Τρομακτικές Ιστορίες

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μια φορά ήταν ένας πολύ μυστήριος τύπος. Δεν τον έκανε κανένας παρέα και καθόταν όλη μέρα και διάβαζε ιστορίες
με φαντάσματα. Μια φορά διάβασε μια πολύ,
μα πάρα πολύ τρομακτική ιστορία (σαν αυτές που ποστάρετε εδώ ένα πράγμα...:P) και φοβήθηκε. Και αμόλησε τότε μια
κλανιά που ακούστηκε σε όλο το βλαχοχώρι στο οποίο έμενε.
Από τότε ο κώλος του τον ενοχλούσε πολύ και αναγκάστηκε να πάει στον γιατρό.
Εκεί συνάντησε τον dr house και του είπε ότι έχει καρκίνο στον πρωκτό.
Τότε ο κακομοίρης άρχισε να φωνάζει "ΟΧΙΙΙΙ! ΟΧΙ ΕΜΕΝΑΑ! ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" και βγήκε τρέχοντας από
το ιατρείο. Από τότε εξαφανίστηκε και δεν τον ξαναείδε κανείς.
Παρόλο που πέρασαν 216 χρόνια από τότε λένε ότι το φάντασμά του υπάρχει ακόμα και περιπλανιέται στην τουαλέτα του...
Και ότι αν μπεις στο σπίτι του θα βγει τρέχοντας από 'κει μέσα λέγοντας "ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ".
Και θα σε ταράξει στα κλανίδια μέχρι να λιποθυμήσεις.

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
Αυτή την ιστορία την έχει γράψει ο αδερφός μου σε ένα άλλο φόρουμ xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Η πιο τρομακτική ιστορια του κόσμου: (πατα spoiler)

Μια μέρα ειταν ο Παπανδρέου προθυπουργός ..:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια:)!Είμαι καινούργια στο φορουμ σας.Θα σας γραψω και γω μία ιστοριούλα που έμαθα προσφατα!
Ξεκινάω!!!;)
Πέρσι στον Καναδά στην γιορτή του Halloween, 3 κορίτσια (16-17 χρονών) είχαν πάει σε ενα bar. Ένας τύπος έκανε καμάκι στην μια (Jenny) αλλά αυτές τον έγραφαν. Αργότερα πήγε η κάθε μια σπίτι της. Μια από τις φίλες της Jenny όταν απάντησε σε μια κλήση της Jenny δεν έδωσε σημασία όταν την άκουσε να κλαίει και να παρακαλάει, νομίζοντας οτι έκανε πλάκα,και της το έκλεισε. Την άλλη μέρα η Jenny βρέθηκε νεκρή, είχε κρεμαστεί, ο τύπος είχε πιει και την σκότωσε… Από τότε η φίλη της Jenny κάθε Halloween δέχεται μια κλήση και ακούει την Jenny να κλαίει και να την παρακαλάει για βοήθεια….:(
και εμείς πως περιμένεις να το διαβάσουμε με τέτοιο χρώμα στα γράμματα?! :P
btw είναι πολύ ωραία ιστοριούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η συντομότερη ιστορία τρόμου στον κόσμο

κόπηκε η σύνδεση στο internet :slourp: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Ένα μικρό κορίτσι, έμεινε για πρώτη φορά σπίτι μόνο του με μόνη προστασία τον σκύλο του σπιτιού. Στο ράδιο άκουσε για έναν που δραπέτευσε από το τρελοκομείο που βρισκόταν κοντά στο σπίτι. Κλείδωσε όλες τις πόρτες και πήγε να κοιμηθεί. Από ο μπάνιο ακουγόταν η βρύση να στάζει και αυτό δεν την άφηνε να κοιμηθεί. Έψαξε με το χέρι της δίπλα στο κρεβάτι για να σιγουρευτεί ότι ο σκύλος της ήταν δίπλα της, και σιγουρεύτηκε όταν της έγλυψε το χέρι...
Το πρωί βρήκε το σκύλο της κρεμασμένο στη ντουζιέρα, και αίμα έσταζε από το σώμα του, ενώ στον καθρέφτη έγραφε με αίμα: "και οι άνθρωποι μπορούν να γλύψουν"

