Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,350 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,990 μηνύματα σε 96,228 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 455 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το σωστό μέγεθος

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,728 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:34, 01-09-05:

λοιπόν....

το μέγεθος ΠΑΙΖΕΙ ρόλο όταν...
1) ο ιδιοκτήτης του, δεν ξέρει πως να το κουμαντάρει όσα εκατοστά και αν είναι
2) όταν είναι κάτω των 8 εκατοστών που η επιστήμη λέει ότι χρειάζεται για να έχει κάποιος για να προσφέρει κολπική ικανοποίηση.

Ο παγκόσμιος Μ.Ο. είναι γύρω στα 12,5 εκατοστά (καταραμένοι Κινέζοι )
Ο Ευρωπαϊκός Μ.Ο. είναι γύρω στα 14,5 εκατοστά
Ο Ελληνικός Μ.Ο. είναι γύρω στα 15,5 (αν λένε αλήθεια στις μετρήσεις αχ αθάνατε άντρακλα Ελληνάρα μου!)

Να συμπληρώσω εδώ ότι υπάρχουν οι εξής κατηγορίες (?!?) μεγεθών...
1) extra small
2) small
3) medium
4) large
5) extra large
6).... ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΥΚΟ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 01:48, 13-10-05:

Sorry ρε παιδιά που το λέω αλλά κάποιοι από σας είστε για γέλια.Ρε παιδία είναι πολυ κομπλεξικό να λες ότι την έχεις μικρή.Αυτό θα το κρίνουν τα κορίτσια μας.Και πάλι αν η δικιά μου μου έλεγε ότι την έχω μικρή δν θα μου ακουγόταν καθόλου κακό.Αυτό έχω δεν αλλάζει σε οποια αρέσει και όποια το κάνει κεφι!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 03:27, 13-10-05:

Εγώ γενικά ένα έχω να πω δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχουν όλοι με το μέγεθος.Ναι και αυτό και το πάχος παίζουν ρόλο αλλά όχι τόσο σημαντικό,σημασία έχει ο τρόπος και άλλα τόσα.Σταματήστε αυτό το άγχος και τον κομπλεξισμό σε αυτό το θέμα και απολαύστε τον έρωτα η το σεξ όπως θέλετε πείτε το.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 12:11, 13-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Εγώ γενικά ένα έχω να πω δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχουν όλοι με το μέγεθος.Ναι και αυτό και το πάχος παίζουν ρόλο αλλά όχι τόσο σημαντικό,σημασία έχει ο τρόπος και άλλα τόσα.Σταματήστε αυτό το άγχος και τον κομπλεξισμό σε αυτό το θέμα και απολαύστε τον έρωτα η το σεξ όπως θέλετε πείτε το.
Συμφωνώ μαζί σου.Τα είπες όλα τέλια!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:47, 13-10-05:

Αν δεν υπάρχει χημεία τίποτα δεν παίζει ρόλο. Μια γυναίκα, μπορεί να κάνει εκπληκτικό κρεββάτι με κάποιον μη προικισμένο γιατί ταιριάζουν οι χημείες τους, και μπορεί να κάνει φρικτό κρεββάτι με κάποιον προικισμένο γιατί δεν εκπέμπουν στο ίδιο μήκος κύματος.
Γι'αυτό αγοράκια μην αγχώνεστε με αυτό το θέμα. Κοιτάξτε απλά να βρείτε το άλλο σας μισό και η φύση θα λειτουργήσει εξαιρετικά όσα εκατοστά και αν σας λείπουν!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 22:03, 13-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Flash
Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία.
Ποιο είναι τελικά το μέσο μέγεθος πέους για έναν άντρα; (Για Έλληνες μιλάω όχι για κανένα μαύρο γιατί τότε αλλάζει το πράγμα.)

Προσπαθώ να δώ σε ποια κατηγορία ανήκω γιατί νομίζω ότι είμαι αρκετά μεγάλος. Δεν θα πω τώρα μέγεθος για να μην αρχίσουν σχόλια.

