Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κοιταξτε, ο ερωτας παντα ερχεται με ματιά, διοτι τα ματια ειναι σαν καθρεπτης της ψυχης μας, ειναι το πιο εκφραστικο μελος του σωματος. τωρα αν θα ειναι 1η, 2η, 3, 966266972676η....τι ρολο παιζει???

παίζει ρόλο γιατί εν τω μεταξύ πάει να της μιλήσει ένας πιο αποφασιστικός από εσένα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ενας σαν το ορνεο απο πανω καταλαβες παιδι μου? :P
αυτος ειναι να μην ριξει ματια ο νωευς σε κοπελα τσουπ θα παει να κλεψει την ματια :mad: απο τον καλο μου τον νωευς:redface:
γιαυτο αφηνουμε την αριθμητικη και πιανουμε το σκουποξυλο για τα ορνεα :devil:

οντοπικ..
τσου δεν πιστευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ξανακοίτα με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
σε κοιταω αφου αλλα ντιπ, τιποτις , ναδα, νιεντε :hehe::hehe: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα το γράψω στην άμμο αλλά κανένας άνεμος δεν θα το σβήσει
είμαστε καταραμένοι να αναζητούμε τον έρωτα με την πρώτη ματιά αλλά και να διεκδικούμε την αιώνια αγάπη

π.σ. εγώ πάντως θα συνεχίσω να μπαίνω στο οπτικό σου πεδίο:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στον ενθουσιασμό και την έλξη, ναι.
Στον έρωτα όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
παλιά δεν πίστευα αλλά συχνά αναρωτιέμαι

π.χ. το μέλος https://www.e-steki.gr/member.php?u=49896 έχει στην λίστα φίλων τον ζορζ πριν καν κάνει κάποιο ποστ

αν αυτό δεν είναι έρωτας με την πρώτη ματιά , τι είναι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παλιά δεν πίστευα αλλά συχνά αναρωτιέμαι

π.χ. το μέλος https://www.e-steki.gr/member.php?u=49896 έχει στην λίστα φίλων τον ζορζ πριν καν κάνει κάποιο ποστ

αν αυτό δεν είναι έρωτας με την πρώτη ματιά , τι είναι ; :P
Απόδειξη του ότι είμαι ακαταμάχητος και μου στέλνουν requests πριν καν ποστάρουν. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Πιστεύω και μου έχει τύχει αλλά είναι λίγο δύσκολο να είναι αμοιβαίο... και αν αντιληφθείς μετά από καιρό ότι δεν είναι πέφτεις απ' το συννεφάκι σου και προσγιώνεσαι κάπως ανώμαλα... γι αυτό προσοχή!!!!!!!!!!! :worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
όχι δεν πιστεύω στο έρωτα με την πρώτη ματιά...ίσως φταίει το γεγονός ότι δεν έχω ερωτευτεί με τέτοιο τρόπο...Απλώς πιστεύω ότι για να ερωτευτούν δύο άνθρωποι χρειάζεται χρόνος... Άλλο έρωτας και άλλο ενθουσιασμός... :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πιστεύω στον έρωτα με τη πρώτη ματιά και αν και μου έχει τύχει δε βρήκα ανταπόκριση.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν πιστευα μεχρι που μου συνεβει:inlove:
πλεον νομιζω πως ειναι καλυτερα οταν ξεκιναει μια ερωτικη σχεση να μην γνωριζονται οι δυο ανθρωποι και να ανακαλυπτουν σιγα σιγα ο ενας τον αλλο:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν ξέρω.. είμαι αρκετά διχασμένη πάνω σε αυτό....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Στο κλικ με την πρώτη ματιά ναι.. Στον έρωτα όχι... Ο έρωτας περιλαμβάνει σε μεγάλο μέρος και τον χαρακτήρα του άλλου που εκ των πραγμάτων δεν γίνεται να τον γνωρίζεις απλά με μία ματιά.. Απο την άλλη αυτό το κλικ περιλαμβάνει εμφάνιση, κίνηση στον χώρο, χαμόγελο και άλλα πράγματα που σου κεντρίζουν το ενδιαφέρον και αυτο με τη σειρά του αν σου αρέσει και ο χαρακτήρας του άλλου μετατρέπεται σε έρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agia93