Νταξει, δεν είναι πολύ τρομακτική, αλλά την είχα κάνει πέρσι κόμιξ για τα καλλιτεχνικά και είπα να την τιμήσω :*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissCrazy

Νεοφερμένος

Η MissCrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αλήθεια;δεν είχα ιδέαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ένα μικρό κορίτσι, έμεινε για πρώτη φορά σπίτι μόνο του με μόνη προστασία τον σκύλο του σπιτιού. Στο ράδιο άκουσε για έναν που δραπέτευσε από το τρελοκομείο που βρισκόταν κοντά στο σπίτι. Κλείδωσε όλες τις πόρτες και πήγε να κοιμηθεί. Από ο μπάνιο ακουγόταν η βρύση να στάζει και αυτό δεν την άφηνε να κοιμηθεί. Έψαξε με το χέρι της δίπλα στο κρεβάτι για να σιγουρευτεί ότι ο σκύλος της ήταν δίπλα της, και σιγουρεύτηκε όταν της έγλυψε το χέρι...
Το πρωί βρήκε το σκύλο της κρεμασμένο στη ντουζιέρα, και αίμα έσταζε από το σώμα του, ενώ στον καθρέφτη έγραφε με αίμα: "και οι άνθρωποι μπορούν να γλύψουν"

Νταξει, δεν είναι πολύ τρομακτική, αλλά την είχα κάνει πέρσι κόμιξ για τα καλλιτεχνικά και είπα να την τιμήσω :*)
Αυτο το εκανες κομιξ ? Ωωω μα αυτο θελω να το δω !! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η συντομότερη ιστορία τρόμου στον κόσμο

This:
"The last man on Earth sat alone in a room. There was a knock on the door..."
By Fredric Brown
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ήταν κάποτε ένα κοριτσάκι 10 χρονών που οι γονείς της εξαιτίας ενός Meeting έπρεπε να την αφήσουν για ένα βράδυ μόνη της στο σπίτι. Για να μην φοβάται το κοριτσάκι το βράδυ της αγόρασαν ένα εκπαιδευμένο pit bull. Μετά από πολλά κλάματα η μικρή δέχεται να μείνει στο σπίτι. Πριν φύγουν οι γονείς της της είπαν ότι όταν φοβάται αυτή απλός θα βάζει το χέρι της κάτω από το κρεβάτι και ο σκύλος θα της το γλύφει ώστε αυτή να ξεχνιέται. Αργά το βράδυ όμως κάποιοι παράξενοι ήχοι από την τουαλέτα τρόμαξαν την μικρή που κουκουλώθηκε και έβαλε το χέρι της κάτω από το κρεβάτι. Το σκυλί της το έγλυψε και έτσι αυτή χαλάρωσε. Αργότερα όμως οι ήχοι ξανακούστηκαν και το κοριτσάκι άρχισε να τρομάζει περισσότερο. Ξαναέβαλε το χέρι της στο στόμα του σκυλιού και χαλάρωσε μόνο για λίγα δευτερόλεπτα αφού ο ήχος άρχισε να γίνεται πιο δυνατός από ποτέ. Το κοριτσάκι τρομαγμένο πήγε ως την τουαλέτα για να δει τι συνέβαινε και τότε. . . .

Την επόμενη μέρα οι γονείς αντίκρισαν ένα φρικτό θέαμα! Μέσα στην τουαλέτα η κόρη και ο σκύλος τους ήταν ξεκοιλιασμένοι και κρεμασμένοι γεμάτοι αίματα. Δίπλα τους γραμμένο με το αίμα του σκυλιού τα εξής λόγια ''ΔΕΝ ΓΛΥΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ''