Οι κοπέλες τι προτιμήσεις έχουν;
Κοιτα να δεις, σε τετοια θεματα τηρουνται αυστηρα καποιες αναλογιες. Αν λοιπον π.χ. τον εχεις μικρο, τοτε θα σου μεγαλωνει πιο ευκολα ενω αν τον εχεις μεγαλο, δεν θα μεγαλωνει και πολυ.Το εχω ψαξει σε πανεπιστημιακες ερευνες και απο οτι ειδα κατι τετοιο ισχυει. Οποτε αυτο που θελω να σου ειναι να μην ανησυχεις για τετοιου ειδους λεπτομερειες, εφοσον δεν εχεις κανενα σοβαρο προβλημα με το πραμα σου.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 22:10, 13-10-05:

Μια ψιλο σχετική ερώτηση, πότε σταματάει η αύξηση μεγέθους;

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 22:18, 13-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μια ψιλο σχετική ερώτηση, πότε σταματάει η αύξηση μεγέθους;
όταν σταματήσετε να τρώτε κοτόπουλα

εσύ να εύχεσαι να μην σταματήσει ποτεΣ

αλλά νταξ, εκεί κάπου 25-28 το κόβω....(όχι εκατοστά,χρόνια )

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,955 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:38, 13-10-05:

Τελικά, μόνο εγώ δεν έχω complex με το μέγεθος... αλλά είτος η άλλος θα μου πείς ότι δε θα μου χρειαστεί και κάπου το μεγάλο μέγεθος.
[αλλά για να μη παρεξηγηθώ κιόλας το μέγεθος του δικού μου είναι μια χαρά. ]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 13-10-05 στις 22:44.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 22:44, 13-10-05:

Μα αυτο εξηγησα και εγω πιο πανω. Μερικοι νομιζουν οτι το μεγεθος παιζει το πρωταγωνιστικο ρολο. Δεν ειναι ετσι. Αφου να φανταστεις μεγαλυτερο ρολο παιζει ποσες τριχες(!!!) εχει καποιος σε ολο του το σωμα παρα το μεγεθος! Οχι δηλαδη οτι οποιος δεν εχει ειναι ανικανος, αλλα σιγουρα αυτο ειναι λιγο πιο σημαντικο κριτηριο.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dare-Devil έγραψε στις 23:47, 13-10-05:

Αφήστε το πέος σας όπως είναι!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 00:10, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
...
[αλλά για να μη παρεξηγηθώ κιόλας το μέγεθος του δικού μου είναι μια χαρά. ]
με βάση ποιο σημείο αναφοράς???

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,955 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 01:18, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
με βάση ποιο σημείο αναφοράς???
gkrrrrrr

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 06:41, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Τελικά, μόνο εγώ δεν έχω complex με το μέγεθος... αλλά είτος η άλλος θα μου πείς ότι δε θα μου χρειαστεί και κάπου το μεγάλο μέγεθος.
Το ότι ρώτησα μέχρι πότε μεγάλωνει δεν σημαίνει ότι κάθομαι κάθε μέρα με έναν χάρακα και το μετράω , ήταν απλώς να μου φύγει η περιέργεια

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

O Scandal έγραψε στις 13:45, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Το ότι ρώτησα μέχρι πότε μεγάλωνει δεν σημαίνει ότι κάθομαι κάθε μέρα με έναν χάρακα και το μετράω , ήταν απλώς να μου φύγει η περιέργεια
E ναι ρε συ, όταν έκανα το Post, δεν είχα καν στο νου μου την ερώτησή σου, απλά πολλοί έχουν complex με το θέμα γι αυτό.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 16:36, 18-10-05:

Σύμφωνα με έρευνες, το μέσο πέος του Ελληνα ειναι 14 εκατοστά.

Σύμφωνα με τους ειδικούς, το βάθος ενός κόλπου δε ξεπερνά τα 12 εκατοστά, οποτε το μεγεθος 10-12 εκατοστών αρκει για να οδηγηθεί η κοπέλα σε κολπικο οργασμο.