Νεοφερμένος

Η :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έρωτας με την πρώτη ματιά όχι.. με την πρώτη συνάντηση ναι.. Πρώτος δυνατός και μεγάλος μου έρωτας.. Πειραιώς και κειριαδών.. 21/3/2009.. ένα παραμύθι που εξελίχθηκε μέσα από πολλές δυσκολίες και ασχημιές και.. κάπου τώρα αργοπεθαίνει με τον χειρότερο τρόπο( παρεξηγήσεις κλπ.. ) μακάρι να μην τελείωνε.. τελοσπαντων έτσι είναι αυτά .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πιστεύω και εγώ στον έρωτα με την πρώτη ματιά..
μου έτυχε χωρίς ανταπόκριση.. αλλά δε ξέρω τι ράτσα έρωτα ήταν αυτός και κράτησε 2 χρόνια.. :/
πάλι καλά που τον ξεπέρασα.. φιουφφ.. :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
χαχα αυτο που θα πω δεν ειναι ακριβως ερωτας με την πρωτη ματια,ειναι περιπλοκο:P
Λοιπον ημουν σε μια συναυλια απο διαφορα συγκροτηματα τωρα το καλοκαιρι,στην πολη μου...Και καθως καθομουν στα καθισματα με την παρεα μου παρατηρω εναν που εμοιαζε με τον κολλητο μου και τον κοιταζω εντονα σκεφτομενη απο μεσα"καλα χαζος ειναι γιατι δεν με χαιρεταει??":Pε,τον κοιτουσα για αρκετη ωρα και αρχισε να με κοιταει και αυτος..Ξαφνικα βλεπω ομως τον κολλητο μου να κατεβαινει απο την εισοδο και καταλαβαινω πως τον μπερδεψα..Πηγαινω του μιλαω..του λεω τι εγινε και γαλαμε..Τελοσπαντων σταματησα να τον κοιταω τον αλλον αλλα προσεξα πως αυτος συνεχισε να με κοιταει...
Οταν βγαινω λιγο απο το μερος που γινοταν η συναυλια για να παρω την αλλη μου την φιλη που μολις ειχε ερθει...οταν καθομαστε της λεω τι εγινε..Και μου κανει μια "αυτον ρε συ τον θελει η Ταδε και μολις βγηκαν εξω..." εγω μενω λιγο...γιατι μου ειχε αρεσει καπως ο αλλος..και λεω τοτε μαλλον ιδεα μου θα ηταν...:confused:
Καθομαστε λοιπον στις πανω κερκιδες..απομερα απο τα αλλα ατομα..και τελοσπαντων βλεπω ξαφνικα αυτον τον μακρυμαλλη που μου αρεσε να ερχεται με την ταδε και να καθεται μια σειρα πιο κατω απο αυτην που καθομαστε...ακριβως απο κατω μου στα δεξια μου περιπου αυτος... Λεω παλι ενταξει μπορει και αυτο τυχαιο...αλλα παρατηρω πως δυο-τρεις φορες γυρισε και κοιταξε προς τα αριστερα του ,προς τα πανω..δηλαδη προς τα εμενα....Υστερα απο λιγα λεπτα λεει η φιλη μου,"παιζουν οι δικοι μας,παμε αν ειναι πρωτη σειρα να καθισουμε.."Λεω οκ..και υστερα απο 5-10 λεπτα ειχε ερθει ο μακρυμαλλης πρωτη σειρα,χωρις την Ταδε..καθεται τρεις θεσεις πιο αριστερα απο εμενα..διπλα στην φιλη μου,η οποια του ζητησε που και που αναπτηρα για να αναψει το τσιγαρο,και αυτος ενω της αναβε το τσιαγαρο καταλαβα παλιπως κοιτουσε εμενα..Αυτο συνεχιζοταν για πολυ...Δηλαδη κοιτουσε προς τα δεξια και ενιωθα το βλεμμα του να πεφτει πανω μου..Υστερα ηρθε η Ταδε,που επισης γνωριζα και καθεται διπλα μου στα δεξια...Αλλαζει τοτε θεση ο μακρυμαλλης,και καθεται διπλα της..και αυτην την φορα κοιτουσε προς τα αριστερα και το ενιωθα παλι πως εμενα εστιαζε:P