Αγαπημένη :inlove: (Παραλλαγή αυτής που έγραψε η Σοφία πιο πάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χτες το βράδυ σηκώθηκα με πονόκοιλο και πήγα στο μπάνιο. Την προηγούμενη είχα φάει 3 κομμάτια μουσακά, σκορδαλιά, τζατζίκι και ταραμοσαλάτα. Στο μπάνιο διαδραματίστηκε μια ιστορία που θα τρόμαζε όποια ανύποπτη ψυχή τύχαινε να μπει εκείνη την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Υπηρχε αποσμητικο χωρου;;;:stunned::stunned::stunned::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ήταν κάποτε ένα κοριτσάκι 10 χρονών που οι γονείς της εξαιτίας ενός Meeting έπρεπε να την αφήσουν για ένα βράδυ μόνη της στο σπίτι. Για να μην φοβάται το κοριτσάκι το βράδυ της αγόρασαν ένα εκπαιδευμένο pit bull. Μετά από πολλά κλάματα η μικρή δέχεται να μείνει στο σπίτι. Πριν φύγουν οι γονείς της της είπαν ότι όταν φοβάται αυτή απλός θα βάζει το χέρι της κάτω από το κρεβάτι και ο σκύλος θα της το γλύφει ώστε αυτή να ξεχνιέται. Αργά το βράδυ όμως κάποιοι παράξενοι ήχοι από την τουαλέτα τρόμαξαν την μικρή που κουκουλώθηκε και έβαλε το χέρι της κάτω από το κρεβάτι. Το σκυλί της το έγλυψε και έτσι αυτή χαλάρωσε. Αργότερα όμως οι ήχοι ξανακούστηκαν και το κοριτσάκι άρχισε να τρομάζει περισσότερο. Ξαναέβαλε το χέρι της στο στόμα του σκυλιού και χαλάρωσε μόνο για λίγα δευτερόλεπτα αφού ο ήχος άρχισε να γίνεται πιο δυνατός από ποτέ. Το κοριτσάκι τρομαγμένο πήγε ως την τουαλέτα για να δει τι συνέβαινε και τότε. . . .

Την επόμενη μέρα οι γονείς αντίκρισαν ένα φρικτό θέαμα! Μέσα στην τουαλέτα η κόρη και ο σκύλος τους ήταν ξεκοιλιασμένοι και κρεμασμένοι γεμάτοι αίματα. Δίπλα τους γραμμένο με το αίμα του σκυλιού τα εξής λόγια ''ΔΕΝ ΓΛΥΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ''


Αγαπημένη :inlove: (Παραλλαγή αυτής που έγραψε η Σοφία πιο πάνω)

Ρεεε,εγω νομιζα οτι εκει που της το εγλυφε αρχικα ο σκυλος,σε μια στιγμη θα ελεγες πως της το εγλυφε,αλλα κατω απο το κρεβατι δεν θα ηταν ο σκυλος.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οχι!Αφου ετσι την εχω δει..Σε σελιδα στο Fb την ειχα δει κ την εβαλα εδω :hehe:
Μια λεει δε μπορουσε να κοιμηθει για μερες!Αι καλαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blur

Νεοφερμένος

Ο blur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αυτή η ιστορία που είναι πραγματική και την βρήκα σε ένα άλλο φόρουμ. Ενα καλοκαίρι του 1998 5 φίλες πήγαν σε ένα camp όπου λειτουργούσε και ως σχολείο. Από την αρχή τους είπαν ότι αυτό το σχολείο είναι καταραμένο αλλά αυτές δεν έδωσαν σημασία. Μετά από περίπου 2 εβδομάδες μαζεύτηκαν μερικά παιδιά και συζητούσαν για αυτό το θέμα, μετά πήγαν και αυτές και άκουσαν την ιστορία της ματωμένης Μαρίας με πολλές λεπτομέρειες.

