Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εσωρουχα...






και μαγιω...



....τελευταια λεξη της μοδας το σχεδιο αυτο στα ολοσωμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ψηφιζω το μαυρο,,
φωτιααα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

friendly

Νεοφερμένος

Η friendly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
πολυ ωραιο το μαυρο φορεματακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ω,ναι,,τα μαυραααααααα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.














:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Προχτές εκεί που έπινα φραπέ με κάποιο καλαμάκι
κοιτώ και βλέπω ένα ποστ δυο φορέματα δυο φορεματάκια
γυρίζω γύρω από τον εαυτό μου , ο τύπος μου, Άκη
και μένα, μ' απαντάει, και στέλνει στην οθόνη μάκια

Εγώ αυτοσυγκεντρώθηκα για να την γκουγκλάρω
αυτά είναι κόλπα ζόρικα που κάνουν οι λιγούρηδες
αλήθεια σας το λέω, απότυχα τελείως
δε μου 'δινε κανένα αποτέλεσμα , μόνο κάτι άσχετα μοντέλα ασχημομούρηδες

Όπως καταλαβαίνετε δεν απογοητεύτηκα καθόλου
αλλά εξακολούθησα ερήμην να κοιτάω
η βιβλιογραφική εργασία που είχα αφήσει στην μέση , περίμενε , βρε καραγκιόζη, δεν θα με παραδώσεις
για πες μου, δεν σε νοιάζει ; καθόλου της απαντάω

Σε μια στιγμή το φόρεμα της πλανήθηκε στο χώρο
κι απάνω μου σταμάτησε σαν κάτι να ζητούσε
ταράχτηκα και σκέφτηκα, Θεέ μου, τα χω παίξει
όμως από την πολλή συγκέντρωση , έβλεπα πουλάκια

Βοήθεια, άθεοι και μουσουλμάνοι , κοντεύω να φλιπάρω
εγώ για κείνη χάνομαι και κείνη είναι μερικά πίξελ
αχ, να 'μουνα κατοικίδιο της , το χειρόφρενο στο αμάξι της , στην κουζίνα της μίξερ
στα στήθια της να μπαίνω , το άρωμα των μαλλιών της να σνιφάρω

Βοήθεια, Συριζαίοι και κρυφοφασίστες , κοντεύω να φλιπάρω
ζηλεύω όποιον την έχει δει απο κοντά και όποιον την έχει δει από πάρα πολύ κοντά
μα πιο πολύ ζηλεύω εκείνον π' αγαπάει
ακόμα και όταν την βλέπει χωρίς μέικαπ και λιποθυμάει

π.σ. 1 το τραγούδι αυτό ηχογραφήθηκε πριν λίγο καιρό στον στούντιο του παπάζογλου από την μπάντα του φαντασμένου υπό τον τίτλο : μια βραδιά στο Στέκι

π.σ. 2 για να μην κατηγορηθώ ως οφτόπικ , ορίστε ένα σακάκι που μου γυάλισε πρόσφατα :


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.


Λαϊκής?


Ντίο ευρώ το κομμάτι, όλα ντίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εξαιρετικά ! Ειδικά αυτό το μαύρο που φοράει στο μπράτσο της το κόσμημα και τα δυο τελευταία. Ειδικά όμως το μαύρο. Μπράβο. 'Εξελεντ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Merci :redface:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Εσείς που ασχολείστε με photoshop, βλέπετε τι ωραία που μπορείς ν' αλλάξεις το χρώμα με Hue/Saturation; :P


(Όλα τα φορεματάκια με τη σφηκοφωλιά μ' αρέσουν! :inlove: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μάρω από πού είναι τα φορεματάκια; Το 2ο και το 3ο τα λάτρεψα. :inlove:

Επίσης, να σας ρωτήσω κάτι. Θεωρείται πως τα maxi είναι καλύτερο να συνδυάζονται με ψηλό παπούτσι (πέδιλα/πλατφόρμες) ή με φλατ;

Μ'αρέσουν πολύ (τα μακριά φορέματα) αλλά τα βαριέμαι τα ψηλά (παπούτσια). :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top