Έχει μικρότερη σημασία η εμφάνιση μπροστά στα ψυχικά χαρίσματα;

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι η κουβέντα για το τι κάνει μιά γυναίκα κινείται γύρω από κάποια εξωτερικά χαρακτηριστικά της...

Μου φαίνεται ότι θα πάω να κάνω αλλαγή της απάντησης μου στο θέμα για τους άντρες!!! :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα παλι μου φαινεται πως οσοι εκθειαζουν την εσωτερικη ομορφια και ταυτοχρονα υποβιβαζουν την εξωτερικη, σημαινει πως εχουν ενα προσωπικο θεμα/θεματακι/θεματαρα με την τελευταια και ολα τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμενα παλι μου φαινεται πως οσοι εκθειαζουν την εσωτερικη ομορφια και ταυτοχρονα υποβιβαζουν την εξωτερικη, σημαινει πως εχουν ενα προσωπικο θεμα/θεματακι/θεματαρα με την τελευταια και ολα τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε...

Συχνό φαινόμενο.

Το θέμα είναι να μην υποβιβάζεται ή υπερτονίζεται κάποιο από τα δύο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συχνό φαινόμενο.

Το θέμα είναι να μην υποβιβάζεται ή υπερτονίζεται κάποιο από τα δύο. :)

Α γεια σου...
Γι αυτον ακριβως το λογο κι εγω αναφερθηκα στο "πακετο"...
Θελω μεν εναν ανδρα να ειναι ικανος να μου μαμησει το μυαλο, αλλα εχοντας ανοιχτα τα ματια και οχι να λεω τι ειναι αυτο το πραμα διπλα μου...
Απο κει και περα τι τον ελκυει τον καθενα και οσον αφορα στα εξωτερικα αλλα και στα εσωτερικα χαρακτηριστικα, ειναι αλλο θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Θελω μεν εναν ανδρα να ειναι ικανος να μου μαμησει το μυαλο, αλλα εχοντας ανοιχτα τα ματια και οχι να λεω τι ειναι αυτο το πραμα διπλα μου...

Πολλά ζητάς, να πάρεις τον νεαρούλη κούκλο με δέρμα βουτύρου*** και πολύ σου πάει.....

***θα τον αλείφεις και στο ψωμί!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πολλά ζητάς, να πάρεις τον νεαρούλη κούκλο με δέρμα βουτύρου και πολύ σου πάει.....

Ε οχι...πολλα θα ζητουσα, εαν θα ηθελα επιπλεον να εχει τουλαχιστον παχυλη τσεπη, 2-3 σπιτια και ενα κοτερο να με πηγαινει βολτα! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ε οχι...πολλα θα ζητουσα, εαν θα ηθελα επιπλεον να εχει τουλαχιστον παχυλη τσεπη, 2-3 σπιτια και ενα κοτερο να με πηγαινει βολτα! :redface::P
Προσέχουν ΤΕΤΟΙΑ πράγματα οι γυναίκες σε ένα Άνδρα!!! :eek::eek::eek::eek:

Αχ τσάμπα μαζεύω τις θετικές, δεν έχω καμιά ελπίδα μαζί σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσέχουν ΤΕΤΟΙΑ πράγματα οι γυναίκες σε ένα Άνδρα!!! :eek::eek::eek::eek:

Πολλες, αλλα ελαχιστες το παραδεχονται...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολλες, αλλα ελαχιστες το παραδεχονται...:P


Εγώ πάντως πιστεύω πώς αυτές που αποζητούν κάτι τέτοιο πολύ απλά δεν έχουν βρεί το "πακέτο" και προσπαθούν να το αναπληρώσουν όπως όπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστεύω πώς αυτές που αποζητούν κάτι τέτοιο πολύ απλά δεν έχουν βρεί το "πακέτο" και προσπαθούν να το αναπληρώσουν όπως όπως...
Ή όταν άνοιξαν το "πακέτο"..... ΑΝΘΡΑΚΕΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ;)
Μια δυό, ε αρχίζεις και σκέπτεσαι πρακτικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ή όταν άνοιξαν το "πακέτο"..... ΑΝΘΡΑΚΕΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ;)
Μια δυό, ε αρχίζεις και σκέπτεσαι πρακτικά! :)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! :P
Μα φυσικά!!! Το είπε κι ο Ουγκώ...."περιμένετε κι ελπίζετε" (καμιά 10αριά χρόνια το πολύ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Απάντηση μπαλαντέρ από αμνημόνευτους χρόνους αυτό το "κλικ". Ρουλέτα κι όπου πέσει εκείνη τη στιγμή. Έλα όμως που τα πιό όμορφα συναισθήματα για μένα μπορεί να είναι σωματικά/σεξουαλικά και μπορεί να οριζοντιώσω το πιπίνιον και να μη του αφήσω ούτε κοκκαλάκι όρθιο.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ παραδέχομαι ότι ξεκινάω σε θεωρητική βάση από το πιπίνι και θα βάλω κάτω το πιπίνι. Εσύ μπορεί να ξεκινήσεις από τη θεωρητική βάση του "εσωτερική ομορφιά" αλλά πρακτικά το ρίχνεις στο μπαλαντέρ "κλικ" κι όπου πέσει η μπίλια. Διαολεμένα βολικό δε νομίζεις;;)

