Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

?? :look:

Ποιά είναι αυτή η πολύ ωραία κυρία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
σιγα την ωραια.... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
δεν το ειπα πιο πισω?
αλλα δεν θελω να σε βαλω σε τριπακι, το γουστο μου ειναι εντελως προσωπικο και αρεσει αποκλειστικα μονο σε εμενα.
Σε καποια πραγματα θες να εχεις και την αποκλειστικοτητα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
δεν το ειπα πιο πισω?
αλλα δεν θελω να σε βαλω σε τριπακι, το γουστο μου ειναι εντελως προσωπικο και αρεσει αποκλειστικα μονο σε εμενα.
Σε καποια πραγματα θες να εχεις και την αποκλειστικοτητα ;)

Όχι περιγραφή ρε φίλε, εικόνα λέω να δούμε ένα παράδειγμα!:P

Έτσι όπως την περιέγραψες πιό πίσω, για Daphne Rosen μου κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
1.80 -1.85
αλλα ως συνηθως πεφτω σε δυο μετρα......κ μου ερχεται να κανω την κλασσικη ερωτηση....τι καιρο κανει εκει πανω;;;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
ρε φιλε ειναι πριβε τωρα, πως να γινει? :P
οσο για αυτη που εβαλες, ειναι λιγο αντιαισθητικη και υπερβολη δεν νομιζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Έχω ύψος 1.85 και είμαι 17 πώς λέγομαι? Ψηλός, μέτριος, κοντός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Κανενα...Απλα ο Shadowfax εχει ορεξη βραδιατικα.
Τιποτα δεν λεγεσαι.Ολοι αυτοι οι χαρακτηρισμοι ειναι υποκειμενικοι.Στασου διπλα στον Shack,και θα νιωθεις σαν τον Tyrion Lannister.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε ποιον να κάτσω δίπλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιά είναι αυτή η πολύ ωραία κυρία; :worry:
Η θεία μου.:redface:
Να ρωτήσω κάτι? Έχω ύψος 1.85 και είμαι 17 πώς λέγομαι? Ψηλός, μέτριος, κοντός???
Εγώ Ψηλό θα σε έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να υποθέσω λεει τον
Shaquille O'Neal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ω ναι, πείτε με επιφανειακή αλλά έχω θέμα με το ύψος!!
Καθότι θεόκοντη (1,60 και αυτό με το ζόρι) αισθάνομαι πολύ άσχημα όταν ο άλλος είναι αρκετά πιο ψηλός από μένα.
Ας πούμε 1,85 και βάλε. Δεν ταιριάζει πώς να το κάνουμε δηλαδή; :P
Και πραγματικά είναι απορίας άξιο... ο άλλος ματάκια δεν έχει να το δει, ότι δεν τραβάει το πράγμα;
Αλλά ναι είπαμε, είμαι εγώ η επιφανειακή που κολλάω σε τέτοια θέματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και πραγματικά είναι απορίας άξιο... ο άλλος ματάκια δεν έχει να το δει, ότι δεν τραβάει το πράγμα;

Δε βλέπει ότι δε τραβάει η σχέση επειδή είναι πολύ πιο ψηλός από σένα;(αν κατάλαβα καλά τι εννοείς δλδ)
Το ίδιο θα ήταν κι αν ο άλλος ήταν πολύ πιο χοντρός/αδύνατος από σένα;
ΟΜΙΤΖΙ. Αυτό είναι από τα τελευταία που παίζουν ρόλο.:confused:
Σε μια τέλεια σχέση θα έκανες πίσω μόνο λόγω ύψους;
Νταξ, αυτό με την αμηχανία δίπλα σε έναν ψηλό το καταλαβαίνω, αλλά το ξεπερνάς, δεν είναι τόσο τραγικό.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε βλέπει ότι δε τραβάει η σχέση επειδή είναι πολύ πιο ψηλός από σένα;(αν κατάλαβα καλά τι εννοείς δλδ)
Το ίδιο θα ήταν κι αν ο άλλος ήταν πολύ πιο χοντρός/αδύνατος από σένα;
ΟΜΙΤΖΙ. Αυτό είναι από τα τελευταία που παίζουν ρόλο.:confused:
Σε μια τέλεια σχέση θα έκανες πίσω μόνο λόγω ύψους;
Νταξ, αυτό με την αμηχανία δίπλα σε έναν ψηλό το καταλαβαίνω, αλλά το ξεπερνάς, δεν είναι τόσο τραγικό.:worry:
Μα γι' αυτό με την αμηχανία λέω. Δεν ξεπερνιέται και τόσο εύκολα.
Το ξέρω ότι είναι βλακεία -το είπα άλλωστε- αλλά ναι, τι να κάνουμε;
Είμαι επιφανειακή, τέλος!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σε ποιον να κάτσω δίπλα?
Αν κατσεις διπλα μου,θα νιωσεις λιγακι κοντος(ειμαι 2μετρα).

