Πλύσιμο πλάτης

Πλύσιμο πλάτης
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Πώς πλένεστε στην πλάτη που είναι κάπως δύσκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Δεν πλενομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
edit: Ψήφισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Βουρτσα μπάνιου. Αυτο εννοουσα «χεράκι» γιατι δεν μου ερχόταν η λεξη
https://www.google.gr/search?q=βούρ...X&ved=0CAUQ_AVqFQoTCOS9_teLlMcCFYS6FAodda0Lyg
Οσες εχουν πλαστική λαβη, δεν βολευουν γιατι γλιστρανε από το σαπούνι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τεντώνομαι και τα καταφέρνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
κάνω κάτι τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Συγκεκριμμενα λεγεται «το κεφαλι της αγελαδας» γιατι κατα την αποψη (θελει φαντασια) των γιογκι το καθισμα μοιαζει με παραποιημενο κεφαλι αγελαδας. Εμας βεβαια, εν προκειμενω, μας ενδιαφερει να φτανουν τα χερια στην πλατη.


Κι εδω μια αλλη ποζα η Eka Pada Rajakapotasana (το βασιλικο περιστέρι στο ενα ποδι). Αμα εξασκηθει κανεις καλα ισως καταφερνει να πλενει την πλατη με το ποδι. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
υπηρ. προσωπικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον θέμα με βαθύ κοινωνικό προβληματισμό...
Από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου, είχα εκπαιδευτεί να κάνω μόνος μου μπάνιο. Το δωμάτιό μου είχε ατομική τουαλέτα με ντουζιέρα εγγλέζικο τηλεφωνικό θάλαμο. Εκεί, με τη φροντίδα της μητέρας μου πάντα, υπήρχαν όλα τα σύνεργα. Ειδικά για την πλάτη είχα κάτι σαν αυτά:
Από όταν μεγάλωσα και μένω μαζί με το έτερον ½ , συνήθως κάνουμε μπάνιο παρέα, οπότε πλένει ο ένας τον άλλον (και) στην πλάτη.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μου άρεσε που οι φωτογραφίες είχαν επάνω και τιμές, μην τύχει και ψάχνουμε απεγνωσμένα σφουγγαράκι πλάτης και σκεφτόμαστε αν θα μας φτάσει το 2ευρο, να μπούμε στο θέμα και τσουπ, να μας σώσει ο Δίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ την πλάτη μου δε την πλένω, την...λούζω επειδή είναι κσλυμμένη με πυκνή τριχοφυία σαν του γορίλα. Χρησιμοποιώ μάλιστα και μαλακτικό μετά και την στεγνώνω με το πιστολάκι.

Το θέμα πάντως είναι έξυπνο, γι αυτό θα πρότεινα θα επεκταθούν οι χρήστες και σε άλλα σημεία του σώματος, θα έχει ενδιαφέρον, πάντα έχει εμδιαφέρον να μαθαίνεις πως το...κάνει ο άλλος! Εξιτάρει... ;)

Και για του λόγου το αληθές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • back.jpg
    back.jpg
    93 KB · Εμφανίσεις: 267

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top