Δεν είναι περίεργη αντίληψη, είναι διαφορετική αντίληψη. Παρόλαυτά θα σου απαντήσω ευχαρίστως στην ερώτησή σου:

Πριν φτιαχτώ, είχα μόνο 2 όμορφες. 2 στις 5. Οι υπόλοιπες τρεις ήταν σαν το ζυμαρούλη της Pillsbury και δεν ντρέπομαι που το λέω. Γιατί τράβαγα αυτές; Πρώτα απ' όλα γιατι φαινόταν στη μάπα μου ο φόβος της απόρριψης από τις πιό ωραίες επειδή έδειχνα με τις κινήσεις μου και την ψυχολογία μου ότι υστερώ μειονεκτικά στην εμφάνιση και ότι αυτό με πειράζει.

Δηλαδή δεν ήταν μόνο το ότι είχα κάποια μείον στην εμφάνιση, που ναι ίσως από μόνα τους να μην έπαιζαν και τόσο τραγικό ρόλο, αλλά το κακό αυξανόταν εκθετικά από τη δυσφορία και την ψυχολογική προδιάθεση που αυτά μου δημιουργούσαν.

Όταν λοιπόν άρχισα να ακούω μια-μια τις συμβουλές: "πέτα τα πατομπούκαλα γυαλιά και βάλε λεπτά, φόρα κάτι πιό νεανικό, πάρε αυτό το μπλουζάκι, κόψε την άθλια φράτζα στο μαλλί, φτιάξε το σπασμένο δόντι"... έγινα ρε παιδί μου άνθρωπος μα το κυριότερο ένιωθα και σαν άνθρωπος και είδα τη διαφορά.

Έβλεπα ότι τράβαγα πραγματικά κούκλες, οι οποίες επιβράβευαν μεν το εσωτερικό μου, αλλά επιβράβευαν και το εξωτερικό μου και τις όποιες στυλιστικές παρεμβάσεις έκανα.

Θέμα επιβίωσης: Φυσικά. Γιατί να αυτοσαμποτάρομαι; Θα βελτιώνομαι και θα γίνομαι ο καλύτερος που μπορώ να γίνω, γιατί στην κοινωνία έτσι πάει. Ο καλύτερος από κάθε άποψη επιβιώνει και προχωράει και δημιουργεί και διαιωνίζει και και και....

Ναι μπορεί να έχεις δίκιο οτι ήταν τρομερά κλισέ αυτό το κλικ που είπα. Να το διορθώσω λοιπόν λέγοντας οτι για μένα η ομορφιά είναι έξτρα μπόνους κι όχι αυτοσκοπός.

Στα υπόλοιπα που λες, πρόσεξε οτι τελικά δεν τραβάς τις γυναίκες επειδή φτιάχτηκες, σουλουπώθηκες, ομόρφυνες κι έτσι σε βλέπουν πιο όμορφο, αλλά επειδή η σκέψη οτι είσαι πιο όμορφος σου ανέβασε την ψυχολογία σου και έτσι "πουλάς" καλύτερα τον εαυτό σου. Αυτό όμως θα μπορούσε να γίνει και πιο πριν (πριν να φτιαχτείς όπως λες) αν, παρ' όλα τα όχι τέλεια χαρακτηριστικά, έβλεπες τον εαυτό σου όμορφο. Υπάρχουν κι αυτοί οι άνθρωποι, οι οποίοι, παρόλο που είναι αντικειμενικά εξωτερικά άσχημοι, πιστεύουν τόσο πολύ στον εαυτό τους και τον πλασάρουν τόσο καλά, που τελικά καταλήγουν να πείθουν τους γύρω τους οτι είναι όμορφοι! Όλα λοιπόν είναι θέμα ψυχολογίας και πλασαρίσματος του εαυτού σου. (Λυκούργε εννοείται οτι δεν εννοώ επ' ουδενί οτι ήσουν άσχημος ή οτιδήποτε, χρησιμοποιώ τα δικά σου λόγια για να βγάλουμε συμπέρασμα, μην παρεξηγηθείς;))

Καταλαβαίνω πώς λες το θέμα με την επιβίωση. Αυτό που δε δέχομαι (και το έχω δει στη θεωρία σου) είναι να "πατάς επί πτωμάτων" και να παρουσιάζεις τον κακό σου εαυτό γιατί με την καλοσύνη δεν επιβιώνεις.