Ω ναι, πείτε με επιφανειακή αλλά έχω θέμα με το ύψος!!
Καθότι θεόκοντη (1,60 και αυτό με το ζόρι) αισθάνομαι πολύ άσχημα όταν ο άλλος είναι αρκετά πιο ψηλός από μένα.
Ας πούμε 1,85 και βάλε. Δεν ταιριάζει πώς να το κάνουμε δηλαδή; :P
Και πραγματικά είναι απορίας άξιο... ο άλλος ματάκια δεν έχει να το δει, ότι δεν τραβάει το πράγμα;
Αλλά ναι είπαμε, είμαι εγώ η επιφανειακή που κολλάω σε τέτοια θέματα!!

Κοιταξε,η τωρινη μου σχεση ειναι περιπου στο υψος σου.Οποτε της ριχνω αρκετο μποι.Αλλα δεν το εχουμε αφησει να μπει αναμεσα μας.
Το αντιθετο μαλιστα,το εχουμε κανει να ειναι υπερ μας.Της αρεσει να χανεται στην αγκαλια μου:P.
Και ενα tip.Στο κρεβατι,δεν θα καταλαβεις καν τη διαφορα στο υψος!!!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αν κατσεις διπλα μου,θα νιωσεις λιγακι κοντος(ειμαι 2μετρα).



Κοιταξε,η τωρινη μου σχεση ειναι περιπου στο υψος σου.Οποτε της ριχνω αρκετο μποι.Αλλα δεν το εχουμε αφησει να μπει αναμεσα μας.
Το αντιθετο μαλιστα,το εχουμε κανει να ειναι υπερ μας.Της αρεσει να χανεται στην αγκαλια μου:P.
Και ενα tip.Στο κρεβατι,δεν θα καταλαβεις καν τη διαφορα στο υψος!!!:whistle::whistle:
Και όταν περπατάτε στο δρόμο μαζί, αυτή δεν αισθάνεται κάπως;
Επίσης να πω ξανά ότι : ΝΑΙ, το ξέρω ότι είναι βλακεία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αλλά ναι είπαμε, είμαι εγώ η επιφανειακή που κολλάω σε τέτοια θέματα!!
Απαπαπα,ποιος ειπε αυτο το ψεμα? :eek:

Το θεμα δεν θα τραβαει για αλλον λογο αλλα που να σε λεω τωρα για ασημαντα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και όταν περπατάτε στο δρόμο μαζί, αυτή δεν αισθάνεται κάπως;

Ενταξει,την κοιταω,με κοιταει.Ανταλλασουμε χαμογελα και συνεχιζουμε.Αυτοπεποιθηση χρειαζεται.
Και για να δεις και παραδειγμα.Οριστε ο Σακιλ Ονιλ και η κοπελα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Απαπαπα,ποιος ειπε αυτο το ψεμα? :eek:

Το θεμα δεν θα τραβαει για αλλον λογο αλλα που να σε λεω τωρα για ασημαντα πραγματα
εεεεεεεεεεελα πες... τι; θα μ' αφήσεις με την απορία; Πώς μπορείς να μου το κάνεις αυτό; :(

Ενταξει,την κοιταω,με κοιταει.Ανταλλασουμε χαμογελα και συνεχιζουμε.Αυτοπεποιθηση χρειαζεται.
Και για να δεις και παραδειγμα.Οριστε ο Σακιλ Ονιλ και η κοπελα του.
εντάξει αν αυτό δεν είναι "κάπως" τότε τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top