ο λογος που οι γυναικες σχολιαζουν το μεγεθος ενος ανδρικου πεους ως μικρο, ειναι για να εχουν μια καλη δικαιολογια να απατουν τους συντροφους τους και επισης για να μη χαρακτηρίζονται απο τον ανδρικο πληθυσμο ως "ιεροδουλες" λόγω διαπραξης μοιχειας

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,874 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:39, 18-10-05:

Δεν νομίζω οτι κάποιος άνδρας θα δεχόταν να τον απατά η σύντροφος του επειδή το πέος του είναι μικρό. Αρά προς ποιόν είναι αυτό δικαιολογία?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:25, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Σύμφωνα με τους ειδικούς, το βάθος ενός κόλπου δε ξεπερνά τα 12 εκατοστά, οποτε το μεγεθος 10-12 εκατοστών αρκει για να οδηγηθεί η κοπέλα σε κολπικο οργασμο.
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 17:37, 18-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...
Ειναι ιδιαιτερα σιχαμερη η απαντηση που ζητας και θα αποφυγω να τη διατυπώσω... Αν θες, παρε ένα βιβλίο ανατομίας και δες...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,874 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:39, 18-10-05:

πχ 16 m

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 22:57, 18-10-05:

Ειναι ιδιαιτερα σιχαμερη η απαντηση που ζητας και θα αποφυγω να τη διατυπώσω... Αν θες, παρε ένα βιβλίο ανατομίας και δες...
καλά τώρα, μου κίνησες την περιέργεια....δεν μπορείς να το περιγράψεις με επιστημονικούς όρους? (η μαμά μου έσκισε τις σελίδες από τα βιβλία ανατομίας που είχε σε ζωγραφιά τα πουλάκια)

16m...
σιγά πιζίμ, κόψε κάτι....ή τουλάχιστον μάζεψέ το κουλούρα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 755 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 03:20, 19-10-05:

Εγω να νοιωθω ασχημα που ειναι... μονο 15m;! (Ενα λαθος εκανε το παιδι, αμεσως να πεσουμε να τον φαμε ολοι! )

Στα σοβαρα τωρα:

Να υποθεσω οτι εννοεις οτι "χτυπαει" στον τραχηλο της μητρας;

Αλλα γιατι να ειναι σιχαμενο αυτο; Απο την αλλη, τί αλλο να καταλαβει κανεις απο το παρακατω:

Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: gif Fem_isa_2.gif (37,5 KB, 54 αναγνώσεις)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 07:29, 19-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Εγω να νοιωθω ασχημα που ειναι... μονο 15m;! ...
..κόπηκες φίλε....χαλαρά.....

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Να υποθεσω οτι εννοεις οτι "χτυπαει" στον τραχηλο της μητρας;

Αλλα γιατι να ειναι σιχαμενο αυτο; Απο την αλλη, τί αλλο να καταλαβει κανεις απο το παρακατω:
To μόνο που μπορώ να συμπεράνω πάντως από τη φωτογραφία είναι ότι κάτι μένει απέξω αναγκαστικά...

Παράθεση

Betadine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Betadine
Ο Betadine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Betadine έγραψε στις 01:49, 20-10-05:

Ένα έχω να πώ: φωτιά στα κοσμοπόλιταν και τα μένσχελθια που μας έχουν αποβλακώσει με της αιδίεες τους και τα "δήθεν" αρθρα τους περί σεξ , μεγέθη, τις στάσεις με το ανάποδο στριφογυριστό στον πολυέλαιο ( όπου κάθε άντρας που σέβεται τον έαυτό του θα πρέπει να το κάνει για να είναι must) και του στίλ " τι 25 πόντους μόνο?" που διαβαζουμε στα γυναικία. Ολα αυτα κάνουν κομπλεξικούς ανθρώπους και την αίσθηση ότι για να κάνεις καλό σεξ θα πρέπει να τον έχεις απο 30 και πάνω, να προκαλείς 30 οργασμους στην κοπέλα σου και φυσικά να διαβάζεις το περιοδικό μας για τη στάση του μήνα. ... Κακουχίες ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 φωτιά!