Μα ναι, δε μιλάμε τι είναι ηθικά σωστό και τι λάθος. Όλοι έχουμε δικαίωμα να αγαπηθούμε, παρά τα ελαττώματά μας, και το χω ξαναπεί και σε άλλο θέμα. Το ζήτημα είναι όμως στην πράξη τι θα κάναμε. Και εκεί φυσικά διαλέγεις τον πρώτο και βάζεις τα γυαλιά σε όλους τους μεγαλύτερούς σου που μιλούν δια των περιστροφών... Είσαι ειλικρινέστατη, τελεία και παύλα.

Σκέψου οτι μετράει και το τι ανάγκες έχει ο καθένας τη δεδομένη στιγμή. Μπορεί στην ηλικία της κοπέλας αυτής κι εγώ να διάλεγα τον κούκλο. Αλλά όσο περνάνε τα χρόνια αναθεωρείς, αλλάζεις "θέλω", ωριμάζεις και καταλαβαίνεις οτι αξίζει να θυσιάσεις την εξωτερική ομορφιά για την εσωτερική.

Εμενα παλι μου φαινεται πως οσοι εκθειαζουν την εσωτερικη ομορφια και ταυτοχρονα υποβιβαζουν την εξωτερικη, σημαινει πως εχουν ενα προσωπικο θεμα/θεματακι/θεματαρα με την τελευταια και ολα τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε...

Χαίρομαι πάρα πολύ που το λες αυτό. Σύμφωνα με αυτό που λες εγώ χάνω σε εξωτερική ομορφιά. Το δέχομαι, δε με προσβάλλει, για τον εξής απλό λόγο: δεν έχω ψηλά την εξωτερική ομορφιά, δεν τη θεωρώ απαραίτητη για να αγαπήσω, ούτε καν σημαντική. Όπως είπα και πιο πάνω, η εξωτερική ομορφιά για μένα είναι έξτρα μπόνους. Ορκίζομαι οτι στη φάση που είμαι τώρα ακόμα κι αν ο φίλος μου ήταν κουασιμόδος (που τελείως τυχαία δεν είναι, δεν τον επέλεξα όμως με βάση την ομορφιά του) θα τον αγαπούσα το ίδιο, θα τον ήθελα το ίδιο και δε θα άλλαζε τίποτα.

Στη ζωή μου έχω μάθει να πλασάρω την (όποια) εσωτερική μου ομορφιά. Μπορεί αυτό να συμβαίνει επειδή όπως λες χάνω σε εξωτερική. Δε συμφωνώ όμως. Ευγνωμονώ το Θεό που χάνω σε εξωτερική γιατί αυτό με έμαθε να δίνω αξία στο χαρακτήρα των ανθρώπων και στο δικό μου χαρακτήρα. Δε με αφορά αυτός που θα με θέλει για την εξωτερική μου (οποια) ομορφιά και δε θα κοιτάξει το μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε με αφορά αυτός που θα με θέλει για την εξωτερική μου (οποια) ομορφιά και δε θα κοιτάξει το μέσα.

Αμ δε γινεται να μην κοιταξει και το πως εισαι σαν ανθρωπος, διοτι για να κατορθωσεις να εισαι με καποιον, θα πρεπει να να μπορεις να επικοινωνησεις μαζι του και να σου "ταιριαζει"...
Το ατομο που θα κοιταξει αποκλειστικα το "εξω", δεν τον αφορα η σχεση, παρα μονο το πηδημ@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οπως ελεγε και ενα ντοκιμαντερ..η εξωτερικη ομορφια δεν ειναι ενα μονιμο διαβατηριο ,αλλα μαλλον μια visa που κραταει συγκεκριμενο καιρο..και μπορεις να την αξιοποιησεις οσο προλαβαινεις...
δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα..και οσοι προσπαθουν να τη διατηρησουν περαν του γηρατος...δεν εχουν καλη πορεια..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ή όταν άνοιξαν το "πακέτο"..... ΑΝΘΡΑΚΕΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ;)


