Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τι τσαντα? απο που? βαλε φωτο!
θελω να βρω μια τσαντα που να με βολευει για τη σχολη και να χωραει πολλα και δεν μπορω :mad:
Καλά όταν βρω usb θα την ανεβάσω να τη δεις :P

Δεν είναι και πολύ μεγάλη κανονική έχει και λουρί να την έχεις χιαστή και σκέτη έτσι μπορείς να την έχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είναι υπέροχα :D Μεγιά :happy:

Ευχαριστώ Σοφάκι!! :D

Τι υπέροχα:eek:
Ευχαριστώ!! :D Τα έχω ερωτευθεί, τα έχω και μες στο δωμάτιο, και γκρινιάζει η μαμά :redface:.

Λοιπόν πήρα: ένα τζιν, μια γκρι μπλούζα και μια μαύρη τσάντα :P

Τώρα δεν ξέρω τι παίζει γενικά θέλω μακρυμάνικες μπλούζες και δεν με αρέσει καμία έχουν σπάσει τα νεύρα μου :P

Καλά όταν βρω usb θα την ανεβάσω να τη δεις :P

Δεν είναι και πολύ μεγάλη κανονική έχει και λουρί να την έχεις χιαστή και σκέτη έτσι μπορείς να την έχεις..

Στο λέω κι από δω: Με γειαααα :hug:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα παπούτσια με χαλάνε λίγο στη δεύτερη εικόνα, αλλά κατά τ' άλλα ωραία συνολάκια! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τα παπούτσια με χαλάνε λίγο στη δεύτερη εικόνα, αλλά κατά τ' άλλα ωραία συνολάκια! :happy:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Γενικά εμένα δεν μ'αρέσει το λεοπάρ :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Γενικά εμένα δεν μ'αρέσει το λεοπάρ :redface:.

Οχι, εμένα μου αρέσει το λεοπάρ. :redface: Απλά σε αυτό το ντύσιμο δε μου άρεσε.:P Κάνουν μπαμ, καραμπάμ βασικά. :P Ισως αν η γόβα είχε και λίγο μαύρο μαζί με το λεοπάρ να έδενε καλύτερα. :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Οχι, εμένα μου αρέσει το λεοπάρ. :redface: Απλά σε αυτό το ντύσιμο δε μου άρεσε.:P Κάνουν μπαμ, καραμπάμ βασικά. :P Ισως αν η γόβα είχε και λίγο μαύρο μαζί με το λεοπάρ να έδενε καλύτερα. :redface: :D

Εγώ γενικά δεν το προτιμώ,δεν το φοράω και καθόλου, και η μικρή μου αδελφούλα πήρε κάτι χαριτωμένες μπαλαρίνες... λεοπάρ :P. Τι να της πω τώρα :hehe:. Έκανα τα στραβά μάτια :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Υπέροχο σύνολο! Πού βρίσκουμε ένα τέτοιο κολιέ; Ψάχνω καιρό τώρα, αλλά της μόδας είναι τα πολύ μεγάλα κολιέ πλέον.

Y.γ. Σας αρέσει αυτό το τζάκετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
tτα θέλω, αλλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


y/n ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Ναι! Και για αυτήν την κάλτσα... Πεθαίνω... Αλλά γαμώτο αν δεν έχουμε πολύ αδύνατο πόδι... Θα είναι καλή; Επιφυλάσσομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
δυστυχως αυτή η κάλτσα θέλει πολύ αδύνατο πόδι ή γυμνασμένο. Αλλιώς δε νομίζω ότι κολακεύει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μην σας απογοητεύσω, αλλά γενικά δεν κολακεύει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εμένα πάλι με χαλάει που δεν έχει βάλει τίποτα από κάτω από το πουλόβερ :/: (ίσως έχει βάλει σορτσάκι αλλά και πάλι δεν θα μου άρεσε). Με ένα τζινάκι από κάτω θα μου ταίριαζε καλύτερα στο μάτι
(και ναι αν δεν έχεις τέλεια πόδια γενικά,ξέχνα αυτές τις κάλτσες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Πολύ καλύτερος συνδυασμός αυτός....με τη καλτσα, με τη φουστιτσα
και κυριως ειναι τρε τρε τρε σικκκκκκκκκκκκκκκκκκκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τροποι να δενουμε το φουλαρι, την εσάρπα ή το κασκόλ μας...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
δυστυχως αυτή η κάλτσα θέλει πολύ αδύνατο πόδι ή γυμνασμένο. Αλλιώς δε νομίζω ότι κολακεύει καθόλου.
Νομίζω ακόμη και στο γυμνασμένο δεν μου αρέσει, αν δεν είναι και πολύ αδύνατο. Δηλαδή δεν αρκεί καν να είναι κανονικά τα πόδια σου! Βλακεία, να θυμηθώ να χάσω 2-3 κιλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top