Επίσης άλλο παλι με το μετρημα του μεγέθους.
Και εγώ βασικά τα ίδια έκανα. Έχουμε καταντήσει να μετράμε τα πουλιά μας, να κανουμε γραφικές παραστάσεις και να βρίσκουμε κ την παράγωγο. Και όταν f '(x) με f η συνάρτηση του πουλίου γίνει μηδέν ( δεν μεγαλώνει άλλο) , μας πιάνει το παράπονο.

Παιδία όλα τα πράγματα είναι απλά στην ζωή. Όταν θα το καταλάβω κι εγώ θα σας το σφηρίξω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

geronimo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geronimo
Ο geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O geronimo έγραψε στις 12:36, 21-10-05:

Μερικά εκατοστά... γλώσσας

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 21:10, 05-11-05:

Μια και μιλατε για μεγεθη , δειτε την αψογη αυτη διαφημιση

Tωρα οσο αφορα αν ο ενας τερματιζει μια κοπελα σε βαθος κολπου ή οχι,εξαρταται απο 2 παραγοντες.
Ο ενας ειναι οι φυσικες διαστασεις του αντρα και το πιο βασικο που ολοι το ξεχναμε...το βαθος κολπου της γυναικας που διαφερει απο γυναικα σε γυναικα κ απο σταση σε σταση

Να νιωθετε αυτοπεποιθηση και με ενα γαριδακι θα μπορειτε να κανετε μια γυναικα να τρωει παγωτο στον παραδεισο,στο χερι σας ειναι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 05-11-05 στις 21:14.
Παράθεση

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JiMiOuS
Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O JiMiOuS έγραψε στις 21:41, 05-11-05:

Καθίστε ρε παιδιά γιατί ανησυχώ... Τί 15m και 16m και m και m μήπως θέλετε να πείτε cm ;

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 14:59, 06-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από VarX
...με ενα γαριδακι θα μπορειτε να κανετε μια γυναικα να τρωει παγωτο στον παραδεισο,στο χερι σας ειναι
no way man χρειάζεται κι άλλα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:29, 06-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από JiMiOuS
Καθίστε ρε παιδιά γιατί ανησυχώ... Τί 15m και 16m και m και m μήπως θέλετε να πείτε cm ;
Ναι καλε, ενας λαθος καναμε....

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 19:38, 06-11-05:

no way man χρειάζεται κι άλλα
Και αλλα τι;Εκατοστα εννοεις ή τεχνικη και προσοντα;

Δεν μιλησα απο προσωπικη σκοπια,απλα τι εχω ακουσει κατα καιρους απο κοπελες

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 22:49, 06-11-05:

Πολλα εχουν ακουστει γι' αυτο το θεμα...
Και οι μεν λενε οτι:
"οσοι λενε οτι μετραει ο μονο τροπος που το χρησιμοποιεις, το εχουνε μικρο", και οι δε λενε οτι:
"οσοι λενε οτι μετραει το μεγεθος, ειναι σκραπες στο κρεββατι".
Περα απο το αστειο του θεματος, στατιστικα τα "Νορμαλ" μεγεθη ειναι τα εξης:

Age Size
12 4.1" (104 mm)
13 5.1" (130 mm)
14 6.0" (152 mm)
15 6.1" (155 mm)
16 6.3" (160 mm)
17 6.5" (165 mm)
18 6.4" (163 mm)
19 6.2" (157 mm)
20 6.2" (157 mm)

(Για τον παραπανω πινακα ακολουθει εξηγηση στο επομενο post μου.)

