κ στην μυτη αλλα κ εγω λογο σχολης τουριστικη την εβγαλα...
μ'αρεσει κ στο φρυδι αλλα λογο επαγγελματος δεν θα εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
4 στο αριστερο & 7 στο δεξι αυτι, και 1 στην μυτη.
Εξαιτιας καποιας θεραπειας που κανω δεν μπορω πλεον να φοραω σκουλαρικια στα αυτια, αλλα θελω να πιστευω οτι θα ειναι προσωρινο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Έχω 1 σε κάθε αυτί θα ηθελά να κάνω και άλλη αλλα φοβάμαι...:redface:

Τώρα στους άντρες δεν μου αρέσει να φοράν το πολύ πολύ ένα πολύ διακριτικό που να φαίνεται μόνο απο κοντά όχι κανένα που να βγάζει μάτι απο χιλιόμετρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εχω 2 στο αριστερό αφτί, στον λοβό.
Θέλω να κάνω και πάνω-πάνω στο αφτί ψηλά, αλλά σκέφτομαι ότι πονάει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω το ψιλοσκευτομαι να βαλω εναν κρικο στο αριστερο αυτι αλλα δνε ξερω, κλεινω προς το να μην τον κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κλασσικά πράγματα...Από μία σε κάθε αυτί και μάλιστα και αυτές τις έκανα σε μεγάλη σχετικά ηλικία (24) επειδή φοβόμουν. Τώρα σκέφτομαι να κάνω στον αφαλό, αλλά πάλι φοβάμαι.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω να κανω στον αφαλο! :P
και εχω τρεις στα αυτακια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Κλασσικά πράγματα...Από μία σε κάθε αυτί και μάλιστα και αυτές τις έκανα σε μεγάλη σχετικά ηλικία (24) επειδή φοβόμουν. Τώρα σκέφτομαι να κάνω στον αφαλό, αλλά πάλι φοβάμαι.... :redface:

εάν πονέσει θα το κάνω μακια να περάσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top