Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε εδώ φοράνε γαλότσες, το σανδάλι θα τους πειράξει.
Breaking news : Η ΓΑΛΟΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΟΧΟΥΛΑ, ΟΚΕ;:P

Ρε συ μας καταστρέφεις. Στα Γιάννενα βρέχει πιο συχνά από τη Γαλλία. :redface:
Ο καιρός στα Γιάννενα είναι βροχερός, τα ποδαράκια βρέχονται και πονάνε και εσύ είσαι κακός. Δύσκολη η ζωή μαζί σου. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κοπελιες, σοβαρα, κοψτε επιτελους αυτο το κακο συνηθιο με τα σανδαλακια...! Οταν πατε παραλια βαλτε τα, ολες τις αλλες ωρες τι τα θελετε;

(ξερω, αργισα, τελιωνει το καλοκαιρι, τωρα το βρηκα μπροστα μου το τοπικ ομως!)

Και όλες τις υπόλοιπες τι να φοράμε; Μπότες; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και όλες τις υπόλοιπες τι να φοράμε; Μπότες; :eek:
\


Μονο σανδαλια και μποτες υπαρχουν δλδ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ρε συ μας καταστρέφεις. Στα Γιάννενα βρέχει πιο συχνά από τη Γαλλία. :redface:
Ο καιρός στα Γιάννενα είναι βροχερός, τα ποδαράκια βρέχονται και πονάνε και εσύ είσαι κακός. Δύσκολη η ζωή μαζί σου. :worry:

Σας εξαιρώ :pfff:
Κακός ΔΕΝ είμαι, και η ζωή μαζί μου είναι παράδεισος :pfff: Από καλοσυνάτο ενδιαφέρον τα λέω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σας εξαιρώ :pfff:
Κακός ΔΕΝ είμαι, και η ζωή μαζί μου είναι παράδεισος :pfff: Από καλοσυνάτο ενδιαφέρον τα λέω :(

Εντάξει τότε. :redface: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
\


Μονο σανδαλια και μποτες υπαρχουν δλδ;:worry:

Καλα τις μπότες άστες, ήταν η υπερβολή.:redface:
Αλλά το καλοκαίρι τι θα βάλεις με τη ζέστη; Δεν υπάρχει κάτι πιο απλό από σανδάλι.

Μα τι περίεργοι που είστε εσείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καλα τις μπότες άστες, ήταν η υπερβολή.:redface:
Αλλά το καλοκαίρι τι θα βάλεις με τη ζέστη; Δεν υπάρχει κάτι πιο απλό από σανδάλι.

Μα τι περίεργοι που είστε εσείς.

Μάλλον προτιμά τα αθλητικά, τα σταράκια και τέτοιο στυλ. Το έχω ακούσει πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει και κλειστα καλοκαιρινα παπουτσια!
Βασικα, τα παντα υπαρχουν, εχουν βγει τοσοι συνδιασμοι!
Ειναι αναγκη να φορανε ολοι (βαζω και τους αντρες με την πουντουφλα και το κιτρινο νυχη μεσα) παπουτσι με οσο το δυνατων λιγοτερα υλικα, απο το πρωΐ μεχρι το βραδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε, κοίτα με τη ζέστη δε μπορείς να βάλεις κλειστά για πολύ, σκας λίγο. :P
Εγώ που άλλες χρονιές φόραγα και all star τα καλοκαίρια ,πλέον δε μπορώ, δεν αντέχεται.

-νταξ για να πω την αλήθεια σε άντρες ούτε μένα μ΄αρέσει, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
\


Μονο σανδαλια και μποτες υπαρχουν δλδ;:worry:

Όχι, :P υπάρχουν μπαλαρίνες, allstar, ή άλλα μαλακά πάνινα αθλητικά με καλύτερα πέλματα εσωτερικά, μέχρι και μπαρέτες που υπάρχουν από αρκετά ασυνήθιστες για να ξεχωρίσει κάποια ή έως και σε αθλητικό στυλ από πλευράς πέλματος... δηλ. υπάρχουν δυνατότητες, και για ποικιλία και για πιο ξεκούραστα πόδια από το να φοράς συνέχεια ένα σανδάλι με εντελώς flat πέλμα που δε μπορεί κάποια στιγμή θα πονέσει:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Όχι, :P υπάρχουν μπαλαρίνες, allstar, ή άλλα μαλακά πάνινα αθλητικά με καλύτερα πέλματα εσωτερικά, μέχρι και μπαρέτες που υπάρχουν από αρκετά ασυνήθιστες για να ξεχωρίσει κάποια ή έως και σε αθλητικό στυλ από πλευράς πέλματος... δηλ. υπάρχουν δυνατότητες, και για ποικιλία και για πιο ξεκούραστα πόδια από το να φοράς συνέχεια ένα σανδάλι με εντελώς flat πέλμα που δε μπορεί κάποια στιγμή θα πονέσει:(...

Συμφωνώ. Έχω μισό βαθμό πλατυποδίας και το τελείως φλατ σε συνδυασμό με την μηδενική υποστήριξη του πέλματος, σκοτώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P
Θα έλεγα τις δεύτερες.. Για χρώμα και σχέδιο τις προτιμώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.


Ρε σεις.....ΕΡΩΤΑΣ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Aυτές οι γαλότσες, σας αρέσουν?
Ή μήπως αυτές?
Έχω κάποια λεφτά στην άκρη και θέλω να τα επενδύσω σε παπούτσια :P

Οι πρώτες-δεν τρελαίνομαι. Οι δεύτερες μου φαίνονται πιο κυριλέ. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

απο ο, τι εχω δει σε αυτα τα παπουτσια μετραει πολυ πως τα περπατας πως τα συνδυαζεις γιατι μπορει να σε κανουν να φαινεσαι σαν να περπατας πανω σε .....βαρκα; καπως ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Yes, υπο προυποθέσεις "αντίστοιχης" αισθητικής του υπόλοιπου συνόλου. Εμένα πάντως μου αρέσουν πολύ!
Να...για παράδειγμα ένας ωραίος συνδυασμός για τέτοιου είδους παπούτσια...



Και θα ήθελα πάρα πολύ αυτές τις μπαλαρίνες toms :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Τέλειες μπαλαρίνες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Yes, υπο προυποθέσεις "αντίστοιχης" αισθητικής του υπόλοιπου συνόλου. Εμένα πάντως μου αρέσουν πολύ!
Να...για παράδειγμα ένας ωραίος συνδυασμός για τέτοιου είδους παπούτσια...



Και θα ήθελα πάρα πολύ αυτές τις μπαλαρίνες toms :redface:


Τέτοιους συνδυασμούς έχω κι εγώ στο μυαλό μου! :)
Πιστεύω θα δείχνουν ωραία.
Βέβαια, θέλω να δω τα παπούτσια και πάνω μου, πως θα μου πηγαίνουν και πως θα τα περπατάω. Αν και δε συνηθως φοράω φλατ παπούτσια, δε μου φαίνονται δύσκολα στο περπάτημα και δείχνουν άνετα.
Πολύ ωραίες και οι μπαλαρίνες!! ;)

*Επίσης:είναι υπερβολικά για τη σχολή? Ή μόνο για εξόδους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top