Shopping Therapy

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εσώρουχα...:redface:
και μολύβια ματιών σε μπλέ, πράσινο, φυτρί και γαλαζοπράσινο! έχω πρόβλημα το πιστεύετε κι εσείς?????????

τι ειναι το φυτρι καλε??:P

Ορισμένα πολύ καλά βιβλία....
ειμαι ολη αυτια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα ένα γαλάζιο πουλοβεράκι με βαθύ ντεκολτέ και κάτι σαν κρουαζέ γιακά με μύτες που πέφτουν μπροστά... Όμορφο!!

Και "πήρα" 230 φωτογραφίες, κοινώς άφησα διάφορες για εκτύπωση, επιτέλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από ΗΠΑ ψώνισα ΠΟΛΛΑ πράγματα (οι τιμές είναι τρομερές).

Μερικά είναι:

2 φουστάνια (1 χειμωνιάτικο μαύρο κολλητό και 1 καλοκαιρινό εμπριμέ καλό), 1 μεταξωτή φούστα, 1 καπαρντίνα Donna Karan, διακοσμητικά ινδιάνικα, παπούτσια, κοσμήματα ινδιάνικα και ΠΟΛΛΑ δώρα για φίλους.

Να βάλω στα ψώνια 1 δωράκι? Μία ποδιά κουζίνας για όλο το σώμα με παραδοσιακές ζωγραφιές της Ζιμπάμπουε από την 1 συγκάτοικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
3 μπλουζίτσες σε κοκκινο,μπλε και μωβ και ενα ζευγαρι μαυρες γοβες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μια ολοκαινουρια ραφιερα για την αποθηκη απ'το ικεα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήρα καλυντικά όλων των ειδών απο μανώ μέχρι λίπ γκλός μέχρι κραγιόν μασκαρες και τα ρέστα, μια φανταστική κασετίνα με σκιές υπέροχη :) και πανάκριβη:( Πήρα ιδική μύτη για σχεδιασμό νυχιών σε 3 χρώματα(φανταστικό αποτέλεσμα) 3 μπλουζάκια, ένα παντελόνι υφασμάτινο, παπουτσάκια άσπρα πάνινα και δεν θυμάμε κάτι άλλο τώρα. Πήρα τόσα όσα χρειάστηκαν για να γίνω όμορφη και να πείσω τον άντρα μου άτι άξιζε να τα πάρω όλα αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν, κρατηθείτε...

  • Ένα μαύρο τζην
  • δύο μαύρες φούστες
  • ένα τιραντάκι καφέ-μαύρο ριγέ
  • Ένα ζευγάρι μοκασίνια καφέ με μία ασπροκόκκινη ρίγα μπροστά
  • Αφρόλουτρο, σαμπουάν, αποτριχωτικά...
  • Καλσόν και ξεβαφτικό, και barsδημητριακών
  • Ένα ζευγάρι παντόφλες, σαν πασουμάκια αλλά με σόλα, μαύρα με καρδούλες
  • Ένα ζευγάρι παπούτσια μαύρα μυτερά με τακουνάκι
  • (είχα ένα κουπόνι για τα δύο τελευταία, από ένα φτηνό μαγαζί)
  • Ένα σπρέι προστασίας δέρματος
  • Ένα μπλουζάκι μαύρο μακρυμάνικο με ντεκολτέ ωραίο
  • Περιοδικό με κουτσομπολιά
  • Ένα τσάι για ενέργεια, ένα για κακά, ελληνικά γιαούρτια, σοκολάτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν ειναι ακριβως shopping αλλα ειναι καινουρια.. πηγα χθες στον χοντο και μαζεψα δωρακια:
μια μασκαρα μαυρη της biolife σε κανονικο μεγεθος
2 καθαριστικα προσωπου και 2 ενυδατικες της kanebo, sensai σε μινιατουρες
χοχοχοχοχοχοχοοχοχχοχο.. :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μια εσαρπα μαυρη για το συνολο που εχω;)
κλαμερακια για τα μαλλια
ενα κερι χειροποιητο με διακοσμημενα λουλουδια πανω (Τελειο) δωρο για μια φιλη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alerik

Νεοφερμένος

Ο alerik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μεγειά σε όλους!:D

Εγώ πήρα μια τέλεια διακοσμητική νεράιδα. Πολύ φτηνή για την ποιότητα και την ομορφιά της, οπότε δεν συγκρατήθηκα.