Όλες μπορουν να ανοιξουν ενα πακετο,ελάχιστες μπορούν όμως να το εκτιμήσουν...Ο αντρας-"πακέτο" είναι σαν ένα εργο τέχνης,όπως και η γυναίκα-"πακέτο" αλλωστε... Καταλήγει στα χέρια εκείνων που ξέρουν να το εκτιμούν.Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι οι μεγάλοι συλλέκτες έχουν στη συλλογη τους Van Gοgh,Picasso κτλ. Οι κοινοι θεωρητικολόγοι της πακετολογίας αρέσκονται απλά στο να τα θαυμάζουν απο μακριά σε μια γκαλερί και συνήθως βολεύονται με μια ελαιογραφία που μπορεί να την φτιάξει και ενας πρωτοετής στη Σχολή Καλών Τεχνών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Όλες μπορουν να ανοιξουν ενα πακετο,ελάχιστες μπορούν όμως να το εκτιμήσουν...Ο αντρας-"πακέτο" είναι σαν ένα εργο τέχνης,όπως και η γυναίκα-"πακέτο" αλλωστε... Καταλήγει στα χέρια εκείνων που ξέρουν να το εκτιμούν.Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι οι μεγάλοι συλλέκτες έχουν στη συλλογη τους Van Gοgh,Picasso κτλ. Οι κοινοι θεωρητικολόγοι της πακετολογίας αρέσκονται απλά στο να τα θαυμάζουν απο μακριά σε μια γκαλερί και συνήθως βολεύονται με μια ελαιογραφία που μπορεί να την φτιάξει και ενας πρωτοετής στη Σχολή Καλών Τεχνών...

χμ...οι μεγαλοι συλλεκτες που εχουν σπουδαια κομματια στη συλλογη τους δεν ειναι απαραιτητο οτι τα εκτιμουν περισοοτερο... μπορει να τα εχουν απλα για να τα επιδεικνυουν και τονωνουν το εγω τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ θέλω να απευθύνω μία ερώτηση σε όσους δαιμονοποιούν το περιτύλιγμα και μυθοποιούν τον εσωτερικό κόσμο.

Σαν πολύ γρήγοροι δεν είστε στο να κρίνετε αν ο χαρακτήρας του άλλου ταιριάζει με σας ή όχι; :confused:
Εδώ άλλοι άνθρωποι είναι μήνες και χρόνια μαζί και δεν ξέρουν ακόμα ο ένας τον άλλον τέλεια κι εσείς καταφέρνετε να βγάζετε διάγνωση σε μία μέρα, εβδομάδα ή άντε μήνα αν ταιριάζετε ή όχι;
Πείτε μου τουλάχιστον σε ποιον mentalist πήγατε και σας συμβούλεψε πώς να το διαπιστώνετε για να πάω κι εγώ.

Και ένα ακόμα point: προφανώς και αναζητάμε ένα άτομο που να συνδιάζει και εξωτερική και εσωτερική ομορφιά. Τουλάχιστον εγώ που ξέρω τι αξίζω και δεν συμβιβάζομαι με κάτι άλλο, οι υπόλοιποι που βολεύεστε με τους αναπληρωματικούς παραμένετε ωστόσο σεβαστή μερίδα του πληθυσμού.

Υπάρχουν δύο τρόποι για να εντοπίσουμε άτομα με εξωτερική και εσωτερική ομορφιά.

  1. Από τον διαθέσιμο δείγμα απομονώνουμε αρχικά τα άτομα που μας αρέσουν και έπειτα κοιτάμε με ποια απ' αυτά ταιριάζουμε.
  2. Από τον διαθέσιμο δείγμα απομονώνουμε αρχικά τα άτομα με τα οποία ταιριάζουμε και κοιτάμε έπειτα ποια μας αρέσουν.
Τι είναι ευκολότερο; Βρείτε και κερδίστε ένα post στο παρόν topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τουλάχιστον εγώ που ξέρω τι αξίζω και δεν συμβιβάζομαι με κάτι άλλο,
ξερεις τι αξιζεις ε?
και δεν συμβιβαζεσαι?
μπραβοο...εγω ξερω οτι και οι μεγαλυτεροι σοφοι δεν ξεραν την πραγματικη τους αξια...
και εισαι τοσο πανδτοδυναμος που δεν θα συμβιβαστεις ποτέ?;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πιο εύκολο? Να βρεις άτομα που σου αρέσουν εμφανισιακά.. Πολύ πιο εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top