Και οσον αφορα τις φυλλες: (15 ετων και ανω)

Race Size
Black 6.89" (175 mm)
Asian 5.33" (135 mm)
Caucasian 6.22" (158 mm)
Hispanic 6.15" (156 mm)
Native American 5.66" (144 mm)

Ιατρικα, παθολογικο -ας το πουμε προβλημα- θεωρειτε καποιος με κατω απο 10 cm μηκος πεους σε στυση.(Εαν θυμαμαι καλα τα cm)
Τωρα, το "μεγεθος" για τον αντρα και αυτος ο ντορος που υπαρχει και θα υπαρχει, εχει και αλλες προεκτασεις.(Θα πω π.χ. μια γιατι αν γραψω οσες ειχα διαβασει...)
Παντα ενας αντρας με μεγαλο πεος ηταν πιο σιγουρος για τον εαυτο του,αρα και πιο cool οταν γνωριζε γυναικες και ερχοταν η "ωρα".
Η γυναικα εχει ερωτογενεις ζωνες σε ολο της σχεδον το σωμα.
Αρα ειναι καλο οταν ερχεται η ωρα για sex να μην εισαι μονο "διμετρος", αλλα να ξερεις να ικανοποιεις και να εξαπτεις την γυναικα στον ερωτικο τομεα με διαφορους τροπους περαν το...ας μου επιτραπει"μεσα-εξω, μεσα-εξω"...
Eιτε αυτα ειναι φιλια, χαιδεματα,ερωτικες-τρυφερες κουβεντες* ,πειραματισμος με διαφορες στασεις κτλ κτλ...

Μην ξεχναμε επισης οτι ο γυναικειος κολπος εχει πολλες νευρικες...το ξεχασα ...anyway νευρα, στα "χειλη" του κολπου οποτε ρολο παιζει και το παχος του αντρικου μοριου.
Οπως μας ειχε πει καποιος καθηγητης καποτε:
"Απο το να τον εχετε 30 ποντους και σαν μολυβι, καλλιτερα να κοβατε τους μισους και να του δινατε παχος..."
(Τι απιστευτα μας ειχε πει... .Ηταν πολυ κορυφη τυπος )

*μην ξεχναμε οτι παιζει απιστευτο ρολο και η ψυχολογια του ατομου, και με μερικα τρυφερα λογια μπορει να δημιουργηθει η καταληλη διαθεση.

Michelle, παλι μεγαλο post εγραψα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 07-11-05 στις 01:10.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:53, 06-11-05:

Σορυ αλλα ενας 17αρης την εχει μεγαλυτερη απο εναν 20αρη; Πως στο καλο γινετε αυτο;

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 01:08, 07-11-05:

Το απο πανω ειναι βαση του τι δηλωσαν ορισμενα ατομα χωρις να μετρηθουν απο ειδικους.
Απλως ξεχασα να το γραψω...(Sorry αλλα εκανα ταυτοχρονα και μια εργασια και τα 'παιξα λιγο... )
Απλως ηθελα απο κατω να τονισω οτι ατομα στην ηλικια των 16-17 υπερβαλουν λιγο στο να δηλωνουν το "μεγεθος" για λογους πρεστιζ-ανασφαλεια...οπως θελετε πειτε το.
Τον πινακα με τις ιατρικες ερευνες δεν τον εχω βρει ακομα...μιας και δεν θυμαμαι που ακριβως το ειχα δει...(περα απο βιβλια).
Φυσικα και το πεος δεν μικραινει απο τα 17 μεχρι τα 21.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 07-11-05 στις 01:10.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 09:31, 07-11-05:

νευρικες...το ξεχασα
...απολήξεις;

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 11:38, 07-11-05:

Και αλλα τι;Εκατοστα εννοεις ή τεχνικη και προσοντα;

Δεν μιλησα απο προσωπικη σκοπια,απλα τι εχω ακουσει κατα καιρους απο κοπελες
από τις κοπέλες άκουσες ότι φτάνει μόνο το γαριδάκι για να φτάσουν στον 7ο ουρανό? και πες νταξ, χρησιμοποιεί άλλες τεχνικές ο τύπος για να το πετύχει, αφού με το γαριδάκι δεν καταλαβαίνει η άλλη χριστό ...καταντά βαρετό στο τέλος όμως, βρε παιδί μου...
Γενικά και κάποια εκατοστά παραπάνω απο γαριδάκι χρειάζονται, και τεχνικές..