Τώρα θα σας διηγηθώ αυτήν την ιστορία. Πριν από πολλά χρόνια η Μαρία πήγε μια βόλτα μόνη της σε αυτό το σχολείο γιατί προηγουμένως είχε γίνει ένας καυγάς στο σπίτι της με αυτήν και την μητέρα της. Ξαφνικά έξω από το σχολείο πέρναγε ένας κακοποιός και την είδε μονή της να τριγυρνάει τη νύχτα στο σχολείο. Tης έκλεισε τα μάτια, την έδεσε, της έκλεισε το στόμα και την πήγε μέσα σε μια τάξη όπου εκεί την σκότωσε. Tο άλλο πρωί τα παιδιά πηγαίνοντας μέσα στην τάξη είδαν το πτώμα της και κάτι γραμμένο στον πίνακα ¨ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΟΤΩΣΩ ΟΛΟΥΣ¨… Επίσης είδαν στο πάνω μέρος του σχολείου τα αρχικά Κ.Β.Σ. Λένε ότι σημαίνει Καταραμένο και αρχικά του δολοφόνου (Β.Σ.). Τα παιδιά τρόμαξαν πολύ και φώναξαν την κυρία τους. Η κυρία είπε στα παιδία να μην το πούνε σε κανέναν και χωρίστηκαν σε άλλες τάξεις. Προσπάθησαν να τα σβήσουν τα αρχικά αλλά μάταια. Απλώς καθάρισαν τα αίματα από την τάξη.

Αυτή η ιστορία πέρναγε από τάξη σε τάξη και από μαθητή σε μαθητή ώσπου έφτασαν στα αυτιά μας. Πολλά παιδιά λένε ότι η ψυχή της -το πνεύμα είναι μέσα στο σχολείο γιατί παρακολουθούν πολλά φαινόμενα, οι πίνακες κουνιόντουσαν, άλλαζαν θέση, και πολλά άλλα. Μια μέρα που μερικά παιδιά ήταν στον 1ο όροφο άκουσαν κάποιον να παίζει πιάνο, πήγαν πάνω και δεν ήταν κανείς. Μετά το ξανάκουσαν, ξαναπήγαν πάνω, κανείς. Ακούστηκε και ένα και ένας θόρυβος, ξαναπήγαμε πάνω, και τι να δούμε; Ο πίνακας είχε αλλάξει θέση και είχε πέσει ένα ράφι από την βιβλιοθήκη. Τρομάξαν πολύ και το συζητούσαν μέχρι που έφτασε η 3η εβδομάδα που είχε τελείωσε το camp. Έτσι το μυστήριο έμεινε άλυτο…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blur