Τελοσπαντων μολις τελειωνει η συναυλια αποχαιρετω την Ταδε και κανω μια "καληνυχτα σας" πηγαινε και στον μακρυμαλλη..Μετα πηγαινω σπιτι (επρεπε να γυρισω κατα τις 12 οπως υποσχεθηκα)και καθομαι στο pc..και ψαχνω στο myspace το συγκροτημα γιατι αυτος εκανε παρεα με αυτους που επαιζαν...Βρισκω το συγκροτημα κανω add τον τραγουδιστη..και ηταν και αυτος μεσα και αρχισαμε να μιλαμε..ανταλλαξαμε και msn αλλα το δικο μου ενδιαφερον ηταν στον μακρυμαλλη..Υστερα απο μια μερα ,πως μπαινω στο myspace τον βλεπω να με εχει κανει add...και εγω τον εψαχνα και δεν τον εβρισκα:PΕννοειται πως αποδεχτηκα την προσκληση και υστερα απο μια μερα με πετυχαινει online..και αρχισε να μου μιλαει...Ανταλλαξαμε και εδω msn ,του εδειξα πως τον προσεξα στην συναυλια κτλ για να καταλαβει πως και εμενα μου αρεσε..
Μια μερα λοιπν καθως ημουν εξω,βρισκω την φιλη μου9αυτην που της αναβε το τσιγαρο) και μου λεει"Οοοο Κατε τελικα αρεσες πολυ σε εκεινο το παιδιιι..Με πηρε τηλ η φιλη μου απο βεροια και μου το ειπεεε" :D:D:D:DΜιλαμεεε χαααραα εγω!!
Τις προαλλες με πηρε κιολας τηλ η φιλη μου για να κανονισει να βγουμε με τον μαρκυμαλλη..αλλα δυστυχως δεν μπορουσα....και δεν το βλεπω να μπορω γιατι εχω πολυ διαβασμα για φετος και δεν ειναι και απο την ιδια πολη το παιδι..:( ακομη δυστυχως δεν ξαναμιλησαμε απο τοτε,γιατι απο οτι εμαθα χθες απο εναν φιλο του που οπως ειπε τυχαια με εκανε add msn δεν εχει pc..
Αnyway.... η αληθεια ειναι πως χαρηκα πολυ που υπηρξε αυτη η χημεια αναμεσα μας εστω και αν ηταν παροδικη...γιατι ως τωρα σε οσους αρεζα δεν μου αρεζαν..και επιτελους εμαθα πως αρεζα σε καποιον που μου αρεζε...:D:D:DΟπως και να εχει ..και να μην γινει κατι...χαρηκα ..γιατι μου αρεσε το ολο σκηνικο:Pκαι επιτελους γεμισα ελπιδες..πως μπορει οταν παω να σπουδασω να βρω κατι ταιριαστο...Αν και θα τον εχω και αυτον υποψη μου...:inlove:τι τελειος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Στο κλικ με την πρώτη ματιά ναι.. Στον έρωτα όχι... Ο έρωτας περιλαμβάνει σε μεγάλο μέρος και τον χαρακτήρα του άλλου που εκ των πραγμάτων δεν γίνεται να τον γνωρίζεις απλά με μία ματιά.. Απο την άλλη αυτό το κλικ περιλαμβάνει εμφάνιση, κίνηση στον χώρο, χαμόγελο και άλλα πράγματα που σου κεντρίζουν το ενδιαφέρον και αυτο με τη σειρά του αν σου αρέσει και ο χαρακτήρας του άλλου μετατρέπεται σε έρωτα...

συμφωνώ, είναι τα πρώτα μικρά σκαλάκια για την μικρή πορτούλα που θα ανοίξεις και θα βρεθεις σε ενα όμορφο μερος με πεταλούδες και ήλιο και λουλούδια :P ακόμα και στο "κλικ " αυτό η κρδιά κτυπάει δυνατά αλλά ο έρωτας έπεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
σιγουρα γινεται με ματιά.....τωρα αν ειναι η πρωτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
και τελικα ηρθε στην πολη μου σημερα...και ετσι ηρθαν και τα πρωτα γλωσσοφιλα..:redface:
δεν μπορω να το πιστεψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top