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:48, 07-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
...απολήξεις;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη weak and powerless : 07-11-05 στις 11:52.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 11:52, 07-11-05:

Μάριε, χρειαζόμαστε ασαπ τη λίστα με τα μήκη για όλες τις ηλικίες, καθώς και γραφικές παραστάσεις/καμπύλες/στατιστική επεξεργασία.....αντέγραψε το βιβλίο στην ανάγκη

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:53, 07-11-05:

Δεν γνωρίζω τι λέει η επιστήμη και οι άλλες κοπέλες περί του θέματος όμως προσωπικά αν εξαιρέσουμε εντελώς τα άλλα προσόντα που θα πρέπει να έχει ο σύντροφος μου (εσωτερικά χαρίσματα και χαρακτήρα) και μιλήσουμε στεγνά για το λιλί του () ... να με σχωρνάτε αλλά δε με φτάνουν τα 10 εκατοστά που ορίζει η επιστήμη ως ικανά να με ικανοποιήσουν
Κι αυτό γιατι ναι μεν οργανικά είναι αρκετά αλλά παίζει μεγάλο ρόλο και η ψυχολογία του ατόμου που το φέρει το εν λόγω όργανο αλλά και η ψυχολογία του ατόμου που το .... συν-χρησιμοποιεί!

Ναι η τεχνική είναι σημαντικός παράγοντας... ναι λοιπόν θέλω τεχνική αλλά... δεν αρκεί!
Προσωπικά είμαι ικανοποιημένη σε κάτι ανάμεσα στα 15-18 (με τίποτα όμως μικρότερο των 14 και μεγαλυτερο των 19!!!!)
Επίσης να μην ξεχνάμε και την.... περίμετρο...
όπως είπε ο Mario αν είναι σαν καλαμάκι... δεν πα να είναι και 30άρης? δε μου κάνει!
Το λοιπόν... και εν συντομία... αυτά που εγώ χρειάζομαι είναι
Αίσθημα, μυαλό, χαρακτήρας, τεχνική, μήκος, περιμετρος

Ελπίζω να μην σας έριξα την ψυχολογία αλλά νομίζω ότι αυτή είναι η αλήθεια που ισχύει για την πλειοψηφία των γυναικών

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 12:16, 07-11-05:

από τις κοπέλες άκουσες ότι φτάνει μόνο το γαριδάκι για να φτάσουν στον 7ο ουρανό? και πες νταξ, χρησιμοποιεί άλλες τεχνικές ο τύπος για να το πετύχει, αφού με το γαριδάκι δεν καταλαβαίνει η άλλη χριστό ...καταντά βαρετό στο τέλος όμως, βρε παιδί μου...
Γενικά και κάποια εκατοστά παραπάνω απο γαριδάκι χρειάζονται, και τεχνικές..
Mην μου τα λες σε εμενα,απλα δωσε στους αντρες που ανησυχουν να καταλαβουν οτι δεν ειναι μονο το μεγεθος η ουσια.
Δεν ξερεις επισης η αλλη με τι μεγεθος νιωθει καλα..γνωριζω εμπειριες με γυναικες που το παιζαν και καλα ανετες και ζητουσαν μεγαλα μεγεθη κτλ,αλλα μολις αντικρυσαν την αληθεια φανηκαν ολα οσα λεγαν τοσο καιρο.

Για αυτο τουλαχιστον να ακουστει η αληθεια απο την γυναικεια πλευρα και οχι μονο γενικολογιες

@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ

Οι απαιτησεις σου ειναι πολυ λογικες κ αντικρατροπτιζουν σε μεγαλο ποσοστο την γνωμη της μαζας.
Μου φαινονται λιγα ομως τα 14 εκ...,μην συμβιβαζομαστε κ τοσο πολυ
H περιφερεια οντως παιζει τον μεγαλυτερο ρολο ακομα κ απο το μηκος του πουλιου,ειναι καλυτερο επειδη πιεζει τα τοιχωματα του κολπου περισσοτερο,με αποτελεσμα να αυξανεται η ηδονη για την γυναικα αλλα και για τον ανδρα παραλληλα.