Νεοφερμένος

Ο blur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η ιστορία αυτή μου συνέβει πριν 4 χρόνια. Εγώ είμουν η μόνη
αυτόπτης μάρτυρας και το περιστατικό κράτησε για πάρα πολύ
λίγο. Κι έτσι όπως θα φαντάζεστε κανεις δε με πιστεψε. Και
μάλιστα επειδή εγω έλεγα την ιστορία αυτή σε πολύ κόσμο
συγγενείς και γνωστούς μας ο πατέρας μου μου είπε ευγενικά
να το βουλωσω και να μην κάνω πια λόγο σε κανένα γι αυτά τα
πράγματα γιατί ταράζω τους κοντινούς συγγενείς του νεκρου.
Δίπλα από το σπίτι της γιαγιάς και του παπού στο χωριό μου
(ο παπούς έχει πεθάνει από το 1987) έμενε ο Χ.. ο οποίος ήταν
πολύ φίλος με τη γιαγιά μου και κάνανε πολύ παρέα τα τελευταία
χρόνια. Hταν πολύ άρρωστος, είχε 200 διαφορετικές αρρώστιες
και τον περιμένανε οι δικοί του. Αλλά δεν τους έκανε το χατίρι
Οι συγγενείς του έπρεπε να τον φροντίζουν συνέχεια και να τον
πηγαίνουν σε γιατρούς και σε νοσοκομεία. Αυτός κάθε απόγευμα
ερχότανε στη γιαγιά μου αν ήταν καλά και μπορούσε να περπατήσει
για να πιούνε καφέ και για κουβεντούλα. Καμιά φορά αν ήταν καλά
αυτός και είχε δυνάμεις πηγαίνανε για περίπατο.
Μια μέρα ήμουν στη γιαγιά μου και την βοηθούσα να μαζέψει τα χαλιά
για το καλοκαίρι. Η γιαγιά μου ζήτησε να κατέβω στο υπογειο του σπιτιού
για να πάρω νάυλον σακούλες να βάλουμε μεσα τα χαλιά. Εγώ κα-
τέβηκα τις σκάλες και βλέπω τότε τον Χ. να ετοιμάζεται να ανοίξει τη
αυλόπορτα και να μπει για να έρθει να βρει την γιαγιά μου. Δεν
τον ήξερα και πολύ καλά και προτίμησα αφού δεν με παρατήρησε
να μην τον χαιρετήσω γιατί ντράπηκα. Πήγα στο υπόγειο και βρήκα
τις σακούλες. Ανεβαίνω σε χρόνο ντετέ και καθώς είμαι στα σκαλιά
ακούω την φωνή της κόρης του Χ να φωνάζει πατέρα! πατέρα! και να
κλαίει. Η γιαγια μου βγήκε στην πόρτα να δει τί τρέχει. Τότε βγαίνει
κι αυτή στην αυλή της και βλέπει την γιαγιά μου και τον υπόλοιπο
κόσμο που είχε βγεί από τα σπίτια του και λέει: πέθανε ο πατέρας μου!
Εγώ νόμισα ότι θα τον είχε χάσει και νόμισε ότι ο γέρος έπεσε κάπου
και πεθανε (είχε βλέπεις και καρδιά) και της λέω: όχι θεία ... εδώ είναι
ο πατέρας σου στη γιαγιά μου. Η γιαγιά μου με κοίταξε πολύ περίεργα!
Τότε η θεία είπε ότι ο πατέρας της έβλεπε τηλεόραση και ξαφνικά έπεσε
κάτω πεθαμένος. Μετά από λίγο ήρθε το ασθενοφόρο και τον πήρε.
Είχε πεθάνει. Αλλά αφού αυτός είχε πεθάνει τότε πως τον είδα εγώ να
μπαίνει στην αυλή μας;;;;;;;; Εγώ δεν ήξερα τι να πω και δεν είπα τίποτα
γιατί η γιαγιά με κοιτούσε πολύ περίεργα. Δεν είπαμε τίποτε άλλο σχετικά
και εγώ μετά από λίγο μπήκα στο αμάξι μου κι έφυγα.
Την επομενη μερα μετά την κηδεια ξαναπήγα στη γιαγιά και με ρώτησε
τότε πως μου ήρθε να πω ότι ο παπούς Χ. ήταν στο σπίτι μας όταν πέθανε.
Εγώ τότε της εξήγησα όλη την υπόθεση πως τον είδα να μπαίνει στη αυλή
μας όταν εγώ πήγαινα για υπόγειο και πως νόμισα ότι είχε ανέβει αυτός
πάνω σε μας. Τότε η γιαγιά μου με σταυρωσε και είπε να μην το πω σε
κανέναν αυτό. Εγώ το είπα και βρήκα τον μπελά μου. Αλλά αφού
λέω την αλήθεια! Αυτός ο βρικόλακας πέθανε και καπάκι ήρθε να μας
κάνει επίσκεψη, αυτός ή το πνεύμα του. Αλλά εγώ τον είδα κανονικό όπως
ήταν πάντα. Κι όμως δεν ήταν δυνατό. Πως ήρθε αφού καθόταν σπίτι
του όλη την ώρα και έβλεπε τηλεόραση και τον είδα δευτερόλεπτα
πριν αρχίσει να φωνάζει η κόρη του;;;;;;;; Προσοχή στα φαντάσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastasia185

