Απορία σχετικά με τα παράθυρα του PowerDVD

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,826 μηνύματα.
Έχω ορίσει όλα τα media αρχεία του PC να ανοίγουν με το PowerDVD..
το πρόβλημα είναι όμως πως όταν θέλω να ακούσω ένα μουσικό κομμάτι, πέρα από τον Player με τα εργαλεία του PowerDVD:


ανοίγει και το γνωστό extra παράθυρο:
[resized image]


...

πως μπορώ να απενεργοποιήσω το δεύτερο παράθυρο όταν ανοίγω μουσικά αρχεία;
Πέρα του γεγονότος ότι είναι τελείος άχρηστο, ποιάνει χώρο και στη μπάρα των Windows και είναι ενοχλητικό..

Έχω το PowerDVD 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμ να σε ρωτησω κατι αλλο; Γιατι δεν χρησιμοποεις για μουσικη καποιον αλλον Player. Πιστευω οτι για μουσικη το PowerDVD σου κανει απλως την ζωη δυσκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boxy

Νεοφερμένος

Ο Boxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Χμ να σε ρωτησω κατι αλλο; Γιατι δεν χρησιμοποεις για μουσικη καποιον αλλον Player. Πιστευω οτι για μουσικη το PowerDVD σου κανει απλως την ζωη δυσκολη!

Σωστα το PowerDVD χρησιμοποιησε το μονο για DVD αντε κανα βιντεακι. Δοκιμασε για μουσικη winamp ή windows media player.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top