Οι τελευταίες μέρες του 2006!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
να μην ξαναγυρισουν τα τελευταια 2 χρονια ποτε και ελπιζω να ειναι καλυτερο το2007 αν και δεν το μιζω γιατι μονο ασχημα μαντατα ακουω για να προετοιμαζομαι για ανθρωπους που αγαπω το μονο που ευχομαι ειναι τουλαχιστον να μην πεθαινουν τοσο νεοι οι ανθρωποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.


Αισίως φθάσαμε..., στις τελευταίες ώρες... του 2006 !!!!!


Η χρονιά αυτή, όπως και όλες οι άλλες δηλαδή,
έφερε σε κάποιους θαύματα... και σε κάποιους άλλους δράματα...:/:


Γι΄ αυτό, όλοι έχουμε κάποιο λόγο..., για να γιορτάσουμε απόψε,
που θα το αποχαιρετήσουμε... πλέον, για πάντα ! :)

Μου ήρθε λοιπόν, τώρα ξαφνικά και χωρίς πολλές - πολλές σκέψεις...,
η ιδέα..., για ένα διαδικτυακό ρεβεγιόν... :)

Τι θα λέγατε λοιπόν...???
Όσοι τουλάχιστον, δεν έχετε να κάνετε απόψε, κάτι άλλο...,
ή κάτι καλύτερο..., τέλος πάντων... :worry:

Να δοκιμάσουμε... ας πούμε, που μπορεί να φθάσει η φαντασία μας... :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλή χρονιά σε όλους!!!!!!!!:clapup::yahoo::santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:clapup: :clapup:
Χρονια Πολλα παιδια σε ολους.
Ευχομαι να ειμαστε εχουμε υγεια και μετα ολα τα αλλα στο χερι μας ειναι..


Αντε ΝΑ κανουμε το 2007 να μας παει καλυτερα απο το προηγουμενο.

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άλλη μια χρονιά πέρασε... Αισίως σε λιγότερο από μισή ώρα μπαίνει το 2007... [23:30 άρχισα να γράφω] Μία χρονιά γεμάτη νέες υποσχέσεις για την εκπλήρωση ανεκπλήρωτων στόχων... Αφήνουμε πίσω μας το 2006... Μία χρονιά με "θαύματα και δράματα", όπως είπε και η lilith... :) :(


Για μένα ήταν μία χρονιά περίεργη... Κι αυτό γιατί κρατάω μόνο τον τελευταίο μήνα, οι άλλοι 11 για πέταμα :worry:


ΣΥΝ :)
  • Έγραψα στις Πανελλήνιες και πέρασα στην πρώτη μου επιλογή (φάτε τη σκόνη μου :P)
  • Διασκέδασα αρκετά το β' μισό του έτους.. Μετρημένα στα δάχτυλα, αλλά για μένα καλά ήταν.. :)
  • Πήγα μπουζούκιααα :clapup: :clapup:
  • Πέρασα (απλά) ωραία στις διακοπές μου - ξεκούραση και ηρεμία..
  • Το καλύτερο απ' όλα: ΓΝΩΡΙΣΑ και ΓΡΑΦΤΗΚΑ στο στέκι :clapup: (δεν ξέρω αν είναι καλό που το λέω, αλλά αυτό είναι το πιο σημαντικό για μένα)
  • Και έτσι γνώρισα υπέροχους ανθρώπους :) :) Διαδικτιακώς, αλλά και από κοντά.. :) :)
ΠΛΗΝ :(
  • Το α' μισό του 2006 δεν υπήρχε λόγω διαβάσματος (να'ταν μόνο αυτό)
  • Με ξέχασαν όλοι οι γνωστοί μου.. Κάτι που το φοβόμουνα.. :(
  • Απογοήτευση απ' τη σχολή.. Όσον αφορά τους ανθρώπους.. :worry:
  • Για μία ακόμα φορά, μόνος μου στις γιορτές.. :/:
  • Οι "πόρτες" έπεσαν και φέτος βροχή.. :P :worry:
  • Πέρα από το στέκι νοιώθω ότι δεν έχω άλλους φίλους :'(
Τι υποσχέσεις θα δώσω...
  • Θα πάρω aDSL :P
  • Χμ, θα ρίξω και λίγο διάβασμα γιατί έχει πέσει πολύ κραιπάλη τελευταία..!! :whistle:
  • Θα πάω τουλάχιστον μία φορά σε μπουζούκια :D
  • Και, θα προσπαθήσω να δω τη ζωή πιο αισιόδοξα. Είναι απαραίτητο για να έρθουν όλα όσα επιθυμήσω, αλλά και για να είμαι καλά με τον εαυτό μου.. :)
Το τελευταίο το'χω υποσχεθεί και σε μία ψυχή που τελευταία μου έχει μάθει να βλέπω τη ζωή πολύχρωμη και να ξεφύγω από το μουντό γκρι που την έβλεπα μέχρι τώρα.. Να 'ναι καλά :) :D



Εύχομαι σε όλους εσάς να βρεθούμε και πάλι όλοι εδώ με το καλό και του χρόνου.. Υγεία πάνω απ' όλα, να είστε ευτυχισμένοι με το έτερον σας ήμισυ, οι λεύτεροι και λεύτερες με το καλό να.. σκλαβωθείτε (:P), όσες έχετε το μωρό στο νου σας με το καλό (ΚουΕ, άντε με το καλό :)) και τέλος εύχομαι στις μητέρες εδώ μέσα [πατέρες έχουμε;] να χαίρονται τα παιδιά τους και να συνεχίσουν να τα μεγαλώνουν με τον δικό τους μοναδικό τρόπο :) Isiliel, roumana (edit 2: και torry) και όσοι άλλοι έχετε παιδάκια, να τα χαίρεστε

Α, και καλή υπομονή στη Λία και τον Πάνο για την εξαιρετική δουλειά τους εδώ... :thumbup:


Με αυτό το ποστ κλείνουμε το 2006 σαν e-steki... και αρχίζουμε το 2007
(ps Πρώτο μήνυμα και πρώτο edit για φέτος [00:25] )


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Άλλη μια βόλτα γύρω απο τον ήλιο ολοκληρώθηκε :P

Καλή χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παει και αυτος ο χρονος! Μια πολη καλη χρονια να εχουμε με μονο ευτιχιες και επιτυχιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ, τώρα που μπήκε ο νέος έτος:

  • να μάθω λίγη κιθάρα
  • να του μάθω ελληνικά
  • να επενδύσω στις φιλίες μου
  • να ξεκαθαρίσω τις προοπτικές μου και να αντιμετωπίσω τους φόβους μου
  • να δικτυωθώ με νέες επαφές επαγγελματικά
  • ταξίδια!!! ανατολική Ευρώπη, ε;
αυτά μου έρχονται τώρα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΘΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ!!!!!!!
PS. αυτο δεν επρεπε να ειχε κλειδωθει?
α, κα..λη χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι έπρεπε να είχε κλειδωθεί.... μας έγινε και σχετικο ρεπορτ :P
το αφήσαμε σκοπίμως....
για τους καθυστερημένους :P

θα έχω την τιμή να το κλειδώσω....
άντε παιδιά... και του χρόνου να είμαστε όλοι μας καλά να γραφουμε για τις τελευταίες μέρες του 2007 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top