Νεοφερμένος

Η Anastasia185 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μια μέρα,ήταν μια μητέρα που ζούσε με τον άντρα της και τις τρεις κόρες της σε μια όμορφη πόλη.Ένα πρωί,η μητέρα πήγε για ψώνια και αποφάσισε να περάσει και από το ανθοπωλείο να πάρει τρία τριαντάφυλλα για τις κόρες της.Όταν γύρισε σπίτι της,ήταν ήδη αργά και τα κορίτσια είχαν ξαπλώσει.Έτσι,η μητέρα άφησε το ένα τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της μεγάλης της κόρης κι έφυγε.Το επόμενο πρωί η κοπέλα βρέθηκε δολοφονημένη στο κρεβάτι της.Το δεύτερο βράδυ η μητέρα άφησε ένα άλλο τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της μεσαίας κόρης,όμως το πρωί βρέθηκε κι εκείνη νεκρή.Το τρίτο βράδυ η μητέρα άφησε το τελευταίο τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της τελευταίας κόρης.Όμως επειδή η μικρή κάτι είχε ψιλιαστεί,δεν κοιμήθηκε το βράδυ.Ξαφνικά είδε ένα χέρι να βγαίνει μέσα από το τριαντάφυλλο κρατώντας ένα μαχαίρι και αμέσως το έκοψε!Την επόμενη μέρα η μητέρα πήγε στο ανθοπωλείο και είδε τον ανθοπώλη με κομμένο χέρι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μια μέρα,ήταν μια μητέρα που ζούσε με τον άντρα της και τις τρεις κόρες της σε μια όμορφη πόλη.Ένα πρωί,η μητέρα πήγε για ψώνια και αποφάσισε να περάσει και από το ανθοπωλείο να πάρει τρία τριαντάφυλλα για τις κόρες της.Όταν γύρισε σπίτι της,ήταν ήδη αργά και τα κορίτσια είχαν ξαπλώσει.Έτσι,η μητέρα άφησε το ένα τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της μεγάλης της κόρης κι έφυγε.Το επόμενο πρωί η κοπέλα βρέθηκε δολοφονημένη στο κρεβάτι της.Το δεύτερο βράδυ η μητέρα άφησε ένα άλλο τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της μεσαίας κόρης,όμως το πρωί βρέθηκε κι εκείνη νεκρή.Το τρίτο βράδυ η μητέρα άφησε το τελευταίο τριαντάφυλλο δίπλα στο μαξιλάρι της τελευταίας κόρης.Όμως επειδή η μικρή κάτι είχε ψιλιαστεί,δεν κοιμήθηκε το βράδυ.Ξαφνικά είδε ένα χέρι να βγαίνει μέσα από το τριαντάφυλλο κρατώντας ένα μαχαίρι και αμέσως το έκοψε!Την επόμενη μέρα η μητέρα πήγε στο ανθοπωλείο και είδε τον ανθοπώλη με κομμένο χέρι........



...παλι καλά που δεν έβαλε άλλο τμήμα της ανατομίας του μέσα στο τριαντάφυλλο δλδ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My_paSSion

Νεοφερμένος

Η My_paSSion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ήταν μια κοπελίτσα και οι γονείς της δούλευαν συνέχεια. Έτσι έμενε συχνά μόνη της σπίτι. Οι γονείς της, ανησυχούσαν για την υγεία της και αποφάσισαν να πάνε σε ένα ψυχολόγο για να μην έχει κάποιο πρόβλημα που μένει μόνη. Ο Ψυχολόγος συστήνει στην οικογένεια να πάρουν ένα σκυλάκι, έτσι ώστε όταν λείπουν η μικρή να νιώθει μια παρουσία δίπλα της. Έτσι και έγινε.
Κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί το σκυλάκι ερχόταν στο κρεβάτι της, αυτή άφηνε το χέρι κάτω και της το έγλυφε , ένιωθε έτσι ασφάλεια.


