Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Tώρα το καλοκαίρι βγαίνω για περπάτημα στην πόλη κυρίως με αθλητικά. Αγόρασα καινούρια χθες καθώς τα παλιά τα έλιωσα στο πέρα δώθε. Ιδού!
Είναι για aerobic και για τρέξιμο (όταν περπατάω θέλω άνετο παπούτσι, να δένω καλά τα κορδόνια και να έχει αεροσόλα) στο συγκεκριμένο στυλ :

(αυτά είναι ανδρικά, αλλά για να συμπληρωθεί η εικόνα με τα δικά μου που δεν φαίνονται καλά στις φωτό)

dsc00177.jpgDSC00176.JPG με λυτά κορδόνια

ε;ε;ε; :D
πήρα και ένα μαύρο κολάν , ένα t-shirt και έφυγααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ όλο λέω να πάρω MBT...



Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Προσωπικά στις διακοπες τα φοράω όλη μέρα κι όλη νύχτα, καθώς συνδυάζονται εύκολα με ένα σαλβαρι.





:sick:

Έξω η Κ.Ν.Ε. από τη παραλία.


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ όλο λέω να πάρω MBT...



Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.
Πολύ μυστήριο παπουτσάκι! Το φοράς και τραμπαλίζεσαι; :D Θα ήθελα πάντως να το δοκιμάσω...σαν αίσθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγώ όλο λέω να πάρω MBT...



Για περπάτημα αλλά και για τη μέση μου πρέπει να 'ναι τέλεια. Ευτυχώς έχουν βγάλει με λιγότερο κυρτή σόλα, αλλά και πιο πολλά σχέδια.

Για τα ματια παντως ειναι..:X

Το μονο που λειπει ειναι να πει καποιος οτι ειναι ωραια τα birkenstock.. εκει θα παρω φορα και θα φουνταρω.

(εδαδ, αγνοησε αυτο το τοπικ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Crocs : απλά να αναφέρω ότι είναι απίστευτα άνετα. (Ναι έχω βάλει:redface: όταν έπαιζε στο Mουντιαλ η Ολλανδία πήγαμε καμιά 20αρια άτομα sσε ένα Ολλανδικό Bar φορώντας αυτό!!!


Στην συνέχεια το χρησιμοποιούσα για της δουλειές του σπιτιού!!!
Είναι απίστευτα άνετο κ ήταν κ απομίμηση 4 ευρώ από τουριστικό!!


Πάντως υπάρχουν κ σε ποιο ωραία σχέδια.



Τώρα όσον αφορά τα Birkenstock κ εκεί έχω δει ωραία σχέδια:redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.


Aυτό ήταν ένα παλιό άβαταρ της Εδάδ :eek:
Δεν μ'αρέσουν καθόλου. Νιεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για τα ΜΒΤ, κι εγώ δεν τα βρίσκω ακριβώς όμορφα, αλλά δοκίμασα του μπαμπά μου και έχουν πλάκα! Όσοι τα έχουν δεν τα αλλάζουν με τίποτα... Και όντως τραμπαλίζεσαι λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.




:sick:

Έξω η Κ.Ν.Ε. από τη παραλία.


:redface:
Και ξαναλέω....όχι αυτά τα συγκεκριμένα. Θα ψάξω να βρω και να ανεβάω φωτό να δω αν θα συνεχίσεις να λες τα ίδια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
BIRKENSTOCK RULE


χαζοεναλλακτικό και καλά στυλάτο τυπάκι γκορμπζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω :inlove:

414EJsWsjKL._SX280_SH35_.jpg

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για καθημερινη σε δουλεια γραφειου με σοβαρο dresscode:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τόσο πολύ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τοσο πολυ..τι; :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ... "μη καθημερινό"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχι πιδι μ, ομορφουλι ειναι, κι αμα ταιριαζει και στο στυλ σου και το προσαρμοσεις, φοριεται πιστευω.. Απλα για επισημο δε θα το βλεπα λογω κουμπιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν με πειράζει κα-θό-λου αν δεν φοριέται για επίσημο!! :D Για καθημερινό το θέλω (γενικά δεν είμαι του πολύ casual :redface: ) και με τρόμαξες λίγο πριν με αυτό το "με σοβαρό dresscode" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα δικά μου γούστα αυτό το φόρεμα είναι κάπως "επίσημο". Δεν θεωρώ ότι μπορεί να φορεθεί τόσο εύκολα ως καθημερινό εκτός εαν είναι τέτοιου είδους το στυλ σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα δικά μου γούστα αυτό το φόρεμα είναι κάπως "επίσημο". Δεν θεωρώ ότι μπορεί να φορεθεί τόσο εύκολα ως καθημερινό εκτός εαν είναι τέτοιου είδους το στυλ σου...:)
Όλα φοριούνται καθημερινά εκτός κι αν είναι λαμέ.

Michelle είναι πολύ ωραίο και θα σου πάει :)
Λιώσ΄το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό το φορεματάκι το ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα και θα πάω αύριο να το πάρω :inlove:

View attachment 4684

Αλήθεια, θα το χαρακτηρίζατε casual ή επίσημο;

Εγώ δεν το βλέπω καθόλου για επίσημο... κλασσικό ντύσιμο γραφείου μου κάνει!

Παρ' το Λία ... είναι πολύ ωραίο, και με τα αντίστοιχα παπουτσάκια και τσάντα, θα είναι σούπερ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top