Καλησπέρα underwater,
μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς από που αγόρασες τη διακοσμητική νεράιδα που αναφέρεις, την τιμή και ει δυνατον να μου δειξεις μια φωτογραφία,θα το εκτιμούσα πολύ αν απαντούσες το συντομότερο δυνατον, διότι αναζητώ ένα παρόμοιο δώρο και πρεπει να προλάβω να το αγοράσω μέχρι τις 25 του τρέχοντος. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
"Alerik"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλησπέρα underwater,
μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς από που αγόρασες τη διακοσμητική νεράιδα που αναφέρεις, την τιμή και ει δυνατον να μου δειξεις μια φωτογραφία,θα το εκτιμούσα πολύ αν απαντούσες το συντομότερο δυνατον, διότι αναζητώ ένα παρόμοιο δώρο και πρεπει να προλάβω να το αγοράσω μέχρι τις 25 του τρέχοντος. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
"Alerik"

Την είχα αγοράσει από Εδιμβούργο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alerik

Νεοφερμένος

Ο alerik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μεγειά σε όλους!:D

Εγώ πήρα μια τέλεια διακοσμητική νεράιδα. Πολύ φτηνή για την ποιότητα και την ομορφιά της, οπότε δεν συγκρατήθηκα.

Να σε ρωτήσω λοιπόν μιας και φαίνεσαι σχετική με το θέμα. Μήπως ξέρεις πού θα μπορούσα να βρω κάτι παρόμοιο εδώ στην Αθήνα σε όχι μεγάλο μέγεθος και τιμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Υπάρχει 1 μαγαζί με νεράιδες στα Εξάρχεια, στην Θεμιστοκλέους κοντά στην Σόλωνος. Αλλά δεν θυμάμαι όνομα.

Επίσης τα greeklish απαγορεύονται σε αυτό το site.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alerik

Νεοφερμένος

Ο alerik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγγνωμη για τα greeklish αλλα πρωτα φορα μπαινω σε forum Γενικα και ισα που μπορω να απαντησω, παντως ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα 1 ασημογκρί φουστάνι, 1 πουά μπλούζα, 1 ελαφρύ πουλόβερ, 1 μαύρη φούστα, 2 βιβλία και 1 cd Dian Krall.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήρα παππουτσάκια σήμερα... σαγιοναρέξ...για του χρόνου μάλλον γιατί αν κάνει κρύο δεν θα τις πολυφόρέσω φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόλις αγόρασα ένα DVD με τα πρώτα επεισόδια του Beverly Hills:D!
Υ.Γ. Θυμάστε εκεί που το κεφάλι της Ντόνα ήταν σαν πεπόνι:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πηρα μια κρεμα σωματος με αλοη, για μετα το ξουρισμα απο μποντι σοπ!
αντε να δουτμε ποτε θα τη βαλω, τετοια χεστρουδω που ειμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόλις αγόρασα ένα DVD με τα πρώτα επεισόδια του Beverly Hills:D!
Υ.Γ. Θυμάστε εκεί που το κεφάλι της Ντόνα ήταν σαν πεπόνι:P.

:lol:λολ, δεν το θυμάμαι, θυμάμαι τότε που είχε φορέσει ένα φόρεμα με φουρό κ δε μπορούσε να κάτσει... χαχαχα

------

Επίσης, κορίτσια, θέλω να αγοράσω ένα παντελόνι skinny μαύρο σε τζήν...
Αν ξέρετε, προτείνετέ μου κάποιο καλόοοοο... ξέρετε, καλή εφαρμογή (ξερετε που ;)), καλή ποιότητα (οσο γίνεται δλδ), μοντέλο αν γνωρίζετε...αλλά να είναι δοκιμασμένα καλό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top