Μία μέρα, κλασσικά πήγε στο κρεβάτι, άφησε το χέρι από κάτω και ένιωσε το σκυλάκι να την γλύφει, όμως υπήρχε ένας εκνευριστικός θόρυβος, σαν μια βρύση να στάζει. τακ τακ τακ κλπ. Πηγαίνει στην κουζίνα, κοιτάζει την βρύση και έδειχνε μια χαρά. Γυρίζει πάλι στο κρεβάτι, το σκυλάκι γλύφει κλπ, ο θόρυβος όμως δεν σταμάτησε. Πηγαίνει στο μπάνιο, κοιτάζει την βρύση του νεροχύτη και ήταν κλειστή, ο θόρυβος όμως ακουγόταν πίσω από την κουρτίνα του μπάνιου. Ανοίγει την κουρτίνα και βλέπει το σκυλάκι καρφωμένο στον τοίχο να στάζει το αίμα του και να γράφει με το αίμα του στο τοίχο :
“ΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ, ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΓΛΥΦΕ ΤΟ ΧΕΡΙ???”:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ήταν μια κοπελίτσα και οι γονείς της δούλευαν συνέχεια. Έτσι έμενε συχνά μόνη της σπίτι. Οι γονείς της, ανησυχούσαν για την υγεία της και αποφάσισαν να πάνε σε ένα ψυχολόγο για να μην έχει κάποιο πρόβλημα που μένει μόνη. Ο Ψυχολόγος συστήνει στην οικογένεια να πάρουν ένα σκυλάκι, έτσι ώστε όταν λείπουν η μικρή να νιώθει μια παρουσία δίπλα της. Έτσι και έγινε.
Κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί το σκυλάκι ερχόταν στο κρεβάτι της, αυτή άφηνε το χέρι κάτω και της το έγλυφε , ένιωθε έτσι ασφάλεια.


Μία μέρα, κλασσικά πήγε στο κρεβάτι, άφησε το χέρι από κάτω και ένιωσε το σκυλάκι να την γλύφει, όμως υπήρχε ένας εκνευριστικός θόρυβος, σαν μια βρύση να στάζει. τακ τακ τακ κλπ. Πηγαίνει στην κουζίνα, κοιτάζει την βρύση και έδειχνε μια χαρά. Γυρίζει πάλι στο κρεβάτι, το σκυλάκι γλύφει κλπ, ο θόρυβος όμως δεν σταμάτησε. Πηγαίνει στο μπάνιο, κοιτάζει την βρύση του νεροχύτη και ήταν κλειστή, ο θόρυβος όμως ακουγόταν πίσω από την κουρτίνα του μπάνιου. Ανοίγει την κουρτίνα και βλέπει το σκυλάκι καρφωμένο στον τοίχο να στάζει το αίμα του και να γράφει με το αίμα του στο τοίχο :
“ΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ, ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΓΛΥΦΕ ΤΟ ΧΕΡΙ???”:look:
Χαχαχ αυτό είναι γνωστό και απο ταινία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ήταν μια κοπελίτσα και οι γονείς της δούλευαν συνέχεια. Έτσι έμενε συχνά μόνη της σπίτι. Οι γονείς της, ανησυχούσαν για την υγεία της και αποφάσισαν να πάνε σε ένα ψυχολόγο για να μην έχει κάποιο πρόβλημα που μένει μόνη. Ο Ψυχολόγος συστήνει στην οικογένεια να πάρουν ένα σκυλάκι, έτσι ώστε όταν λείπουν η μικρή να νιώθει μια παρουσία δίπλα της. Έτσι και έγινε.
Κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί το σκυλάκι ερχόταν στο κρεβάτι της, αυτή άφηνε το χέρι κάτω και της το έγλυφε , ένιωθε έτσι ασφάλεια.


Μία μέρα, κλασσικά πήγε στο κρεβάτι, άφησε το χέρι από κάτω και ένιωσε το σκυλάκι να την γλύφει, όμως υπήρχε ένας εκνευριστικός θόρυβος, σαν μια βρύση να στάζει. τακ τακ τακ κλπ. Πηγαίνει στην κουζίνα, κοιτάζει την βρύση και έδειχνε μια χαρά. Γυρίζει πάλι στο κρεβάτι, το σκυλάκι γλύφει κλπ, ο θόρυβος όμως δεν σταμάτησε. Πηγαίνει στο μπάνιο, κοιτάζει την βρύση του νεροχύτη και ήταν κλειστή, ο θόρυβος όμως ακουγόταν πίσω από την κουρτίνα του μπάνιου. Ανοίγει την κουρτίνα και βλέπει το σκυλάκι καρφωμένο στον τοίχο να στάζει το αίμα του και να γράφει με το αίμα του στο τοίχο :
“ΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ, ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΓΛΥΦΕ ΤΟ ΧΕΡΙ???”:look:
Και μετά;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top