Να φάμε τον Παύλο η την Μαρία;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κάπιοι έχεται δεί την ταινεία με το αεροπλάνο που πέφτει και κάποια άτομα εγκλοβίζονται στο βουνό. Ο μόνος τρόπος επιβίωσης είναι να φάμε απο τα ανθρώπινα πτώματα των υπολοίπων επιβατών. Η ιστορία είναι πραγματική πάντως. Εσείς δεδομένου των παραπάνω συνθηκών θα κάνατε κάτι τέτοιο? Η επιλογές είναι κρέας η θάνατος καθώς βρίσκονταν αρκετά ψιλά στο βουνό και δεν υπήρχε τίποτα άλλο να φάνε. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν μπορούσα να το ψήσω κάπως ή γενικά να μην είναι τελειώς αηδιαστικό στη γεύση ναι θα το έκανα. ʼλλωστε πτώματα είναι, τι θα πάθουν, θα πονέσουν? Ζωντανό δεν θα σκότωνα όμως ποτέ, θα προτιμούσα να πεθάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
έχω δει την ταινία(που είναι και αληθινή ιστορία) και κακά τα ψέμματα θα το έκανα! Και αν πέθαινα και εγώ θα ήθελα να το κανουν και οι άλλοι για να επιβιώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Μπορεί να μην άντεχα, αλλά θα ήθελα καλύτερα να πηδήσω απλώς από το βουνό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και εγω κατι τέτοιο θα έκανα γιατί και να έτρωγα ανθρώπους και αυτοί κάποια στιγμη θα τελείωναν ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παιδιά σε τέτοιες στιγμές υπάρχουν 2 περιπτώσεις! Η πρώτη είναι να λειτουργίσει το ένστικτο της επιβίωσης και να κάνεις τα πάντα για να σώσεις την ζωή σου(ναι! ακόμα και να σκοτώσεις κάποιον για να τον φάς) και η Δεύτερη να τρελαθείς και να αυτοκτονίσεις! Πραγματικά δεν γνωρίζω τι θα έκανα εγώ

ps. Και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ έχω συνηθίσει το ανθρώπινο κρέας από τα σουβλατζίδικα της γειτονιάς μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Λογικά ο άνθρωπος θα είναι νόστιμος.
Είναι παμφάγος σαν το γουρούνι, πρέπει να έχει ωραία γεύση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μονο που το διαβασα μου ρθε κατι :p Μαλλον θα προτιμουσα να πεθανω, χμφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ifrit[ ]
Λογικά ο άνθρωπος θα είναι νόστιμος.
Είναι παμφάγος σαν το γουρούνι, πρέπει να έχει ωραία γεύση :)

Πλάκα πλάκα ξέρεις πόσες φορές έχω αναρωτηθει τι γευση να έχει? Εδώ και τα πετσάκια απο τα νυχια μου όταν τρώω είναι πεντανόστιμα!!! :devil:

PS: Αυτο ειναι το ποστ μου υπ'αριθμόν 666 :devil:
Θέλω να μείνει εκειιιιιιιιιι, δεν ξανακάνω ποστ!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά μια καθηγήτρια βιολογίας στο γυμνάσιο μας είχε πει ότι βιολογικά η καλύτερη τροφή για τον ανθρωπο είναι... άνθρωπινο κρέας :jumpy: :sick: Γιατί έχει όλα τα απαραίτητα στοιχεία που χρειαζόμαστε... :wacko: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
νομιζω οτι δεν μπορουμε να απαντησουμε τωρα απο τα καλα μας γραφειακια-σπιτακια... σε εκεινη την φαση δεν εισαι ο εαυτος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Εγώ έχω συνηθίσει το ανθρώπινο κρέας από τα σουβλατζίδικα της γειτονιάς μου..


:rofl: :rofl: :rofl:
τώρα περα απο την πλάκαδεν έχω δει αυτή την ταινία εκτός και αν δεν τη θυμάμαι...παίζει κι αυτό εξάλλου πόσο μυαλό μπορεί να έχει ενα κουνέλι :tongue: δεν ξέρω τί θα έκανα, τώρα το σκέφτομαι και αηδιάζω τότε όμως δνε ξέρω μάλλον θα το έκανα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ανατριχιάζω και μόνο που το σκέφτομαι :/. ελπίζω να μη χρειαστεί ποτέ να μάθω την απάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ δεν το βρίσκω τόσο ανατριχιαστικό.
Θα το έκανα από απλή περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ifrit[ ]
Εγώ δεν το βρίσκω τόσο ανατριχιαστικό.
Θα το έκανα από απλή περιέργεια.

!!!!! Απο απλή περιέργεια? Οκ! Δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά αν θα το έκανα όμως φυσικά θα ήταν με κάποιον άγνωστο. Φαντάζεστε σκηνικό,
-κρίμα που δεν κατάφεραι και η θεία Μαρία να σωθεί απο το ατύχημα μαζί μου... Πάντως με ρυζάκι ήταν πεντανόστιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
!!!!! Απο απλή περιέργεια? Οκ! Δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά αν θα το έκανα όμως φυσικά θα ήταν με κάποιον άγνωστο. Φαντάζεστε σκηνικό,
-κρίμα που δεν κατάφεραι και η θεία Μαρία να σωθεί απο το ατύχημα μαζί μου... Πάντως με ρυζάκι ήταν πεντανόστιμη!


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Νομίζω ότι εκείνη την στιγμή υπερισχύει το αίσθημα της επιβίωσης....Αλλά δεν θέλω να βρεθώ σε τέτοια κατάσταση για να δω τι θα πάθω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Παιδιά σε τέτοιες στιγμές υπάρχουν 2 περιπτώσεις! Η πρώτη είναι να λειτουργίσει το ένστικτο της επιβίωσης και να κάνεις τα πάντα για να σώσεις την ζωή σου(ναι! ακόμα και να σκοτώσεις κάποιον για να τον φάς) και η Δεύτερη να τρελαθείς και να αυτοκτονίσεις! Πραγματικά δεν γνωρίζω τι θα έκανα εγώ

ps. Και ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ!

Αν και πιστεύω ότι το ένστικτο της επιβίωσης υπερισχύει της τρέλας, συμφωνώ μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μια απορία έχω... δεν παίζει να υπάρχει γύρω γύρω κάτι σε χορταρικό, καρπό και τα συναφή... :hmm: Πάντως ακόμα και στην περίπτωση που είναι σε χιονισμένα βουνά και δεν υπάρχει τίποτα, όπως και στην ταινία θα συμφωνήσω πως είναι αδύνατο να εκφέρω άποψη τώρα από τις ανέσεις μου :worry: Επειδή αποκλείω όμως το ενδεχόμενο να αυτοκτονούσα, τότε μάλλον θα έτρωγα και τον Παύλο και την Μαρία :devil:- ε δεν είμαστε για δίαιτες στην κατάσταση μας :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νομίζω ότι σε πρώτη φάση θα στρεφόμουν πρώτα ενάντια στον εαυτό μου....
Θα έκανα κάτι που είχα ακούσει στο παρελθόν.... θα έκοβα το δάχτυλο μου και θα τρεφόμουν απ΄το ίδιο μου το αίμα
Δε θα σκότωνα άνθρωπο για να τον φάω και να ζήσω εγώ, αλλά αν είχε πεθάνει από το κρύο ή κάποιο ατύχημα, μάλλον τελικά θα τον έτρωγα για να ζήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top