Το ιδιο ισχυει οτι υπαρχει ποιοτικοτερη επαφη οταν το πεος εχει σχημα κυρτου τοξου και οχι ισιο σαν αλφαδι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 07-11-05 στις 12:22.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 12:22, 07-11-05:

...
Δεν ξερεις επισης η αλλη με τι μεγεθος νιωθει καλα..γνωριζω εμπειριες με γυναικες που το παιζαν και καλα ανετες και ζητουσαν μεγαλα μεγεθη κτλ,αλλα μολις αντικρυσαν την αληθεια φανηκαν ολα οσα λεγαν τοσο καιρο...
Δηλαδή, δηλαδή??? για κάντο πιο λιανά αυτό...ζήταγαν μεγάλα μεγέθη, αλλά μόλις τους πετύχαινε κανα ..κλαρίνο ( ), την κάνανε λαμόγιο?

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 12:30, 07-11-05:

Δηλαδή, δηλαδή??? για κάντο πιο λιανά αυτό...ζήταγαν μεγάλα μεγέθη, αλλά μόλις τους πετύχαινε κανα ..κλαρίνο ( ), την κάνανε λαμόγιο?
Ακριβως ετσι οπως τα λες.
Το παιζαν ανετες ενω ολα ηταν ιστοριες για αγριους.

"Και που θα βαλω αυτο το πραγμα μεσα μου;"
"εσυ θα με σκισεις με αυτο το πραγμα! "
"...."

και αλλα πολλα, για αυτο σας λεω να ειστε λογικες και μετρημενες στα λογια σας,καλυτερα να ζητατε λιγα κ καλα,παρα υπερβολες.Και αν σας ερθει κανας ευνοημενος,τοτε καλα να περασετε!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 07-11-05 στις 12:35.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:33, 07-11-05:

και αλλα απλα για αυτος σας λεω να ειστε λογικες και μετρημενες στα λογια σας,καλυτερα να ζητατε λιγα κ καλα,παρα υπερβολες.Και αν σας ερθει κανας ευνοημενος,τοτε καλα να περασετε!

Συμφωνώ και επαυξάνω!
Και επίσης να προσθέσω (ίσως και ολίγον άσχετο, ίσως και όχι ) όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι

Εγώ πάντως νομίζω ότι είμαι στα λογικά πλαίσια και δεν μπορώ να πω ότι έχω βγει παραπονεμένη από αυτό το θέμα στη ζωή μου

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 12:38, 07-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Συμφωνώ και επαυξάνω!
Και επίσης να προσθέσω (ίσως και ολίγον άσχετο, ίσως και όχι ) όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι

Εγώ πάντως νομίζω ότι είμαι στα λογικά πλαίσια και δεν μπορώ να πω ότι έχω βγει παραπονεμένη από αυτό το θέμα στη ζωή μου
Η λαικη παροιμια εχει απολυτο δικιο,στις περισσοτερες περιπτωσεις.

Εγω δεν ξερω τι θα πουν λογικα πλαισια,ουτε ερευνες κοιταω για μεγεθη ουτε τιποτα,δεν μπορω να πω οτι ειμαι παραπομενος απο αυτο το θεμα στην ζωη μου

Η τεχνικη ειναι ολα τα λεφτα καθως τι να την κανεις την ferrari αν δεν μπορεις να την οδηγησεις;;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:45, 07-11-05:

Η τεχνικη ειναι ολα τα λεφτα καθως τι να την κανεις την ferrari αν δεν μπορεις να την οδηγησεις;;
Ναι συμφωνώ... αυτό όμως ισχύει όταν ήδη έχεις κάποια άλλα προσόντα απ τη φύση....
Γιατί όχι ferrari αλλά ούτε skonta δεν μπορείς να έχεις αν δεν μπορείς να έχεις γενικώς δίπλωμα

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 12:55, 07-11-05:

Skoda μπορει ομως να εχει καθενας και ισα-ισα να το τσουλαει το αμαξι,να τον παει εκει που θελει.

Ομως ο κατοχος της Ferrari δεν την εχει ομως για απλη μετακινηση

Eιναι σαν να σου λεω οτι πιλοταρω μαχητικο αεροσκαφος αντι πολιτικου

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:09, 07-11-05:

βρε συ.... τι να τα κάνεις τα λεφτά άμα δεν έχεις μία?
Τι να το κάνεις το αυτοκίνητο άμα δεν έχει βενζίνη?
Τι να το κάνεις το παστίτσιο αν δεν έχει μπεσαμέλ?
Τι να την κάνεις την τεχνική αν δεν έχεις με τι "μέσο" να την εφαρμόσεις?
Δεν λέω ότι δεν χρειάζεται....
Γιατί το αυτοκίνητο χωρίς βενζίνη το κάνεις κοτέτσι...
Το παστίτσιο χωρίς μπεσαμέλ το κάνεις μακαρόνια με κιμά!
Την τεχνική χωρίς "μέσο" εεεε... απλά σε σώζει από την ΜΕΓΑΛΗ ρομπιά

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 13:30, 07-11-05:

Δεν νομιζω οτι επιασες το νοημα που θελω να αποδωσω,εννοω οτι ολοι εχουν καποιο αυτοκινητο καθως η φυση τους εδωσε καποιο "μεταφορικο" μεσο,που οι περισσοτεροι εχουν απλα συμβατικα αυτοκινητα.

Για οσους ομως εχουν Ferrari,καθως ηταν πολυ τυχεροι οταν εβρεχε αμαξια!,τοτε θα πρεπει να την εχουν μαθει να την οδηγουν,καθως το οχημα θα εντυπωσιασει οταν κινειται,οχι μονο οταν το εχεις για μοστρα χωρις να το βολταρεις

Ελπιζω να εγινα περισσοτερο ξεκαθαρος πλεον

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:33, 07-11-05:

Δεν νομιζω οτι επιασες το νοημα που θελω να αποδωσω,εννοω οτι ολοι εχουν καποιο αυτοκινητο καθως η φυση τους εδωσε καποιο "μεταφορικο" μεσο,που οι περισσοτεροι εχουν απλα συμβατικα αυτοκινητα.

Για οσους ομως εχουν Ferrari,καθως ηταν πολυ τυχεροι οταν εβρεχε αμαξια!,τοτε θα πρεπει να την εχουν μαθει να την οδηγουν,καθως το οχημα θα εντυπωσιασει οταν κινειται,οχι μονο οταν το εχεις για μοστρα χωρις να το βολταρεις

Ελπιζω να εγινα περισσοτερο ξεκαθαρος πλεον

αααααααααααααα νταααααααααααξ
τώρα κατάλαβα (όχι όχι δεν είμαι χαζή πάντα.... μόνο περιστασιακά μου συμβαίνει )
και ναι, φυσικά και έχεις δίκιο!!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:28, 07-11-05:

Και συγγνωμη κιολας και με το συμπαθειο...αλλα τι εχουν τα skoda;
Μετα χαθηκα λιγο με τις ferrari κτλ κτλ...
(Σορρυ παιδια αλλα απο τις 8 μεχρι τις 13.30 μαθημα χωρις ουτε 5 λεπτα διαλειμμα...εκαψα φλατζα!)
Λοιπον οπως τα ειπες "κακη επιρροη".
Το ολο σκηνικο, για να δεσει πρεπει να εχει απ'ολα και στις σωστες ποσοτητες.

P.S-@ Gademis-Μπραβο αυτο εψαχνα."Αποληξεις"

P.S.2- Το πολυ μεγαλο μεγεθος για πολλες κοπελες καθε αλλο παρα "ευχαριστη" εμπειρια μπορει να αποδειχθει...

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 430 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 17:04, 07-11-05:

.....Το μέγεθος μετράει ότι και να λέτε αγόρια.-

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Helium

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους